prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pozytywne opinie OSK PIERO
Autor Wiadomość
monika.monika99 
monika

Wiek: 59
Dołączyła: 26 Cze 2009
Posty: 3
Wysłany: 2009-06-26, 23:15   Pozytywne opinie OSK PIERO

Ostatnio podsłuchałem że sekretarka w OSK PIERO przez cały dzień tworzyła konta i dodawała pozytywne opinie dot. ośrodka gdzie pracuje.
Wyglądało to tak że powstawało pytanie np. który ośrodek polecacie?
Z innych kont sypały się pozytywne odpowiedzi.
I co wy na to?

Monika W
 
     
misiek 36 

Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 1
  Wysłany: 2009-08-14, 08:15   

jestem instruktorem na Bródnie i to jak uczy szkoła Piero to przechodzi ludzkie pojęcie.Dziewczyna po 30 godzinach wyjeżdżonych w Piero nie umie kręcić kierownicą a nie mówiąc już o łuku.Tam poprostu olewają sobie na maksa kursantów.To najgorsza szkoła w Warszawie !!!!!!!!!!!!!!
 
     
Martena

Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: 2009-10-30, 10:36   

A ja mam inaczej - dla mnie Piero na Bródnie było zbawieniem i furtką do zdania praktyki za pierwszym razem :mrgreen:
 
     
Mała 

Dołączyła: 08 Sty 2010
Posty: 1
  Wysłany: 2010-01-08, 22:07   JA PRZEZYŁAM TRAGEDIE!!! MAM WRAŻENIE ŻE PISZESZ O MNIE:)

[quote="misiek 36"]jestem instruktorem na Bródnie i to jak uczy szkoła Piero to przechodzi ludzkie pojęcie.Dziewczyna po 30 godzinach wyjeżdżonych w Piero nie umie kręcić kierownicą a nie mówiąc już o łuku.Tam poprostu olewają sobie na maksa kursantów.To najgorsza szkoła w Warszawie !!!!!!!!!!!!!![/qu


JA OD SAMEGO POCZATKU MIAŁAM NIEZŁE JAZDY OSK PIERO :evil: JEDYNE CZEGO ZAŁUJE TO TEGO ŻE SIE ZAPISAŁAM I WPŁACIŁAM CAŁOŚĆ PIENIĘDZY! TA SYMPATYCZNA PRZYGODA ZACZEŁA SIĘ OD WYKLADÓW KTÓRE TRWAŁY W CAŁŚCI ZAMIAST 30 GODZIN LEKCYJNYCH OKOŁO 18 GODZ. NA WYKŁADACH SŁUCHAŁAM JAKI TO SUPER SAMOCHÓD MA PROWADZĄCY ( FIAT PUNTO II) I JAKIM JEST SUPER NIEZAWODNYM KIEROWCĄ . KURS GENERALNIE POLEGAŁ NA OGLADANIU FILMÓW "JAK SIE JEZDZI" EGZAMIN ZALICZAŁ WSZYSTKIM. GDY ZACZEŁA SIE PRAKTYKA TO SIE ZACZEŁA KOLEJLNA MASAKRA. W SUMIE TRAFIŁAM NORMALNEGO INSTRUKTORA ALE TYLKO NA POZÓR PRZEZ 3 TYGODNIE WYJEZDZIŁAM 5 GODZIN BO BYŁ BARDZO MAŁO ELASTYCZNY I NIGDY NIEMIAŁ CZASU ZEBY MNIE UMÓWIC. BO WIELU WOJNACH W OSK ZMIENIŁAM NA INNEGO P. WALDEK OKAZAŁ SIE BARDZO SYMPATYCZNYM CZŁOWIEKIEM. WYDAWAŁO MI SIĘ ZE BEDZIE JUZ TYLKO Z GÓRKI. HAAA POMYŁKA. PAN W. JEST STRASZNA GADUŁĄ I OBRZARCIUCHEM. CAŁY CZAS GADAŁ I JADŁ I MÓWIŁ JAKI TO ON JUZ JEST ZMECZONY. W SUMIE NA 28 GODZINIE BYŁ W WIELKIM SZOKU ZE MNIE JESZCZE NIE UCZYŁ ZAWRACANIA NA 3 :) A O ŁUKU JUZ NIE WSPOMNE. ŁUK ROBIŁAM W SUMIE ŁĄCZNIE ZE 4 RAZY BO CO ? BO PRZECIEZ UCZYŁAM SIE PONAD 20 GODZIN NA OPLU CORSA!!! I CO PAN W. MÓWIL ZE NIE WARTO SIĘ UCZYC NA CORSIE WIEC MANEWRY WSZELKIEGO TYPU I MAM INNE WYZNACZNIKI! A YARISIE 6 BIEGOWYM TO WOGÓLE NIE MARZYŁAM. NA EGZAMINIE OBLAŁAM NA ŁUKU.... MÓJ OBECNY INSTRUKTOR POWIEDZIAŁ ZE WYRZUCIŁAM KASE W BŁOTO BO TEGO CO SIE NAUCZYŁAM W 30 GODZIN U NIEGO POSTĘPY ZROBIŁAM PO 10 GODZINACH I EGZAMIN Z GŁOWY.... NIE POLECAM!
 
     
hawli

Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-01-13, 21:31   

Ja miałem teorię na bródnie (przenieśli mnie i kumpla, bo byliśmy tylko we 2 na bielańskiej teorii) a praktykę w bielańskim oddziale i nic złego o tej szkole powiedzieć nie mogę.
To prawda, że nie miałem 30 godzin teorii ale nie narzekam, wręcz przeciwnie - ciesze się że poszło mi to szybciej. Raz padł prąd i przerwaliśmy zajęcia wcześniej. Instruktor na wykładach rzeczywiście lubi opowiadać o swoich motoryzacyjnych przygodach, a jego ulubioną puentą do wszystkiego jest "no i po herbatce!". Jak dla mnie to miło jest posłuchać czasem czegoś zabawnego niż samych suchych zasad z książki..
Co się tyczy jazd, to też nie mam nic do zarzucenia instruktorom - Sławkowi i Markowi. Chociaż Sławek wydał mi się trochę upierdliwy to jednak można się było z nimi dogadać i ustalić dogodne terminy.
Jutro mam egzamin na bemowie i czuje się bardzo dobrze przygotowany, trzymajcie kciuki :-D :-)
 
     
mateuszlonio123

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-02-26, 18:57   

moja zona zrobila kurs 30godz dostala papiery do word na odlewnicza Ani razu nie byla na placu podczas szkolenia czy to jest kpina czy szkola pierooo nie ona pierwsza i ostatnia zostala oszukana teraz dodatkowo musze zaplacic 400zl za 10godz doszkalajacych aby mogla przystapic do egzaminu ale godzin oczywiscie nie wykupilem w tym smietniku...pozdrawiam :evil:
 
     
mateuszlonio123

Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-02-26, 18:59   

hawli i Martena wszyscy wiemy ze jestes sekretarka w pieroo wiec pa
 
     
zawiedziony

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-09-09, 20:47   Jestem strasznie wpieniony na tę pseudo "szkołę" j

wystarczy to poczytać..... Tam też wychwalają Pierro jego sekretarki, ale ja się tak łatwo nie dam, niech wszyscy wiedzą co to za shit

http://forum.gazeta.pl/fo...o_Warszawa.html
 
     
zawiedziony

Dołączył: 09 Wrz 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-09-09, 21:02   

mateuszlonio123 napisał/a:
moja zona zrobila kurs 30godz dostala papiery do word na odlewnicza Ani razu nie byla na placu podczas szkolenia czy to jest kpina czy szkola pierooo nie ona pierwsza i ostatnia zostala oszukana teraz dodatkowo musze zaplacic 400zl za 10godz doszkalajacych aby mogla przystapic do egzaminu ale godzin oczywiscie nie wykupilem w tym smietniku...pozdrawiam :evil:

Największa paranoja, wiadomo, że nikt nas nie nauczy jeździć w 30 h, oni mają zadanie przygotować nas do egzaminu - do jego zdania!!! Ja jeździłem dookoła placu manewrowego (1.5 h) , bo cały czas był on zajęty!!! Do tej pory nie miałem manewrów, a egzamin tuż, tuż ... Dobrym świadectwem o tym ośrodku są jazdy doszkalające : 1 - cena 400 zł, 10 h
2 - wszystkie wolne terminy jakie sobie życzymy, bhahhaha
Zadzwońcie nawet do takiej IMOLI, tam trzeba się dostosować do terminu.....
Jedynym "plusem" jaki mają jest to, że mają na doszkoleniach 6-biegowe Yariski, a nie 5-cio, na których my się uczymy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak ktoś już tam trafi (na swoje nieszczęście jak ja to zrobiłem), niech przyjrzy się Punto wykładowcy, jest całe poobijane, to też o czymś świadczy.... Sam wykładowca chwali się, że zawsze ma przy sobie kilka druków ugody w razie jakiegoś wypadku, hmm czy on przypadkiem nie poluje na ludzi, żeby dorobić sobie małymi stłuczkami....?
 
     
stasio73

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-11-13, 23:23   PIERO Park Smaku +/-

Robiłam kurs w PIERO w Parku Smaku. Z teorii jestem bardzo zadowolona, może trochę krócej trwała, ale dla mnie to lepiej :)
Jednak mój instruktor był... zamulający? (MARIUSZ B.)
Na początku wydawał się ekstra, ale z czasem... chyba mu się znudziłam ;/
Nie zwracał mi uwagi na błedy, a kiedy sama się dowiedziałam że go popełniam to walnął taki tekst: "skoro ja powtarzam to kilka razy, a kursant tego nie robi to widocznie ma problemy z myśleniem. Najwyżej nie zda egzaminu i będzie musiał wykowe wykupić sobie dodatkowe godziny" yyy? ja myślałam, że instruktor jest od tego żeby nauczyć jak najlepiej :cry:
Jednak na trasę moich jazd, czas oraz to co czego się nauczyłam nie mogę narzekać. To co mi nie wychodziło powatarzaliśmy. noo ok,jakoś przeżyłam. ALe i tak nie polecam tego instruktora. A szkołę jak najbardziej.
A inny instruktor BOGDAN... jak samochód przede mną zaświecił światłami, zapytałam się czy coś jest nie tak, powiedział że wystko ok. Spojrzałam na moje światła, a tu o! wyłączone - wszystko ok :)
30h wyjeździłam przez 1,5 miesiąca i to też tak na ścisk. Jak dla mnie trochę długo.
AAAAle jednak egzamin zdałam za pierwszym razem :D

chyba powinnam być zadowolona :)
 
     
PługMarianek 

Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1
Skąd: z szarej próżni
Wysłany: 2011-02-02, 18:08   

Hmmmm.Z tym placem manewrowym na B to podejrzana historia.Kiedys wpadł do Piero koleszka z awanturą że jego dziewczyna po 30h lekcji ani razu nie miała łuku u nich.Ale nie wiem jak to wygląda naprawde nie robiłem tam B.Wiem jedno własciciel żałuje paru groszy na odśnierzenie placu manewrowego w zimie! Paranoja poprostu.
Aha teoria tez tam jest bylejaka.Dla tych co nie mają czasu to dobrze dla tych co chcą sie coś nauczyc już nie tak dobrze.
Ja tam chodziłem na C i CE tylko dlatego żę uczy tam świetny instruktor Pan Stanisław Leszczyński (niestety tylko kat C,CE,D).Dzieki niemu zdałem za pierwszym razem oba tak jak z tego co wiem 90% jego kursantów!!! -za co jestem mu ogromnie wdzieczny,Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9