prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoła jazdy EMOL
Autor Wiadomość
Grzegorz Pełka 

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-01, 19:46   szkoła jazdy EMOL

EMOL to raczej AKADEMIA JAZDY nie zwykła szkoła o jakich się słyszy, czyta na forach .... od samego początku to , co mnie uderzyło to pełen profesjonalizm , życzliwość , chęć przekazania innym tego , co Ci ludzie potrafią . Cała kadra poświęca się całkowicie nie ma , że koniec czasu, ucieka godzina ZAJĘCIA PIERWSZEJ POMOCY wydłużyły się 40 minut= powód WSZYSTKIM OPADŁY SZCZENY ,BYŁO NIESAMOWICIE , Nie usłyszycie _ może jutro dokończymy ? NIE !!! TERAZ I TU !!! to się liczy nikt Was nie oszuka , spławi , naciągnie . Do egzaminu praktycznego przygotowywał mnie Krystian , dzięki chłopaku , polecam Go ma podejście i umiejętności . pewność że Cię przygotował . ZDAŁEM a Oni zdali poraź kolejny . POZDRAWIAM
_________________
Grzegorz . P .
 
     
Grzegorz Pełka 

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-02-02, 10:05   Re: szkoła jazdy EMOL

Grzegorz Pełka napisał/a:
ELMOL to raczej AKADEMIA JAZDY nie zwykła szkoła o jakich się słyszy, czyta na forach .... od samego początku to , co mnie uderzyło to pełen profesjonalizm , życzliwość , chęć przekazania innym tego , co Ci ludzie potrafią . Cała kadra poświęca się całkowicie nie ma , że koniec czasu, ucieka godzina ZAJĘCIA PIERWSZEJ POMOCY wydłużyły się 40 minut= powód WSZYSTKIM OPADŁY SZCZENY ,BYŁO NIESAMOWICIE , Nie usłyszycie _ może jutro dokończymy ? NIE !!! TERAZ I TU !!! to się liczy nikt Was nie oszuka , spławi , naciągnie . Do egzaminu praktycznego przygotowywał mnie Krystian , dzięki chłopaku , polecam Go ma podejście i umiejętności . pewność że Cię przygotował . ZDAŁEM a Oni zdali poraź kolejny . POZDRAWIAM
_________________
Grzegorz . P .
 
     
Kamikarze24 

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-02-14, 13:49   

Tak zgadzam się to racje akademia jazdy.
_________________
Mama i ja | Zaproszenia ślubne | Arsenal Londyn
 
     
Joasia 

Dołączyła: 17 Kwi 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-04-29, 15:35   

Część teoretyczna kursu prowadzona bardzo dokładnie, szczegółowo i zrozumiale dla każdego, Piotr jest doskonałym wykładowcą. Część praktyczna kursu, to jazdy głównie z Krystianem - instruktor bardzo dokładny, cierpliwy i wyrozumiały dla początkujących kierowców - polecam każdemu, ale również jazdy z Tomaszem i Piotrem to czysta przyjemność oraz wiele cennych uwag i spojrzenie z innej perspektywy na moje świeżo nabyte umiejętności - lepiej trafić nie mogłam!!!. Super przygotowana i pewna swoich umiejętności, zaliczyłam Państwowy Egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem!!! Polecam wszystkim z czystym sumieniem i zachęcam wszystkich do wyboru szkoły ELMOL!!! :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9