prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK OLA Dolna 6, W-wa
Autor Wiadomość
aska_tr 
Aśka

Wiek: 43
Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-07-11, 14:16   OSK OLA Dolna 6, W-wa

Nie polecam tej szkoły, a wręcz przestrzegam żeby inni się nie nabrali. Trafiłam tu z polecenia znajomych, którzy robili kat.A w OLI 4 lata temu. Zestawiając swoje doświadczenia, wnioskuje że OLA po prostu zaczęła "schodzić na psy." Kurs na prawo jazdy kat.B przeprowadzony ze sporymi nieścisłościami oraz nieuczciwie rozliczone godziny. Mimo, że zapłaciłam za cały kurs, to w sumie anulowano mi 4 godz. jazd (zwykłe złodziejstwo i cwaniactwo!). Zmuszono mnie poza tym do wykupienia dodatkowej godziny na koniec, żebym w ogóle mogła mieć egzamin wewnętrzny i to wyraźnie na moją prośbę. Za materiały do nauki które miały być w cenie kursu również musiałam dodatkowo zapłacić 30 zł. W sumie straciłam w tej szkole 290 zł. Miałam jazdy z dwoma instruktorami na zmianę, co w efekcie dało na koniec to, że żaden z nich nie poczuwał się do odpowiedzialności za prawidłowy przebieg szkolenia. Podczas jazd jeden z instruktorów (Kamil) bardzo często odbierał telefony ze swojej drugiej pracy i tylko na migi pokazywał co mam robić np. gdzie skręcić. Drugi instruktor (Konrad) załatwiał podczas jazd swoje sprawy każąc mi czekać na parkingu po 10-15 min. Kurs był tak prowadzony, żebym musiała brać dodatkowe godziny i nabijać kabzę szkoły. W tej chwili mam jazdy doszkalające w innej szkole i jest jasne, że nie miałam podczas szkolenia w OLI wszystkiego co powinno być na kursie. Czuję się oszukana! To zwykłe naciąganie! Wstyd!
Pozdrawiam, Joanna Trych
_________________
Aśka T.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 8