prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Zryw
Autor Wiadomość
Bablo 

Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-07-30, 11:33   OSK Zryw

Witam, wybrałem szkołę jazdy Zryw w Warszawie, z dwóch względów. Mam blisko będąc mieszkańcem Bemowa, dwa atrakcyjna cena i powiem krótko:
Nie polecam.

O ile wykłady (6dni x2h teorii) są ciekawe i nie aż tak nudne jak może się wydawać, tak z jazdami jest totalna porażka. Wspominając wcześniej miejsce zamieszkania, mieszkam na Bemowie, tak więc wybierając szkołę na Bemowie, nie spodziewałem się że na jazdy zostanę wysłany aż na Pragę Pn. Trać człowieku teraz ok 1.5h na dojazd w dwie strony, po to by 1.5h posiedzieć w samochodzie :evil: Mało tego, zacząłem kurs robić w czerwcu, pisząc ich wewnętrzny egzamin w lipcu i zdając go(ok. 2.07, będąc dopuszczonym do kursu praktycznego) , tak przewidywany koniec kursu mam lekkim słowem "na zimę". Pierwszą jazdę odbyłem 3tygodnie później, po zdaniu egzaminu wewnętrznego (ok. 20.07 następna na początku sierpnia) . Jazdy odbywają się 3-4x w miesiącu jak dobrze trafimy w dzień, i się dogadamy (z tego co widzę). Tak więc nic nie mamy "na świeżo" w praktyce, a nasze jeżdżenie jest o kant du*y otłuc. Gdyż po 2h jazdy i przerwie 2 tygodni, osoba nigdy nie mająca pojazdu w rękach, nie jest w stanie za wiele zapamiętać z tamtego dnia.


Nie polecam raz jeszcze, mimo atrakcyjnej ceny (stąd chyba ta cena, że jazdy są *****)
 
     
Andrzej 
kierowca

Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-06-24, 20:43   Re: OSK Zryw

Zaznaczam, że Zryw znam z racji zawodowych od 2005 roku. Byłem też klientem, dlatego mam prawo nie zgodzić się ze zdaniem przedmówcy. Korzystałem z jazd doszkalających najpierw w zakresie samochodu, a następnie motocykla. Co do teorii i egzaminu to nie wypowiadam się, bo zdawałem swój dawno temu. Jazdy miałem dwa razy w tygodniu. Zaznaczałem, że mi łatwiej jest się dostosować, więc nie spodziewam się, abym był traktowany w sposób uprzywilejowany, tym bardziej, że instruktorzy mnie nie znali.

Jedyną niemiłą rzeczą jaka mnie spotkała to wywrotka na motorze, kiedy zagapiłem się na kursantkę i ruszyłem. Zdarzenie zawinione wyłącznie przeze mnie.

Jeśli ktoś ma pytania dotyczące moich doświadczeń w zakresie nauki jazdy ze ZRYW podaję tel. (w godzinach roboczych) 22 3714794
Andrzej Wilczak
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9