prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła jazdy ELMOL
Autor Wiadomość
ankabiala1 

Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-21, 15:38   Szkoła jazdy ELMOL

Polecam wszystkim szkołę jazdy Elmol na Ursynowie www.elmol.pl. Ja zdałam egzamin za pierwszym razem ! Szkoła wyróżnia się indywidualnym podejściem do kursantów, pracują tam naprawdę profesjonalni i cierpliwi instruktorzy. Polecam szczególnie Krystiana Marudow, który ma niesamowite podejście do ludzi i potrafi uczyć bez stresu, a co dla mnie było bardzo ważne w przełamywaniu strachu przed jazdą po ulicach Warszawy. Szkoła naprawdę dostosowuje się do swoich klientów i oferuje profesjonalne przygotowanie i naprawdę rodzinną atmosferę. Jeszce raz polecam szkolę jazdy ELMOL, szczególnie tym, którzy nie wierzą w to, że mogą być kierowcami!
 
     
kondzik 

Dołączył: 22 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-22, 16:20   Opinia o szkole Jazdy ELMOL

Witam.Do Szkoły Jazdy ELMOL trafiłem z polecenia moich znajomych.Był to faktycznie trafiony wybór.Od samego początku zrobili na mnie dobre wrażenie; Pani w biurze przesympatyczna,wykłady teoretyczne super (ciastka ,herbata,kawa) slajdy,animacje,filmy z precyzyjnym komentarzem prowadzącego ,no a potem jazdy.Trafiłem pod skrzydła Pana Piotra.Cierpliwości to On ma co nie miara,nie jestem orłem ale ani razu nie podniósł na mnie głosu tłumacząc cierpliwie wszystko krok po kroku.
Zdałem egzamin"dopiero za trzecim razem",ale nie była to wina nie douczenia tylko ewidentnie moja nieuwaga no i oczywiście koszmarne nerwy.No ale mam to za sobą.
Dziękuję ELMOL.[/code]
 
     
morwa
morwa

Dołączył: 03 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-03, 13:50   

Bardzo polecam tą szkołę. Trafiłem głównie do pana Piotra, ale jeździłem ze wszystkimi instruktorami. Wszyscy są bardzo cierpliwi i nie uczą tylko jak zdać ale też jak się bezpiecznie poruszać. Dodatkowo zdałem za pierwszym razem :))
 
     
OlgaR 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-08-20, 21:03   polecam

Kiedy po raz pierwszy weszłam na to forum myślałam, że to jakiś żart. Wyglądało to jakby sami instruktorzy z ELMOL pisali opinie o sobie. Wszystkie opinie tak dobre, ze aż trudno uwierzyć. A jednak to wszystko co ludzie piszą to prawda. Co prawda kurs robiłam w Jarze a nie w ELMOL, ale byłam niezadowolona i chciałam wziąć jazdy doszkalające gdzieś indziej. Trochę miałam mieszane uczucia co do ELMOL bo nigdy wcześniej o tej szkole nie słyszałam ale przeszukałam cały internet w poszukiwaniu negatywnych opinii i nic nie znalazłam:) Cena za pakiet 10h też była dobra więc sie zdecydowałam. Nie żałuję ani jednej złotówki zostawionej w ELMOL! Zdałam egzamin za 3 razem na Radarowej. Jestem pewna, ze gdybym cały kurs zrobiła u pana Piotra w ELMOL to zdałabym za 1 razem (no chyba że trafiłabym na egzaminatora z którym bardzo sie nie polubiliśmy i oblałam za moim drugim podejściem).
Skoro już się tu zarejestrowałam (a nie znoszę sie rejestrować na nowych forach) to napiszę jeszcze co mi się podobało w ELMOL.
1. Pani Magda odbiera telefon nawet poza godzinami pracy szkoły
2. Pan Piotr ma w sobie tyle cierpliwości, że mógłby obdzielić wszystkich instruktorów w W-wie i jeszcze by mu zostało
3. Tomek ma zawsze ze sobą małe samochodziki dzięki którym dużo szybciej można zrozumieć swoje błędy podczas parkowania
4. instruktorzy nie spóźniają się i nie skracają jazd
5. nigdy w czasie jazd nie musieliśmy tracić czasu na tankowanie
6. szkoła znajduje sie w bardzo dobrej lokalizacji, przy samym metrze
7. wszystkim instruktorom zależy żeby nauczyć kursanta jak najlepiej i zawsze proszą, zeby dać znać jak poszedł egzamin
8. szkoła ma bardzo fajny plac manewrowy i ustawia pachołki do nauki parkowania równoległego (już chyba nikt tego nie robi a potrzeba jest)
9. nie jest drogo!
10. można zapisać sie przez telefon i zapłacić w dniu jazy

Mam nadzieję, że dzieki mojej wypowiedzi ktoś się zdecyduje na kurs w tej szkole. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim instruktorom, a szczególnie panu Piotrowi, Tomkowi i Grzesiowi:)
 
     
inga

Dołączył: 20 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-20, 21:20   

Polecam w 100%! Instruktorzy bardzo profesjonalni i cierpliwi (szczególnie Piotr). Pani Magda z biura ustala jazdy w błyskawicznym tempie. Wykłady i pierwsza pomoc prowadzone na 6+. Cieszę się że trafilam właśnie do Nich.
 
     
Linnea 
L.R

Wiek: 33
Dołączyła: 24 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-24, 18:25   

Jestem bardzo zadowolona ze szkoly Elmol. Juz po pierwszej wizycie w szkole wiedzialam ze byl to dobry wybor. Bardzo mili i otwarci ludzie, bezstresowe podejscie i zawsze usmiechnieci. Widac bylo ze praca sprawiala im przyjemnosc i ze chcieli przekazac jak najwiecej wiedzy i podzielic sie swoim doswiadzczeniem. Jezeli ktos chce sie uczyc jezdzic w milej i rodzinnej atmosferze oraz zdobyc solidnej i trwalej wiedzy goraco polecam szkole Elmol.
Jezdzilam z instruktorem Tomkiem. Instruktor o anielskiej cierpliwosci, tlumaczy w sposob zrozumialy az do skutku. Wiedze przekazywal w taki sposob aby wyrobic prawidlowe nawyki jazdy. Rozwinelam takze swoja zdolnosc podzialu uwagi co jest bardzo wazne przy podejmowaniu szybkich decyzji w ruchu. Ulubionym manewrem bylo parkowanie. Parkowalam w kazdy mozliwy sposob wiec po jazdach u pana Tomka napewno nie bedzie problemu ze znalezieniem miejsca do zaparkowania. :-P (co jest duzym problemem w wielkim miescie ;-) ).

Dzieki wiedzy ktora zdobylam, nawykow ktorych wyrobilam i spokoj z jakim sie uczylam ZDALAM ZA PIERWSZYM PODEJSCIEM! :-D Bardzo dziekuje!
 
     
LocoLimited 
Mateusz

Wiek: 31
Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-25, 17:27   

Witam.
Najlepsza szkoła w Warszawie, miła atmosfera, poczucie humoru. Jeżeli kursant czegoś nie rozumie to instruktorzy tłumaczą od razu. Męczyłem się nad egzaminem praktycznym ok. 6-7 razy, już sam nie pamiętam, Pan Piotr bez problemu udostępniał mi salę wykładową żebym uczył się na teorię , za co mu jestem bardzo wdzięczny . Egzamin praktyczny zdałem wczoraj za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o jazdy: jeździłem po Radarowej tyle że znałem najmniejszy zakątek i haczyk tej trasy egzaminacyjnej. POLECAM GORĄCO SZKOŁĘ ELMOL ( http://www.elmol.pl. ) a odradzam babską auto szkołę...
Pozdrawiam
 
     
dominika75 

Dołączyła: 30 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-30, 19:16   

Witam,
Absolutnie zgadzam się z Przedmówcą. ELMOL to fenomenalna szkoła, profesjonalni instruktorzy i ogromne poczucie humoru. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły iż jest to moja druga ponieważ pierwsza szkoła mnie bardzo zawiodła i oszukała po całej linii, była to babska autoszkoła. Zmarnowałam tam 40 godzin i niczego się nie nauczyłam! O szkole ELMOL dowiedziałam się od kolegi i nie ukrywam, że śledziłam informacje na forach. Z całego serca polecam ELMOL, nie zawiodłam się, uczciwi ludzie i pełen profesjonalizm ;-) )
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się jeździć, zrobić prawo jazdy i również tych co mają, ale chcą się podszkolić.
www.elmol.pl
 
     
zuzia007 

Dołączyła: 30 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-30, 19:40   

Ja również podobnie jak Ty polecam wszystkim instruktorów w elmolu. Wreszcie nauczyli mnie łuku, którego żaden z moich byłych instruktorów nie potrafił wytłumaczyć. Miałam ich wielu bo od kilku lat męczyłam się z egzaminem.Każdy pokazywał na obrót na trzeciej tyczce, na jazdach wychodziło, a na egzaminach wyjeżdżałam przez linie. W końcu poszłam do szkoły gdzie instruktorkami są kobiety, a i tak dostałam instruktora, który też uczył mnie na małpę. Gdyby nie elmol dalej bujałabym się z egzaminem, a tak jestem szczęśliwym kierowcą czego Wam wszystkim życzę! IDŹCIE DO ELMOLU!!!
 
     
nidhogg 

Dołączyła: 09 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-10, 22:20   

Witam,
w Elmolu wyjeździłam 4 godziny doszkalające więc ciężko mi się wypowiadać na temat jakości całego kursu. Pierwsze słowo jakie mi się kojarzy z Elmolem to "porządnie".
Na pewno na pochwałę zasługują następujące sprawy:
- począwszy od pierwszego telefonicznego kontaktu - bardzo miło i bezproblemowo umówione jazdy
- instruktor (w moim przypadku Piotr) punktualny, rzeczowy, z podejściem do kursanta, dużą wiedzą
- jazdy to wykorzystanie czasu na maxa, bez zbędnych zatrzymań, załatwiania spraw etc

Ciężko mi powiedzieć, że doznałam po tych jazdach olśnienia, ale na pewno Piotr zwrócił mi uwagę na kilka spraw.

Ogólnie jestem zadowolona, widać że firma dba o klienta, oraz że zajmują się nią pasjonaci - a to ważne dla całokształtu.

Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9