prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cieślak
Autor Wiadomość
oszukany

Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-09-20, 14:37   UWAGA OSZUŚCI!! www.el.waw.pl Rafał Cieślak i Dorota Cieślak

Przestrzegam Was przed tymi oszustami. Najpierw mieli biuro przy Agorze, później na Sokratesa a teraz na Conrada 32 z tym, że tam nie ma nic. Dodatkowo oszukali mnie na spore pieniądze. Nie odbierają telefonu i domofonu nawet jak są w domu bo samochód stoi pod domem. Przypadkowo odebrała Dorota Cieślak i powiedziała, ze teraz jest w domu i nie ma jej w biurze a ja po rozmowie telefonicznej od razu zadzwoniłem domofonem bo stałem pod blokiem i nie odbierała"po wejściu na piętro też nie odbierała jak waliłem do drzwi. Z moich informacji nie jestem pierwszą osobą OSZUKANĄ przez tych złodzieji. Podobno nawet ludziom z swojej branży są winni pieniądze i się ukrywają.
WIĘC UWAGA UWAGA UWAGA OSZUŚCI.

MIESZKAJĄ NA ul. Parola 1 m49 na wrzecionie.
Mają stronę internetową www.el.waw.pl
wszystkie telefony na stronach na których się ogłaszają sa NIEAKTUALNE to o czymś świadczy!!!!!
 
     
docia68

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-28, 13:01   

Witam ja tez jestem jedną z osób oszukanych przez tą szkołę w poniedzialek chcemy sie spotkac w parę osob ktore tez zostaly oszukane i zglosic ta sprawę do wyzszej instancji
Ja probuje odzyskać od tej szkoly pieniadze ale to chyba nie realne
Potwierdzam to co napisał kolega że biuro przy Agorze już nie istnieje bylam tam we wtorek
domofon podniosl jakis pan i stwierdzil ze juz od początku września wynajmuje tam mieszkanie,a podobno tego dnia bylam już trzecią osoba która szuka tego biura
Jeśli ktoś chcial by się dołączyć i pomóc w zniszeczeniu tej pseudo szkoły to prosze pisać na prywatną moją skrzynke podam szczegóły
Trzeba jak najszybciej to zrobić bo szkoda innych osób
Dorota Cz
_________________
Docia
 
     
zurcia 

Dołączyła: 31 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-31, 11:19   Szkoła jazdy EL = MASAKRA

Podpisuję się pod tym. Ta szkoła to oszuści. Mój kurs ciągnie się już miesiącami, odwołują non stop, nikt nie odbiera telefonów, jakość instruktora z którym jeździłam to jakiś absurd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8