prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Auto Szkoła ZEBRA z Wrzeciona warta polecenia.
Autor Wiadomość
Wiktorek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-08-06, 19:52   Auto Szkoła ZEBRA z Wrzeciona warta polecenia.

Witam wszystkich przyszłych kierowców.

Chciałbym się podzielić z Wami swoimi przeżyciami podczas robienia kursu w tej szkole. Począwszy od zajęć teoretycznych, nie spodziewałem się że mogą one odbywać sie w takiej formie, byłem i jestem zaskoczony, ich formą i profesjonalizmem, żadnych nudnych filmów i spania. na każde przychodziłem z ochotą, prowadzone były super. ratownicy i pierwsza pomoc fajne i zrozumiałe. Ja jeździłem z kierownikiem osk ZEBRA panem Rafałem. Ten człowiek ma pasję w tym co robi. Spokojny, wyluzowany, wszystko wytłumaczył trzy razy. Mimo iż na moich jazdach miał juz często za sobą parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dał mi odczuć, że jest zmęczony czy rozdrażniony poziomem jazdy lub moimi błędami, które przecież jak każdy popełniałem sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałem się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy z Panem Rafałem na jazdach :) ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM!

Dlatego z całą pewnością polecam OSK ZEBRA z Wrzeciona, a szczególnie Pana Rafała, jako instruktora, i bardzo dziękuje za poświęcony czas, cierpliwość i zaangażowanie.Pozdrawiam
 
     
Aga221

Dołączył: 13 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-14, 18:57   

Ja również robiłam kurs prawa jazdy w ZEBRZE na Wrzecionie tyle że na kategorię A. Zajęcia teoretyczne wspominam bardzo miło, a to za sprawą Pana Darka, który ma niesamowitą wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego i potrafi ją przekazać kursantowi w sposób ciekawy i interesujący. Jeśli chodzi o praktykę, miałam przyjemność uczyć się na motocyklu SUZUKI GS 500. Sama przyjemność jazdy. Motocykl o pojemności silnika 500cm3 doskonale przygotował mnie do stawiania pierwszych kroków juz na swojej własnej maszynie (Hondzie Hornet). Z YBR 250 na egzaminie poradziłam sobie śpiewająco.
Co ważne szkoła stawia na bezpieczeństwo kursantów podczas jazd po mieście. Zawsze za kursantem na motocyklu jedzie instruktor w samochodzie asekuracyjnym, a nie jak w innych szkołach "na plecaczek".
Cena kursu = miłe zaskoczenie, jest naprawdę tanio, a jakość usług wysoka.

Właśnie siostra jest w trakcie kursu na kat.B i bardzo chwali sobie szkołę. POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9