prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Silver Nauka Jazdy - bardzo dobra szkoła
Autor Wiadomość
michala

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 5
  Wysłany: 2012-05-07, 13:02   Silver Nauka Jazdy - bardzo dobra szkoła

Witam wszystkich przyszłych kierowców! Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się na początku grudnia w szkole SILVER w Warszawie. Cały kurs ukończyłam w 3 miesiące. Z przyczyn prywatnych do ostatniego egzaminu przystąpiłam po 2 miesiącach i w tym czasie brałam doszkalania i 30 kwietnia ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Nie mam wątpliwości, że to zasługa instruktora, p. KRZYSZTOFA KAMIŃSKIEGO . Pan Krzysiu potrafi bardzo dobrze przygotować przyszłego kierowcę do jazdy, wielokrotnie powtarza potrzebne informacje, daje cenne rady i wskazówki. Jest bardzo spokojnym człowiekiem, dlatego też jazda nie jest dla kursanta stresująca. Poza tym wyróżnia się dużą kultura osobistą i kompetencją. Ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Co najciekawsze, mimo że miałam świadomość tego, że danego dnia Pan Krzysztof miał za sobą już parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dał mi odczuć, że jest zmęczony czy rozdrażniony poziomem jazdy lub moimi błędami, które przecież jak każdy popełniałam sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałam się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy z Panem Krzysiem na jazdach :)

Chciałam serdecznie podziękować mojemu instruktorowi Panu Krzysztofowi za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu. Panie Krzysiu dziękuję przede wszystkim za niesamowitą cierpliwość wobec mojej osoby , gdyż zdaję sobie sprawę z tego , że praca ze mną nie zawsze była łatwa. Dzięki Panu przestałam bać się jazdy samochodem i uwierzyłam , że ja także mogę jeździć i to nie tak najgorzej... Polubiłam jazdę samochodem i po zakończonej lekcji już nie mogłam doczekać się następnej. Dziękuję również za wsparcie i za to , że wierzył Pan we mnie bardziej niż ja sama :)

Pozdrawiam
Michalina :)
Bardzo wszystkim polecam szkołę SILVER !!!!
Fort Piątek ul. Modlińska 310/ 312 Warszawa
tel. 697640022 :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8