prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoła jazdy VIP na Woli
Autor Wiadomość
dedli 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-20, 16:17   

Ja byłem w UOKiK dzisiaj i się dowiedziałem, że najpierw najlepiej im wysłać pismo o zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez nich tego listu a jak nie zwrócą to żeby się do UOKiK zwrócić z pomocą. Zobaczymy. Jutro im list wysyłam.
UOKiK - Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów jak by ktoś nie wiedział:P
 
     
krzysztof10000 

Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-20, 18:39   

Witam !! ja też mam ten problem ze szkołą jazdy vip. kupiłem grupon w lutym i do tej p[ory nie zrobiłem żadnej jazdy i nie moge jak narazie wyciągnac kasy od oszusta Arka. Uwazam że powinniśmy sie zebrac razem i zrobić z nim porzadek. A grupon w którym kupiłem ten kurs też trzeba im wystawić odpowiednia reklame jezeli sprzedaja taki chłam. Dajcie znać jak cos bedziecie wiedzieli, ja ze swojej strony będę informował jak cos załatwie. Pozdrawiam
 
     
Vincent Vega

Dołączył: 25 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-25, 15:24   

Tak wizyta lub wysłanie sprawy do Miejskiego Rzecznika Konsumentów to podstawa bo nic nie kosztuje i pracują tam specjaliści, którzy zajmą się sprawą.

A propos dla tych co nie wiedzą biuro VIP'a przeniosło się do CH Bemowo paw. 122 siedzi tam panienka w różowym dresie (jakaś rodzina Arka) z gachem. Jest ogólnie bardzo zadowolona z życia i tego, że arek zrobił w huja tyle osób. A i przy próbie zdobycia informacji o kontakt tylko się śmieje twierdząc, że i tak G... można Arkowi zrobić bo jest wysoko postawionym policjantem (szkoda, że dziecko nie wiedziało że ją nagrywam).

Co do wspólnych działań polecam po pierwsze zdobycie większej ilości nagrań (panienka jest dość gadatliwa jak się postraszy im sądem), po drugie należy te nagrania przekazać do pracy polecam warszawski oddział rzepy (oni już opisali Mobilka sprzedawanego przez Groupon) i tego już przełożeni Areczka nie oleją kimkolwiek by nie był. Należy tez iść na Policje (komenda na Raginisa na Bemowie) i złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Można też tak jak ja umówić się na spotkanie z Komendantem Stołecznym Policji i jemu puścić te nagrania powinien się tym zainteresować i podjąć odpowiednie kroki. Pamiętajcie Policjantem może być osoba o nie poszkalowanej opini więc wystarczy temu Panu ją poszkalować i ciekawe jak będzie się śmiał jak go dyscyplinarnie z roboty wypieprzą.

Co do mojej sprawy ja mam troszkę łatwiej z udowodnieniem oszustwa bo Areczek nieopacznie naściemniał mi w sms na temat kasy z groupona i tak się składa, że zdobyłem z groupona dokumenty, które jasno wskazują, że Areczek kłamał :lol: więc prościej będzie mi udowodnić oszustwo.
 
     
dedli 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-10-19, 12:16   

Czy ktokolwiek jest zainteresowany napisaniem pozwu zbiorowego na tych idiotów? Napisałem dzisiaj maila do UOKIK'u w sprawie pomocy w tej sprawie i czekam na razie na podpowiedź. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany odzyskaniem swoich pieniędzy to proszę dajcie znać. W kupie siła. Mogę się zająć organizacją grupy. Piszcie na mojego maila: MJAGODA8@GMAIL.COM
 
     
mańka 

Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-10-23, 11:07   szkoła jazdy VIP

Witam jak dobrze , że znalazłam to formum bo ja tak naprawdę straciałm nadzieję na odzyskanie moich pieniędzy a ja też w marcu skończyłam teorię i do września nikt się ze mną nie skontaktował a dokładnie ja nie mogła się z nimi skontaktować bo nikt nie odbierał telefonów. Bardzo chętnie przystąpię do pozwu bo dla mnie to są duże pieniądze.
 
     
mańka 

Dołączyła: 23 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-10-23, 11:26   VIP ciąg dalszy

A może ktoś wie lub słyszał czy ta firma zwróciła komuś pieniądze?!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8