prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
szkoła jazdy VIP na Woli
Autor Wiadomość
za 1X! 

Dołączyła: 02 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-02, 08:19   szkoła jazdy VIP na Woli

VIP Szkoła na Wolskiej 91 jest super!
Zrobiłam kurs teoretyczny w weekend potem kurs praktyczny z Panią Agnieszką w ciągu półtora miesiąca a potem po 3 tygodniach czekania na egzamin i nie jeżdżenia ZDAŁAM ZA 1 RAZEM!!!
Nie sądzę, że to wrodzony talent to po prostu dobry instruktor! Acha i jeszcze jedno, kurs kupiłam na grouponie i jak widzicie jakość kursu wcale nie maleje wprost proporcjonalnie do ceny.
Egzamin teoretyczny zdawałam tego samego dnia co praktyczny na Bemowie w godzinach porannych.
Na teorii 1 błąd, na praktycznym: poprawiałam górkę i w karcie napisał mi, że za mało dynamiczna jazda (ale poprawiona)...miałam schiza, że przekroczę 50km/h bo na liczniku wyraźnie było zaznaczone 40 i 60:) zanim ruszyłam miałam do sprawdzenia płyn hamulcowy i światła stopu. Jeździłam typowymi 'kruczkowymi' uliczkami, ale nie pamiętam trasy nazwami:) parkowanie miałam przodem w prawo a jazda trwała jakieś 40min, ogólnie super. POLECAM VIPSzkołę i polecam zdawać jak najszybciej bo zmiany itp.
 
     
micia22 

Dołączyła: 17 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-17, 19:06   

Ja jestem w trakcie kursu w szkole VIP - kupiłam kurs na grouponie - zdecydowałam się na ten kurs bo była atrakcyjna cena - jednak bardzo żałuje tej decyzji... po kursie teoretycznym czekałam miesiąc na jazdy - instruktor z którym zaczęłam kurs jest nie odpowiedzialny, nerwowy przez co mnie dodatkowo stresował podczas jazd - miałam mieć z nim jazdę na 12:00 czekałam na niego pół godziny jednak nie przyjechał dzwoniłam do niego to nie odbierał telefonów, nawet nie oddzwonił ani nic nie napisał ... żenada. Poszłam zgłosić ten fakt do biura miał się ze mną skontaktować kierownik Arkadiusz Michalczyk - otrzymałam jedynie smsa od instruktora że jazdy są wstrzymane do odwołania ... 2 dni czekałam na telefon od Pana Arkadiusza Michalczyka 3 razy próbowałam sama do niego zadzwonić aby dowiedzieć się czy w tej sytuacji dostanę kontakt do innego instruktora, czy będę kolejny miesiąc czekać na jazdy niestety Pan Arkadiusz nie oddzwonił a Pani w biurze z którą rozmawiałam kazała czekać na kontakt z jego strony twierdząc że kierownik sam decyduje kiedy się ze mną skontaktuje...no cóż pieniądze w błoto wyrzucone, szkoła VIP nie jest godna polecenia wręcz przeciwnie - omijajcie ją szerokim łukiem. Jeszcze takiej nie kompetecji i olania klienta nigdzie nie spotkałam. Żałuję że tam się zapisałam. Postaram się zrezygnować z tego kursu, odzyskać pieniądze i zapiszę się do innej szkoły bo w tej na pewno prawo jazdy nie zrobię :( Jest mi przykro że w ten sposób mnie potraktowali i czuję się oszukana :(
 
     
chrypa

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-30, 22:25   

Witam wszystkich! jestem bardzo zdziwiona tym co pisze Micia 22, bo ja też kupiłam kurs na gruponie i nie spotkałam się z żadnym "gorszym" traktowaniem. Teorie zrobiłam weekendowo w lipcu a egzamin zdałam pod koniec listopada. I to za drugi razem:) Nie jestem osobą, która ma dryg do jeżdzenia, pierwszy raz prowadziłam auto na kursie, byłam totalnym świeżakiem. Dlatego uważam, ze mój instruktor odwalił kawał dobrej roboty! A co najważniejsze, w dalszym ciągu jazda samochodem sprawia mi mega frajdę. Do Vipa trafiłam z polecenia, kilkoro moich znajomych kończyło tam kursy i zawsze jakoś sprawnie szło im z egzaminem. Po pierszej wizycie na placu manewrowym (ŁUK!!!!) coś mi mówiło, ze nie powtórzę ich sukcesu. Ale dzięki Karolowi i jego totalnie spokojnemu podejściu, bez nerwów wyćwiczyłam tę cholerną jazdę po łuku. I tak było na każdych jazdach. Super atmosfera, bez ciśnienia, na luzie. Dlatego każdemu, kto chce połączyć przyjemne z pożytecznym będę polecać te szkołę i tego konkretnego instruktora. Pozdrawiam!
 
     
justa3b 
justa3b

Dołączyła: 27 Sty 2012
Posty: 1
Skąd: Bmowo
Wysłany: 2012-01-27, 14:09   

Wzyciu niespotkałam się z takim barkiem odpowiedzialnośći. \fakt teorie realizują dosyć szyko,, ale zmiast 30 h to jest 18,,, a na ustalenie kto jest moim instruktorem czekam 2 tydzień.... Oni mają tylko jedną dzielnice obstawioną,, jeżdzą tylko po brudnie,, Jest to wilek ściema że mają 3 place manewrowe,,,,bo nawet nie mogę z niego skożystać, bo jedyny punkt zbiorczy to plac bankowy i uczą jazdy na parkingi KFC,, to jest ich plac manewrowyy,,, Więc jeśli możecie idzcie do innej szkoły
_________________
justa3b
 
 
     
donatello

Dołączył: 18 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-18, 21:19   

Zdecydowanie odradzam !!!!!!!!!!!! Pan Arkadiusz nie płaci instruktorom od wielu miesięcy.Zaległości sięgają dziesiątki tyś zł. Odbija się to na jakości nauczania. Instruktorzy zajęci są myśleniem czy właściciel im zapłaci. Osobiście widziałem dzisiaj kolejną awanture o pieniądze. W takiej atmosferze nie można się uczyć. Bardzo żałuję że kupiłem te ''okazję'' na gruponie. Dziwię się że taka firma jak grupon sprzedaje taki szajs.
odradzam, odradzam odradzam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
JULLIA2012 

Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-21, 21:52   

TAKĄ REKLAMACJĘ ZŁOŻYŁAM KIEROWNIKOWI PANU ARKOWI PO DZIEŃ DZISIEJSZY NIE DOSTAŁAM ODPOWIEDZI DOKUMENTY ODEBRAŁAM UKOŃCZYŁAM KURS W INNEJ SZKOLE ZDAŁAM PRAWKO A SPRAWA TOCZY SIĘ JUŻ OD STYCZNIA NIE POLECAM CHAMSTWO BRAK SZACUNKU I ............ aż brak sów

DO POCZYTANIA :)


Związku z zaistniałą sytuacją mającą miejsce w szkole „VIP” oraz po rozmowie z kierownikiem ośrodka Panem Arkiem Michalczewskim przesyłam opis oraz uwagi dotyczące przebytych 14-tu godzin jazd. Wspomnę że po Panu Jacku czyli moim pierwszym instruktorze miałam jeszcze 2-ch różnych instruktorów.
Po ukończeniu kursu teoretycznego przydzielono mi instruktora Pana Jacka Chmielewskiego z którym miałam uczyć się do egzaminu na prawo jazdy kategorii „B”.
Z natury jestem osobą nie konfliktową, mającą pozytywne podejście do życia, lubiącą wyzwania i jestem komunikatywna.
Od początku miałam dobry kontakt z inst. Jackiem Ch. mimo różnicy wieku miedzy nami na początku panowała atmosfera luźna z czasem przerodziła się na zbyt luźną Pan Jacek Chmielewski, poruszał nie zręczne tematy, krytykował mój wygląd, prowadził konwersację nie dotyczące kursu.
Niestety przez moją nie wiedzę zostałam oszukana, w ciągu dwóch godzin jazd, półtorej godziny to jazda po łuku którą opanowałam do perfekcji. Ale Pan Jacek cały czas twierdził iż muszę po nim jeździć i mimo moich próśb aby uczyć się czegoś innego twierdził że to nie ja decyduję o przebiegu kursu praktycznego po czym ponownie wracał do ulubionej swój instruktorki z którą przez cały czas prowadził zagorzałe dyskusje. W momencie gdy np. jeździliśmy po kursantkę na Tarchomin ciągle pomagał mi sprzęgłem, nie miałam możliwości na uczenia się wyczucia sprzęgła. Dodatkowo również często podjeżdżaliśmy pod jego blok zostawiał mnie z kodeksem drogowym co bym nie marnowała cennego czasu a sam szedł do „chorego dziecka”. Po czym wracał po 15-25min. Sprawdzając moją wiedzę zamiast samemu mi ją przekazać.
Uważam iż Pan Jacek jest osobą nie kompetentną, nie potrafiącą przekazać wiedzy, wielokrotnie na mnie krzyczał jak zapominałam o zmianie biegu na większy. Nie chce tu nikogo również oskarżać ale mając możliwość porozmawiania z innym instruktorami mogę przepuszczać czym się kierował Pan Jacek Chmielewski pozwolę sobie wymienić niektóre z nich:
 Korzyści materialne płynące z mniejszego spalania samochodu na placu manewrowym
 Możliwość spędzenia w miłym towarzystwie czasu
 Z powodu braku umiejętności jazdy nie dopuścił by mnie do egzaminu wewnętrznego – wiec musiała bym wykupić jazdy doszkalające wielokrotnie to słyszałam propozycję jak i również ofertę cenny promocyjnej dla swoich kursantów.`

Tak więc proszę o rozpatrzenie mojej reklamacji gdyż wyjeździłam trzydzieści godzin i z przyczyn ode mnie nie zależnych ( trzech różnych instruktorów ) uważam iż nie posiadam wystarczająco dobrej wiedzy praktycznej.
Proponuję w ramach rekompensaty przyznać mi dodatkowe godziny jazd.
_________________
kicia8514@wp.pl
 
     
jarzynka1419

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-07-12, 11:40   

ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM
Kupiłam kupon na gruponie i teraz BARDZO tego ŻAŁUJE od dwóch miesięcy próbuję zrobić prawo jazdy na kategorię A i do tej pory wyjeździłam tylko 1 godzinę !!!! Instruktorzy nie prowadzą zajęć bo nie otrzymują wypłat. Może wiecie czy uda mi się od nich odzyskać pieniądze z kurs ? Bo szkoda mi kasy. A wiem, że osób z podobną sytuacją jest więcej. Trzeba jakoś się zgrać i działać.
_________________
jarzynka1419@o2.pl
 
     
bartelus 

Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-07-14, 18:27   

jarzynka1419 napisał/a:
ODRADZAM ODRADZAM ODRADZAM
Kupiłam kupon na gruponie i teraz BARDZO tego ŻAŁUJE od dwóch miesięcy próbuję zrobić prawo jazdy na kategorię A i do tej pory wyjeździłam tylko 1 godzinę !!!! Instruktorzy nie prowadzą zajęć bo nie otrzymują wypłat. Może wiecie czy uda mi się od nich odzyskać pieniądze z kurs ? Bo szkoda mi kasy. A wiem, że osób z podobną sytuacją jest więcej. Trzeba jakoś się zgrać i działać.


Tez odradzam, i innym poście napisałem szczegółowo. Myślę, że te osoby które zakupiły kurs na Grouponie powinny zgłosić ( np. że nie można wyjedzic jazd itp...)

A posty pozytywne to chyba piszą pracownicy tej szkoły:)
 
     
angela

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-19, 15:22   

również ODRADZAM!
Kurs w tej szkole rozpoczęłam w lutym. Do tej pory mam wyjeżdżone 11 godzin. W marcu poprosiłam o zmianę instruktora, ponieważ miałam podobną sytuację jak opisana powyżej przez Jullie. Gdy już został mi przydzielony nowy instruktor, okazało się, że przestał tam pracować, ponieważ nie wypłacali mu pieniędzy. Kolejny, który został mi przydzielony dzisiaj, ma pierwszy wolny termin we wrześniu!
Zdecydowanie nie polecam!
 
     
animula

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-07-23, 18:59   NIE POLECAM!

Ja również mam podobną sytuację. A mianowicie:
kupiłam kurs prawa jazdy kat. B w dniu 13.05
na teorię musiałam czekać aż do 30.06! (prawie 2 MIESIĄCE!)
stwierdziłam, że ok, może na teorię się tyle czeka....
po teorii dostaliśmy info, że instruktorzy będą przydzielani w czwartek- 5.07 . Oczywiście, nie dostałam żadnego numeru. W piątek próbowałam się dodzwonić do pana rafała (celowo piszę małymi literami), który nie odbierał ode mnie telefonu. w sobotę 7.07 (po kilku sms-ach) dostałam wiadomość, że "w poniedziałek pan arek przydzieli". Oczywiście nie przydzielił. Napisałam więc więcej sms-ów i dzwoniłam w większości bez skutku. jak już udało mi się dodzwonić, to po NIEMIŁEJ rozmowie z panem rafałem dostałam nr do instruktora, który stwierdził, że ma dla mnie czas dopiero w drugim tygodniu sierpnia. Cała zabawa od początku. Dostałam drugi nr do instruktora, który powiedział, że nie ma czasu "bo on chce kończyć pracę o 18" i zaproponował mi układ, że do godz. 14 będę dawała mu znać, czy zdążę na jazdę, ale nawet jeśli dam mu znać, to będzie mi odliczał godziny! Znów tysiąc telefonów (zeżarło mi już cała kartę w telefonie) udało mi się porozmawiać NIEMIŁO z panem arkiem, który stwierdził, że to mój problem i cała sytuacja jest całkowicie normalna. dostałam KOLEJNY numer do instruktora i PIERWSZĄ jazdę mam mieć 5.08 czyli 5 TYGODNI PO TEORII!!!!! Ludzie są niemili, spławiają osoby, które domagają się swojego, już pomijając zwykłą kulturę (smsy w stylu "w pon. przydz. ins.") NIE POLECAM!!!!



I jeszcze jedno. Dzwoniłam dziś do MyDeal i proponuję pozostałym osobom, żebym też złożyły reklamacje (można mailem), bo to jest po prostu jakiś żart!!!!!
 
     
dzin

Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-07, 18:06   

jestem w szoku po prostu!
kopiłam kupon w maju, z przyczyn które nikogo nie powinny obchodzić, nie mogłam go wykorzystać do lipca (ale był jeszcze aktualny) zadzwoniłam zęby się zapisać, oczywiście dodzwonić się nie było łatwo, uzyskałam w końcu informacje, ze zapisać się należało w przeciągu 2tyg od daty zakupu ! co wydaje mi się oszustwem ! moja reakcja była oczywista- skontaktowałam się z gruperem. dostałam wiadomość za pośrednictwem grupera ze mam się zapisać na kurs. z wielka niechęcią UDAŁO MI SIĘ umówić na za ponad miesiąc na teorię! pani z którą rozmawiałam była niekompetentna albo nie chciała albo nie umiała prawie na żadne moje pytanie odpowiedzieć, jej stosunek do mnie był całkowicie olewczy. co się teraz okazało, ze szkoła nie wiem czy już nie istnieje ale kuponów już realizować nie będzie ... współczuje ludziom którzy zacieli już ten kurs bo ponoć zostanią zwrócone im pieniądze adekwatnie do odbytych godzin kursu, którego i tak nie skończą, a pieniądze kto wie czy zwrócą. SZOK I ŻENADA! za takie sytuacje powinny być jakieś rekompensaty, nie wiem z której strony płynące, ale jakieś powinny być ! bo to nie sa kwoty rzędu 100 zł! a nawet jak cos kosztuje 10 to klienta i tak powinno sie szanować. czekam na rozwiązanie tej sprawy i pozdrawiam wszystkich podobnie oszukanych jak ja !
 
     
kaś

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-09-11, 18:36   

Czy ktoś mi pomoże i powie jak odzyskać od nich pieniądze, złożyć reklamację lub wyjeździć ten przeklęty kurs??!!
Kurs kupiłam na gruponie chociaż ludzie odradzali, że jak tak tanio to musi być licho a ja doszłam do wniosku, że skoro grupon to sprzedaję to nie może to być ściema. Ale się myliłam! Na teorie fakt czekałam z tydzień i byłam zadowolona ale jak już przyszło do wyjeżdżenia praktycznego to się dopiero zaczęło...po 3 zmianach instruktorów, gdyż albo najbliższy termin jaki mogli mi zaproponować wypadał na za 2 miesiące i to 2 godziny a później znów czekanie albo nie jeździli w godzinach popołudniowych po mojej pracy ani w weekendy. po wyjeżdżeniu 18 godzin miałam z toyoty przesiąść się na skodę co nie było łatwo z wielu różnych powodów kilkoro instruktorów rezygnowało z umówionych ze mną godzin, gdyż nie dostawali pieniędzy za prace! Do tej pory nie wyjeździłam 8 godzin! Do pana Arka nie da się dodzwonić i już straciłam jakiekolwiek nadzieje na to że kurs kiedykolwiek skończę...
Czy kiedykolwiek dostanę moje pieniądze z powrotem albo wyjeżdżę należne mi się godziny?! Jeszcze nigdy się tak nie wkurzyłam!

Kto jest w podobnej sytuacji?
 
     
kaś

Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-09-11, 18:37   

Dodam tylko, że teorie miałam w lutym!
 
     
dedli 

Wiek: 35
Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-20, 11:44   

Ja również jestem w podobnej sytuacji. Kupiłem kupon Groupon na kat A u tego "pana" i skończyło się na zrobieniu teorii tylko.... Jak odzyskać pieniądze? Ponoć ludzie się zbierają, żeby napisać jakiś grupowy pozew czy coś w tym stylu. Pisałem do nich kilka maili. Po 2 tygodniach dopiero dostałem odpowiedź aby wysłać im dane do przelewu. Zrobiłem to. Po kilku dniach ten sam mail żeby im wysłać dane do przelewu. Na smsy nie odpisują, nie odbierają. Co robić?;/ Niech ktoś pomoże.
 
     
lienne

Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-20, 14:26   

Tragedia. Kupiłam kurs nie przez groupona, gdyż polecił mi znajomy. Zapłaciłam kupę kasy, wyjeździłam 5h przez cały miesiąc, bo instruktorzy nigdy nie mieli czasu. Prawie 2 miesiące temu złozyłam reklamację i od tamtej pory czekam na zwrot pieniędzy. Niedawno poproszono mnie o numer konta bankowego by zrobić przelew, podałam, dostałam potwierdzenie sms-em, że pieniądze wysłano, a od ponad tygodnia pieniędzy ani widać ani słychać. Nieodpowiedzialne podejście do pracowników i klientów, tragedia. Zastanawiam się, czy w jakikolwiek sposób uda mi (jak i reszcie osób) się odebrać należne pieniądze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8