prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Regaty Białołęka - opinie
Autor Wiadomość
F4n

Dołączył: 28 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-28, 11:47   OSK Regaty Białołęka - opinie

Witam,

Chciałbym polecić wam OSK Regaty, wszystko przebiegło bardzo fachowo, Pan Mariusz mój instruktor bardzo wyrozumiały, uczy dobrze i powtarza wszystko tyle razy aż Ci wejdzie w głowe, i co najważniejsze, spokojny i ani razu nie usłyszałem żeby się wydarł jak coś zrobiłem tylko wszystko na spokojnie i bezstresowo :)
Nie było problemów z umawianiem się na jazdy i oczywiście punktualny był co bardzo doceniam :)
Egzamin zdany za 1 razem więc co tu dużo mówić, jeżeli chce się profesionalnie nauczyć i zdać egzamin bardzo szybko to polecam właśnie OSK Regaty :)

Gorąco polecam wszystkim którzy za niewielkie pieniądze chcą zrobić szybko prawko :P
Jeżeli ktoś byłby chętny to podaje numer do Pana Mariusza : 696313317
 
     
gaba121008

Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-02-06, 19:14   

Chciałam pochwalić się zdanym egzaminem za pierwszym razem w szkole Regaty uczył mnie pan Jacek bardzo rzetelnie i fachowo przekazał mi wiedzę. Dla mnie trudnością było opanowanie koordynacji wszystkich elementów potrzebnych do prowadzenia pojazdu, ale pan Jacek jest baaaaaaaaaaaardzo cierpliwy i wyrozumiały .Pod koniec jazd opanowałam wszystko, i zdałam. Obecnie pan Jacek uczy moją siostrę, która również jest bardzo zadowolona :)

Polecam wszystkim co nie mieli nigdy styczności z samochodem, a boją się zapisać na kurs bo naprawdę warto,podaje numer do Pana Jacka 512-310-596
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8