prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecani instruktorzy
Autor Wiadomość
emilia_ka 

Dołączyła: 07 Lis 2010
Posty: 1
  Wysłany: 2010-11-07, 10:36   polecani instruktorzy

witam,
prawko zdane za trzecim razem :)
jeździłam z trzema instruktorami, wszyscy ze szkoły jazdy MODEL

1: nie było źle ale i bez szału; tłumaczył co ma wytłumaczyć, do zarzucenia tylko drobne spóźnialstwo - Mariusz

2: bardzo konkretny, sympatyczny, nauka z nim dała mi najwięcej - Witold

3: cierpliwy, uparty, manewr powtarzany w kółko aż wyjdzie - ogromny plus - Paweł
 
     
MatBan 

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-03-20, 16:00   

Ja polecam Pana Grzegorza Piskora z CEZARA (Towarowa 22), super cierpliwy gość, naprawdę miła atmosfera! Jazdy już na Skodach, w rewelacyjnie niskiej cenie!! I do tego po trasach egzaminacyjnych, a nie jakiś obrzeżach Warszawy!

Naprawdę polecam, dzięki niemu zdałem za pierwszym razem!! :mrgreen:
 
     
Ryba 
RYBA

Dołączyła: 21 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-03-21, 14:03   

Każdemu życze takiego SUPER instruktora jakim jest pan Grzegorz Piskor . Jest to osoba godna polecenia :!: Panu GRZEGORZOWI ZE SZKOŁY CEZAR należy się ogromna pochwała :-)
Wymagający profesjonalista z niesamowitym poczuciem
humoru.

KURSANTKA ;-)
www.szkolacezar.waw.pl
 
     
akciwal 

Dołączyła: 22 Mar 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-03-22, 10:59   

A zna ktoś p. Bieleckiego?? Nie wiem niestety z jakiego ośrodka jest - słyszałam bardzo pozytywne opinie, ale osoba która mi go polecała, niestety też nie wie w jakim ośrodku pracuje i czy jeszcze wogóle. Podam numer może ktoś go rozpozna :) 601 562 922 - jeśli ktos ma jakieś informację, proszę napisać.
 
     
agnieszka_ho 

Dołączyła: 18 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-03-25, 11:10   

Ja również chciałabym polecić Pana Grzegorza Piskora ze szkoły CEZAR - doświadczony instruktor, wymagający, ale przy tym konkretny i rzeczowy.
Doskonale tłumaczy zasady zachowania się na drodze (niekiedy nawet rysuje konkretne sytuacje), zwraca uwagę na najważniejsze kwestie i najczęściej popełniane błędy przez kursantów na egzaminach państwowych.

Pana Jurka z CEZARA także polecam, bo miałam przyjemność jeździć z nim kilkakrotnie. Bardzo uprzejmy, szarmancki - reprezentuje zupełnie inną szkołę uczenia, ale również jest profesjonalistą, nie szczędzi uwag, dobrych rad i szczegółowych objaśnień.

Cieszę się, że trafiłam właśnie do CEZARA !!!!
Zdałam za pierwszym razem dzięki dobremu przygotowaniu do egazminu, pewności siebie i swoich umiejętności, jakie dała mi nauka pod okiem obu Panów !!!!!
_________________
Agnieszka J.
 
     
TomZ 

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2
  Wysłany: 2011-03-25, 14:55   

Przychylam się do wypowiedzi moich przedmówców>
Ja również miałem przyjemność, ze skutkiem pozytywnym, uczyć się pod opieką Pana Grzegorza Piskora.
Z własnego doświadczenia, mogę powiedzieć, że wybór instruktora jest naprawdę bardzo ważny i z perspektywy czasu mogę jedynie żałować, że tak późno trafiłem do Pana Grzegorza, jest to przykład instruktora z którym nauka jest czysta przyjemnością. Ponadto, szkoła CEZAR umiejscowiona w centrum co ze względu na dojazd jest dużym udogodnieniem dla kursantów.
Podczas zajęć widać znakomite przygotowanie merytoryczne i praktyczne instruktorów, zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przejrzysty.

Polecam, bo od naszego wyboru zależy czy zaoszczędzimy czas i nerwy :-)
 
     
michu1916

Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-03-29, 18:42   

Ja polecę Pana Sławomira Klefasa, jest bardzo dobry !! Spokojny, wytłumaczy co źle robisz i przede wszystkim nie krzyczy :) Moim zdaniem jest zaje... Polecam z czystym sumieniem :)
 
     
Ktoś 
ktoś

Wiek: 97
Dołączyła: 30 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-03-30, 23:48   OSTRZEŻENIE!!!!

HAHAHAHA... JA chodziłam do szkoły CEZAR, Oni chyba sami napisali te opinie, ale nie wykazali się nawet inteligencją bo PODEJRZANIE jedna pod drugą...po zakończeniu kursu obiecałam sobie, że dam o nich opinie więc się poświęciłam i SIĘ TU ZALOGOWAŁAM!!!


Pan Jureczek reprezentuje zupełnie inną szkołę uczenia, ale również jest profesjonalistą... Koń by się uśmiał- jeździłam z Nim 11 godzin non stop na wprost a jak prędkość dochodziła do 50 mówił, że szaleje...JAK CHCECIE ZDAĆ TO STRZEŻCIE SIĘ(z tras egzaminacyjnych to z Nim Hynka zaliczyłam...zero tych małych uliczek, głównie trasy w których nie trzeba wykonywać prawnie żadnych manewrów tam w stronę placu manewrowego albo znajdował podobne)

Pan Grzegorz jeździłam z Nim po zmianie z Pana Jureczka... Mam mieszanie uczucia ogólnie co do tej szkoły, ale ogólnie to na Niego nie będę źle mówić bo jeździł po trasach gdzie było dużo manewrów z Nim przez 2 godziny zrobiłam tyle manewrów ile z Panem Jureczkiem przez 11!!! ale na placu łuku uczył mnie godzinę i nadal nie umiałam!!!! i gadał dodatkowo przez telefon widząc że sobie nie radzę. Gadał nie kilka minut tylko około 10!!!albo ponad


OGÓLNIE SZKOŁA TANIA ALE: nic nie ma za darmo!!!!

- po skończeniu kursu wogóle nie umiałam jeździć, manewry to zero, pamiętam jak godzinę na placu manewrowym i nie umiałam nadal łuku zrobić...
(poszłam do szkoły Expert- Pani Aneta 5 minut pokazała mi jak łuk robić, do tej pory w nocy i północy bez powtarzania umiem zrobić!!!)
- ciągle notorycznie ucinali czas zajęć, najczęściej za późno zaczynali za wcześniej kończyli, głupio się tłumacząc, że tak mają jazdy i muszą mieć jakąś przerwę(CO MNIE OBCHODZI ICH PRZERWA PŁACIŁAM ZA 30 GODZIN 60 MIN A NIE 30 GODZIN PO 50 MINUT!!!)
- dodatkowo podczas jazd załatwianie swoich spraw w wordzie, bądź z kursantami ... 10minutowe wizyty w kiblu...
- miałam wrażenie że na początku jeżdżą tak aby jak najmniej nauczyć, aby była potrzeba brania jazd doszkalających...


sami oceńcie, ale jak wszędzie niska cena niska jakość, sami zobaczycie że po dokupieniu godzin cena kursu nie będzie 900zł tylko 1300 a KTO ZAPŁACI ZA STRACONY CZAS!!!!
a dokupienie będzie konieczne...pozatym doliczcie 900+ ucinanie godzin:D


NAJBArdziej polecam jednak Pana Eryka Gosa z WYższej szkoły jazdy, On kiedyś był w PIKU, On mówi takie rzeczy o których nie mówi większość instruktorów... bardzo dobrze tłumaczy, ogólnie to dzięki Jego wskazówką zdałam egzamin za 2 razem.


ZDECYDOWANIE dzięki Niemu i jestem mu bardzo wdzięczna więc POLECAM KOMU SIĘ DA:)!!! On daje takie rady że to potem na egzaminie jest, i mówił o tym o czym nie mówili mi ani Pani Aneta z EXPERTA(którą też polecam, ale nie będę ukrywać że dzięki Panu Erykowi zdałam) ani Pan Grzegorz ani Pan Jureczek.


Ja czuje się oszukana przez tą szkołę... ale jak chcecie to próbujcie ale to lepiej do Pana Grzegorza, bo może jakby z Nim mieć cały kurs to było by inaczej, ale też obcinał godziny, papieroski itp.. ale trasy miał chociaż normalne można było jazdy się nauczyć, poza placem, ale może komuś innemu inaczej tłumaczył niż mi...

Ale jak pasuje płacić mniej za takie coś to i tak można. Ja napisałam swoją opinię. Może kto inny ma inną...ale lepiej nie mówić przysłowia MĄDRY POLAK PO SZKODZIE.

Liczcie się z ucinaniem godzin, i omijajcie Pana Jureczka jak już musicie tam iść.aa i zimą na placu manewrowym nie widać ani 1 lini:D ale z tym to nie wiem jak w innych ośrodkach może podobnie(bo zimą tylko tam chodziłam), po za tym mają plac tak koło 15-20 minut od tras egzaminacyjnych więc nie za ciekawie.

Już samo to że piszą na SWOJEJ stronie ŻE MAJĄ NAJLEPSZY PLAC MANEWROWY hahahaha
koń by się uśmiał ten plac jest przy CAREFOUR na bemowie z tego co pamiętam możecie sobie zerknąć jak Wygląda ten najlepszy plac manewrowy haha
Co uwiarygodni moją opinię:) i to że pewnie sami pisali że są tacy wspaniali...

dziwne że ten ktoś nie napisał o ucinaniu zajęć....
NIEZNOSZĘ ICH BO PRZEZ NICH STRACIŁAM KUPĘ CZASU... niepotrzebnie
kasa mi chyba wyszła w sumie ta sama co za kurs w lepszym ośrodku (normalnym)


albo polecam iść z polecenia Znajomych do konkretnego instruktora, ja akurat nie miałam to szukałam w necie ale jak macie to tam się zapiszcie, jak nie do Pana Eryka Gosa. 100% że będziecie zadowoleni!!! a najbardziej na egzaminie hihih


tyle wywodu:) POWODZENIA ŻYCZĘ I ROZSĄDNYCH DECYZJI a szkole CEZAR, aby chociaż rozpisała sobie grafik jazd z przerwami na kibel i fajki:D...
Pozdrawiam Pana Jureczka z nadzieją że zmieni swoją pokrętną strategie jeżdżenia. Jak ktoś napisał wyżej przestał reprezentować zupełnie inną szkołę jeżdżenia hahahahah:D

A co do przyjemności czerpanej z nauki to pół kursu zrzędzili jacy to Oni biedni są, że muszą pracować.;];];];]
 
     
MatBan 

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 7
Wysłany: 2011-03-31, 08:55   

Hej,
nie rozumiem, a co Ty masz pretensje? Ja skończyłem kurs w Cezarze i wszystko było ok. Pewnie nie zdałaś egzaminu w WORD, i teraz się wyżywasz. Po godzinie nie umiałaś
zrobić łuku? Gratulacje, widać od razu jaka jesteś zdolna! Instruktorzy w Cezarze są naprawdę świetni, ale jak kursantka nie chce się nauczyć to się nie nauczy! Trochę samokrytyki, nie zwalaj całej winy na innych tylko bierz się do roboty, bo z takim podejściem to wszędzie nie będzie Ci pasowało!
_________________
MatBan - wszystko za pierwszym podejściem:)
 
     
Sonia 

Dołączyła: 04 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-04, 17:24   

Hej, nie każdemu każdy instruktor odpowiada! Ja chciałabym polecić Pana Marcina z autoszkoły Colina. W tej szkole robiłam kurs i Pan Marcin od poczatku mnie uczył. Po ukończonym kursie wzięłam jeszcze kilka jazd doszkalających w Colinie i rezultat był świetny bo egzamin zdałam za pierwszym razem. Jestem z tego dumna, ale wiem że zawdzięczam to dobremu przygotowaniu mnie do egzaminu przez intruktora!!!! Polecam i dziękuję :-)
 
     
tatam

Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-04-14, 21:28   

Jeździłam z trzema instruktorami, do egzaminu jeszcze nie podchodziłam. Najbardziej podobała mi się jazda z Tomkiem Gromkiem z Modela. Pełen profesjonalizm: spokój, dobre tłumaczenie, sympatyczny, punktualny zawsze.
 
     
KAROLA79 

Wiek: 45
Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 1
  Wysłany: 2011-04-15, 13:18   

Hej
Jakiś czas temu robiłam prawo jazdy katB w Centrum Szkolenia Kierowcow "Alfa" w Ursusie zdałam za 1 razem, jeździłam w tedy z Mateuszem i Michałem, b. sympatyczni, i wprowadzali nerwowej sytuacji, a przy tym podchodzili profesjonalnie do pracy. Ostatnio mąż kupił mi motor na rocznicę ale to on na nim jeździ bo ja nie mam prawa jazdy kat A. Więc postanowiłam je sobie zrobić. Znalazłam jakąś szkołę i bardzo żałuję bo tylko straciłam pieniądze. Stierdzoiłam że wracam do szkoły z ktorej byłm zadowolona CSK "alfa". Teraz nawet było dla mnie lepiej otworzyli punkt w Pruszkowie jakieś 200m od McDonalda w stronę PKP. Niedawno odebrałam prawko i cieszę się jazdą na motorze :) mąż musi teraz kupić sobie własny. Na dodatek mąż jest zawodowym kierowcą i musi odbyć szkolenie okresowe i już zarejstrował się w CSK "Alfa" i siedzi teraz w domu i odbywa kurs przez internet przed komputerem :)
Naprawde polecam tą szkołę jest świetna, nie zawiedli mnie tam ludzie jak gdzie indziej :)
 
     
tom
tom

Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-16, 21:43   

witam.

zdalem za I razem w WORD na Radarowej , po szkoleniu w szkole CEZAR z Towarowej.
Grzegorz, szef szkoly, smagal mnie bacikiem i wytykal bledy (z szacunkiem i sympatia, choc udawal srogiego;) ale dzieki tej technice szkolenia, podczas egzaminu, stawaly mi przed oczami jego uwagi, krytyki i wskazowki, co pozwalalo mi uniknąć kiksów. ten sposob nauczania uwazam za znakomity, dlatego polecam Grzegorza i Jurka ze szkoly CEZAR. troche Was pokrytykuja, postrasza, ale sympatycznie i na poziomie, dzieki nim zdacie za I razem!
I mam wrazenie, po roznych doswiadczeniach sprzed lat , ze tym ludziom naprawde zalezy na tym zebyscie zdali (kolekcjonuja tych co zdali za I razem)! nie chca zarabiac na doszkalajacych, czy co?!

tom
 
     
Jaenelle 

Wiek: 28
Dołączyła: 01 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-05-01, 15:21   

Ja również polecam Pana Grzegorza Piskora ze szkoły Cezar świetnie uczy jest cierpliwy, ale i wymagający. Chętnie udziela rad,zawsze pomaga. Niestety muszę się częściowo zgodzić z użytkownikiem Ktoś co do marudzenia że muszą pracować i co do ucinania czasu jazdy.
 
     
serek 
serek

Wiek: 40
Dołączyła: 10 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-05-15, 14:59   

CEZAR to hujnia z grzybnią, jezdzić tak naprawdę dobrze uczą w SILVERZE
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10