prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
ShockedGlobe

Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-09-16, 21:31   

Witam. Także dołączam się do pozytywnych opinii. Zapisałem się na kurs, który był bardzo dobry. Instruktorzy zawsze starają się dostosować, żeby kursantom jak najlepiej pasowało. Teoria bardzo dobra, jazdy także świetne. Podają tylko cenne informacje jakie się przydadzą na egzaminie, a także co się przyda już po odebraniu prawka. Po kursie warto sobie wziąć kilka godzin jazd doszkalających, dopytać, poćwiczyć i teoria i egzamin zdana za 1 razem :) Szczerze polecam ELMOL i powodzenia przyszłym kursantom.

Pozdrawiam, Łukasz :)
 
     
diabelskipomiot

Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-11-02, 11:38   

Witam. Ja również mam jak najlepszą opinie na temat Elmol-u. Przed rozpoczęciem kursu nie siedziałem za kółkiem, a udało mi się zrobić prawko za pierwszym razem ( teoria i praktyka ). Instruktorzy nie robią w samochodzie nerwowej atmosfery co ułatwia naukę jazdy, a wiadomo na początku i tak jest mnóstwo stresu. Teoria jest wykładana przystępnie i nawet taki laik jak ja zrozumiał raz dwa. Nie mam porównania z innymi szkołami ale za przykład niech posłuży historia z mojego egzaminu praktycznego. Mianowicie czekając na egzamin pani, która uczyła się w jakiejś szkole przy Polach Mokotowskich i podchodziła po raz drugi do ''praktyki'' pyta się mnie " kiedy ona ma włączyć światła w samochodzie"!!!! Cisnęło mi się na usta '' A NA KONIEC SOBIE POMRUGAJ NA WIWAT ZA OBLANY EGZAMIN!!!! " Ale biorąc przykład z moich instruktorów spokojnie odpowiedziałem na pytanie i życzyłem powodzenia. I taka myśl mnie naszła " czego oni ją uczyli w tej szkole". Szczerze polecam Elmol każdemu. Pozdrowienia dla instruktorów: Piotrka, Czarka i Krystiana. Wielkie dzięki Panowie za wszystko. Paweł.
 
     
Nina Przybyło 
Ninda

Dołączyła: 17 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-12-18, 00:45   

Witam. Mija prawie rok od zdanego egzaminu. Chciałam opinie wystawić wcześniej ale najzwyczajniej w świecie nie miałam czasu... Bardzo lubię jeździć samochodem, tzn. polubiłam bo wcześniej się bałam . Z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona. To był mój drugi kurs, bez porównania - bardzo profesjonalnie i konkretnie. Jeździłam z Grzegorzem, i jeszcze nikt nie wytłumaczył mi tak dobrze techniki jazdy :-D - polecam. Podpisuję się obiema rękami pod wszystkimi pozytywnymi komentarzami. Wielki ukłon w stronę P. Magdy za życzliwość i uśmiech :-D Pozdrawiam, Nina. ;-)
 
     
MG

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-01, 15:20   

Szczerze polecam. Szybko i sprawnie, a zarazem dokładnie. Zero problemów z umawianiem się na jazdy czy czymkolwiek innym. Kurs rozpoczęłam teorią 7 grudnia, a 31 stycznia zdałam praktykę. Wszystko za pierwszym razem. Jeśli chcecie zaoszczędzić na kursie, to można znaleźć na pewno coś taniej, ale jeżeli chcecie oszczędzić sobie czasu i zbędnego stresu, to elmol będzie dobrym wyborem.
 
     
Gabi

Dołączył: 03 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-03, 11:03   

Witam, chciałam przychylić się do wszystkich pozytywnych opinii na temat szkoły Elmol. Zaczynając kurs nigdy wcześniej nie jeździłam, a zdałam za pierwszym razem;) W szkole wszyscy bardzo pomocni. Zarówno instruktorzy, jak i Pani w biurze. Życzliwi i zawsze skorzy odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Kurs można zrobić naprawdę szybko, jeżeli tylko ma się czas. Nie ma również problemu, jeśli z dnia na dzień wystąpi niespodziewana sytuacja i nie możesz przyjść na jazdę. Po moich doświadczeniach mogę śmiało powiedzieć,że instruktorzy są dla Ciebie, zawsze chętni do pomocy.
Polecam w 100%.
 
     
matrix965

Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-04, 07:52   ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

Również chciałbym polecić ELMOL, przede wszystkim ze względu na instruktorów.
Są genialni. W szczególności Krystian, z którym jeździłem najwięcej. Jestem bardzo zadowolony z wyboru tej właśnie szkoły jazdy. Wszystko zdane za pierwszym razem
i zero stresu o jakiekolwiek egzaminy. Jeszcze raz POLECAM !!!!
 
     
roysmakopca1970 

Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Dobrodzień
Wysłany: 2014-07-04, 08:51   

ELMOL jest ok, :-)
_________________
reklama w Internecie
 
     
Magda Ż. 

Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-04, 20:54   ELMOL

Witam wszystkich. ELMOL teoretycznie szkoła nauki jazdy jak każda inna ale... tylko teoretycznie :) W praktyce jest to bardzo dobra szkoła. Zajęcia teoretyczne krótkie zwięzłe i na temat, bardzo fajnie prowadzone przez Piotrka, wiedza łatwo trafia do głowy. Teorie państwową zdałam za pierwszym razem :) a praktyka po prostu bajka a zwłaszcza u jakże wyrozumiałego Krystiana (the best of the best :) ) Godziny jazd bardzo elastyczne i przyjemnie spędzony czas. Naprawdę gorąco polecam, jeżeli nie wiesz co wybrać jedź do Landu a marzenie o prawku na pewno się spełni.

Pozdrawiam
 
     
JoannaJoanna 

Dołączyła: 15 Lis 2016
Posty: 1
  Wysłany: 2016-11-15, 19:20   ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

Wczoraj zdałam prawo jazdy za pierwszym razem a to wszystko dzięki szkole jazdy ELMOL. Teoria jak i praktyka były prowadzone w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze bezstresowej. Z każdej lekcji bardzo dużo mogłam wynieść co zapunktowało na egzaminie a jazda po łuku dzięki Panu Karolowi to najprostsza rzecz pod słońcem ;).
Jazdy przez cały okres kursu miałam z Panem Piotrem i Panem Karolem, którym bardzo dziękuję za dobre przygotowanie mnie do egzaminu i przygotowanie mnie do poruszania się samochodem po dużym mieście.
 
     
lkarkowski

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-12, 12:40   Re: ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

Serdecznie polecam każdemu szkołę nauki jazdy ELMOL. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i w miłej, luźnej atmosferze. Wszyscy instruktorzy są bardzo sympatyczni i cierpliwi. Nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem terminów zajęć do swojego kalendarza. Jazdy odbywałem głównie z Panem Piotrem Rudzkim, który jest świetnym instruktorem i potrafi w sposób spokojny i systematyczny przekazać swoją wiedzę. Instruktorzy w tej szkole przygotowują kursantów nie tylko do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznego i umiejętnego poruszania się po drogach. Jako osoba zupełnie pozbawiona talentu do prowadzenia samochodu zdałem egzamin praktyczny za pierwszym podejściem, co zdecydowanie świadczy o skuteczności instruktorów z ELMOLa.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9