prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
Aga R
Aga R

Dołączył: 07 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-02-07, 19:53   

Dziś odebrałam prawo jazdy :-) Egzamin zdałam za 2 razem. Szczerze polecam szkołę ELMOL. Zajęcia teoretyczne bardzo ciekawe. Zajęcia z pierwszej pomocy jeszcze ciekawsze :-) Jeśli chodzi o praktykę..jestem bardzo zadowolona. Instruktorzy są cierpliwi i wyrozumiali, a co najważniejsze mają indywidualne podejście. Bardzo dziękuję Mariuszowi i Krystianowi, to z nimi wyjeździłam najwięcej godzin. Wiecie co jest najlepsze w tej szkole? To że pracują tam ludzie z powołania :-) dlatego wszystkim polecam szkołę ELMOL:-)
 
     
karolina94

Dołączył: 02 Mar 2013
Posty: 1
  Wysłany: 2013-03-02, 12:43   

w styczniu niestety nie udało mi się zdać za pierwszym razem, więc zaczęłam szukać jazd doszkalających. Znalazłam w internecie oferte ELMOL tylko 350 za 10 jazd. Wczesniej jezdziłam z wieloma instruktorami ale żaden nie był tak super jak ze szkoły Elmol. Bardzo zaangażowani, cierpliwi. Jazda dzięki nim to czysta przyjemność. Wczoraj udło mi się zdać za 2 razem. Serdcznie polecam!
_________________
karolina
 
     
Beata 111 

Dołączyła: 07 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-07, 17:26   

Dzięki wyżej zaprezentowanym opiniom wybrałam ELMOL-ka i nie żałuję. Bywało różnie jak to u początkującego kursanta, ale dzięki instruktorom otwartym na nowe sytuacje i wyzwania pokazano mi jak pozbyć się lęku i polubić sprytny niebieski samochodzik. Wszyscy instruktorzy z którymi miałam przyjemność pomykać po ulicach Warszawy, okazali się wolni od rutyny i schematyzmu myślenia znajdując w sobie odpowiednie środki przekazu dostosowane do nabywanych podczas jazd umiejętności. Pierwszy egzamin praktyczny okazał się moją bezcenną lekcją pokory którą przyjęłam z godnością a kolejne 10 godzin z Krystianem tymi, które rozwiały wszelkie wątpliwości co do mogących zaistnieć na egzaminie sytuacji drogowych. Po dzisiejszym egzaminie wiem,że nie tylko znam przepisy ale, że doskonale rozumiem co robię będąc jednym z uczestników ruchu drogowego. Dla mnie najlepszą rekomendacją szkoły ELMOL, są dzisiejsze słowa egzaminatora cyt."Sprawiła mi pani swoją jazdą ogromną przyjemność" no i arkusz egzaminacyjny bez ani jednego błędu. To naprawdę świadczy o wysokim poziomie nauczania i ludziach, którzy są niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Wszystkim poszukującym dobrej szkoły serdecznie polecam ! Na egzamin za was nie pójdą ale zrobią wszystko byście czuli się bezpiecznie za kółkiem swojego autka :)
 
     
zuk111 

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 3
Wysłany: 2013-03-15, 10:20   Elmol- najlepsza szkoła jazdy w Warszawie

Chciałem tylko po raz kolejny pochwalić szkołę jazdy Elmol za skuteczność. Moja dobra znajoma zdała egzamin za pierwszym podejściem i praktyka i nowa teoria.
I znów ukłon w strone Pana Piotra.
Ps.Mają plac manewrów na samej Radarowej zktórego można skorzystać przed samym egzaminem.Wynajmują go na minuty.
Rewelacja.
 
     
Jola K 

Dołączyła: 14 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-14, 17:02   Polecam ELMOL

Witam Wszystkich pragnących Zdać Prawo Jazdy!

Wybrałam Szkołę Elmol, buszując na internecie i po zapoznaniu sie z pozytywnymi opiniami postanowiłam zapisać się na Kurs. Jestem psychologiem i zależało mi na pozytywnym i indywidualnym podejściu do klienta. Już pierwszy kontakt telefoniczny z p.Magdą (biuro Szkoły w Landzie) okazał się tak serdeczny i rzeczowy, tak że zdecydowalam się na kurs.
Część teoretyczną kursu poprowadził Piotr, komunikatywnie i fachowo przedstawił nam materiał, a przy tym okazał się sympatycznym i otwartym Facetem. Nie nudziłam się, przeciwnie, zadawałam pytania do woli :) Przez część praktyczną (jazdy) przeprowadził mnie Krystian (i parę godzin Grzegorz). Nauczyłam się zarówno porządnie jeździć, jak i dobrze czuć się w aucie. Krystian należy do Osób, stworzonych by "uczyć innych"- w sposób cierpliwy i bardzo życzliwy potrafi wyuczyć zachowań kierowcy, a przy tym uwierzy że potrafisz! Grzegorz również jest dobrym i b.skrupulatnym Instruktorem.
Zależy Ci na tym, by być potraktowanym jak Człowiek :) - wybierz ELMOL
_________________
Elmol to Twoja droga :)
 
     
monia

Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-15, 08:06   

Jak dla mnie najlepsza szkoła w Warszawie! Znają się na rzeczy. Nie tylko uczą jak zdać egzamin, ale przede wszystkim uczą jeździć! Gdybym musiała jeszcze raz zapisywać się na kurs, wybrałabym Was (nawet dojeżdżając z Bemowa:)) jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za cierpliwość i poświęcony mi czas:) pozdrawiam
 
     
LocoLimited 
Mateusz

Wiek: 31
Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-25, 16:22   

Witam.
Najlepsza szkoła w Warszawie, miła atmosfera, poczucie humoru. Jeżeli kursant czegoś nie rozumie to instruktorzy tłumaczą od razu. Męczyłem się nad egzaminem praktycznym ok. 6-7 razy, już sam nie pamiętam, Pan Piotr bez problemu udostępniał mi salę wykładową żebym uczył się na teorię , za co mu jestem bardzo wdzięczny ;-) . Egzamin praktyczny zdałem wczoraj za pierwszym razem. Jeżeli chodzi o jazdy: jeździłem po Radarowej tyle że znałem najmniejszy zakątek i haczyk tej trasy egzaminacyjnej. POLECAM GORĄCO SZKOŁĘ ELMOL ( http://www.elmol.pl. ) a odradzam babską auto szkołę...
Pozdrawiam ;-)
 
     
dominika75 

Dołączyła: 30 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-30, 18:15   

Witam,
Absolutnie zgadzam się z Przedmówcą. ELMOL to fenomenalna szkoła, profesjonalni instruktorzy i ogromne poczucie humoru. Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły iż jest to moja druga ponieważ pierwsza szkoła mnie bardzo zawiodła i oszukała po całej linii, była to babska autoszkoła. Zmarnowałam tam 40 godzin i niczego się nie nauczyłam! O szkole ELMOL dowiedziałam się od kolegi i nie ukrywam, że śledziłam informacje na forach. Z całego serca polecam ELMOL, nie zawiodłam się, uczciwi ludzie i pełen profesjonalizm ;-) )
Pozdrawiam i zachęcam wszystkich tych, którzy chcą nauczyć się jeździć, zrobić prawo jazdy i również tych co mają, ale chcą się podszkolić.
 
     
zuzia007 

Dołączyła: 30 Kwi 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-04-30, 18:40   

Ja również podobnie jak Ty polecam wszystkim instruktorów w elmolu. Wreszcie nauczyli mnie łuku, którego żaden z moich byłych instruktorów nie potrafił wytłumaczyć. Miałam ich wielu bo od kilku lat męczyłam się z egzaminem.Każdy pokazywał na obrót na trzeciej tyczce, na jazdach wychodziło, a na egzaminach wyjeżdżałam przez linie. W końcu poszłam do szkoły gdzie instruktorkami są kobiety, a i tak dostałam instruktora, który też uczył mnie na małpę. Gdyby nie elmol dalej bujałabym się z egzaminem, a tak jestem szczęśliwym kierowcą czego Wam wszystkim życzę! IDŹCIE DO ELMOLU!!!
 
     
michalbort 

Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-15, 14:36   

Witam, ja również polecam Szkołe Nauki Jazdy ELMOL znajdującą się w Centrum Handlowym Land. Jeździłem z Krystianem i Grześkiem. Wcześniej jeździłem z instruktorami z IMOLI, byli sympatyczni ale nie potrafili do końca przekazać wiedzy. Dodam, że dwa razy oblałem egzamin. Kolega mi polecił Krystiana z ELMOL i okazało się że to było to! Bezstresowo i rzeczowo. Krystian świetny gość, robi podczas jazd egzamin praktyczny, co tym którzy jeszcze nie zdawali pozwala zapoznać się z atmosferą jaka będzie panowała podczas prawdziwego podejścia. Grzesiek, mistrz objaśnień i oaza spokoju, wyjaśni ci wszystkie twoje wątpliwości, powie ci nie tylko jaką pozycję za kierownicą powinieneś zająć, wyjaśni ci też dlaczego tak powinno to wyglądać. Dodatkowym plusem jest to że masz jazdy więcej niż jednym instruktorem, dzięki czemu każdy może wytknąć ci inne błędy, każdy inaczej może ci coś wytłumaczyć dzięki czemu jeśli nie dokońca przekonuje cię jak wyjaśnił ci coś jeden, być może lepiej zrozumiesz objaśnienie innego, i trzecie najważniejsze, jeździsz na różnych samochodach, każdy instruktor ma swój, dzięki czemu będziesz mieć większe rozeznanie z działaniem gazu czy sprzęgła i poradzisz sobie gdy na egzaminie okaże się że pedały są bardziej lub mniej czułe niż w samochodzie na którym się uczyłeś. Po 1,5 rocznej przerwie, wziąłem u nich 16h i zdałem za pierwszym podejściem bez nerwów. Naprawdę polecam!!!!!

P.S. Do wszystkich którzy wątpią i sugerują że komentarze piszą sami pracownicy ELMOL. Prawda jest taka że ja, jak i zapewne moi przedmówcy zostaliśmy poproszeni o pozostawienie opini w internecie, a jeżeli jestem bardzo zadowolony z tej szkoły, to dlaczego nie miałbym poświęcić tych paru minut i nie zarejestować się na forum, dodać posta żeby chociaż w ten sposób odwdzięczyć się chłopakom(i pani Magdzie) za kawał dobrej roboty? :)

P.S.2 I nie ma co patrzeć że "o, tu się ktoś zarejestował 15.05.13r. o 15:00 a 15:07 już post którego się pisze conajmniej 10min." bo ktoś może płynniej formować myśli, a ktoś wolniej, a jeszcze inny ktoś zamieszcza swoją opinię na więcej niż jednym forum i chyba nie będzie za każdym razem innej pisał?

Dziękuję za uwagę i życzę powodzenia wszystkim ubiegającym się o prawo jazdy!
 
     
Mieczysław 

Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-15, 18:11   

Wydawało mi się, że jestem ciężkim przypadkiem. Po 6 niezdanych egzaminach praktycznych zwątpiłam w siebie i zniechęciłam się strasznie. Za przyczynę niepowodzeń stawiałam sobie ogromny stres z którym nie potrafiłam sobie poradzić.

Z perspektywy czasu może gdybym wcześniej zmieniła szkołę jazdy nie byłoby aż tak tragicznie. Jeździłam z instruktorami z IMOLI. Chciałam się tam zapisać ponownie, ale miałam wrażenie, że instruktor chce mnie naciągną (potrzebowałam zaświadczenie o wyjeżdżonych 5 godzinach), postanowiłam więc napisać do IMOLI, czy aby na pewno jak wezmę u ich instruktora 10h jazd doszkalających to muszę jeszcze płacić za taki papierek. Generalnie po otrzymaniu odpowiedzi, w której nie była zawarta odpowiedź na żadne z moich pytań, wkurzyłam się i zdecydowałam, że nie chcę już korzystać z ich usług. Zaczęłam przeszukiwać fora w celu wybrania innego ośrodka. Natknęłam się tam także na opinie dotyczące IMOLI i olśniło mnie, że faktycznie instruktorzy IMOLI są świetni żeby pogadać, ale moich błędów nie potrafili wyeliminować.

Znajomi polecili mi ELMOL i to był dobry wybór. Najpierw napisałam maila, na którego natychmiast odpowiedziała mi Pani Magda i rozwiewała wszystkie moje wątpliwości. Po 2 letniej przerwie wzięłam tam 10 h jazd doszkalających. Jazdy miałam z Panem Czarkiem, który dostosował się do moich aktualnych potrzeb, SŁUCHAŁ co do niego mówię i brał na wszystko poprawkę. Stwierdził, że z moim ” doświadczeniem na trasach egzaminacyjnych” poświęcimy czas na naukę i sprawdzanie mnie w nieznanych dla mnie rejonach i to było dobre posunięcie. Dzięki temu uświadomiłam sobie swoje błędy i staraliśmy się nad tym pracować. Z jazdy na jazdę było coraz lepiej, w tym samym czasie delikatnie starał się mnie nastawić pozytywnie i przekonać, że nie jestem takim złym kierowcą i że mam dużą szansę tym razem zdać. Ja sama podchodziłam do tematu bardziej sceptycznie, ale byłam spokojna. Jak się okazało Pan Czarek miał rację i egzamin zdałam:) za 7 razem i jednocześnie za 1 po tak długiej przerwie.
Ciężkim przypadkom i nie tylko, naprawdę polecam ELMOL!
 
     
Tomek

Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-05-16, 07:22   

ELMOL Warszawa www.elmol.pl
Straszne wyciąganie pieniędzy.
Teoria może być, ale wiadomo, że teorii można się nauczyć samemu, za to na jazdach było dużo gorzej:
- generalnie w trakcie 27 godzin jazd wszystko ok, wszystko robisz dobrze; 28 i 29 wszystko robisz źle i na pewno nie zdasz egzaminu;
- 30 godzina to nasza ostatnia jazda, lepiej kup sobie jeszcze z 10 godzin ( 500 zł ) jeśli chcesz zdać;
- jazda po łuku: wg instruktora każdy musi sam się nauczyć jak to robić, po prostu trzeba wyczuć moment, samochód itd, w związku z tym instruktor zajmował się w tym czasie swoimi sprawami;
- manewry: na moje pytanie jakie manewry obowiązują na egzaminie instruktor odpowiedział, że parkowanie prostopadłe i zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury (!);

Widzę,że same bzdury są tu wypisywane i jestem w pełni przekonany ze pisał to właściciel firmy.
Podważam całkowicie zamieszczone tu opinie. ELMOL w Warszawie to koszmar :evil: Notoryczne odwoływanie terminów - kurs w sumie trwał przez to aż 5 miesięcy. Praktycznie zero manewrów, tylko robienie za taksówke dla znajomych instruktora.
I oczywiście bardziej dbanie o swój "samochodzik" niż o nauczenie mnie czegokolwiek. Najgorsze, że za późno sie zorientowałem. Dopiero jazdy doszkalające z instruktorem w innym ośrodku pokazały mi, jak powinna wyglądać nauka.

Zobaczcie jak właściciel tej pseudo szkółki realizuje tu SPAM:

- w ostatnim jego poście zarejestrował się jako "Mieczysław" a piszę posta już jako kobieta :-x

Podobnie z resztą SPAMUJE na innych forach ale tutaj jest tragicznie :-x
Nie dajcie się nabrać na te wszystkie peany na cześć jego firmy pisane przez rzekomych kursantów,bo zwrot pieniędzy za kurs jest u niego niemożliwy.

Pozdrawiam wszystkich zdających prawko.
 
     
rogiagni 

Dołączyła: 16 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-05-16, 21:51   

Witam serdecznie,
Ja robiłam kurs w szkole ELMOL, którą poleciła mi koleżanka i jestem bardzo zadowolona. Teoria z Panem Piotrem - spoko, jazdy z Panem Tomkiem - SUPER!!! i oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem :-D . A dodam, że pierwszy raz na kursie byłam wiele lat temu (nie pamiętam nazwy szkoły) i tak się zraziłam, że nawet do egzaminu nie podeszłam, a teraz zrobiłam kurs odnowa i co najważniejsze polubiłam jazdę autem :-D . Polecam serdecznie szkołę ELMOL i pozdrawiam Wszystkich
 
     
Mieczysław 

Dołączyła: 15 Maj 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-05-29, 16:10   

Hahaha
Cóż za teorię spiskową sobie osobnik Tomek wymyślił. To nie facebook nie trzeba się legitymować swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem żeby być wiarygodnym. Zawsze mam kłopot z wymyśleniem sobie nicka, raczej nie udzielam się na forach, więc nie mam swoich stałych typów. Na poczekaniu wymyśliłam Mieczysława bo tak pieszczotliwe mówi na mnie mój chłopak :lol:
A tak jak kolega w poście przede mną, zostałam poproszona przez instruktora o zamieszczenie opinii na forum, a że byłam zadowolona to napisałam co czuję.

Naprawdę się uśmiałam, dziękuję!!
 
     
skrzat 

Dołączyła: 09 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-09, 18:44   

Dołączam się do pozytywnych opinii o szkole Elmol. Właśnie jestem po egzaminie praktycznym, który zdałam za pierwszym razem. Oczywiście efekt ten zawdzięczam instruktorom z tej szkoły. Świetne zajęcia teoretyczne, dużo "pomocy naukowych" (zero nudy a dużo wiedzy wyniosłam już z samych zajęć) Kurs pierwszej pomocy również rewelacyjny. Nawet jeśli ktoś ma taki zrobiony to uwierzcie w tej szkole warto go powtórzyć (zobaczycie m. in jak ciężko jest w praktyce wyciągnąć poszkodowanego z samochodu czy znieść go ze schodów)
No i jazdy ... Instruktorzy mają cudowne podejście do kursanta, są cierpliwi i w spokojny sposób przelewają całą swoją wiedzę. Ja nie żałuje, uważam że bardzo dobrym pomysłem było robienie kursu właśnie w tej szkole . A jakbyście mieli jakiś problem z zapisami na jazdy to Pani Magda z biura (przesympatyczna kobieta) zawsze coś dla Was znajdzie. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8