prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
wunderlich

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-07-26, 12:49   

Hejka wszystkim prawiekierowcom :)
Też przydałaby mi się jakaś dobra szkoła jazdy bo moja pierwsza to była totalna porażka heh. Teraz korzystam z fajnej porównywarki ośrodków szkolenia kierowców http://autoq.pl/ można sobie na niej obczaić ceny w danym ośrodku za cały kurs, za godzinę doszkalania i oczywiście sprawdzić zdawalność, ja wybiorę coś taniego i o dobrej zdawalności a ten elmol mnie nie przekonuje.
 
     
trocki
Kierowca rajdowca

Wiek: 31
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-08-05, 07:54   I oto chodzi !!!!

Super szkoła!!! Jak czytam na forum jakie problemy mają inni kursanci w innych szkołach to ciesze się że nie połaszczyłem się na jakieś grupony (a mało mi brakowało bym kupił tam kurs). Wykłady bardzo fajne i do tego ciastka i napoje. Po wykładach umówiłem się na wszystkie jazdy i nie było problemów. Kurs zrobiłem w miesiąc i teraz czekam na egzamin. Mają super plac manewrowy na terenie WYŚCIGÓW KONNYCH. Wszystkie problemy z szarpaniem i prowadzeniem spokojnie tam ćwiczyliśmy. Kilka kilometrów zamkniętego terenu tylko dla nowych kierowców!!!! Polecam wszystkim hej ho i zachęcam
 
     
marina

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-08, 12:55   

Wczoraj zdałam egzamin! Jezdziłam z ELMOL i moge w 100% polecic tę szkole kazdemu! Pełen profesjonalizm, czulam sie dobrze przygotowana do egzaminu, znałam trasy i pułapki egzaminacyjne. Jezdziłam z Krystianem i Grzesiem, ktorych jak najbardziej polecam!

pozdrawiam
Kasia
 
     
Alex13 

Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-14, 17:54   

:-) ;-) :-> :-D :mrgreen:
Kurs zrobiłam w miesiąc bez specjalnego napinania. Egzamin zdałam dziś i temat prawka kat b. mam zamknięty - bez nerwów i problemów. Polecam!!! Teraz chcę zrobić w Elmolu prawko na motor i zdążyć przed zapowiadanymi zmianami
 
     
BeTi-87

Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-08-16, 08:47   

Mogę z czystym sumieniem polecić szkołę ELMOL. Szybko zrobiłam kurs. Szkoła prowadzi rzetelne przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Instruktorzy bardzo sympatyczni ale wymagający. Doskonale wiedzą co przećwiczyć i w jakie miejsca wybrać się przed egzaminem. Powiem szczerze, że po kursie nie będę się obawiała sama wsiąść do auta i jeździć po Warszawie. Egzamin zdany za drugim podejściem. Polecam
 
     
marew88

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-02, 09:48   polecam ELMOL

Witam,

polecam szkołę ELMOL. Robiłem kurs w innej szkole jazdy na Mokotowie, ale instruktor wręcz zraził mnie do jazdy i to na 4 lata (nawet nie podszedłem do egzaminu). W tym roku musiałem zrobić prawo jazdy ze względu na prace. Wykupiłem pakiet 10h w szkole ELMOL, trafiłem na pana Piotra i to wystarczyło bym zdał za pierwszym razem.

Polecam tą szkołę ze względu na fachowe podejście do kursanta i świetną atmosferę. Na pewno nie pożałujecie współpracy z tą szkołą.

Pozdrawiam
 
     
sonskaaa 

Dołączyła: 05 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-05, 20:51   

P O L E C A M !
zrobiłam kurs w super atmosferze, bardzo profesjonalnej ale jednocześnie z bardzo dobrym wyluzowanym podejściem. Jazdy były przyjemnością, a nawet teraz już po zdanym egzaminie mam ochotę wsiąść do ich pięknych samochodów i pojeździć z którymś z instruktorów.
Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu zarówno teorytycznego jak i praktycznego.
Poleciłam już szkołę kilku znajomym, każdy jest zadowolony i może potwierdzić moją opinię.

NIE MA LEPSZEJ SZKOŁYYYY! :3
 
     
ManiekMZ

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-10-02, 18:55   Super polecam!

Jeśli masz problem z podjęciem decyzji gdzie zapisać się na kurs prawa jazdy absolutnie polecam "ELMOL". Jestem kobietą bardzo dojrzałą i mało pojętną technicznie. Właśnie skończyłam kurs teoretyczny i praktyczny w tej szkole pod czujnym okiem P.Piotra i P.Czarka i teraz czekam na egzamin państwowy.
Bardzo polecam, pełna kultura, fachowość, serdeczna atmosfera, profesjonalizm, dbałość o kursanta nie tylko aby zdał egzamin ale też aby radził sobie w sytuacjach na drodze i był bezpieczny. Pełne uznanie dla P.Piotra i P.Czarka za ich wyrozumiałość, cierpliwość i sposób przekazywania wiedzy tak jako instruktorzy jazdy jak i wykładowcy. Wiem że można mieć również w języku angielskim instruktora i wykładowcę czego nie spotkacie na innych kursach. Są super. Polecam.
W "Landzie" na Ursynowie w biurze ELMOLU dowiesz się reszty u przesympatycznej P.Magdy.
"ELMOL" dziękuję Wam serdecznie :)

J.R
 
     
linrox28

Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-09, 22:47   Szkoła Godna POLECENIA!!!

Gdyby nie ELMOL siedziałabym do tej pory na kursie, a tak wszystko poszło sprawnie, jazdy rozpisane bezproblemowo... instruktor do tego świetny, znosił wszelkie ku.. chu.. gdy ręce opadały i chciało się powiedzieć " ja się do tego nie nadaję" i iść w cholerę on dodawał otuchy:) Gdyby nie PAN KRYSTIAN bo o nim mowa to nie zrobiłabym prawka, a tak jestem szczęśliwym posiadaczem plastiku (prawo jazdy) :)))... no może nie do końca szczęśliwym, bo benzyna droga ;/ ;)
 
     
KlarysaM 

Wiek: 30
Dołączyła: 23 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-11-23, 12:24   

Do ELMOLa trafiłam, tak naprawdę, z czystego przypadku - musiałam wykupić 5h jazd, po niezdanych 3 egzamin (egzaminy nie były zdawane w Warszawie, gdyz robilam kurs w moim rodzinnym miescie) i trafiłam na citeam na ofertę ELMOLu z kuponami na jazdy doszkalające. I tak po półrocznej przerwie w jeżdzeniu (miałam szczerze obrzydzenie i niechęć), w czerwcu, pojawiłam się pod LANDem, mówiąc od razu, ze jestem przerazona. Przerażenie minęło, a ja zostałam namówiona na przeniesienie papierów ze Skierniewic na Radarową. NIE ŻAŁUJĘ, a jeśli czegoś żałuję, to tego, ze nie trafiłam do nich OD RAZU, gdy rozpoczynałam naukę jazdy. Jazdy miałam głównie z instruktorem Krystianem, ale również z Grzegorzem, Tomkiem i Czarkiem. Wszyscy bez wyjątku są niesamowicie CIERPLIWI, niezwykle kompetentni - z kazdego, nawet takiego niekoniecznie zawodowego drajwera jakim byłam w czerwcu, potrafią zrobić bardzo dobrego kierowcę! Atmosfera w czasie jazd - myślę, że nie przesadzę, jak powiem, że jest aż rodzinna :) I oto, w ten poniedziałek (19.11) zdałam moje prawo jazdy! Bez nich, by się to na pewno nie udało - więc wielki ukłon w ich stronę i ogromna rekomendacja z mojej strony!
 
     
wiaderkowegla

Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-12-01, 13:45   

Szkole ELMOL polecila mi kolezanka. Poczatkowo, gdy zaczelam szukac opinii na ich temat, wszystkie wydawaly mi sie "naciagane". Jednak teraz, po skonczeniu kursu, zlego slowa na nich nie moge powiedziec. Po teorii zrobionej w weekend (zalezalo mi na jak najszybszym przystapieniu do jazd zeby zdazyc przed zmianami) miesiac jazd, 10 godzin jazd doszkalajacych i jestem szczesliwa posiadaczka prawa jazdy :) i to zdanego za pierwszym razem :) instruktorzy przemili, przesympatyczni, ale jednoczesnie bardzo wymagajacy, kladacy nacisk nie tylko na zdanie egzaminu, ale tez na praktyczna jazde po miescie po zdaniu egzaminu. Kruczki tras egzaminacyjnych znaja na pamiec i wkladaja je do glowy do skutku :) wytlumaczyli mi kazda watpliwosc, nauczyli jezdzic pewnie i dynamicznie. Polecam szczegolnie Krystiana i Grzegorza, z ktorymi mialam przyjemnosc jezdzic :) polecam z czystym sumieniem :)
 
     
wronka94 

Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-12-31, 11:04   

Elmola polecił mi kolega, który zdał za 1 razem na Radarowej. Powiedział, żeby nie iść( tam gdzie chciałe) czyli do znanej szkoły jazdy, której zielone fabie widać na ursynowie. Do Landu miałem idealny do jazd i blisko, więc zdecydowałem się i na pewno tego nie żałuje. Świetni instruktorzy: jeździłem z Piotrem, Grzesiem i Czarkiem. Wszyscy bardzo cierpliwi, wymagający i dający świetne wskazówki, O innych też słyszałem dużo dobrego. Oczywiście egzamin zdany za 1 podejście, bo po takim wyszkoleniu to cięzko oblać, chyba że pech. Polecam Wszystkim !
 
     
ewcik

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-02, 19:22   

Z czystym sumieniem POLECAM wszystkim szkołę ELMOL :) Zapisałam się na kurs w połowie października. Zależało mi na tym, żeby wyrobić się przed zmianami, więc teorię zrobiłam w weekend, potem 30h bez żadnego problemu wyjeździłam w ciągu miesiąca. Jeździłam głównie z Mariuszem, ale również z Czarkiem, Piotrem i Grzesiem. Wszyscy instruktorzy są nadzwyczaj cierpliwi, wymagający, kompetentni, świetnie przekazują swoją wiedzę, a jazdy upływają w miłej, sympatycznej i bezstresowej atmosferze :) Wiele godzin spędziliśmy na trasach egzaminacyjnych, więc na egzaminie nie byłam niczym zaskoczona. Instruktorzy ELMOLu uczą jeździć bezpiecznie i pewnie. Dzięki nim zdałam egzamin za pierwszym podejściem na Radarowej :) i jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy (czekam na plastik) :) Wspomnę jeszcze, że w szkole ELMOL organizują fajny kurs pierwszej pomocy, prowadzony przez ratownika medycznego. Reasumując: jeśli zastanawiasz się, czy skorzystać z oferty ELMOlu, moja rada brzmi - TAK!!! :)

Pozdrawiam, Ewelina
 
     
laradl

Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-26, 16:33   Najlepsza szkoła !!

Ja jestem zadowolona z tej szkoły, super przygotowują, instruktorzy na medal szczególnie Czarek i Piotr :) Niezawodna oczywiście Pani Magda, która jest najlepszą wizytówką tej szkoły :) Wyjeździłam 30h i zdałam za 1 razem :) Każdy kto teraz się mnie pyta gdzie zapisać się na kurs polecam Elmol :) Jestem megaaa zadowolona z tej szkoły, bo są najlepsi !

Każdemu polecam !!
 
     
Snir 
Snir

Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-01-29, 18:58   

I'm a foreigner, living in Warsaw, and I was interested in learning how to drive. I compared many driving schools all around the big city, but already from the first moment, I knew ELMOL is the best school. First off, they offer a wide variety of stuff, for anything that you may need! This includes a license on automatic cars, and "packets" of lessons, if you just wish to replenish your memory or comfort level on how to drive. They made a perfect impression from the first moment, with flexible time schedules, kind instructors, and efficient learning system. I came across 3 of the instructors, Kristian, Grzegorz, and Martin, and all of them were very kind, patient, and helped me learn. Each lesson was fun, and I felt comfortable during the lessons. ELMOL instructors prepared me for the driving exam, and beyond! I spent many lessons learning the exam routes inside and out, as well as practicing for the first tasks on the exam (in the maneuver area). Everything was clear, well-explained, and well-reiterated to me before the exam, so that no surprises could occur on the big day.
What more? I highly recommend this school to foreigners and to locals alike! I got my license now, and I wish best of luck to all those who will make the best choice, and learn driving with ELMOL :lol: :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9