prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
madzik1

Dołączył: 19 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-21, 10:49   

Szczerze polecam szkołe jazdy Elmol. Ja kurs robiłam dwa lata temu w zupełnie innej szkole, która upadła i sie nie dziwie, podejscie do kursanta zerowe! Znajomy polecił mi jazdy doszkalajace w szkole elmol i jestem mu wdzieczna! Podejscie profesjonalne, opanowanie instruktorów, duża znajomosc kruczków egzaminacyjnych. Głownie jezdziłam z Piotrem, ale inni istruktorzy tez sa rewelacyjni!!! Teraz ja kazdemu polecę szkołe Elmol, są naprawdę dobrzy w tym co robią :-) !!!!
 
     
natalie81

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-26, 16:26   polecam Elmol

Witam,
kupiłam w internecie taniej 10 jazd doszkalających w ELMOLu po 2-gim niezdanym egzaminie i tam nauczyli mnie naprawdę dobrze jeździć.
Jeździłam z kilkoma instruktorami z tej szkoły i faktycznie wszyscy kładą nacisk na to co najważniejsze - czyli umiejętności jazdy. Nie zdałam za 3 razem z własnej winy (egzaminator twierdził że powinnam ustąpić pieszemu, który szedł w kierunku przejścia).
Polecam wszystkim ELMOL - tym którzy dopiero się uczą i tym, którzy chcą się poduczyć po przerwie w jeżdżeniu.
Dla mnie jedynym problemem było to, że wszystkie jazdy musiałam zaczynać spod LANDa na Ursynowie a nie np. z centrum, ale podobno mają coś z tym zrobić..
 
     
mateusz.s

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-30, 21:13   

W połowie stycznia wykupiłem pakiet 10 godzin w szkole "Elmol" mieszczącej się na warszawskim w służewcu. Od samego początku szkoła potraktowała mnie bardzo poważnie. Pani która odebrała telefon w kilka godzin ustaliła mi godziny jazdy pod mój grafik, co było bardzo miłym zaskoczeniem. Większośc tych godzin (8) wyjeździłem z Krystianem który uważam, że doskonale przygotował mnie pod kątem egzaminu praktycznego. Pozostałe (2) z Grzegorzem którego uważam za równie dobrego instruktora. Biorąc pod uwage moje doświadczenia z innymi "przodującymi" warszawskimi szkołami jazdy, uważam, że powinny się jeszcze dużo nauczyc i brac przykład z takich szkół jak Elmol.
Uwieńczeniem kursu było zdanie egzaminu... za pierwszym razem.
Pozdrawiam i życze kursantom dobrych wyborów :)
 
     
zosiazosia

Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-12, 12:59   

Polecam wszystkim Elmol ! dowiedziałam się o nich z tego forum i widząc tyle pozytywnych komentarzy skusiłam się... zdałam za pierwszym razem:D po kursie dokupiłam 10h na co nikt mnie nie namawiał, ale sama chciałam poczuć się pewniej i opłaciło się. Miałam okazję jeździć z większością instruktorów z tej szkoły i naprawdę wszyscy byli super kompetentni.
Co więcej dzień przede mną zdawały 3 dziewczyny z tej szkoły i również udało im się za pierwszym razem:) bardzo miła atmosfera no a przede wszystkim skuteczność, a chyba o to nam "zainteresowanym" chodzi:)
Pozdrawiam i powodzenia!!:)
 
     
kamilc93

Dołączył: 18 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-18, 13:47   

Polecam wszystkim szkołę jazdy ELMOL. Świetnie przygotowali mnie do egzaminu. Jeździłem z instruktorem Krystianem świetny gość, wszystkim polecam, bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu. Dla zainteresowanych, adres internetowy szkoły www.elmol.pl. Polecam, najlepsza szkoła w Warszawie.
 
     
katpaw 
katpaw

Dołączyła: 19 Lut 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-02-19, 20:58   

Witam , chciałam bardzo podziękować szkole elom (www.elmol.pl) za przygotowanie mnie do egzaminu na prawko a zwłaszcza Krystianowi, który wykazał się cierpliwością oraz zaangażowaniem. Wielkie dzięki dla Krystiana i serdecznie polecam z czystym sumieniem. Pozdrawiam Kasia P.
 
     
Monika86

Dołączył: 09 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-09, 14:02   

Myślę, że moja opinia powinna Was utwierdzić w przekonaniu, że Elmol to najlepszy wybór, a Krystian to najlepszy instruktor w Warszawie!
Byłam naprawdę "beznadziejnym" przypadkiem, który zanim nie trafił do Krystiana oblewał notorycznie na łuczku i na górce, a jeździłam tak, że naprawdę szkoda mówić, więc chyba dobrze, że nie wyjeżdżałam w tzw. "miasto":) A parkowanie… ;) Po lekcjach u Krystiana nie tylko poprawiłam moją technikę jazdy, ale samo jeżdżenie zaczęło sprawiać mi coraz więcej przyjemności. Sama widziałam mega poprawę, a dodatkowo Krystian utwierdzał mnie w przekonaniu, że mi się uda i że jestem coraz lepszym kierowcą. Zdanie egzaminu stało się czystą formalnością, którą wczoraj udało mi się wreszcie wypełnić! :) Nie będę mówiła, za którym razem (dziesięciu nie przekroczyłam:), ale niech Was przekona to, że od 22 miesięcy starałam się o prawo jazdy, miałam mnóstwo instruktorów, zdawałam na początku nawet w innym mieście (dzięki Krystianowi gładko przestawiłam się na Warszawę i na tereny Okęcia), wyjeździłam w sumie z 70 godzin, a jestem absolutnie przekonana, że końcowy sukces to zasługa Krystiana i lekcji u niego.
Krystian jest fajnym człowiekiem, jazda z nim mija jak z płatka i w super atmosferze. Naprawdę strasznie się cieszę, że trafiłam do niego. Dodam, że kilka razy jeździłam też z innymi instruktorami z Elmolu i każda jazda dużo mi dawała.
Z czystym sercem polecam Elmol i Krystiana!!! Żałuję tylko, że nie trafiłam do Krystiana, kiedy zdecydowałam się na prawo jazdy, bo wszystko potoczyłoby się dużo szybciej i przyjemniej:)
 
     
Gwiazda Elmolu

Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-11, 22:32   

no hej wszystkim:)
z oferty szkoły ELMOL skorzystałam ze względu na to że pracuje w Landzie czyli tam gdzie mieści sie biuro szkoły, stwierdziłam ze tak bedzie dla mnie korzystniej (bede z wszystkimi sprawami dotyczącymi kursu i jazd na bieżąco) a do ich biura miałam ( i dalej mam:) ) jak 'rzut beretem';P

jestem bardzooooo zadowolona ze szkoły, uczą profesjonalnie:)
z racji tego ze jestem dość gadatliwą osoba musieli mnie słuchać przez te paręnaście godzin i nie raz ich rozbolała głowa za co przepraszam :mrgreen: ale daliśmy rade;p
wystarczyło mi wczoraj 41 minut:) zdałam i to zero błędów! :)

Skuteczność nauki, dobre podejście do kursanta i poczucie humoru (żeby nie jeździć zestresowanym ;p) jak coś Ci nie wychodzi uczą do skutku, aż będziesz to robił perfekcyjnie i egzamin prima :-P
Jeździłam ze wszystkimi instruktorami, ze względu na moje godziny pracy, każdy z nich jest inny ale łączy ich jedno PROFESJONALIZM w wykonywaniu swojej pracy.

na pewno będe polecać szkołe znajomym bo warto:)

Pozdrawiam Krystanioo, Grzesia, Tomka i Piotrka
i Magde:)

Martaaa :)
 
     
madzikmadzik 

Dołączyła: 18 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-19, 14:21   

Ponad dwadzieścia lat przeleżało moje Prawo Jazdy w szufladzie. Najpierw nie jeździłam bo nie miałam samochodu a później z powodu rosnącego lęku przed prowadzeniem auta. Kiedyś, serfując po internecie zauważyłam, że szkoła nauki jazdy ELMOL organizuje warsztaty doszkalające dla takich właśnie osób jak ja. Zapisanie się na warsztaty było najlepsza decyzją jaką ostatnio podjęłam! Z walącym sercem i trzęsącymi się nogami siadłam za kółkiem- bałam się jak cholera! Wszystkie moje obawy i stresy przegonił instruktor (Anioł w ludzkiej skórze) Krystian. W rzeczowy, stanowczy, cierpliwy, kulturalny ale też dowcipny sposób szlifował moje umiejętności prowadzenia samochodu. Teraz bez lęku jeżdżę, ba sprawia mi to ogromna przyjemność! Gorąco polecam naukę jazdy w ELMOL-u pod okiem superkompetentnej, świetnie wyszkolonej i kulturalnej kadry instruktorskiej!
 
     
bozenka2011 
bozenka

Dołączyła: 29 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-29, 09:21   ELMOL to jest to!!!

W końcu mam swoje upragnione prawko.Było ciężko,nerwowo,ale się udało.
Chciałam na tym forum podzielić się opinią o szkole jazdy ELMOL,z której jestem bardzo,ale to bardzo zadowolona.
Jeżdziłam z dwoma instruktorami ,z Piotrkiem i z Tomkiem.
Obaj to profesjonaliści jakich mało.Cierpliwi,spokojni ale i stanowczy,konkretni,bez zbędnego gadania przekazujący wskazówki jak konkretny manewr wykonać.Ronda dla mnie teraz to pikuś (ale na początku...), Piotrek pokazuje taką technikę,że nie ma siły żeby tego ronda nie pokonać ,parkowania bez problemu (dzięki Tomku),jeżdziłam na Radarowej ale i po całym mieście.Zadne skrzyżowanie nie stanowi dla mnie problemu.Wyjeżdziłam 44 godz. ,a zdalam za drugim podejściem.
Polecam ELMOL z czystym sumieniem.
[/b]
_________________
ELMOL to jest to!!!
 
     
leszek 

Wiek: 45
Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-06-03, 18:49   ELMOL POLECAM WARTO !!!!

Zależało mi aby nauczyć się dobrze jeździć więc szukałem dobrej szkoły. Nie szukałem na gruponach i innych podobnych portalach kursów na prawo jazdy bo to jest parodia a nie szkolenie - wystarczy poczytać opinie na tym forum osób które połaszczyły się na promocje tego typu. JAKOŚĆ MUSI KOSZTOWAĆ !!!!!!!!!!!! Zdałem egzamin i mam prawko! Co do jakości szkolenia nie mogę się do niczego doczepić -wszystko przebiegło sprawnie i w sympatyczne i profesjonalnej atmosferze. Polecam i cieszę się, że dokonałem takiego wyboru.
 
     
A.B

Dołączył: 04 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-04, 12:52   WARTO WYBRAĆ SZKOŁĘ ELMOL

W skali 1 do 10, to daję tej Szkole 11 :-) Bardzo profesjonalne podejście. Instruktorzy z tej Szkoły (a miałam okazję jeździć z czterema z Nich), to bardzo fajni, sympatyczni, ciepli, cierpliwi ludzie z dydaktycznymi umiejętnościami na najwyższym poziomie. Potrafią nauczyć jeździć, a do tego przełamać strach na drodze. W efekcie zdałam egzamin.
Myśle, że byliby w stanie nauczyć jeździć nawet mojego kota :lol:
Serdecznie pozdrawiam Pana Tomka, Krystiana, Grzegorza, Piotra i Panią Magdę ze Szkoły :-) Napewno będę polecać Szkołę ELMOL wśród swoich znajomych, bo naprawdę WARTO.
 
     
leszek 

Wiek: 45
Dołączył: 03 Cze 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-06-05, 19:36   Polecam instruktora

Pragnę wspomnieć, że ja jeździłem z Tomkiem i gorąco polecam tego instruktora. Wszystko było ok. Chcę jeszcze dodać, że bardzo dobrze mają prowadzoną pierwszą pomoc - dużo ćwiczeń i prowadzą to prawdziwi fachowcy.
JEŻELI SZUKACIE PRAWDZIWEJ JAKOŚCI TO JEST TO SZKOŁA DLA WAS
 
     
Daga

Wiek: 33
Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-16, 13:54   ZDAŁAM ZDAŁAM ZDAŁAM !!!!

Ja wybrałam tę szkołę na podstawie opinii na forum i jestem bardzo zadowolona. Super atmosfera i instruktorzy. Cieszę się, że wybierając szkołe nie szukałam najtańszej oferty na rynku. MI zupełnie wystarczył kurs podstawowy aby zdać egzamin. Instruktorzy bardzo wymagający ale mi to bardzo odpowiadało. POLECAM i pozdrawiam cały zaspół Szkoły ELMOL
 
     
krycha l 

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-07-15, 10:29   100% profesjonalizmu

Zachęcam wszystkich zastanawiających nad wyborem szkoły nauki jazdy aby zdecydowali się na ELMOL. Jestem bardzo zadowolona z mojojego wyboru. Kurs przebiegł sprawnie i bez ani jednego problemu. :mrgreen: Super atmosfera i dbałość o klienta. Cel osiągnęłam - mam PRAWKO!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 8