prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
Komarek

Dołączył: 12 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-10-12, 11:13   

Genialne w tej szkole jest to ze nie tylko uczysz sie zdac egzamin ale takze codziennego zachowania na drodze co wiemy ze sie rozni. Dzieki temu od miesiaca jestem szczesliwa uczestniczka ruchu drogowego w miescie stolecznym Warszawa :)
Goraco polecam!!!
 
     
mikolajz

Dołączył: 19 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-19, 23:10   Super

Krystian z Elmol ma super podejście do kursantów, pełen profesjonalizm i duże zdolności przekazywania wiedzy. Uczy myśleć za kierownicą. Jak dla mnie idealne przygotowanie do egzaminu - zdany za pierwszym razem na Radarowej.

Szczerze polecam!

Mikołaj
 
     
beata82 

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-28, 21:38   

Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Świadczy o tym,że zdałam za pierwszym razem (Radarowa). Instruktorzy bardzo cierpliwi, konkretni, "wytykają" zrobione błędy aż całkowicie zostaną wyeliminowane. Egzamin - nerwówka, ale nie mógł mnie na niczym zagiąć. Jeździam po mieście 50 minut i ani jednego błędu. Także ze 100% pewnością polecam tą szkołę. Beata
 
     
Małgorzata
Maggie

Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2
  Wysłany: 2011-11-29, 23:22   Elmol - szkoła,którą serdecznie polecam wszystkim

Natalia napisał/a:
Szkoła, czy firma to przede wszystkim ludzie. Ja polecam tą szkołę ze względu na świetnego instruktora. Krystian to b. dobry, cierpliwy instruktor. Nie wprowadza niepotrzebnych nerwów i wszystko fajnie tłumaczy. Najlepsza rekomendacja dla szkoły ELMOL, to taka, że zaczęłam kurs w innej, ale przeniosłam się tu dla lekcji z dobrym instruktorem. Polecam wszystkim.

Byłam w bardzo podobnej sytuacji.Też serdecznie polecam Elmol.Pełna profeska: spokój,opanowanie,bardzo sympatyczna atmosfera,cierpliwość i przede wszystkim bezstresowo.Zdałam egzamin za pierwszym razem.Jestem dobrze przygotowana,pewna swoich umiejetności - to jest bardzo fajne uczucie.
Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie wskazówki a przede wszystkim te dotyczace egzaminu - bardzo sie przydały.
Fajne też było to,że instruktor pomógł mi zapisać się na egzamin i ogarnąć sprawy papierkowe.Naprawdę bardzo serdecznie polecam.Głównie jeździłam z Krystianem.Świetnie uczy,spokojnie,logicznie i z poczuciem humoru.Super, nie da się nie pojąć tych nauk :) ,cierpliwość instruktorów anielska - bardzo serdeczne podziękowania.
Poniżej wklejam do nich namary:
www.elmol.pl , 883-997-997 , http://www.facebook.com/p...115230638568015
 
     
Małgorzata
Maggie

Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-29, 23:28   

beata82 napisał/a:
Uważam, że lepiej trafić nie mogłam. Świadczy o tym,że zdałam za pierwszym razem (Radarowa). Instruktorzy bardzo cierpliwi, konkretni, "wytykają" zrobione błędy aż całkowicie zostaną wyeliminowane. Egzamin - nerwówka, ale nie mógł mnie na niczym zagiąć. Jeździam po mieście 50 minut i ani jednego błędu. Także ze 100% pewnością polecam tą szkołę. Beata


Dokładnie Beata,zgadzam się z Tobą.Też zdałam za pierwszym razem na Radarowej i mimo,że egzamin nerwówka niezła to egzaminator też nie dał rady mnie na niczym zagiąć (jeździłam 48 minut ;-) .Dobra szkoła,dobre wyszkolenie daje pewność siebie i swoich umiejętności - nie ma co się czarować.
E.
 
     
Iwona1978 

Dołączyła: 01 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-12-01, 21:58   

polecam te szkole :-) mili, sympatyczni, elastyczni w kwestii godzin jazd, przede wszystkim cierpliwi!!!! instruktorzy :) tlumacza do skutku... az czlek zrozumie :P - ZDALAM ZA PIERWSZYM RAZEM egzamin na Radarowej, i bardzo bardzo dziekuje. teraz w pelni moge sie cieszyc pakietem A i B :) pozdrawiam!!! zobacz: www.elmol.pl lub zadzwon! nie ma na co czekac!!! 883-997-997 A strach naprawde ma tylko wielkie oczy... i czasem instruktor... :P
_________________
STEFANIA :)
 
     
zuk111 

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 3
Wysłany: 2012-01-09, 15:44   Szkoła Jazdy Elmol

Miałem to napisac już dawno ale brak czasu.....
Jestem lepszy od swojego kolegi,zdałem za pierwszym razem,ale nie to jest najważniejsze.
Instruktor Piotr z tej szkoły to jest człowiek,który chyba z każdego zrobi kierowcę,Jego podejście do nauki to jest to czego ja szukałem.Fachowe tłumaczenie wszystkich zagadnień techniki jazdy,wszystkie manewry łącznie z tym przeklętym łukiem wytłumaczone i nauczoe tak ,że nie miałem z tym żadnych trudności(nie jakieś tam metody 'przy tym słupku skręt kierownicy o tyle ,teraz odręcamy o tyle'),ja nauczyłem się jeżdzic i myślec o tym co robię na drodze.Mógłbym tak długo.......
Panie Piotrze.....Wielkie dzięki.....[/code]
 
     
falafel 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:07   

siemano! wspaniała szkola, genialna atmosfera w czasie jazd. instruktorzy naprawde naprawde wspaniale uczą, sa wyrozumiali, cierpliwi i poprawiaja samoocene, przez co do egzaminu podchodzi sie spokojnie i pewnie!! uwielbiam ich! moglabym z nimi jezdzic non stop, ale juz zdalam egzamin !!
 
     
asiia b.

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:28   

hej, wlasnie skonczylam kurs na prawko, ale nie jestem zachwycona poziomem moich instruktorow i chcialabym doszlifowac moje umiejetnosci. zainteresowalam sie ta szkola ale zastanawiam sie jeszcze nad jej wyborem.
 
     
asiia b.

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:34   

w sumie to nie dodalam ze chcialabym uslyszec wasze opinie;)
 
     
falafel 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:40   

instruktorzy wspaniali, spokojni, bardzo cierpliwi, daja wspaniale wskazowki po jezdzie z nimi wszystko co dzieje sie na drodze jest proste. ucza opanowania, precyzji, podbudowują psychicznie, naprawde polecam!
 
     
asiia b.

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:44   

dzieki za tak szybki odzew:)
moj instruktor tez byl bardzo spokojnym i cierpliwym czlowiekiem, a jazda po ulicy nie sprawiala mi wiekszego problemu. ale kiedy sie nad tym glebiej zastanowie nie mam zadnej wiedzy praktycznej a propos drobnostek takich jak swiatla(kiedy, jak i ktore wlaczyc). dlatego potrzebuje osoby kompetentnej.
 
     
falafel 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:49   

to polecam krystiana i grzesia. chwila moment i poznasz wszystkie tajniki jak sie wlacza swiatla, wrzuca wsteczny czy inne trudne zagadnienia, zartuje, chlopaki za kazdym razem pytaja co chcesz powtorzyc a jesli nie wiesz to robisz na jazdach szystko co masz na egzaminie. aaa i doskonala lokalizacja ze sluzewia w 10 minut jestes jestes na ochocie,a przejazd przez rondo przy galerii za kazdym razem mysle,ze tez wspomoze twoje umiejetnosci!
 
     
asiia b.

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:54   

mam nadzieje ze piszesz prawde bo postanowilam zglosic sie do chlopakow po pomoc. oby swiatla i wsteczny nie byly potem dla mnie przeszkoda w zdaniu egzaminu;) dzieki za pomoc w wyborze Falafelu. Goraco pozdrawiam
 
     
falafel 

Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-01-20, 22:58   

spoko. jak zdasz egzamin bedzieszz miala oglad na to, kto ci najwiecej pomogl. ale jesli nie czujesz sie pewnie po kursie proponuje zmienic instruktora. nowa twarz, podejscie i nowe wskazowki napweno pomoga. jedz na slz! pozdr
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8