prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ellka szkola jazdy
Autor Wiadomość
Modzajto

Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-04-20, 16:27   Moja opinia Bemowo Elka

Jestem bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem i rzadko się zdarza, aby ktoś mnie wkurzył. Pan Ernest (szef szkoły) ma dar wkurzania, do tego stopnia, że niedawno myślałem, że wysiądę z samochodu i wyciągnę go na środku skrzyżowania. Inni instruktorzy są bardzo OK, tylko sam szef robi swojej szkole złą opinię.

Samochodem zdarza mi się jeździć bez prawka, wcześniej dużo jeździłem, kurs robiłem w innej szkole. W Elce wziąłem dodatkowe jazdy. Uważam, że jeżdżę dobrze, tak zresztą mówią pozostali instruktorzy z Elki. Jasne, że nie jestem super kierowcą, bo nawet na miano kierowcy jeszcze nie zasługuję z racji braku papierka. Erneścik ma inne zdanie, nie tylko co do mojej osoby. Rozmawiałem z innymi i notorycznie karze redukować do II biegu przy dojeździe do skrzyżowania w momencie, kiedy wiadomo, że nie ruszymy (przed nami na czerwonym stoi sznur samochodów). Nigdy wcześniej na takiego pajaca nie trafiłem. Dodatkowo mówi Ci kiedy masz zmienić biegu... Łapie za kierownice, a czasami...sam zmienia biegi...no ku... generalnie mam go w dupie, ale jak ktoś, kto po raz pierwszy zaczął jazdy, ma po ukończonym egzaminie zdać prawko, skoro jego "instruktor" sam mu zmienia biegi i skręca za niego? Jedziesz sobie, chcesz wrzucić III bieg, łapiesz za drążek, a tam zmienione na III, więc odruchowo zerkasz kątem oka na biegi, aby sprawdzić co jest grane - słyszysz Ernesta: "ale nie wolno patrzeć na biegi!" WTF? Erneścik lubi też zrobić sobie biuro podczas jazd, co wku... mnie strasznie i o czym mu powiedziałem, więc na ostatnich jazdach trochę się powstrzymywał. Niech wynajmie sobie sekretarkę do zapisywania, a nie w czasie jazdy zapisuje dzwoniących. Chociaż, kto by wytrzymał w sekretariacie, gdzie ten pajac jest szefem...

Jeśli już chcecie z jakiś powodów skorzystać z tej szkoły, to zastrzeżcie, że nie chcecie mieć z nim jazd. G... się nauczycie, a tylko będziecie się wkurzać. Żeby było sprawiedliwie, reszta instruktorów jest bardzo kompetentna.

Pozdro!
 
     
NataliaM

Dołączył: 15 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-15, 07:54   

Zastanawiam się nad konsultacją prawną w związku z zachowaniem e. Na razie prowadzę obserwację psychiatryczną. Wszystkim odradzam to miejsce, bo szkołą tego nie nazwę.
_________________
NatMag
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-22, 10:08   

Ja po kursie tam nic nie umiałam. Wzięłam sobie 10h wykupiłam w innej szkole, i nauczyłam się przez ten czas więcej, niż w elce przez cały kurs. Autentycznie, omijajcie z daleka to szajstwo, bo szkołą to tego nie nazwę praktycznie ze wszystkimi instruktorami tam jeździłam, i poza Arturem, to nikt praktycznie nie jeździł po trasach egzaminacyjnych. Z Maćkiem do jego domu koty nakarmić, Zbigniew mi cały czas pierd**ił że źle kierownicą kręcę, Paweł, Roman krążyli niby po Bemowie, ale nie w najbardziej niebezpiecznych miejscach, no bo i po co sobie nerwy psuć, skoro można się po zadupiach pokręcić, o erneście już nawet nie wspomnę :-/
Kurs pół roku robiony, umiejętności psychiczne zerowe... A dokładniej umiejętności zachowania się na dużych skrzyżowaniach zerowe.
Uważam kurs tam za mój zmarnowany czas, i pieniądze. Nic nie wyniosłam stamtąd poza złymi wspomnieniami, nadszarpniętymi nerwami, i kupą kasy zmarnowaną na dodzwanianie się do nich i proszenie w kółko o to samo :-?

Na szczęście teraz już mam prawko, zdane za trzecim razem na Bemowie, ale to tylko i wyłącznie zasługa wspaniałego instruktora na jakiego się natknęłam w innej szkole.
Jeśli ktoś by chciał jakiś pozew na ernesta, czy coś, to pamiętajcie o mnie, chętnie dołożę opowiadanie jak mój niby kurs tam wyglądał. Skargi do gruppona, nic nie dawały, tylko tyle, że współpraca z tym panem już nie będzie ponawiana. Ale Ci nieszczęśnicy, którzy się w to wpakowali, muszą cierpieć..

Ta niby szkoła to przeszłość, ale niesmak pozostał do dziś... :-?
 
     
docia68

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-07-22, 13:50   

Witam
Cieszę się że się natknęłam na ten temat tutaj
ponieważ też jestem jedną z pokrzywdzonych osób uczących się w tej szkole
jeśli to mozna nazwać nauką
Ja nie korzystałam z grupona sama na własną rękę podjęłam decyzje chodzenia do tej szkoly
Wplacilam calosc pieniedzy od razu i prosilam szanowną panią kierowniczkę że zalezy mi na szybkim ukończeniu kursu, było mówione że nie ma problemu
I teraz ciąg dalszy tej sielanki
Egzamin wewnetrzny u nich skonczylam bodajrze na poczatku grudnia
Dziś mamy 22 lipca a ja mam wyjerzdzone 7 godzin to jakas kpina z ludzi
Non stop byly problemy a to zła pogoda a to smochod im sie rozwalil
a to instruktor poszedl na jakis zabieg
A polowa tych jazd to byla do Izabelina
No dziś właśnie dzwonilam do szanownego Maćka zeby sie zapisac na kolejne jazdy i co uslyszalam oczywiscie pan instruktor wyszedl juz ze szpitala itp,ale juz tam nie pracuje
Bo podobno szefowa byla nie wyplacalna i się przeniósl do innej szkoly :(
A mnie nawet nikt o tym nie raczył poinformować
Kochani te osoby ktore jeszcze nie ukonczyly tego kursu powinnismy sie wszyscy zebrac i tam do nich osobiscie pojsc nie mozemy tak tego zostawic to nasze pieniadze
Niech nam oodadza pieniadze i sie przeniesiemy do innej szkoly i w normalnyym czasie ja skonczymy
Ps czy ktos zna aktualny adres tej szkoly gdzie sie mnieszcza ?
_________________
Docia
 
     
spyskrk

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-30, 19:47   

Czy ktoś wie ile u tego pajaca kosztuje kurs poza Grouponem, bo nie mam zamiaru tego co on robi zostawić, zasięgnąłem już opinii prawnej i chcę zwrotu całej kasy pomimo wyjeżdzonej części godizn. Więc jeżeli ktoś zna koszt kursu piszczie na maila. Będę też informował na bieżąco jak całość przebiega

Pzdr,
spyskrk
 
     
mr.myers

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Wysłany: 2013-10-25, 13:56   Re: Ellka szkola jazdy

Trzeba myśleć o bezpieczeństwie. I taka brama może je zapewnić. Najlepsze mają tutaj http://www.garaze-baliczek.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9