prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z dala od Mobilka!
Autor Wiadomość
gwidon

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-04-29, 18:00   Mobilkowy przekręt - artykuł

Zapraszam do zapoznania się z artykułem na temat Mobilka:
http://wnd24.pl/2010/12/%...80%9D-przekret/
 
     
gwidon

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-05-18, 19:44   Instruktorzy odradzają OSK Mobilek

INSTRUKTORZY ODRADZAJĄ OSK MOBILEK

JESTESMY BYŁYMI INSTRUKTORAMI TEJ SZKOŁY

OSK MOBILEK UMIESZCZA NA SWOJEJ STRONIE BEZ NASZEJ ZGODY NASZE ZDJĘCIA PODPISANE Z IMIENIA I NAZWISKA. ZALEŻY IM TYLKO NA JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI "NIBY SWOICH INSTRUKTORÓW"

PONIEWAŻ POJAWIAŁY SIĘ BARDZO DUŻE ILOŚCI NEGATYWNYCH OPINI NA TEMAT OŚRODKA - STRONA JEST CENZUROWANA I NIE MOŻNA WPISAĆ NEGATYWNEJ OPINI O INSTRUKTORZE I OŚRODKU.

INFORMUJEMY RÓWNIEŻ, ŻE OSK MOBILEK POSIADA TYLKO JEDNĄ SALĘ WYKŁADOWĄ W LEGIONOWIE. KURSANCI SĄ DOWOŻENI NA WYKŁADY Z RESZTY PSEUDO OŚRODKÓW OSK MOBILEK.

WIDNIEJĄCE NA STRONIE OŚRODKI Z BRÓDNA, OKĘCIA I BEMOWA W OGÓLE NIE ISTNIEJĄ. INSTRUKTORZY MAJĄ LIMITY KILOMETRÓW, WIĘC Z KURSANTAMI SPĘDZAJĄ BARDZO DUŻO CZASU NA PLACU MANEWROWYM. NA KAŻDYCH ZAJĘCIACH ROBIĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODU Z KURSANTEM, BARDZO DUŻO PARKUJĄ TAK ABY UCIEKAŁ CZAS KURSANTOWI A TYM SAMYM BYŁO JAK NAJMNIEJ JAZDY PO MIEŚCIE, BOWIEM PALIWO JEST DROGIE.

ZDECYDOWANIE ODRADZAMY TĄ SZKOŁĘ.

BYLI INSTRUKTORZY OSK MOBILEK
Krzysztof Zaręba, Sebastian Pawlak, Sylwia Kamińska, Michał Kęsicki, Dariusz Olszowiec, Marek Wrzesiński, Robert Sasin, Ireneusz Brzesiński, Dagmara Szymańska, Benedykt Kmieć
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-08-02, 21:29   

:!:
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-08, 20:01   


marcin
,
mobilek i AUtek to złodzieje
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-09-08, 20:03   

marcin, :!:
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-11-21, 21:49   

Mobilek jest beznadziejny! przerabiałem 3 instruktorów i powiem, że żaden z nich nie był dobry - może mam pecha! poszedłem tam dla przyjemności, a kurs był udręką i nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie się skończy! Godziny jakie proponowali były albo bardzo bardzo wcześnie rano albo w nocy, ewentualnie mogłem czekać miesiąc na jazdy albo i dłużej!!! instruktorzy nagminnie obcinali po kilka minut na początku jazd, kilka w trakcie i kilka pod koniec, tak że umawiając się na 2 godziny jeździłem tylko 1 h 40 min i był to tutaj najwidoczniej standard bo każdy z instruktorów robił tak samo. Wydawali się być niekompetentni, niezaangażowani w swoją pracę, znudzeni i czasem wręcz zniecierpliwieni. No i nikt nie uprzedzał że od czasu do czasu będę jeździł toyotą yaris a nie skodą - a jak pytałem dlaczego taka sytuacja kolejny raz ma miejsce to tylko były wymówki że niby skoda się zepsuła i nie mają innego wyjścia. Nie wspomnę że skody nie są identyczne jak na egzaminie o czym nawet mnie nie uprzedzono i dopiero na egzaminie okazało się że maskę odhacza się z drugiej strony, pod maską inaczej są ulokowane zbiorniki, inaczej ustawia się lusterka. Mógłbym chyba jeszcze tak długo wymieniać. Jak tylko dostałem zaświadczenie o ukończonym kursie poszedłem do innego ośrodka na doszkalające i byłem bardzo zadowolony. Niestety musiałem bardzo daleko dojeżdżać bo aż na ursynów, ale to był facet z polecenia i było warto poświęcić ten czas!!! I jeszcze jedno - mobilek oszukuje na swojej stronie w cenniku!!! uwaga - za jazdy doszkalające płaci się 60 zł a nie 50!!! to tylko chwyt reklamowy, 50 zł kosztują jazdy na yarisce!!!
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-11-21, 21:50   

Mobilek jest beznadziejny! przerabiałem 3 instruktorów i powiem, że żaden z nich nie był dobry - może mam pecha! poszedłem tam dla przyjemności, a kurs był udręką i nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie się skończy! Godziny jakie proponowali były albo bardzo bardzo wcześnie rano albo w nocy, ewentualnie mogłem czekać miesiąc na jazdy albo i dłużej!!! instruktorzy nagminnie obcinali po kilka minut na początku jazd, kilka w trakcie i kilka pod koniec, tak że umawiając się na 2 godziny jeździłem tylko 1 h 40 min i był to tutaj najwidoczniej standard bo każdy z instruktorów robił tak samo. Wydawali się być niekompetentni, niezaangażowani w swoją pracę, znudzeni i czasem wręcz zniecierpliwieni. No i nikt nie uprzedzał że od czasu do czasu będę jeździł toyotą yaris a nie skodą - a jak pytałem dlaczego taka sytuacja kolejny raz ma miejsce to tylko były wymówki że niby skoda się zepsuła i nie mają innego wyjścia. Nie wspomnę że skody nie są identyczne jak na egzaminie o czym nawet mnie nie uprzedzono i dopiero na egzaminie okazało się że maskę odhacza się z drugiej strony, pod maską inaczej są ulokowane zbiorniki, inaczej ustawia się lusterka. Mógłbym chyba jeszcze tak długo wymieniać. Jak tylko dostałem zaświadczenie o ukończonym kursie poszedłem do innego ośrodka na doszkalające i byłem bardzo zadowolony. Niestety musiałem bardzo daleko dojeżdżać bo aż na ursynów, ale to był facet z polecenia i było warto poświęcić ten czas!!! I jeszcze jedno - mobilek oszukuje na swojej stronie w cenniku!!! uwaga - za jazdy doszkalające płaci się 60 zł a nie 50!!! to tylko chwyt reklamowy, 50 zł kosztują jazdy na yarisce!!!
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-11-21, 21:53   

Mobilek jest beznadziejny! przerabiałem 3 instruktorów i powiem, że żaden z nich nie był dobry - może mam pecha! poszedłem tam dla przyjemności, a kurs był udręką i nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie się skończy! Godziny jakie proponowali były albo bardzo bardzo wcześnie rano albo w nocy, ewentualnie mogłem czekać miesiąc na jazdy albo i dłużej!!! instruktorzy nagminnie obcinali po kilka minut na początku jazd, kilka w trakcie i kilka pod koniec, tak że umawiając się na 2 godziny jeździłem tylko 1 h 40 min i był to tutaj najwidoczniej standard bo każdy z instruktorów robił tak samo. Wydawali się być niekompetentni, niezaangażowani w swoją pracę, znudzeni i czasem wręcz zniecierpliwieni. No i nikt nie uprzedzał że od czasu do czasu będę jeździł toyotą yaris a nie skodą - a jak pytałem dlaczego taka sytuacja kolejny raz ma miejsce to tylko były wymówki że niby skoda się zepsuła i nie mają innego wyjścia. Nie wspomnę że skody nie są identyczne jak na egzaminie o czym nawet mnie nie uprzedzono i dopiero na egzaminie okazało się że maskę odhacza się z drugiej strony, pod maską inaczej są ulokowane zbiorniki, inaczej ustawia się lusterka. Mógłbym chyba jeszcze tak długo wymieniać. Jak tylko dostałem zaświadczenie o ukończonym kursie poszedłem do innego ośrodka na doszkalające i byłem bardzo zadowolony. Niestety musiałem bardzo daleko dojeżdżać bo aż na ursynów, ale to był facet z polecenia i było warto poświęcić ten czas!!! I jeszcze jedno - mobilek oszukuje na swojej stronie w cenniku!!! uwaga - za jazdy doszkalające płaci się 60 zł a nie 50!!! to tylko chwyt reklamowy, 50 zł kosztują jazdy na yarisce!!!
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-11-21, 21:56   

:!:
 
     
marcin

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-11-21, 22:20   

Mobilek jest beznadziejny! przerabiałem 3 instruktorów i powiem, że żaden z nich nie był dobry - może mam pecha! poszedłem tam dla przyjemności, a kurs był udręką i nie mogłem się doczekać kiedy wreszcie się skończy! Godziny jakie proponowali były albo bardzo bardzo wcześnie rano albo w nocy, ewentualnie mogłem czekać miesiąc na jazdy albo i dłużej!!! instruktorzy nagminnie obcinali po kilka minut na początku jazd, kilka w trakcie i kilka pod koniec, tak że umawiając się na 2 godziny jeździłem tylko 1 h 40 min i był to tutaj najwidoczniej standard bo każdy z instruktorów robił tak samo. Wydawali się być niekompetentni, niezaangażowani w swoją pracę, znudzeni i czasem wręcz zniecierpliwieni. No i nikt nie uprzedzał że od czasu do czasu będę jeździł toyotą yaris a nie skodą - a jak pytałem dlaczego taka sytuacja kolejny raz ma miejsce to tylko były wymówki że niby skoda się zepsuła i nie mają innego wyjścia. Nie wspomnę że skody nie są identyczne jak na egzaminie o czym nawet mnie nie uprzedzono i dopiero na egzaminie okazało się że maskę odhacza się z drugiej strony, pod maską inaczej są ulokowane zbiorniki, inaczej ustawia się lusterka. Mógłbym chyba jeszcze tak długo wymieniać. Jak tylko dostałem zaświadczenie o ukończonym kursie poszedłem do innego ośrodka na doszkalające i byłem bardzo zadowolony. Niestety musiałem bardzo daleko dojeżdżać bo aż na ursynów, ale to był facet z polecenia i było warto poświęcić ten czas!!! I jeszcze jedno - mobilek oszukuje na swojej stronie w cenniku!!! uwaga - za jazdy doszkalające płaci się 60 zł a nie 50!!! to tylko chwyt reklamowy, 50 zł kosztują jazdy na yarisce!!!
 
     
reassor 
reassor

Wiek: 43
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-26, 19:36   

Witam serdecznie - zarejestrowałem się tutaj ponieważ ta firma wchodzi na rynek śląski i mimo iż w Tychach istnieje już osk o nazwie Mobilek nie chcemy by zapanowało jakieś nieporozumienie i porównywanie tych szkół.

Mobilek tychy to nie mobilek legionowo

Z góry dziękuję i przepraszam za kłopot
 
 
     
AndziaR 

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-31, 09:52   

"Nie wspomnę że skody nie są identyczne jak na egzaminie o czym nawet mnie nie uprzedzono i dopiero na egzaminie okazało się że maskę odhacza się z drugiej strony, pod maską inaczej są ulokowane zbiorniki, inaczej ustawia się lusterka. Mógłbym chyba jeszcze tak długo wymieniać."
Choć nie kwestionuję opinii o szkółce, trochę to brzmi jakby złej baletnicy ... :-P
 
     
elmaz

Dołączył: 23 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-23, 00:47   MOBILEK WARSZAWA - OMIJAĆ Z DALEKA !!!

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat MOBILEK WARSZAWA.

1. Teoria - miało być 30 h, było (teoretycznie) 2 x 12 h (ciekawe kto wytrzyma) - w praktyce 1 dzień jakieś 8h, w drugi jakieś 6h. Do tego dodatkowa kasa za badania lekarskie i materiały - co często gdzie indziej jest wliczone w cenę kursu.

2. Praktyka - obiecano mi, że w ciągu 3 dni od szkolenia teoretycznego będę mógł zacząć jazdy. Przez 3 tygodnie dzwoniłem prawie codziennie do nich - i (o ile udawało mi się dodzwonić) ciągle były po ich stronie jakieś problemy, które uniemożliwiały umówienie się na jazdę. Najpierw 10 dni wpisywali mnie do systemu, potem nie było już terminów na czerwiec, a na lipiec jeszcze grafików, potem były problemy z systemem informatycznym. Za każdym razem obiecali oddzwonić jak się coś wyjaśni i NIGDY tego nie zrobili.

W sumie minął prawie miesiąc od kursu teoretycznego, a ja nadal nie mam umówionej jazdy. Coś dzisiaj bąkali o drugiej połowie lipca - ale mam zadzwonić w poniedziałek. Oczywiście nie ma mowy, żeby umówić się np. na 10 kolejnych jazd - a tylko na jedną, potem się zobaczy. Patrząc na to co się dzieje - pewnie ten kurs skończę w grudniu.

GENERALNIE - OMIJAĆ Z DALEKA. Gdybym wiedział - dałbym i 500 zł więcej za kurs gdzie indziej, byle tylko nie mieć z nimi do czynienia.
 
     
antyfan

Dołączył: 24 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-24, 18:59   

Zrobiłem z nimi kurs na kat. A. Obecnie czekam na egzamin który będę miał za 2 tygodnie. Same lekcje przeszły dosyć gładko i szybko. Wybierałem lokalizacje w Legionowie i w Warszawie na Bródnie. Największa porażka tej szkoły to obsługa klienta, której po prostu nie ma. Dziewczyny w sekretariacie robią wszystko jakby ktoś im na odcisk nadepnął, a praca tam była wykonywana przez nie za karę. Mają tam bałagan. Całe 10 godzin na placu manewrowym miałem Suzuki GN 125. Mniejszym niż zdaje się na egzaminie. W szczerej rozmowie z instruktorami dowiedziałem się, że szkoła oszczędza na kursantach a 125 mniej pali. Poza tym mając dużą liczbę osób jeżdżą na wszystkim co mają. Mitem jest kurs ekspresowy w 14 dni. Mój trwał 6,5 tygodnia mimo dawania dyspozycji w różnych godzinach. Za którymś razem udało mi się ustawić jazdy na cały kurs. Co nie było łatwe. Laski w biurze nie wiedzą gdzie są ich place manewrowe. Przed lekcją na Bródnie jedna z nich kazała mi czekać pod basenem Polonez, bo nie potrafiła powiedzieć gdzie jest plac, niczym to byłby plac widmo. Od instruktorów dowiedziałem się gdzie jest tam plac. Co do planu to dziewczyna zrobiła błąd w ilości godzin. Rozpisała więcej niż powinienem mieć. W efekcie musiałem dopłacać przed odebraniem potwierdzenia o ukończeniu kursu, bo każda godzina więcej kosztuje u nich 60 zł. Samo zaświadczenie to porażka. Dziewczyna z biura powiedziała, że będzie ono gotowe w ciągu 5 dni roboczych. Spytałem od kogo mogę je w takim razie szybciej uzyskać. Zasłaniała się procedurami. Ja jej na to że jeśli trzeba to sam mogę zadzwonić do instruktorów i poprosić o podpisy. Uzależniła to od jednego z instruktorów, którego traf chciał spotkałem na schodach wychodząc z biura. Powiedziałem w czym jest rzecz, a on, że jego podpis to żaden problem i nawet od ręki może to zrobić. Ostatecznie umówiłem się, że zadzwonię do biura za dwa dni to może będą już wszystkie podpisy. No i tutaj jest to o czym piszą inni. Dramat z dodzwonieniem się. W ciągu 2 godzin od 10:00 do 12:00 moich prób było 32 (słownie: trzydzieści dwie). Nawet jak trafiłem na wolne linie telefoniczne to nikt ich nie raczył odbierać. Wybierałem również wszystkie możliwe numery wewnętrzne. Też nikt nie odbierał. Napisałem więc e-maila pod wszystkie znane adresy Mobilka jakie tylko znalazłem z opcją potwierdzenia odczytania i doręczenia. Zero odpowiedzi. Około 15:30 ktoś próbował się do mnie dodzwonić z Mobilka. Oddzwoniłem po spotkaniu 15 minut później. Po 4 razie odebrano telefon. Pani, która odebrała stwierdziła, że to ona dzwoniła. Obiecała sprawdzić co się dzieje z moim zaświadczeniem i odezwać się. Do 18:00 nie było żadnego kontaktu. Napisałem więc e-maila z pytaniem Czy mogę liczyć na jakieś informacje? Nie dostałem odpowiedzi. W końcu przejście z pokoju do pokoju zajmuje więcej niż 2 godziny, a spytanie kierownika/kierowniczki czy złożyli podpis jest bardzo, bardzo trudne. Dopiero kolejnego dnia również ja dzwoniłem. Pani (już jakaś inna) twierdziła, że WŁAŚNIE MIAŁAM DO PANA DZWONIĆ.  Wtedy dowiedziałem się, że muszę dopłacić dodatkowe 60 zł, bo mam więcej godzin wyjeżdżone (o 1h) niż powinienem. Mówiłem tej dziewczynie, że sam byłem świadkiem sytuacji jak miałem ustalone jazdy na 3 godziny, a instruktor mówi mi po 2, że już koniec, bo on w rozpiskach ma ze mną 2 godziny i właśnie będzie zaczynał jazdy z kimś innym. Przy mnie dzwonił do gościa, który miał mieć właśnie jazdy, a gość niezmiernie zdziwiony, że ma tego dnia jakiekolwiek lekcje, bo on o niczym nie wie. Na nic były moje tłumaczenia, bo w ich systemie mam więcej i tyle. Dziewczyna z biura stwierdziła, że muszę najpierw dopłacić, a później będzie zaświadczenie. Poziom mojej agresji wzrósł jak tylko usłyszałem, że już nie 5, a 7 dni roboczych mają na wystawienie zaświadczenia. Każdy mówi co innego. Laski z tego co widać nie mają odpowiednich szkoleń. Jedna wielka masakra. Planowanie to kula u nogi tej szkoły. Stwierdziłem wtedy, że tak nie będzie i zapłacę przy odbiorze. Zaświadczenie było błędnie przygotowane, bo ilość godzin przejeżdżonych wzrosła mi na nim o kolejne 2. Machnąłem już na to ręką.
Na Odlewniczej jak zapisywałem się na termin egzaminu teoretyczno-praktycznego to okazało się, że przygotowany przez szkołę formularz do zapisania się na egzamin jest na starym formularzu. Musiałem wypisywać wszystko na miejscu.
Nie polecam tej szkoły nikomu. Oszczędności robią na wszystkim. Widać, że na obsłudze klientów również. Motocykli nie mają czasu serwisować. Jeździłem motocyklem, który miał przerywający co jakiś czas kierunkowskaz tylny czy też inny z zerwaną linką od obrotomierza. Jedyny szacun mam dla 2 z 4 instruktorów z którymi jeździłem. Chłopaki z zaangażowaniem i potrafiący przekazać wiedzę.
 
     
Ja nie moge

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-27, 11:52   

Powiem, wam, że cała drżę na sama myśl, ze musze z nimi się dogadac odnosnie rozpoczecia jazd. Właściwie większosć podanych przez nich lokalizacji jest "zawieszona", bo było "za małe" zainteresowanie danym miejscem. Także nastawcie się, że wszyscy z kat. A muszą zapie****ać na Bródno, Bemowo, Ursynów lub do Legionowa. Oraz informacja o kursie ekspresowym - kłamstwo. Jeśli nie nadążają z obsługa klientów to się nie wystawia groupona na pare dni, po to żeby chciwie upolować największą ilość zainteresowanych. Nalezy znać swoje możliwości. Teraz mają tam turbo bajzel i nie da sie umówić, każą dzwonić jednego dnia, zaraz potem następnego i tak w kółko...

MOBILEK JEST TRAGICZNY, NIE POLECAM!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9