prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22
Autor Wiadomość
Sadziu

Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-06-06, 09:08   

Do Cezara zawitałem po 2 latach przerwy i 3 niezdanych egzaminach. Jazdy miałem z Grzegorzem oraz Jurkiem i muszę powiedzieć , że były to naprawdę dobrze wydane pieniądze. Pierwsze podejście po 2 latach i egzamin zdany a.d 6.06 2013 . Co do opinii z trudnością umawiania się na jazdy bym się nie zgodził, ale może to wynikać z mojej pracy zmianowej i łatwości tasowania zmianami. Generalnie rzecz biorąc instruktorzy ( cierpliwi!) jak i szkoła godni polecenia.
 
     
Adrianek 

Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-10, 18:35   

Ja również polecam szkołę Cezar. Info o niej dostałem od znajomych i nie myślałem zbyt wiele którą szkołę wybrać.

Egzamin praktyczny zdany wczoraj za pierwszym podejściem! :D Jazdy miałem z Jackiem, Michałem, Grzegorzem i dodatkowe przed egzaminem z Jurkiem. Polecam w szczególności Pana Jurka, gdyż wiele zapamiętałem z tych ostatnich jazd i przydało się to na egzaminie. A w biurze rezyduje bardzo miła pani :) Zdecydowanie polecam, przed kursem nie miałem styczności z samochodem a udało mi się zdać za 1 razem :)

Jedynym minuesm były trochę rzadkie terminy jazd przez co cały kurs się trochę wydłużył, ale ogólnie wwszystko na plus ;)
 
     
Iskier 

Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-01, 11:09   

Witam!

Opinie co do szkoły jazdy "Cezar" są jak najbardziej prawdziwe! Szkolenie teoretyczne bardzo wiele pomaga w dalszej samodzielnej nauce teorii. Nakreślane są najczęściej popełniane błędy oraz to, na co należy zwrócić szczególną uwagę.

Jeżeli chodzi o praktyczną część - Pani Ola (którą serdecznie pozdrawiam) zawsze znajdzie dogodny termin jazd, oraz jeżeli ktoś ma pytania odnośnie strony teoretycznej (np. sytuacji, która jest niejasna) - zawsze pomoże!


Jeździłem z 2 instruktorami. Większą część jazd odbyłem z Panem Jurkiem. Solidnie przygotował mnie do egzaminu oraz dał kilka ważnych rad, odnośnie jazdy samochodem w przyszłości. Z Panem Grzegorzem miałem o wiele mniej jazd, ale wystarczyły, by skorygować swoje złe zachowania na drodze. Poza tym bardzo wiele informacji powiedział odnośnie tego, na co zwracają uwagę egzaminatorzy.

Osobiście teoretyczny egzamin zdałem wczoraj, a praktyczny dzisiaj. Oczywiście wynik pozytywny za 1 podejściem!

Polecam serdecznie tę szkołę jazdy. Oceniłbym szkolenie kursantów na 10/10.
 
     
JKT

Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-13, 16:52   

„Cezar” był świetnym wyborem.

90% godzin praktycznych przejechałem z Panem Grzegorzem, jednej lekcji udzielił mi Pan Jurek. Wiadomo, że obaj Panowie różnią się metodyką, bo nie ma ludzi sobie identycznych, lecz w tym przypadku świetnie się uzupełniali, a, co najważniejsze (a zdarza się w co niektórych szkołach) – nie zaprzeczali sobie nawzajem. Pan Grzegorz służy swoją radą również poza jazdami, gdy tylko kursanta najdzie trapiąca go kwestia (bądź stresuje się przed egzaminem ;)).

Kurs odbywa się w trasach egzaminacyjnych ME „Radarowa” (o czym w części dalszej), lecz – jeśli zacznie nam tego być za dużo i pokażemy, że, mówiąc kolokwialnie, umiemy jeździć – na własne życzenie można przejechać się nie tylko innym samochodem, ale i do innych dzielnic. Nieśmiertelna yariska z poprzedniej generacji warszawskich egzaminów i godzinna wycieczka na Bemowo miast Włochów i Ochoty to dowód na to, że tutaj nie uczy się jazdy na pamięć. Coś w stylu deseru ;)

Po kursie podstawowym, bez żadnych doszkalań (tu czy w innych szkołach), pewnie i bez stresu, wziąłem egzaminatora z Radarowej w godzinną przejażdżkę po okolicach (po kursie u Cezara chce się zacytować Przemysława Gintrowskiego: Te zakręty, skrzyżowania dobrze znamy/Pamiętamy, szanujemy swe wspomnienia ;)), po której to przejażdżce otrzymałem bezbłędny „dyplom uznania”.
Z podjętej dzień wcześniej teorii również wyszedłem zwycięsko.

Osobiście, co prawda, bardzo (jak wszyscy) się cieszę, że to wszystko już za mną, a już wkrótce zostanę zaproszony na spacer do Urzędu Dzielnicy Bemowo po gustowny różowy plasticzek, lecz lipiec spędzony w czerwonej fabii „Cezara” jeszcze długo wspominać będę z uśmiechem.

Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia, to powinien już skończyć – tutaj nie pożałuje.
 
     
watershed227

Dołączył: 05 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-09-05, 01:25   

Polecam OSK Cezar :) Szkoła bardzo dobra, bez żadnych dodatkowych godzin oba egzaminy w WORDzie zaliczone za pierwszym razem :D Instruktorzy zawsze wyjaśnią, jeśli coś robi się źle, wszystko jest spokojnie, bez stresu i... solidnie :)
Warto też wspomnieć, że nie tylko ja, a wszyscy moi znajomi, którzy uczyli się jeździć w Cezarze zaliczyli obydwa egzaminy za pierwszym razem ;)

POLECAM OSK CEZAR :)
 
     
Monia89 
;)

Wiek: 34
Dołączyła: 10 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-10, 10:48   

Polecam szkołę jazdy Cezar. Trafiłam tam dzięki wielu pozytywnym opiniom znalezionym na forum;) Cały kurs przebiegał w miłej atmosferze :) jeździłam z Panem Jurkiem i Grzegorzem których serdecznie pozdrawiam:) dzięki uzyskanej od nich wiedzy dnia 04.06.2013r zdałam egzamin praktyczny kat. B na ul Radarowej za PIERWSZYM RAZEM:)))dzięki nim jestem dziś szczęśliwym kierowcą:)) Dziękuję bardzo i Polecam !!!
[/b]
 
     
kamillek12

Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-29, 19:14   

O szkole CEZAR mogę powiedzieć tyle, że obaj instruktorzy potrafią dobrze przygotować do egzaminu. Błędy, które wytykają w czasie kursu zostają poźniej "uznane" przez egzaminatora (wiem z własnego doświadczenia). Jeżdżą tylko po trasie, więc na egzaminie wiesz na co uważać. Godziny jazdy można dogodnie dopasować, w czasie jazd dokładnie i cierpliwie tłumaczą jakie popełnia się błędy i na bieżąco mówią na co zwracać szczególną uwagę. Obaj Panowie są kulturalni i w porządku, ale w samochodzie zachowują się tak jak egzaminator - obco i surowo (zwłaszcza Pan Grzegorz). Na jazdach trochę to denerwuje, ale uczy jazdy w stresie, co docenicie na egzaminie. Jak najbardziej polecam, tak samo jak poleciłem swoim znajomym.
 
     
kamelkaj

Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-11-11, 14:12   

WITAM !!!. :-)
Polecam szkołę CEZAR!!! zdałam egz. praktyczny za pierwszym razem. Są tam SUPER instruktorzy, cierpliwi, spokojni i opanowani. Profesjonalnie wszystko tłumaczą, aż do skutku a jak jest taka potrzeba to i rozrysują. pan Jurek i Pan Grzegorz bardzo dobrze przygotowują do egzaminu, jazdy odbywają się na trasach egzaminacyjnych, więc nie ma zaskoczenia z nieznanym miejscem podczas egzaminu. W czasie kursu Pan Grzegorz i Pan Jurek pytają cię ze znajomości świateł, płynów wiec wiesz czego spodziewać się na egzaminie i jak odpowiadać. Osobiście bardzo polecam wszystkim tą szkołę. Pozdrawiam Pana Jurka, Grzegorza i Panią Olę. Bardzo DZIĘKUJĘ !!! za uszczęśliwienie mnie. :mrgreen:
Bardzo polecam ta szkołę, ja trafiłam tam z polecenia i nie żałuję mam prawko SUPER!!! :-D
 
     
pacholczyk 

Wiek: 35
Dołączyła: 18 Gru 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-12-18, 15:24   

Szkołę nauki jazdy \"CEZAR \" wybra........ dzięki Waszym wpisom za co dziękuję. Faktycznie CEZAR to solidna z profesjonalnym podejściem, fajną atmosferą i oczywiście z super instruktorami .
Dziękuje za wszystko i wszystkim serdecznie polecam tą szkołę, zwłaszcza jeśli ktoś ma już jakąś traumę oblanych egzeminów;) Szerokiej drogi!!!;)
 
     
Michał Jankowsk 
Maykel

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-01-16, 20:29   

Witam !

Jeśli nadal nie wiecie gdzie zapisać się na kurs prawa jazdy polecam
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OSK Cezar
Towarowa 22
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zajęcia z teorii są w małych grupach, co daje możliwość zapoznania się z przepisami, znakami drogowymi i sytuacjami na drodze lepiej niż na wykładach czy samemu w domu!
cena w porownaniu do warszawskich kursów jest atrakcyjna, dostajemy podrecznik z płyta
i badania lekarskie. Na jazdy mozna umowic sie w tygodniu i w weekend od rana do wieczora.
Teorie jak i praktykę wewnętrzną zdałem za pierwszym razem.
Wszystko to dzięki solidnemu przygotowaniu i cennym uwagom od Instruktorów: Panowie Grzegorz i Jurek są najlepsi w przygotowaniach na porządnych kierowców.

Teorie państwową zdałem w 2 podejściu używając pomocy dydaktycznych otrzymanych na kursie.
W dniu egzaminu praktycznego zapisalem sie na dodatkowe 2 godz jazd, które podbudowały mnie i pozwoli wyłapać błedy i zwrócic uwage na pułapki.
Pragnę podziękować Panu Jurkowi, bo to w pełni jego zasługa, że państwową praktykę zdałem za pierwszym razem i czułem się pewnie będąc uczestnikiem ruchu drogowego.
Obiecuje, że pana nie zawiodę !!!

podsumowując, OSK CEZAR to szkoła, która w pełni rzetelnie przygotuje Cię do jazdy i sprawi ze pewnie wsiadziesz i pojedziesz w kazda trase!

__________________________________
Michał J.
 
     
oltonka89

Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-06-02, 17:30   

Jeśli ktoś ma wątpliwości, którą szkołę nauki jazdy wybrać powinien się ich już pozbyć! :) "Cezar" to najlepszy wybór. Instruktorzy są opanowani, dobrze tłumaczą, zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze błędy - co bardzo pomaga na egzaminie. Jazdy odbywają się po trasach egzaminacyjnych, dzięki czemu nie będziecie później zaskoczeni.

Nigdy wcześniej nie siedziałam za kierownicą i byłam trochę przerażona przed pierwszą jazdą. Później stało się to już przyjemnością. Praktykę i teorię zdałam za pierwszym razem! Dzięki znajomości przepisów jak i trasy, egzaminatorowi nie udało się mnie "zagiąć". A to wszystko dzięki panom Jurkowi i Grzegorzowi za tak dobrze przygotowanie:)

Bardzo dziękuję i pozdrawiam!
 
     
Hankering

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-06-19, 13:14   

Rozumiem, że podtrzymujecie dobra renomę firmy? ;-)
 
     
PanKierowca

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-10, 14:24   

Gorąco polecam tę szkołę. Bardzo kompetentni instruktorzy, znający się na rzeczy. Podczas jazd zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły i tłumaczą gdzie popełniliśmy błąd. Dzięki nim udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym, a egzamin teoretyczny za drugim razem(choć za pierwszym brakowało mi jedynie punktu, by zdać).
 
     
Bolek
Bolek

Dołączył: 22 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-22, 19:30   

Polecam szkołę jazdy cezar, szczególnie naukę i podejście Pana Jurka, bardzo sympatyczny i zabawny człowiek, a przede wszystkim dobrze uczy jeździć, dzisiaj przystąpiłem do egzaminu na okęciu, 5 osób przede mną oblało, więc miałem mieszane odczucia co do mojego podejścia, ale wszystko się udało i zdałem za pierwszym razem, także szkoła Cezar + Pan Jurek = zdany egzamin praktyczny. Powodzonka !!! :evil:
 
     
Gabriel

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-07-23, 09:26   

Na początek pochwalę się (taki charakter ;-) ): egzamin państwowy zdałem przy pierwszym podejściu! Pomijając mój wrodzony talent (panowie Grzegorz i Jerzy wiedzą, o co chodzi :-) ) z pewnością dowodzi to profesjonalizmu Instruktorów.
Przystępna cena kursu zawiera opłatę za badania lekarskie (na miejscu, nie trzeba snuć się po mieście!) oraz doskonały podręcznik autorstwa p. Henryka Próchniewicza z dołączoną płytą z zestawem pytań oraz autentycznymi testami z bazy PWPW. Wystarczy poświęcić na lekturę i testy kilka wieczorów i egzamin teoretyczny nie jest żadnym problemem (zdałem za pierwszym razem).
Kurs praktyczny, dzięki elastycznie ustawianym terminom i długim godzinom pracy OSK, ukończyłem w ciągu miesiąca. Instruktorzy, jak już pisałem, doskonale kompetentni i profesjonalni. Dostrzegają słabsze elementy techniki jazdy i w prosty, obrazowy sposób starają się skorygować nieprawidłowe zachowania kursanta. Olbrzymie znaczenie ma to, że robią to kulturalnie, rzeczowo i spokojnie. W mojej opinii jest to cenna umiejętność, sama nauka jazdy jest wystarczająco stresująca, nie warto obciążać ucznia dodatkowymi negatywnymi emocjami. Miałem przyjemność jeździć z obydwoma Instruktorami - każdy ma swój własny sposób prowadzenia kursanta, ale kompilacja doświadczeń zdobytych przy udziale pp. Grzegorza i Jerzego daje efekt turbo! Dziękuję Wam serdecznie za wspólnie spędzony czas, za cenne uwagi, cierpliwość i, przede wszystkim, za wyrozumiałość - wiecie co mam na myśli ;-)
A Ty, drogi kandydacie na kierowcę, jeśli szukasz rzetelnej opinii, weź pod uwagę to, co napisałem. Mam 37 lat i odpowiednio duży bagaż doświadczeń życiowych, żeby z czystym sumieniem i odpowiedzialnie polecić Ci właśnie tą szkołę.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów OSK CEZAR, a Absolwentom zdania egzaminów za pierwszym razem!
Gabriel
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10