prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22
Autor Wiadomość
Maresco 

Wiek: 32
Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-10, 21:04   

Polecam niezdecydowanym, dzisiaj właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem prawka :) Super atmosfera, miła i profesjonalna obsługa. Dodatkowo jazdy odbywają się po rejonach egzaminacyjnych co w połączeniu sprawia, że egzamin staje się tylko formalnością. Z dogadaniem godzin nie ma problemu a podczas jazdy 0 stresu, tylko frajda z prowadzenia 4 kółek. Jak czegoś nie wiecie albo wam nie wychodzi to w prosty i przejrzysty sposób dowiecie się co poprawić dzięki czemu efekty widać natychmiast. Wszelkie badania, zdjęcia i materiały załatwiane są na miejscu co oszczędza sporo czasu. Pozdrawiam całą ekipę Cezara, w szczególności Pana Jerzego, Panią Olę oraz szefa Pana Grzegorza, który zebrał super zespół fachowców. Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystko.

Marcin
 
     
ad

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-14, 15:07   

Całkowicie polecam szkołę jazdy CEZAR. Miła atmosfera zarówno na kursie jak i podczas jazd. Bardzo elastycznie ustawiany grafik jazd przez co można połączyć kurs z normalnymi czynnościami jak praca czy szkoła. Mili, a co ważniejsze profesjonalni instruktorzy, którzy nauczą Cię jak jeździć oraz jak zdać egzamin. Szczególnie polecam p. Jacka, z którym najwięcej jeździłem. Duża zdawalność egzaminów (z mojego kursu bodajże dwunasto osobowego wszyscy zdali za pierwszym lub drugim razem).
Uważam, że nie mogłem trafić do lepszej szkoły jazdy. Polecam!
 
     
Bartosz148 

Wiek: 39
Dołączył: 20 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-20, 21:03   

Również polecam szkołę Cezar.
To zespół ludzi który bardzo dobrze wykonuję swoją pracę.
Począwszy od teorii, a kończywszy na praktyce wszystko przejrzyście wytłumaczone.
Osobiście polecam Pana Michała Madalińskiego, z którym miałem przyjemność jeździć.
Jest to instruktor który poświęca maximum uwagi kursantowi dzięki czemu żaden błąd nie ujdzie jego uwadzę i zostanie on "wypuklony" oraz wytłumaczony.

EFEKT?

Zdany egzamin za pierwszym razem z uznaniem egzaminatora:)

Od strony formalnej W szkole Cezar nie ma żadnych nie jasności. Pani Ola wszystko dokładnie wytłumaczy: Co, gdzie, kiedy, jak i dlaczego.

Badania i zdjęcia na miejscu.

Godziny jazd do ustalenia bez żadnego porblemu.

Sale wykładowe są odpowiednio przystosowane.

Cóż moge więcej napisać....?

Życzę wszystkim wyboru szkoły Cezar ponieważ na pewno będzie to strzał w "10"

Do zobaczenia na drodzę ;)

Bartek.
 
     
chrumek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-24, 19:24   

Gorąco polecam tę szkołę jazdy:)Robiłam kurs w innej szkole jazdy i nawet po dokupieniu dodatkowych godzin nie mogłam zdać.Na całe szczęście trafiłam do szkoły jazdy CEZAR i wszytko stało się proste:)Nauczyłam się tam sama podejmować decyzję oraz pewności siebie.Nagle egzamin przestał być zmorą lecz w zasadzie prostą sprawą:) Szef Grzegorz jest świetnym instruktorem.Z całego serca go polecam i gwarantuję że po jego szkole egzamin no "bułka z masłem":)SZKOŁA CEZAR i instruktor Grzegorz są NAJLEPSI:)
_________________
chrumek
 
     
ssebastian.

Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-25, 23:02   

Witam, wszystkich niezdecydowanych co do wyboru szkoły chciałbym nakierować na OSK Cezar. dlaczego? Tu akurat sprawa jest prosta, przede wszystim pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Wszystkie badania i zdjęcia wykonywane były w ośrodku. Godziny jazdy każdy może dopasować do swoich potrzeb. Zarówno teoria jak i praktyka w tym ośrodku jest wpajana efektywnie. Egzamin zdany za pierwszym podejściem co świadczy o skuteczności nauki w tej szkole. Chciałbym tutaj pozdrowić Pana Jerzego, który poświęcił mi najwiecej czasu jest to intstruktor kompletny, nauczył mnie zarówno poprawnej jazdy jak i opanowania za "kółkiem" przy czym atmosfera była na prawdę super:) Kurs będę wspominał bardzo dobrze. :)
Pozdrawiam.
 
     
sziii 
szi

Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-05-08, 15:26   

witam,

Chciałabym podzielić się moją opinią. Jestem bardzo zawiedziona nieprofesjonalizmem tej szkoły. Kurs robiłam kilka lat temu i nie orientowałam się czy powinnam powtarzać kurs żeby przystąpić do egzaminu. W związku z tym zapytałam się Pani, która prowadziła część teoretyczną czy powinnam zrobić ponownie kurs.Cóż naiwna oczekiwałam na uczciwą informację. Pani oświadczyła że zorientuje sie i odpowie mi następnego dnia. Odpowiedź brzmiała, że trzeba powtarzać kurs...Cóż za bzdury! dopiero po kursie sie dowiedziałam, nie wspomnę o instruktorze (Pan Grzegorz), który przez wszystkie godziny rozmawiał cały czas przez telefon komórkowy i rażący brak kultury. Jakoś dociągnęłam do końca... jedynie Pan Jurek może może ... ale też refleksem nie grzeszy :) Pan jurek ratował imie szkoly. ale nigdy takiego stresu nie przezyłam w tej szkole. Szkoda, ze nie sa uczciwi... darowałam sobie dłuższy czas ezgamin. Wczoraj byłam w szkole , trafiłam na idealnego instruktora, bajka 2h u niego to 30h u "cezara". Nie bede podawac namiarow do mojego instruktora, chcialam podkreslic tylko ze sa instruktorzy i zarabiacze :) takze sugeruje przy wyborze instruktora zwracac uwage na opinie, recenzje i kierowac sie wlasna intuicja.
_________________
aneta k.
 
     
Daniel P 

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-03, 13:24   

Witam,
ja również z czystym sumieniem mogę polecić CEZARA.

1. Zdałem egzamin za pierwszy razem, i to mimo faktu, że egzaminator był bardzo surowy i jeździliśmy trasami, które należy uznać za niestandardowe. Sukces ten należy wiązać z faktem, że na kursie instruktorzy CEZARA nie tylko uczą w jaki sposób zdać egzamin, ale przekazują również wiedzę, która w jest niezbędna dla kierowcy w każdej sytuacji na drodze.
2. Instruktorzy - ja jeździłem z Jackiem. Sto procent poparcia dla tego gościa! Pełny profesjonalizm, zero stresu i sympatyczna atmosfera. Zero krzyku, spokojne i cierpliwe tłumaczenie. Dzięki temu niemal od początku polubiłem jazdę samochodem i rzadko kiedy denerwowałem się podczas kursu, a jeśli już to wyłącznie z własnej winy.
3. Nie ma problemów z ustalaniem terminów jazd - pracuję, więc mogłem jeździć tylko w godzinach popołudniowych (17:00 i 19:00), w weekendy nie jeździłem prawie w ogóle, a mimo to miałem zawsze przynajmniej 2 jazdy w tygodniu (wyjątkiem były tylko sytuacje zależne ode mnie, jak np. urlopy).
4. Jazdy odbywają się prawie wyłącznie na trasach egzaminacyjnych. Nie ma załatwiania spraw prywatnych w trakcie kursu. Szkoła mieści się w centrum, niedaleko od tras egzaminacyjnych, więc traci się stosunkowo niewiele czasu na stanie w korkach.
5. Atrakcyjna cena.
6. Ogólnie nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do odbytego kursu. Mogę o nim pisać tylko w samych superlatywach.

Reasumując, zadowolenie ze szkoły = 110%. Gorąca polecam ja wszystkim bez względu na płeć i wiek.

Daniel
 
     
piotrek_d 

Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-06, 19:03   

Polecam szkołę jazdy CEZAR. Egzamin zdałem za pierwszym razem na Radarowej. Jeździłem z Panem Jurkiem i Panem Jackiem. Instruktorzy punktualni, cierpliwi, zawsze wyjaśniają wszystkie wątpliwości. Nie ma również problemów z ustalaniem terminów jazd. Ceny również są atrakcyjne :) Polecam.
Piotrek
 
     
Magda O. 

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-11, 15:36   Wszystko na najwyższym poziomie

Witam wszystkich,
Do Cezara trafiłam poprzez to forum i naprawdę się nie zawiodłam.
Terminy zajęć elastycznie dopasowywane do potrzeb przez P. Olę.
Cały kurs praktyczny przeprowadzał ze mną P. Jurek Jakubowski, człowiek niezwykle cierpliwy, sumienny z wielką kulturą osobistą, który potrafi wychwycić każde niedociągnięcie kursanta i jest ćwiczone do skutku, bo nie wspomnę już o błędach. Zajęcia zaczynane są punktualnie i jest to czas tylko dla kursanta.
Jednym słowem P. Jurek to profesjonalista dzięki któremu stałam się posiadaczką prawa jazdy. Jeśli uda Wam się zapanować nad nerwami to egzamin będzie zdany za pierwszym razem, bo przygotowani będziecie na pewno.
Można pogratulować OSK Cezar że ma takiego fachowca.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Magda O.
 
     
KP 
Krzysiek

Dołączył: 16 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-16, 20:57   POLECAM CEZARA

Witam Wszystkich Przyszlych Kierowcow.

Napewno nimi bedziecie jezeli traficie do tej auto szkoly

Atmosfera jest przyjazna wiec nie ma co sie stresowac na zapas.
Terminy jazd dopasowane do waszego czasu wiec wystarczy chec,zaangazowanie a Panowie Jacek,Jurek,Michal i Grzegorz wszystkiego was naucza.
Ja jezdzilem z Jackiem i musze napisac ze jest to spoko koles,potrafiacy wszystko wytlumaczyc jak i przelozyc na umiejetnosci.
Dowodem jest zdany egzamin za PIERWSZYM razem :mrgreen:
Sam bylem w szoku a jednak.

Wiec powtorze POLECAM CEZARA
 
     
magda_r

Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-17, 11:51   

Polecam szkołę jazdy CEZAR!!!!!!! Zdałam egzamin za pierwszym razem!! Nie było ze mną łatwo, a udało się. Instruktorzy z tej szkoły są naprawdę profesjonalni - ja jeździłam z Jackiem i Jurkiem; jazdy po trasach egzaminacyjnych, wskazują elementy, które pojawiają się podczas egzaminu, dlatego nie jest się zaskoczonym podczas egzaminu; grafik elastyczny, mili ludzie. Trzeba się przyłożyć do jazd, mieć trochę szczęścia na egzaminie i będzie zdane! Polecam!!!
 
     
Gosia P 

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-20, 14:09   

Witam!

Szkolę nauki jazdy Cezar znalazłam dzięki temu forum, te opinie dużo mi pomogły w podjęciu decyzji o zapisaniu się do niej i powiem wam szczerze ze ani trochę nie żałuje. Jeżeli chodzi o sprawy organizacyjne to było bez problemu, zawsze było można ustalić zajęcia teoretyczne jak i praktyczne dogodnie dla kursanta z sympatyczna Panią Ola. Jazdy miałam z Michałem, Jackiem i Panem Jurkiem :-D . Profesjonalni i solidni, widać ze są naprawdę dobrzy w tym co robią a w dodatku bardzo mili i sympatyczni. Atmosfera podczas jazdy naprawdę świetna. Jazdy po trasach egzaminacyjnych, mówią czego można się spodziewać na egzaminie, wyłapują błędy i zostają one od razu wytłumaczone. Wczoraj zdałam na prawo jazdy :-D co prawda za trzecim razem ale to tylko i wyłącznie przez moja głupotę.

DZIĘKUJĘ jeszcze raz wszystkim tym co przyczynili się do tego i za to że zawsze mnie wspierali :-D :-D :-D

Polecam wszystkim szkolę CEZARA!!! :-D ;-)

Gosia P. :->
 
     
Berni

Dołączył: 28 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-28, 12:57   :)

Zapisanie się na kurs do Szkoły Cezar było niewątpliwie najlepszą decyzją. Pełen profesjonalizm instruktorów, zwłaszcza Pana Jurka, z którym miałam przyjemność jeździć oraz Pana Michała, brak jakichkolwiek problemów przy wyborze godzin jazd, atrakcyjna cena, wielka cierpliwość instruktorów, sposób w jaki potrafią przekazać cenne wskazówki podczas kursu, jazdy, które odbywają się po ścieżkach egzaminacyjnych przebiegają w bardzo miłej atmosferze ( co ma ogromny wpływ na komfort nauki jazdy)- to tylko część z zalet, jakie mogę przytoczyć po kursie. Na pewno będę go bardzo miło wspominała. Szczerze polecam Szkołę Nauki Jazdy Cezar!!!
Świeżo upieczona właścicielka prawa jazdy :-D
 
     
azka 

Dołączyła: 10 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-10, 12:50   

Minęło już sporo czasu od mojego kursu w szkole Cezar, o egzaminie na prawo jazdy też już zapomniałam, ale czytam zbyt dużo pochlebnych opinii na temat tej szkoły i wprost nie chce mi się uwierzyć, że piszą je kursanci. Wiadomo, że jest też wielu zadowolonych, ale postanowiłam ostrzec przed tą szkołą, zresztą za ten ich żałosny kurs należy im się mała zemsta.

Na wstępie zaznaczę jednak, że są osoby, które mają dryg do jazdy i przystępują do kursu z nutką ciekawości, lekkiego stresu. Są też jednak osoby, które boją się jazdy za kółkiem, podchodzą do tego pesymistycznie. Ja należę do tej drugiej grupy.

Moim instruktorem został Pan Jakubowski, niby miły, jednak na lekcji wytwarzana była taka atmosfera, że przed każdą z nich cała się trzęsłam, często gasł mi samochód - tak mi się noga ze stresu trzęsła na pedale. Pan Jakubowski przez pierwsze 8godzin kursu z nim (bo w międzyczasie miałam jeszcze lekcje z Panem Andrzejem, ale o tym za chwilę) cały czas trzymał mi kierownicę, przez co ja miałam problem z jej wyczuciem! Nie mówiąc już o tym, że przez pół kursu jeździłam właściwie tylko po placu manewrowym. Wracam do Pana Andrzeja, z którym miałam bodajże 5 i 6 godzinę kursu, czyli byłam już po 4 godzinach z Panem Jakubowskim (tylko plac) i powiedziałam Panu Andrzejowi, że jeszcze sama nie wyjezdzałam na miasto (na plac dowoził mnie Pan J., oczywiście w korkach trwało to 30-40minut). Pan Andrzej mnie wyśmiał, kazał mi wsiąść za kółko i jechać i....pojechałam, sama! Pan Andrzej właściwie mi nie pomagał, chyba, że nastąpiła taka konieczność. Generalnie był bardzo spokojny, przyjazny, jeździło mi się z nim super te dwie godzinki. Ale kolejna lekcja to powrót do Pana Jakubowskiego, tym razem już sama jechałam po mieście, ale oczywiście Pan J. trzymał mi kierownicę, ja nie mogłam swobodnie manewrować. porażka, ponownie "cofnęłam się w rozwoju".
Myślicie czemu na początku nie zmieniłam instruktora? Otóż w szkole cezar nie jest to taka prosta sprawa ze względu na ich terminy, na jazdy trzeba się umawiać niemal z 3-tygodniowym wyprzedzeniem i jeszcze jak ci rzucą jakąś godzinę, to musisz sie dostosować, bo jak nie, to czekaj kolejny tydzien. Ja mimo tego, że musiałam się zwalniać czesto z pracy, kurs robiłam ponad pół roku!
Dodam, że w trakcie kursu miałam jeszcze 3 razy instruktora "na zmianę", bo Pan J. nie mógł. Raz trafiłam na Michała (nie pamiętam nazwiska, ale kazał sobie mówić na "ty") - świetny instruktor, strasznie śmieszny, cierpliwy, inteligentny facet. Z nim też mi się jeździło "na luzaku". Miałam też nieprzyjemność trafić na szefa tego ośrodka jazdy, czyli Pana Grzegorza - największego olewacza z jakim miałam do czynienia. Właściwie cały czas wisiał na telefonie, kursantem nie był w ogóle zainteresowany. Miny robił takie jakby ta praca była dla niego najgorszą karą. Przeprowadzał on tez mój egzamin wewnętrzny, którego oczywiście nie zdałam. Pretensji nie mam, bo na tej 30. godzinie jezdzic jeszcze nie umiałam, ALE JAK MIAŁAM POTRAFIĆ JEZDZIC SKORO WIEKSZOSC CZASU NA PLACU MANEWROWYM KAZANO MI SIE UCZYC. Musiałam oczywiscie dokupic jazdy doszkalające i tu własnie zahaczymy o temat CENY KURSU. Wydaje wam się, że najtaniej w Warszawie? to ściema, większość kursantów musi dokupić jazdy doszkalające, żeby dostać karte, wiec i tak wychodzi tak jak w innych szkołach. Jazdy doszkalające chciałam mieć z Michałem, udało się tylko raz...resztę miałam z Panem Grzegorzem....
Po kursie nie czułam się, że potrafię jezdzić, ale zapisałam się na egzamin, zeby jakoby sprawdzić swoj poziom stresu i w ogole zobaczyc jak to wszystko wygląda. Oczywiście nie zdałam.

Postanowiłam zapisać się do innej szkoły na jazdy doszkalające. Wybrałam SZKOŁE EXPERT. Moim instruktorem został Pan Marek Wójcik i to był dopiero strzał w dziesiątkę. W ciągu kilku godzin jazdy z Panem Markiem nauczyłam się dużo dużo więcej niż w trakcie całego kursu w cezarze. Dzięki Panu Markowi nabrałam więcej pewności siebie za kółkiem i za drugim razem bez problemów zdałam egzamin na prawo jazdy.

Co ważne, instruktorzy szkoły Expert zwykle dojezdzaja w umówione miejsce, a w cezarze zaczynasz i konczysz na towarowej 22, bo juz czeka kolejny kursant, liczy sie tylko kasa, instruktorzy pracuja jak maszyny, oczywiscie lekcje zwykle zaczynasz z 5-10 minutowym opoznieniem, a kończysz 10 minut przed czasem.

Jeśli zatem chcecie wybrać się do Cezara na kurs, STANOWCZO ODRADZAM.
 
     
Agap 

Dołączyła: 16 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-16, 10:42   

Polecam gorąco szkołę CEZAR na ul. Towarowej.
Jeździłam z Panem Jurkiem, który jest cierpliwy i wszystko tłumaczy w prosty sposób. Dowodem tego jest fakt, że zdałam 13 sierpnia za pierwszym podejściem.
Szkoła w 200% godna polecenia, jak również Pan Jurek. Świetny instruktor. Dziękuję bardzo za naukę i dobre rady, które przydały się na egzaminie. :->
_________________
Agnieszka P.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9