prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22
Autor Wiadomość
rafal1

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 2
  Wysłany: 2011-11-05, 22:38   zdecydowanie polecam

Jeśli chodzi o OSK Cezar, to bez żadnych wątpliwości mogę tę szkołę wszystkim polecić. Kurs zacząłem w połowie sierpnia, a 28. października zdałem egzamin na Okęciu za 1. razem.

Największe słowa uznania oczywiście dla instruktora (pan Jurek Jakubowski), z którym miałem przyjemność jeździć przez cały kurs. Człowiek niezwykle cierpliwy z ogromną wiedzą. Potrafi nauczyć jazdy chyba każdego. Dzięki niemu plac miałem opanowany do perfekcji i to nie sposobem jak małpa "na tzw. pachołki", tylko nauczyłem się kontrolować bez problemów jazdę za pomocą lusterek. Jazdy po mieście praktycznie cały czas po trasach egzaminacyjnych. Do tego dochodzi bardzo wysoka kultura osobista, która niestety rzadko jest spotykana u innych instruktorów.

Poza tym z własnego doświadczenia polecam również właściciela - pana Grzegorza Piskora. Światła i płyny w samochodzie tak przerobi z kursantem, że w środku nocy można recytować co gdzie się znajduje i ile czego powinno być ;-)
Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne po całym kursie.
 
     
dabrowskig

Dołączył: 24 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-24, 21:54   

Rewelacja, kurs zacząłem 19 września, a dziś odebrałem prawo jazdy. Polecam szczególnie kurs przyśpieszony. Podczas szkolenia jeździłem z dwoma Jerzymi, jestem z tego bardzo zadowolony. Wszystko to czego nie zapamiętałem na teorii, zostało mi przypomniane podczas jazd, tak, że z teorią nie miałem żadnego problemu. Jeśli chodzi o jazdy to było bardzo sympatycznie, właściwie za każdym razem ćwiczyliśmy to w czym czułem się niepewnie, tak, że gdy przyszło do egzaminu nie miałem z nim, żadnych problemów. Zdałem za pierwszym razem (jest to zdecydowanie zasługa szkoły), egzamin zaczął się teorią o 16, a o 18 już wychodziłem po zdanej praktyce. Dziękuję bardzo!
 
     
śluf

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-27, 19:19   polecam

Witam,

Polecam wszystkim OSK Cezar przy ul. Towarowej 22. Dzięki jazdom z p. Grzegorzem i p. Jurkiem zdałam wczoraj egzamin praktyczny na Radarowej za pierwszym podejściem :) ! A naprawdę nie było ze mną łatwo :) Instruktorzy w OSK Cezar są profesjonalni, elastyczni, cierpiliwi, mili i potrafią dzielić się swoją wiedzą. Do tego dochodzi dobra lokalizacja szkoły i naprawdę bardzo przystępna cena.

Polecam serdecznie,

anka ś.
 
     
jail 

Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-12-13, 17:16   

Witam,

Własnie dziś zdałam najtrudniejszy egzamin w życiu za drugim razem na Radarowej ! Stałoby się to za pierwszym ale tylko i wyłącznie przez własną głupotę zawaliłam.
A to wszystko dzięki szkole CEZAR przy ul. Towarowej 22 !
Polecam Pana Jurka i Pana Grzegorza, super atmosfera, profesjonalni, cierpliwi, mili, ogromna wiedza, doświadczenie i umiejętność przekazywania swojej wiedzy.
Za wszystko bardzo dziękuję szkole Cezar :)
Nie bójcie się niskiej ceny, wszystko na najwyższym poziomie!

pozdrawiam i ide oblewać mój POZYTYWNY wynik :)

k.
 
     
tralala

Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-03, 13:43   

Dzisiaj zdałam egzamin na prawo jazdy. Uczyłam się jeżdzić w szkole Cezar, którą mogę polecić z czystym sercem. Moim instruktorem był p. Jurek - b. profesjonalny instruktor i przesympatyczny człowiek. Przede wszystkim uczy jeździć samochodem, więc w czasie egzaminu jak zmienia trasę czy coś będzie inaczej to nie ma problemu. Jeśli chodzi o organizację to było bez trudności. Pani Ola w sekretariacie jest sympatyczna i można wszystko bez problemu ustalić.
Bez większego stresu wsiąde za kilka tygodni za kierownicę.
Polecam!
Dominika
 
     
roberto1977

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-17, 15:47   

Zdecydowanie polecam niezdecydowanym ;-)
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje
 
     
aniaes

Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-26, 21:48   

Ja również polecam tę szkołę. Mają bardzo dobrych instruktorów (miałam przyjemność jeździć z panem Michałem, Jurkiem i Grzegorzem), którym zależy na tym żeby dobrze wyszkolić kursantów i którzy uczą myślenia za kierownicą.
Egzamin zdałam na Bemowie za drugim podejściem.
 
     
monika_rek

Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-30, 12:19   

ZDAŁAM :mrgreen: za pierwszym podejściem ;-) na Bemowie
OSK CEZAR (ul. Towarowa 22) zdecydowanie POLECAM. Jeździłam głównie z Michałem i szczerze polecam. Jego cierpliwośc jest nieskończona ;-)

pozdrawiam serdecznie
Monika
 
     
tomironey 

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-02-06, 21:18   

cześć. W grudniu i styczniu robiłem prawo jazdy.Mój wybór padł na szkołę jazdy ELMOL w C.H. Land przy ul. Wałbrzyskiej11. Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły!!!Zdałem za pierwszym razem!!!!!Bardzo kompetentni instruktorzy wiedzą co robią.Rzetelnie przygotowali mnie do egzaminu.Idąc na egzamin i jadąc na miasto znałem wszystkie "ciężkie" miejsca i podchwytliwe skrzyżowania .Przez to czułem się bardzo swobodnie na praktyce.Jeżeli chcesz naprawdę się dobrze przygotować do egzaminu naprawdę bardzo gorąco polecam tę szkołę jazdy!!!!!!!!!!!!!!!
 
     
ola mro

Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-20, 21:01   

Witam,
Polecam osk CEZAR, a szczególnie instruktora pana Jacka. Cierpliwy, zwracający uwagę i korygujący najmniejsze błędy i niedociągnięcia, baaaaardzo sympatyczny. Zwraca uwagę na wszystkie 'kruczki' które mogą nas spotkać na egzaminie:) Jazdy odbywają się tylko i wyłącznie po trasach egzaminacyjnych ( z czym w innych szkołach różnie bywa), plac manewrowy jest bliziutkoWORDu, szkoła mieści się praktycznie w centrum w dogodnym węźle komunikacyjnym :) Jeśli chodzi o zapisy na jazdy wszystko ustala się z przesympatyczną panią Olą.
Do samochodu wsiadłam 'zielona', po 30h z Jackiem zdałam egzamin za PIERWSZYM razem, polecam!!!!!
 
     
carpediem504

Dołączył: 07 Mar 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-03-07, 11:37   Szkoła Jazdy Cezar

WCZORAJ ZDALAM PRAWO JAZDY NA RADAROWEJ ZA PIERWSZYM RAZEM!!!!

i na pewno w wielkiej czesci dzieki Cezarowi. Trafilam tam głownie ze wzgledu na bardzo liczne pozytywne opinie, niska cene i latwy dojazd. Na swietna renome naprawde sobie zasluzyli!
Oferuja przyspieszona teorie, sa bardzo elastyczni jesli chodzi o umawianie sie na jazdy. Ja jeździlam z Jackiem, Grzegorzem, Jurkiem, i Michałem. Od kazdego mozna sie czegos nowego nauczyc, ale Jackowi zawdzieczam to, że polubilam jeździć samochodem.
Są w stanie wyszkolic kazdego, a przy tym czas szybko mija i zawsze bardzo miło sie jeździ (na Yarisach i na Skodach).
 
     
szkolenia KATAB 

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-03-08, 08:10   

Oferta dla szkol jazdy oraz osob chcacych odbyc szkolenia w zakresie Nauki Jazdy kat A B, do zaoferowania mamy profesjonalne szkolenie dla osob chcacych zdobyc prawo jazdy jak i osob ktore juz posiadaja prawo jazdy a chca udoskonalic swoje umiejetnosci w zakresie prowadzenia samochodu jak i motocykla. Wiecej informacji pod nr tel 792-671-120 oraz stronie www.jazdy-doszkalajace.pl
 
     
mariusz1962
w

Wiek: 61
Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-12, 22:19   

Zdałem dziś za pierwszym razem egzamin na prawo jazdy.Cieszę się że miałem przyjemność odbywać kurs w OSK CEZAR przy ul.TOWAROWA 22. Długo się zbierałem ze zrobieniem kursu ale w końcu się zdecydowałem i bardzo dziękuje wszystkim którzy mnie szkolili i wiele nauczyli,a przede wszystkim dali wiarę ze są ludzie, życzliwi i solidni.
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do mojego sukcesu który osiągnełem " PANI OLI,PANU JACKOWI, MICHAŁOWI, JERZEMU oraz SZEFOWI GRZEGORZOWI.
 
     
Kacper2000

Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-15, 20:02   Jak Kurs To OSK Cezar !

Witam ,
Dzisiaj Jest mój szczęśliwy dzień :) Godz. 10 Radarowa 2 Egzaminy zdane :) A wszystko Dzięki OSK Cezar (Towarowa 22) . Chciałbym z czystym sumieniem polecić tą włąsnie szkołę Nauki jazdy :) Dzieki niej właśnie moje największe marzenie w życiu właśnie sie spełniło :) A wszystko zawdzięczam Instruktorom Panu Jerzemu , Panu Michałowi , Arturowi , Noi oczywiście Szefowi tego wspaniałego ośrodka Panu Grzegorzowi :) cały Kurs wspominam Bardzo pozytywnie . Pełen profesjonalizm 100% satysfakcji , noi oczywiście Egzamin z wynikiem Pozytywnym :) I to za pierwszym podejsciem. Jazda z tymi instruktorami to miła atmosfera i zero zamuły :D I o to chodzi :) Polecam z całego serca ten ośrodek :) i powodzenia na Egzaminach :) Pozdrawiam
 
     
klarrra 

Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-21, 22:25   

Dzisiaj zdałam egzamin za pierwszym podejściem :) Szkołę jazdy wybrałam, bo cena jest przystępna, oraz ze względu na dobry dojazd. Szczerze polecam szkołę jazdy CEZAR i mojego instruktora Jacka, mile wspominam wspólną jazdę, podziwiam Jego wyrozumiałość i cierpliwość :) Jeszcze nie mogę uwierzyć, że udało mi się zdać za pierwszym podejściem :)
Dziękuję za wspaniałe przygotowanie do egzaminu i prowadzenia samochodu.
K.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9