prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZKOŁY KTÓRE NALEŻY OMIJAĆ
Autor Wiadomość
tiger2012 

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-07-11, 20:17   BEZNADZIEJNA KŁAMLIWA SZKOŁA AUTO KONRAD Z RASZYNA

Nie wspominając już że zostałem oszukany po przez to iż cena była ustalona a na miejscu kazano mi dopłacić za lekarza!!! to na placu jeździłem jednym samochodem w 4 osoby na zmianę !!! co jak się okazało, czego nie wiedziałem jest kosmosem !!! W jednym słowie określając tą szkołę ŻENADA!
_________________
carpe diem
 
     
docia68

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-08, 10:15   

Witam szukam osób które tak jak ja zostały oszukane przez szkołe nauki jazdy el.waw.pl ktora mieści się przy agorze
Ja do tej szkoly zapisalam sie juz przy koncu listopada placilam calosc,dziś już jest początek wrzesnia a ja zaliczylam tylko 9 godzin, nie umiem nic
Szkola nie ma w tym momencie zadnych instruktorów jazdy uczy tylko mąż pani Doroty
Wogole non stop odwolywane sa jazdy albo sie ma jedna na miesiac
Ja na dzień dzisiejszy zarządalam oddania moich dokumentów oraz pieniędzy ktore wplacilam ,ale i tu zrobil się problem pani Dorota probuje grać na zwlokę odciąga termin spotkania i dalej kombinuje
Dlatego postanowilam skierowac tą sprawę do rzecznika spraw konsumenta oraz isc z tym do starosty dzielnicy bielany Tą szkolę powinni zamknac bo to firma krzak i tylko wyludzaja pieniadze od ludzi
Jeśli ktos tak jak ja zostal przez nich oszukany i chicialby sie dolączyć prosze o wiadmośc na prywtna skrzynkę
Wszystkich ostrzegam jak najdalej od tej szkoly i tych ludzi
_________________
Docia
 
     
docia68

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-09-12, 15:56   Re: el.waw.pl

[quote="a"]Witam jestem kursantem tej szkoły i rzeczywiście było tragicznie z jazdami, ale poprawiło się.
Ja też wykupiłem ten nieszczęsny kupon( listopad 2011), poczekałem do rozpoczęcia wykładów. swoje odczekałem do marca br. Na jazdy czekałem ok 10 dni, ale odbywają się systematycznie dwa trzy razy w tygodniu. Zacząłem je w kwietniu i jeszcze zostały mi dwa spotkania z instruktorem który jest miły nie krzyczy, tłumaczy. Wiele skorzystałem mimo na początku złego wrażenia (chyba połaszczenia się na niską cenę zakupów w grupie- długi czas oczekiwania na rozpoczęcie) to właśnie właścicielka która obecnie układa grafik robi wszystko aby każdy skorzystał na nauce u nich.
Wiele zmieniło się w tej szkole. Jeszcze kilka miesięcy temu nie poleciłbym jej ale jak tak pójdzie dalej to warto.
Pozdrawiam Wszystkich[/quo

Sądzę że ta osoba która to pisała to ktoś podstawiony z tej szkoły
wszystkie osoby ktore tam chodza mają problem z jazdami , a nawet z umowieniem sie na nie czy chociażby dodzwonieniem, bo telefon albo jest wyłaczony albo zajęte lub po prostu nikt nie odbiera
Sama probuje odzyskać pieniądze i już dwa razy zostałam zwiedziona
i myślę że bez wyzszych władz się nie obędzie
Bo oni nawet nie myślą mi zwracac dokumentów czy pieniądzy
Chciaż te dokumenty to tez nie mają dużej wartości bo zarówno ja jak i chyba większośc w tej szkole lub nawet wszyscy nie mają pozakładane kart z godzinami wyjeżdzonymi ktore powinismy podpisywac
Omijajcie tą szkołę z daleka bo to tylko utopione pieniądze
_________________
Docia
 
     
Trevor89

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-12-12, 16:52   

UWAGA PRZYSZLI MOTOCYKLIŚCI - OMIJAJCIE SZKOŁĘ EXPERT W WARSZAWIE!!!
UWAGA NA INSTRUKTORA JACKA!!!

Uwagi do szkoły:

1) odradzam teorię weekendową każdemu, kto chce się czegoś nauczyć, ja ją wybrałem, bo zależało mi na czasie, ale wszystko musiałem opanować sam. Instruktorowi Dominikowi „coś wypadło” i w sobotę zajęcia skończyliśmy po 2 h, w niedzielę po ok. 6 h – tak wygląda właśnie obiecywane przez szkołę 30h teorii :) NIC NIE ODRABIALIŚMY

2) szkoła nie posiada urządzeń symulujących test teoretyczny – są tylko wersje papierowe, a wewnętrzny egzamin teoretyczny był przeprowadzony bez żadnego uprzedzenia – instruktor się jeszcze dziwił, że nie wiem nic o konserwacji łańcucha w motocyklu (bo niby skąd, nie mówił o tym…)

3) szkoła wydaje wniosek do wordu, który jest nieaktualny – wypełniłem w domu, a w wordzie musiałem wypełniać ponownie, zupełna strata czasu

4) szkoła nie umawia nikogo na jazdy (wbrew temu co twierdzą na stronie!!!), trzeba pamiętać, żeby w ogóle poprosić numer telefonu do instruktora

5) nie mają własnego placu, na zajęciach jest spory tłok i sporo ludzi z innych szkół, plac nie jest w centrum tylko na woli – przy pkp Kasprzaka, „pełnowymiarowe place manewrowe blisko WORD” – nieprawda



Uwagi do kursu praktycznego:

1) Przy zapisie poinformowano mnie, że jazdy w weekend są jak najbardziej możliwe (miałem wolny czas głównie w weekendy) - w praktyce: instruktor Jacek nigdy nie zgodził się na jazdy w weekend (a to jakiś wyjazd miał, a to impreza, a to coś tam...), w efekcie musiałem zwalniać się z pracy na jazdy, co znacznie przedłużyło kurs i musiałem zdawać w grudniu na kat. A...

2) Instruktor nie wykazywał większego zainteresowania nauką: w trakcie dwugodzinnych spotkań (na inne nie chciał umawiać) pierwsze 30-45 min ZAWSZE spędzał w swojej kanciapie, umawiając klientów na jazdy ("idź się rozgrzewać na placu, bo ja muszę ludzi poumawiać"), następnie dawał ćwiczenie do robienia typu ósemka (min 30 min) i jakieś drugie typu slalom egzaminacyjny lub nieegzaminacyjny (też min. 30 min) i tak w kółko 2-3 ćwiczenia,

3) pojawiwszy się na placu, głównie gadał z kolegami lub przez telefon

4) 20h jazd to kolejno: 16 h NA PLACU i TYLKO 4h (słownie: cztery) W MIEŚCIE!!!!!!!!!! i jeszcze p. Jacek nie był zażenowany jak mi to wyjaśniał... przecież to KPINA - powód jest oczywisty: na placu są co najmniej 2 osoby, a w mieście obsługuje się tylko 1, więc im więcej jazd w mieście, tym mniej szkoła zarabia... Wielokrotnie informowałem, że nie mam innego prawka i nie mam w związku z tym obycia na mieście, ale nie zgodził się na więcej jazd po mieście, bo „przecież jeździsz rowerem, nie?”

5) na placu słabo przygotowują do egzaminu z placu manewrowego, takie zasady jak oglądanie się przy ósemce i slalomie oraz takie ćwiczenia jak hamowanie awaryjne i do punktu są ćwiczone tylko w ciągu 2 ostatnich godzin ("na koniec zrobimy sobie egzamin wewnętrzny")

6) p. Jacek nie umie dobrze przygotować do egzaminu na placu: nauczył mnie, że hamowanie do punktu (najczęściej słupka) wykonuje się na znak egzaminatora, a to nieprawda – tak w word warszawa wykonuje się hamowanie awaryjne. Co więcej, dopiero na koniec wyjaśnił, że należy oglądać się w trakcie slalomu i ósemki, przez wiele godzin wyrabiał u mnie nawyk nieoglądania się, tak samo przy ruszaniu z miejsca

7) jak poprosiłem około 10 godziny (wciąż tylko na placu), żeby poćwiczyć do egzaminu, to się obraził: „myślałem, że chcesz się uczyć jeździć, a nie tylko egzamin, no ale jak chcesz…” i z fochem zaczął tłumaczyć niektóre zadania na placu

8) niby 4 godziny jazd w mieście, ale przez każdym wyjazdem min. 40 min „rozgrzewania się na placu” a on w tym czasie musi „poumawiać ludzi”, więc w sumie jest tylko 3 h bardzo stresujących jazd w mieście. Jazdy tylko z „plecaczkiem” – zupełnie inaczej niż na egzaminie

9) w trakcie jazd w mieście najmniejszy błąd komentuje bardzo dosadnie i wulgarnie, ciągle przeklina, jest niecierpliwy, stresujący i dominujący

10) odmówił pomocy przy wyborze ubrań: „każdy lubi co innego” „no co tu mówić”

11) wbrew stronie internetowej nie uczy przeciwskrętu, slalomu bez trzymanki, redukcji międzygazem

Zdałem za 1 razem – ale nie dzięki „expert szkole”, tylko dzięki nauce przepisów w domu oraz wypożyczeniu na 6 dni skutera i przejechaniu po trasie „odlewnicza” i ogólnie warszawie ponad 50 godzin z moim chłopakiem – który notabene też zdał za 1 razem, ale uczył się w innej szkole (w Legionowie) i miał już prawko kat. B

Uwag nie zgłaszałem szkole, bo p. Jacek jeszcze bardziej by się obraził i ciekawe jak skończyłbym kurs 

Podsumowując – OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!
 
     
mr.myers

Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 11
Wysłany: 2013-10-03, 16:30   

Cieszę się, że są takie strony. To ja się odwdzięczę, ale na zupełnie inny temat. Jeśli chcecie zorganizować najlepszą imprezę integracyjną, to polecam http://pomyslnaimpreze.pl/
 
     
Kamikarze24 

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-02-14, 14:00   

kwiatuszek22 napisał/a:
Uwaga na szkolę osk FART w Jabłonnie, instruktor jest chory na PADACZKĘ , może dojść do poważnej kolizji na drodze !!! kto mu dał pozwolenie, albo ile sam posmarował ,żeby dostać papierek I JAK SAM PRZESZEDŁ BADANIA NA INSTRUKTORA Z PADACZKĄ , dobrze przyszli kierowcy zastanówcie się co by się stało na ulicy w razie ataku instruktora NA MUR BETON KRAKSA!!!

Dzięki za informacje.
 
     
Papilocik

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-14, 14:24   

kowal napisał/a:
Do szkól jazdy, które należy omijać szerokim łukiem zalicza się także szkoła jazdy EXPERT
ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY TĄ NAZWĘ I NIE WYBIERAJCIE TEJ SZKOŁY!!!!
TRZEBA JĄ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PONIEWAŻ DZIEJĄ SIĘ W NIEJ PODOBNE RZECZY JAK WE WCZEŚNIEJ WSPOMNIANEJ SZKOLE SKORPION!!!!
Takie szkoły w ogóle nie powinny istnieć!!!!


trz mam zle doswiadczenie tam
 
     
monini 

Dołączyła: 29 Maj 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-05-29, 19:46   Beznadziejna szkoła jazdy DoSzkolenie.pl

W ŻYCIU NIE UCZYŁ MNIE TAKI NIEPROFESJONALISTA I CHAM JAK W TEJ WŁAŚNIE SZKOLE A JEŹDZIŁAM Z KILKOMA INSTRUKTORAMI , WIĘC MAM PORÓWNANIE ...
ZACZĘŁO SIĘ OD TEGO ŻE POMIMO IŻ MÓWIŁAM TEMU PANU, ŻE ZDAJĘ PRAWO JAZDY NA BEMOWIE , WYWIÓZŁ MNIE NA BRÓDNO NA UL.ODLEWNICZĄ PRZEZ CO STRACIŁAM GODZINĘ JAZD NA JAZDĘ W KORKU . POTEM CAŁY CZAS MNIE POUCZAŁ I W OGÓLE STWIERDZIŁ , JAK MU OPOWIEDZIAŁAM ZA CO NIE ZDAŁAM OSTATNIM RAZEM , ŻE BARDZO DOBRZE , ŻE MNIE OBLAŁ CHOCIAŻ PRZY TYM NIE BYŁ I NIE WIE JAK BYŁO . CO CHWILĘ MNIE KRYTYKOWAŁ I W OGÓLE MÓWIŁ ŻE MAM SŁABE UMIEJĘTNOŚCI I JAK TAK BĘDĘ JEŹDZIĆ TO NAPEWNO NIE ZDAM . A JAKOŚ 2 GODZINY PÓŹNIEJ ELEGANCKO ZDAŁAM EGZAMIN . PIERWSZY RAZ AŻ TAK MNIE KTOŚ WYPROWADZIŁ Z RÓWNOWAGI PRZEZ CO PRZEZ KOLEJNĄ GODZINĘ PRAWIE , ŻE SIĘ NIE ODZYWAŁAM NAWET JAK MNIE O COŚ PYTAŁ , PO PROSTU MIAŁAM NA TEGO CHAMA WYJE...NE . CAŁY CZAS BEZ SENSU JEŹDZIŁ ZE MNĄ PO MIEŚCIE NAWET ANI RAZU NIE ZAPYTAŁ CZY MOŻE BYM CHCIAŁA COŚ POĆWICZYĆ , TYLKO NA SAM KONIEC JAK JUŻ MIAŁAM 15 MINUT DO EGZAMINU ZAPROPONOWAŁ MI JAZDĘ NA ŁUK WOW SUPER . CO CHWILĘ ZWRACAŁ MI UWAGĘ , ŻEBYM NIE ZACIĄGAŁA RĘCZNEGO NA WZNIESIENIU TYLKO TRZYMAŁA HAMULEC (NADWYRĘŻAJĄC PO RAZ ENTY NOGĘ ) JAK ROBIŁAM TAK JAK MI WYGODNIEJ TO ZA KAŻDYM RAZEM MUSIAŁ TO SKOMENTOWAĆ I WIELE WIELE INNYCH BEZSENSOWNYCH KOMENTARZY W MOIM KIERUNKU , WIĘC NAPRAWDĘ NIE POLECAM TEJ SZKOŁY !!!
[/b]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10