prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecani instruktorzy
Autor Wiadomość
krycha l 

Dołączyła: 15 Lip 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-07-15, 10:20   SZKOŁA ELMOL - SUPER

Ja robiłam kurs w szkole ELMOL i jestem bardzo zadowolona z instruktora Tomka. Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!
Cierpliwy, wyrozumiały i z super poczuciem humoru.
 
     
OlgaR 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-08-28, 20:23   instruktorzy ELMOL

Mnie najlepiej jeździło się z panem Piotrem Ruckim z ELMOL. Cierpliwy, spokojny i dobrze tłumaczy. Jeździłam też z Tomkiem, który uczył mnie parkowania, i złegosłowa o nim nie moge powiedzieć. Grzegorz też super uczy.
 
     
pit.90 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-09-05, 14:34   

Polecam Janusza z Boskiej szkoły kierowców, cierpliwy i ma fajne podejście.
 
     
ania_ch

Dołączył: 09 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-09, 14:06   

Polecam Pana Witolda Rusieckiego (szkoła jazdy Zryw). Tłumaczył mi wszystko bardzo dokładnie, jest cierpliwy i wyluzowany:) Naprawdę polecam!
 
     
Ania W 

Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-18, 15:53   Colina

A ja bardzo polecam Pana Krzysztofa ze szkoły Colina :) bardzo cierpliwy, widać, że lubi uczyć i bardzo pilnuje szczegółów :) dzięki niemu zdałam za pierwszym razem. raz jeszcze polecam :)
 
     
Ania1 

Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 5
  Wysłany: 2012-10-25, 00:22   OSK Beta

A ja serdecznie polecam Pana Wojtka Włodarczyka ze szkoły Beta na Radarowej. :-)
 
     
mia 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-25, 20:02   Polecam Tomka i Izę ze szkoły jazdy ELECZKA

tak jak w temacie, egzamin zdany, kurs odbywał się w super atmosferze, każdą sytuację na drodze instruktorzy wyjaśniali w bardzo przystępny sposób, pozwalają na bardzo dużo na drodze (w granicach bezpieczeństwa) dzięki temu można się wiele rzeczy nauczyć na swoich błędach, a to chyba najlepsza metoda:) Nikt nie krzyczy, nie pogania, przez cały kurs podziwiałam ich cierpliwość:) nie wierzyłam, że się nadaję na kierowcę, a jednak zdałam i wydaje mi się, że prawo jazdy jest naprawdę dla każdego:)
nr telefonu do tej szkoły: 782-680-467
_________________
mia
 
     
mia 

Wiek: 41
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-25, 20:04   Polecam Tomka i Izę ze szkoły jazdy ELECZKA

tak jak w temacie, egzamin zdany, kurs odbywał się w super atmosferze, każdą sytuację na drodze instruktorzy wyjaśniali w bardzo przystępny sposób, pozwalają na bardzo dużo na drodze (w granicach bezpieczeństwa) dzięki temu można się wiele rzeczy nauczyć na swoich błędach, a to chyba najlepsza metoda:) Nikt nie krzyczy, nie pogania, przez cały kurs podziwiałam ich cierpliwość:) nie wierzyłam, że się nadaję na kierowcę, a jednak zdałam i wydaje mi się, że prawo jazdy jest naprawdę dla każdego:)
nr telefonu do tej szkoły: 782-680-467
_________________
mia
 
     
oli

Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-11-01, 19:29   

Te wszystkie opinie to są pisane przez samych instruktorów którzy licza na jazdy doszkalające więc liczcie na swoich znajomych
 
     
oli

Dołączył: 01 Lis 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-11-01, 19:40   

Ja miałam zajebistego instruktora co prawda egzamin zdałam za drugim razem ale to była tylko i wyłącznie moja wina ;-)
Atmosfera spokojna aczkolwiek czasami napięta jak nie słuchałam ale to przynajmniej stawiało mnie do pionu. A namiary dostałam od koleżanki która wychwalała go pod niebiosa ale z nią było inaczej bo i ona ma inny temperament więc może dlatego. Nie będę się rozpisywała bo szkoda czasu ale jak ktoś nie jest smutasem i ma poczucie humoru to szczerze polecam p.Jacka M ze szkoły IMOLA. Chociaż nie musze tego robić bo jak pamiętam jego karnecik to i tak nie miał gdzie upychać kursantów.
 
     
Cji

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-11-08, 23:33   

Szczerze polecam instruktora Mateusza www.doszkalanie-warszawa.pl 100% profesjonalista a przede wszystkim jest bardzo cierpliwy, świetnie tłumaczy. Ja również trafiłam do Niego z polecenia znajomych i absolutnie nie żałuje. To było moje drugie podejście do prawa jazdy i w ogromnej części zdany egzamin zawdzięczam właśnie Mateuszowi :-)
_________________
Iwona
 
     
panA

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-12-27, 12:52   

lokoweczka napisał/a:
Szczerze polecam jazdy doszkalające u Radosława Kośka autoradek.com.pl. Świetny instruktor, spokojny, wyrozumiały, zna się na tym co robi. Miałam kilku instruktorów, którzy niezbyt dobrze uczyli jazdy. Zupełnie niechcący trafiłam na Radka. Dzięki niemu zdałam za pierwszym podejściem. Dzięki wielkie i pozdrawiam :)


Szczerze nie polecam instruktora Radosława Kośka www.autoradek.com.pl nie prowadzi szkółki tylko prywatne lekcje, niestety jestem bardzo z niego niezadowolony, pan Radek ucinal jazdy zadne nie trwaly 2 godziny zawsze ok 1:45 kiedy zwrocilem uwage ze za szybko konczymy powiedzial dzis zrobilismy duzo kilometrow, kolejne co bardzo mi sie nie podobalo bylo to ze nie uczyl jezdzic tylko jak nie zniszczyc jego samochodu, jak przez pomylke ruszylem z 3 biegu byl krzyk ze jego samochod zaraz sie popsuje, moze i jedzil po bemowie ale kazde jazdy wygladaly tak samo i przez 30 godzin jezdzilem w te same miejsca, jak poszedlem pozniej a doszkalajace okazalo sie ze nie pokazal mi ponad polowy tras egzaminacyjnych a najgorsze bylo to ze nie mial czasu na jazdy, dopoki mu nie zaplacilem bylo wszystko ok a pozaniej robil wielki problem z godzinami popoluniowymi ze wzgledu na to ze pracuje nie moglem sie zwalniac z pracy zeby robic kurs na co mi powiedzial ze jak on robil prawko to sie zwalnial, malo razy mialem jazdy w godzinnach popludniowych a o weekendach nie bylo mowy, na moje miejsce zapisywal osoby z doszkalajacych, nawet przed egzaminem mowil ze nie ma czasu na jazdy bo w ten dzien nie moze a jak kolezanka zadzwonila na doszkalajae to umowil ja przed samym egzaminem i nie bylo problmu nagle mial czas w ten dzien, pan radek jest bardzo skapy i nastawiony jedynie na zyska a nie nauke (nawet nie mial wykupionego placu tylko gorke robil na podjezdzie) mialem z nim wiele problemow, na prawde nie polecam
 
     
brach 
brach

Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: 2013-03-07, 08:25   

Dobry instruktor to p. DAREK PTASZYŃSKI jeździ w Jedynce. Polecam bo ten człowiek zasługuje by go promować .Takiego fachowca nie ma w żadnej innej szkole Polecam. Cierpliwy , zna się na rzeczy przepisy ma w paluszku , pomoże , pokieruje , dobrze przygotuje do egzaminu . Naprawdę instruktor warty polecenia
 
     
tede 
tede

Wiek: 37
Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-07, 09:05   plecani instruktorzy

Witam !
Chciałem polecić mojego instruktora , najlepszego w Warszawie tj. p. DARIUSZ PTASZYŃSKI jeździ w Jedynce i z tego co wiem to też w Yeti . Fachowiec z prawdziwego zdarzenia ! Cierpliwy , dobrze tłumaczy , udziela życzliwych rad a przede wszystkim wiem że jazdy z nim nie są stracone on naprawdę przykłada się do swojej pracy i dlatego jest wart polecenia . Zdałem za 2 razem wystarczyło kilka jazd doszkalających . P. Darek naprawdę szczerze do dobrze przygotowuje do egzaminu . Więc jeśli masz problem ze swoim instruktorem zadzwoń do mojego p. DARKA PTASZYŃSKIEGO to będzie Twoja najlepsza inwestycja !!!!!!!!!!!
Tede
( w szkole yeti proszę prosić o kontakt z nim lub służę jego numerem )
 
     
tammam

Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-04-02, 19:20   

Tu macie trzech dobrych, jeździłam z wszystkimi trzema i byłam zadowolona. Zawsze kładą nacisk na to, by nauczyć, a nie tylko "wyjeździć" czas http://www.qmobil.pl/inde...ra-instruktorzy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9