prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecani instruktorzy
Autor Wiadomość
lolka121

Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-15, 00:00   

Ja polecam panią ANETE DOBROSZKIEWICZ z Babskiej szkoly jazdy w centrum.
Na prawde wporzadku kobieta na poziomie jest wymagająca ale tagze dużo potrafi przekazać wiadomosci których się nie dowiesz od innych instruktorów POLECAM ...
 
     
nati 

Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-25, 08:57   Rafał Trawczyński

Witam,

prawo jazdy zdane za pierwszym razem!:)

kurs robiłam w szkole "Zryw" jeździłam tam z p. Rafałem Trawczyńskim i jestem bardzo zadowolona że trafiłam akurat na tego instruktora.Wiedza i doświadczenie na najwyższym poziomie tłumaczy wszystko jasno i zwięźle.nie miałam żadnych problemów ze zdaniem egzaminu.
Ponadto moja mama,która nie jeździła od kilku lat zapisała się do p. Rafała na jazdy doszkalające i teraz śmiga po mieście bez problemów.

BARDZO BARDZO POLECAM!!!! to jest numer do p. Rafała Trawczyńskiego 511-481-429.
 
     
chrypa

Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-30, 22:41   

Witajcie mobilki:) :) Egzamin zdałam za drugim razem a przygotowywał mnie do niego instruktor szkoły VIP Karol Szeląg. Powiem krótko, z jednej strony cieszę się, że mam już prawko a z drugiej żałuje, że już sobie z nim nie pojeżdże. Naprawdę świetny nauczyciel. Jazdy z nim to była czysta przyjemność. Cierpliwy, wyluzowany z poczuciem humoru. Spokojnie tłumaczący wszystko, aż kursant załapie. Skoro nawet MNIE nauczył jeździć to znaczy, że jest mistrzem świata! :-D
 
     
Annucha 

Dołączyła: 26 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-26, 14:08   

Witam jeśli ktoś potrzebuje kontakt do dobrego instruktora to może sie do mnie odezwać nie pytalam czy moge podac jego numer tel wiec wole przekazac na priv. Radek to wyjątkowo spokojny i cierpliwy chlopak ktory nauczył jeżdzić taką kłodę jak ja wiec naprawde polecam :)) Traktuje kazdego kursanta bardzo indywidualnie wiec dostosowuje wsztsko wg jego potrzeb. Trafiłam do niego po 3 niezdanych egzaminach i za 4 razem zdałam i teraz nie boje sie jezdzic :) na jazdach bylo baaardzo przyjemnie i az zaluje ze sie skonczyly :)
 
     
marcintolak1

Dołączył: 26 Mar 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-03-26, 19:43   

Witam, jazdy doszkalające miałem w Warszawie u Havranka. Wystarczyło 8 godzin żeby zdać bez problemu egzamin. Jeśli ktoś szuka najlepszego instruktora nauki jazdy to niech nie traci czasu-śmiało do Havranka.dziękuję za jazdy i pozdrawiam. Marcin T.
 
     
tomasztu

Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-28, 20:47   Havranek-super instruktor!!!

Witam,
ja również miałem jazdy doszkalajace u Havranka u Rafała. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że tylko dzięki Rafałowi zdałem egzamin na prawo jazdy kat B. Profesjonalizm, rzetelność, fachowa wiedza przekazywana w prosty i zrozumiały sposób. Naprawdę warto zainwestować w Havranka!!!:) www.havranek.entro.pl
 
     
AndziaR 

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-03-31, 08:35   

Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią instruktor Olę J. z Nowego Dworu Maz., która w Warszawie jeździ w kilku szkołach - m.in. OSK Szewczyk, Babska Autoszkoła. Przez 30 godzin nauczyła mnie wszystkiego, co trzeba wiedzieć - zdałam za pierwszym razem!! :-D Stres jak cholera, ale dzięki przygotowaniu przez nią, jej pedantycznej dokładności i nie odpuszczaniu nawet najdrobniejszych błędów (tak, tak! ona widzi wszystko, nawet jak nam się wydaje, że nie patrzy! ;-) ) udało mi się zapanować nad trzęsiawką :lol: Miałam 98%, że na niczym mnie nie zagną i tak było. Egzamin na Odlewniczej, 28.03 br. :mrgreen:
 
     
Beatris 

Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-21, 12:18   

Serdecznie polecam Instruktora Artura ze szkoły Let's go ! Zdałam za pierwszym podejściem egzamin państwowy :) Instruktor cierpliwy, potrafiący przekazać wiedzę. Rozsądna cena zajęć, nigdy nie obcina godzin, zawsze jest punktualnie, uczy na terenie całej Warszawy.
Jeśli chcecie szybko zdobyć wiedzę to nauka w Let's go będzie dobrą inwestycją.
polecam, polecam, polecam, polecam! :)
 
     
chrumek

Dołączył: 24 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-24, 18:41   

Opinia jaką napisał "Ktoś"jest dla mnie niewiarygodna.Ja naprawdę mam doświadczenie pod względem szkół jazdy i lepszej szkoły jazdy niż CEZAR nie znam.Jestem po 3 szkołach i gdyby nie CEZAR to obawiam się że byłoby ze mną krucho.Szef Grzegorz Piskor jest najlepszy.Jest bardzo wymagający co sprawia że musimy sami myśleć i nabieramy pewności siebie.Już kilkoro moich znajomych jest po kursie w tej szkole i naprawdę wszyscy mają dziś prawo jazdy i to bez większego wysiłku na egzaminie:)Myślę że osoby negujące te szkołę to już nigdzie się nie nauczą jeździć bo skoro CEZAR ich nie nauczył to już nie ma radu.GORĄCO POLECAM SOLIDNĄ I NAJLEPSZĄ SZKOŁĘ CEZAR:)




p.s. Za to ostrzegam przed szkołą jazdy OLKA DNO .Zwłaszcza jeżeli chodzi o kat.A. UNIKACIE I NIE IGNORUJCIE TU MOJEJ PRZESTROGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
chrumek
 
     
matt 
mati

Dołączyła: 07 Maj 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-05-07, 10:23   

Polecam CSK ALFA w Ursusie (szkolą też w Piasecznie i Pruszkowie).
Asia Lasota - super instruktor, baardzo cierpliwa, szczegółowa, konkretna.
Pan Gerard - super dokładny instruktor, nauczy cię tak, że nigdy nie zapomnisz :-)
 
     
michala

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 5
  Wysłany: 2012-05-07, 11:29   Zdałam za pierwszym razem - Polecan SILVER!!!!!!!!

Witam wszystkich przyszłych kierowców! Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się na początku grudnia w szkole SILVER w Warszawie. Cały kurs ukończyłam w 3 miesiące. Z przyczyn prywatnych do ostatniego egzaminu przystąpiłam po 2 miesiącach i w tym czasie brałam doszkalania i 30 kwietnia ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Nie mam wątpliwości, że to zasługa instruktora, p. KRZYSZTOFA KAMIŃSKIEGO . Pan Krzysiu potrafi bardzo dobrze przygotować przyszłego kierowcę do jazdy, wielokrotnie powtarza potrzebne informacje, daje cenne rady i wskazówki. Jest bardzo spokojnym człowiekiem, dlatego też jazda nie jest dla kursanta stresująca. Poza tym wyróżnia się dużą kultura osobistą i kompetencją. Ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Co najciekawsze, mimo że miałam świadomość tego, że danego dnia Pan Krzysztof miał za sobą już parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dał mi odczuć, że jest zmęczony czy rozdrażniony poziomem jazdy lub moimi błędami, które przecież jak każdy popełniałam sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałam się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy z Panem Krzysiem na jazdach :)

Chciałam serdecznie podziękować mojemu instruktorowi Panu Krzysztofowi za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu. Panie Krzysiu dziękuję przede wszystkim za niesamowitą cierpliwość wobec mojej osoby , gdyż zdaję sobie sprawę z tego , że praca ze mną nie zawsze była łatwa. Dzięki Panu przestałam bać się jazdy samochodem i uwierzyłam , że ja także mogę jeździć i to nie tak najgorzej... Polubiłam jazdę samochodem i po zakończonej lekcji już nie mogłam doczekać się następnej. Dziękuję również za wsparcie i za to , że wierzył Pan we mnie bardziej niż ja sama :)
Pozdrawiam
Michalina :)

Bardzo wszystkim polecam szkołę SILVER !!!!
Fort Piątek ul. Modlińska 310/ 312 Warszawa
tel. 697640022 :)
_________________
michala
 
     
Julia Kukwa 
Jula

Wiek: 40
Dołączyła: 18 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-18, 18:14   

Z czystym sumieniem polecam ośrodek PELIKAN. Atmosfera jest rewelacyjna zarówno na wykładach jak i na jazdach. Zero krzyku,niekompetencji.Tylko cierpliwość, profesjonalizm i ćwiczenie danego manewru do skutku. Doświadczeni instruktorzy-polecam Pana Rafała.
Na egzamin poszłam praktycznie na luzie, bo wiedziałam, że jestem dobrze przygotowana (chociaż od ostatniej jazdy do egzaminu minęło sporo czasu). Efekt-egzamin zdany za pierwszym podejściem. Polecam wszystkim.
Zmienili ostatnio lokalizację, gdzieś na ulicę Myliborską. Chyba 104A, ale nie pamiętam dokładnie. Pewnie jest na stronie www.oskpelikan.pl
Pozdrawiam
 
     
Już kierowca :)

Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-19, 17:05   

Gorąco polecam Instruktora Piotra N. Z CSK Alfa w Ursusie! cudownie uczy jeździć a nie tylko zdać prawko! czysty profesjonalizm, niesamowite podejście i zaangażowanie. Trasę egzaminu znałam na pamięć, żadnego zaskoczenia. Poza tym niezwykle (!) sympatyczny. :-D
 
     
jagoda

Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-06-25, 12:06   

Ja bardzo polecam pana Ryszarda W. z MEGA JAZDY na ul. Srebrej. Nauczył mnie wszystkiego od podstaw. Jazda z nim to była czysta przyjemność, zawsze miły, cierpliwy i bardzo sympatyczny :lol: :)
 
     
Anna J

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-10, 09:03   Nauka Jazdy Gocław- polecam!

Witam, ja zdałam egzamin dzięki kursowi w Ośrodeku Szkolenia Kierowców "Nauka Jazdy Gocław". Szkoła świetna, wszyscy z dbałością podchodzą do kursanta. Gorąco polecam instruktora Roberta Chmielewskiego! Przed kursem nigdy wcześniej nie jeździłam autem, więc na pierwszą jazdę szłam pełna obaw. Nasłuchałam się historii, jak to instruktorzy, nie zważając na nic, każą wyjeżdzać natychmiast na miasto. Wiedziałam, że jak mi nie będzie coś wychodziło to się zestresuję i zrażę. Robert okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem, instruktorem, który słucha co się do niego mówi. Sprawił, że krok po kroku przekonywałam się do swoich możliwości. Świetnie się jeżdzi, a nawet i popełnia różne błędy, gdy u boku ma się człowieka, któremu się ufa. Robert jest bardzo uważny i bezbłędny w swoich reakcjach. To wszystko gwarantowało bezstresową, przyjemną naukę. Potrafi uspokoić, wytłumaczyć co się zrobiło źle, ale i często chwali- dzięki czemu pewne schematy zachowań łatwiej zapadają w pamięć. W sympatyczny sposób potrafi też "truć za uszami" jeśli powtarza się jakiś błąd, przez co nie ma siły- chcesz mieć spokój od marudzenia? musisz się poprawić ;) Ciągle wymyślał nowe trasy i ćwiczenia, dobierał metodę nauki konkretnie pode mnie, dzięki czemu przygotował mnie do egzaminu, a przede wszystkim nauczył jeździć! Czekam na odbiór prawa jazdy z niecierpliwością! Zaraził mnie swoją pasją do jazdy i przygotował do niej na tyle, że myślę o samodzielnych wyprawach z ekscytacją a nie strachem, a to niezwykle cenne! Robert to człowiek, który kocha to co robi, widziałam to na każdym przejechanym wspólnie kilometrze ;) Gorąco polecam wszystkim, którzy w świetnej atmosferze i bezstresowo chcą opanować sztukę prowadzenia samochodu.[/b]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9