prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecani instruktorzy
Autor Wiadomość
brach 
brach

Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-05-16, 15:38   

Ja niedawno doszkalałem się w osk mały samochodzik. Trafił mi się świetny instruktor pan Darek, polecam !!!!!
Bo w końcu udalo mi sie zdać :mrgreen:
Bardzo dobrze uczy, bardzo !!!
 
     
KWi 

Dołączyła: 18 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-05-18, 16:18   

I z czystym sumieniem i uśmiechem na ustach - polecam pana Artura z LestGo http://www.letsgo-szkola.pl/

po kilku jazdach doszkalających u niego, udało mi się wreszcie zdać:))) to był mój piąty i ostatni raz:))

auta nowiuśkie, a intruktor pomocny i cierpliwy a do tego z poczuciem humoru:)
 
     
ass

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-06-20, 17:23   

Ja polecam Mateusza Podlacha-świetny instruktor, doświadczony, wyrozumiały i cierpliwy. W łatwy i przystępny sposób tłumaczy i wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Jeśli jest taka potrzeba pokazuje przykłady w książkach, a nawet sam rysuje konkretne sytuacje. Podaje kontakt do Mateusza, jeśli ktoś byłby zainteresowany: tel. 667-125-204.
 
     
monis81

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-06-22, 10:02   

potwierdzam, Mateusz jest bardzo dobrym instruktorem, warto z nim pojeździć :)
 
     
grigory22

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-07-05, 09:55   

Poszukajcie sobie sprwadzonych i polecanych instruktorów z warszawy na www.ofachowcach.pl
 
     
AgnieszkaS 

Dołączyła: 07 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-07, 11:01   Świetny instruktor z OKĘCIA

Witam!

Koniecznie muszę wspomnieć o Panu Tomku, insktuktorze, z którym jeździłam po OKĘCIU, ponieważ tam zdawałam egzamin. Jest on osobą kompetentną, naprawdę widać, że kocha to co robi! Zajęcia prowadzi w normalnej, miłej atmosferze, słucha kursanta, nie nudził się jak musiałam sto razy jeździć po placu, by wreszcie mieć pewność, że już to umiem:) NAJWAŻNIEJSZE W NIM TO, ŻE UMIE NAUCZYĆ!!! Korzystałam z różnych szkół jazdy poznawając przy tym WIELU instruktorów, ale TYLKO ten Pan mi odpowiadał. Jeśli płacę za zajęcia chciałabym by instruktor poświęcał mi i tylko mi uwagę przez te 2 czy 3 godziny a nie "wisiał" na telefonie czy odwoził swoją dziewczynę do domu, bo rzekomo właśnie tam, gdzie ona mieszka jest trasa egzaminacyjna a jeszcze po drodze zakupy, bo też akurat supermarket jest położony przy trasie egzaminacyjnej...Pan Tomek zawsze jeździł trasami egzaminacyjnymi, zwracał uwagę na niby wiadome rzeczy, które przy egzaminatorze nie okazywały się być już tak wiadome. Z czystym sumieniem polecam Pana Tomka, jednocześnie dziękując mu za bezstresowe przygotowanie do egzaminu, który zdałam 02.07.2011:) Zainteresowanym podaje komórkowy tel. Pana Tomka: 604 214 403

Życzę wszystkim zdającym takiego instruktora!!!

Pozdrawiam,

Agnieszka
 
     
Piska

Dołączył: 14 Sie 2011
Posty: 2
  Wysłany: 2011-08-14, 18:21   Instruktor Jacek Zdański POLECAM!

JACEK ZDAŃSKI z OSK Model. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, zapewnia profesjonalne szkolenie oraz indywidualne podejście do kursanta w ramach kursu w OSK Model lub indywidualnych jazd doszkalających, uzupełniających...
POLECAM!
 
     
zojka_zojka

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-29, 10:18   

Ja zdałam prawko za pierwszym razem n Bemowie :lol:
Miałam jednego instruktora -Roberta Chmielewskiego z OSK Gocław http://www.naukajazdygoclaw.pl/,
o szkole nie moge wiele powiedizec bo kurs robiłam w innej, ale instruktora moge polecić!! tez na jazdy doszkalające.
Przygotowła mnie swietnie, zarówno na jazdę na egzaminie - znam świetnie okolice WORD na Bemowie ;-) , jak i do jazdy w ogóle - jeździłam po całej Warszawie!
Uczy myślenia i panowani nad samochodem, manewry, a zwłasza łuk, uczy nie na słupki tylko na umiejętność opanowania samochodu ;)
A przy okazji sa to bardzo miłe jazdy w przyjenej atmosferze! ;) :mrgreen:
 
     
lokoweczka

Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-16, 10:49   

Szczerze polecam jazdy doszkalające u Radosława Kośka autoradek.com.pl. Świetny instruktor, spokojny, wyrozumiały, zna się na tym co robi. Miałam kilku instruktorów, którzy niezbyt dobrze uczyli jazdy. Zupełnie niechcący trafiłam na Radka. Dzięki niemu zdałam za pierwszym podejściem. Dzięki wielkie i pozdrawiam :)
 
     
mnour 

Dołączyła: 30 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-10-01, 11:37   

a ja polecam jazdy doszkalające u Pana Artura, szkoła Auto-Trening http://www.auto-trening.pl/
 
     
Patylka 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-10-01, 21:08   

Ja polecam Piotrka ze szkoły jazdy ELMOL. Dzięki niemu się przełamałam i po latach przerwy od zrobienia prawka jężdzę sama. Moja siostra robiła u nich kurs i jeżdziła z Tomkiem i zdała. 100% Pozytyw. www.elmol.pl
_________________
Patylka
 
     
antidotumx

Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-02, 18:39   

A ja bardzo polecam auto jazdę i instruktora Grzegorza. Trafiłam do nich po traumatycznych przeżyciach w babskiej. Grzegorz ma swietne podejście i potrafi nauczyć.
 
     
rav_rav 

Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-16, 13:46   

Polecam instruktora Jurka ze szkoly Cezar.
Chociaz tak sie moge odwdzieczyc za dobra nauke i cenne rady :-)
Dzieki!
 
     
rafal1

Dołączył: 05 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-05, 22:55   Jerzy Jakubowski

Miałem PRZYJEMNOŚĆ jazdy z Panem Jurkiem Jakubowskim w OSK Cezar na Towarowej 22. Pan Jurek nie traktuje swojej pracy jako zło konieczne, ale angażuje się w to, co robi. Warte podkreślenia jest kilka spraw:
- nie ma załatwiania żadnych prywatnych spraw podczas kursu
- podczas kursu przerobiliśmy wszystko to, co było na egzaminie, dzięki czemu zdałem za 1. razem
- jazdy trwają pełne godziny (nie ma ucinania po kilkanaście minut)
- bardzo wysoka kultura osobista
- nie tylko "głaszcze po główce", ale jak trzeba to potrafi także nieźle opieprzyć ;-)
- jeśli czegoś nie rozumiałem (np. jakichś trudnych skrzyżowań, bądź tego w jaki sposób ustawić się dojeżdżając do skrzyżowań z tramwajami), to miałem to później rozrysowane na kartce!!!!

Jako instruktora mogę polecić Pana Jurka z czystym sumieniem. Dowodem na jego wysoki poziom nauczania jest chyba ilość kursantów chętnych do jazdy z nim.

Pozdrawiam - Rafał.
 
     
CAROLA

Dołączył: 11 Lis 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-11-11, 09:55   

Polecam instruktora Pana Jacka Zdańskiego. Szukając w internecie informacji o obsłudze skody fabii znalazłam stronę prowadzoną przez Pana Jacka (www.doszkalanie.edu.pl), uważam, że bardzo profesjonalna. To spowodowało, że po ukończeniu kursu w innej szkole, wykupiłam u Pana Jacka Zdańskiego jazdy. To dzięki jego przygotowaniu zdałam egzamin na prawo jazdy na Bemowie (za drugim razem, pierwszy oblany z powodu zbyt dużego stresu!)
Pan Jacek wskazał braki, wytrenował umiejętności, poznałam chyba wszystkie "pułapki egzaminacyjne". Trasa egzaminacyjna nie była dla mnie żadnym zaskoczeniem !!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9