prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egzamin w Łomży.
Autor Wiadomość
marcin_student 

Wiek: 43
Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-11-05, 13:20   Egzamin w Łomży.

Miałem opory co do zdawania w stolicy więc mój kolega , z którym studiowałem polecił mi OSK Gruszfeld w Łomży przy ul.Bernatowicza. Mariusz, który jest wlascicielem tego osrodka mieszka i szkoli także w Warszawie. Przejezdziłem z nim caly kurs w Stolicy, potem zrobiłem kilka godzin w Łomży i zdałem bez problemu za pierwszym razem. Łomża to nie metropolia i ulice nie są tak skąplikowane jak tutaj. 1500zł to wszystko co zpłaciłem za cały kurs. Polecam tego goscia. Dzwońcie do niego bo warto 0503 045 742.
_________________
marcin
 
     
monika84 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 4
  Wysłany: 2010-11-14, 16:13   egzamin w Łomzy. OSK Gruszfeld

o to to!!!naprawde bez problemu. ale wiele zalezy tez od instruktora a Mariusz Gruszfeld szkoli do skutku, ifajny facet tez jest z Niego. Polecam Polecam.
 
     
margotca

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 5
  Wysłany: 2010-11-14, 18:22   

dobry instruktor nauczy nie tylko na wsi by jeżdzić ale też po większych miastach
 
     
margotca

Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-11-14, 18:27   

ludzie jak sie umie jeżdzić to egzaminu w warszawie się nie ma co bać ja akurat się boje takich ludzi co zdają w łomży czy innej pipiduwce a potem wjeżdżają na warszawskie drogi i korkują miasto bo poruszać sie nie potrafią
 
     
monika84 

Wiek: 39
Dołączyła: 14 Lis 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-11-14, 19:06   

margotca napisał/a:
ludzie jak sie umie jeżdzić to egzaminu w warszawie się nie ma co bać ja akurat się boje takich ludzi co zdają w łomży czy innej pipiduwce a potem wjeżdżają na warszawskie drogi i korkują miasto bo poruszać sie nie potrafią


tak zgadzam sie, tylko ja cale szkolenie mialam w Warszawie a tylko egzamin w Łomzy
 
     
jagoda

Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-06-25, 12:22   

Ja akurat pochodzę z okolic Łomży, jednak wolalam zrobić prawko w Warszawie. To tutaj będę jeździla więc nawet do egzaminu wolałam podejść tutaj. To nawet tak dla sprawdzenia swoich umiejętności :) No i dobrze zrobiłam bo zdałam :)
 
     
Violett 

Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 8
  Wysłany: 2012-07-16, 09:52   

Łomża ma bardzo dużą "zdawalność". Ale słyszałam że w W-wa też nie jest trudno zdać, bo jest tylko kilka ulic wybranych do jeżdżenia na egzaminie. Czy to prawda?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9