prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Traffic Akademia Jazdy
Autor Wiadomość
dagmara

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-07-18, 09:28   Traffic Akademia Jazdy

Poszukuje osób które tak ja jak zostały oszukane przez Traffic Akademie Jazdy ul. Widok 5/7/9 ?? Mój kurs, a konkretnie jazdy trwały pół roku, ponieważ jazdy miałam ciągle przekładane, ale już nieważne bo go skończyłam.
Chciałam teraz odebrać zaświadczenie ze szkoły o tym że ukończyłam kurs, niestety żaden telefon nie odpowiada, numer właściciela szkoły nie przyjmuje połączeń przychodzących, a mój instruktor jazdy również nie ma z nim kontaktu i został bez wypłaty.
Czy ktoś też robił kurs w tej szkole???
Czy ja mogę gdzieś to zgłosić, coś zrobić?
 
     
kikke

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-18, 20:05   Traffic A J

Widze że mamy ten sam problem. Nie moge się skontaktować z biurem , z p . Robertem . Dosłownie z nikim bo po prostu wyłaczyli telefon.Nie mam ukończonych jazd . Nie mam karty jazd.Ogólnie tez nie wiem co robić . Najgorzej to być w takiej sytuacji jedynym poszkodowanym.Możemy czekać aż robert łaskawie włączy telefon.Na to jednak nie liczę. Organem kontronym nad szkołami jazd jest chyba Starostwo powiatowe na Starynkwicza. Ja już tam dzwoniłam , mój kolega z kursu chyba też . Starostwo powinno coś z tym zrobić , zwłaszcza jeżeli do ich biura zaczną napływać skargi na "akademię".. Jeśli to nie pomoże pozostaje policja.
Jeżeli macie tem sam problem to prosze was o kontakt mailowy czy jakikolwiek inny . W grupie siła, i razem powinno być łatwiej coś zdziałać.
przepraszam za możliwe błędy i czekam ;)
 
     
gość

Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-21, 19:26   

Przepraszamy wszystkich za utrudnienia w kontakcie ze szkołą. Od jutra t.j. 22.07.2013 numer biurowy 22 240 50 10 będzie już aktywny. Drugi numer komórkowy zostanie uruchomiony w najbliższych dniach. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.Podaję także numer telefonu do mnie 690 693 336 Robert Radziewicz.
 
     
Piotr86

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-09-30, 12:33   

Jak widzę jest wiele osób które w jakiś sposób ucierpiały korzystając z usług tej szkoły jazdy. Im więcej osób się zbierze tym lepszy rezultat będzie można osiągnąć.
I Panie Robercie proszę sobie darować ewentualne odpowiedzi na posty bo w kłamaniu to Pan jest dobry, ale tylko w tym.
 
     
Laska 
Laska

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-10-01, 13:48   

Ja tez trafiłam do tej pierdolniętej szkoły :-( Co możemy zrobić? Proponuję na każdym słupie rozwiesić jego zdjęcie (własciciela szkoły) z ciekawą informacją o nim.
 
     
Piotr86

Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-10-02, 20:15   

proszę pisać do mnie na priv albo tutaj zamieścić jakikolwiek post, abyśmy wiedzieli, że jest nas więcej. Jak znajdę trochę czasu to postaram się wymyślić co można zrobić, jak najlepiej zadziałać, czy do rzecznika czy do prasy albo inaczej. Chętnie posłucham innych pomysłów. Na pewno nie zostawię tego tak jak jest.
 
     
Agnieszka WAWA 
Agnieszka WAWA

Wiek: 30
Dołączyła: 22 Paź 2013
Posty: 1
  Wysłany: 2013-10-22, 11:00   

Robert Radziewicz jest oszustem również mnie oszukał kurs ekspresowy który miał być w 21 dni skończyło się tylko na 5h jazdy jest to śmiech, ciągle przekładane jazdy zero kontaktu sam nie zadzwoni się umówić tylko trzeba do niego ciągle się wymądrza ahhh najlepiej wytoczyć mu pozew zbiorowy niech oddaje kasę
_________________
Agnieszka
 
     
Daga79 

Dołączyła: 24 Paź 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-10-24, 10:26   

Witam,
potwierdzam - Robert Radziewicz to oszust! Uczestniczyłam w kursie teoretycznym w styczniu 2013r. i do dzisiaj wyjeździłam 4 h. I na tym się skończyło. Zróbmy coś z tym!
 
     
dagmara

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-10-25, 17:57   

Witam, mi się udało odebrać zaświadczenie. próbujcie pod tym numerem 690 693 336 bez problemu się dodzwoniłam .To mój koniec przygody ze szkołą jazdy! Powodzenia!!
 
     
nicki1 

Dołączyła: 08 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 2013-11-08, 16:55   złodziej i oszust!!!!

Zapraszam na priva. bo złodziej Robus, pewnie to czyta. ja mam pomysł i szybko zakończymy jego farse ze szkoła jazdy i oszukiwaniem ludzi. Złodziej, złodziej i jeszcze raz złodziej! ja otrzymałąm kartę ale nie wyjezdziąłm wszystkich godzin - tak wiec żadam od nigo zwrotu kasy lub wyjezdzonych godzin!!!!! on nic trwa to już drugi rok. do tego podrobił moj podpis! ale tym już sie zajeła prokuratura!
_________________
NICKI
 
     
nicki1 

Dołączyła: 08 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: 2013-11-08, 16:59   

Agnieszka WAWA napisał/a:
Robert Radziewicz jest oszustem również mnie oszukał kurs ekspresowy który miał być w 21 dni skończyło się tylko na 5h jazdy jest to śmiech, ciągle przekładane jazdy zero kontaktu sam nie zadzwoni się umówić tylko trzeba do niego ciągle się wymądrza ahhh najlepiej wytoczyć mu pozew zbiorowy niech oddaje kasę


Agnieszka, ja się przyłaczam do pozwu zbiorowego! złodziej!
_________________
NICKI
 
     
Laska 
Laska

Dołączyła: 01 Paź 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-11-12, 16:28   

I ja się przyłaczam! Co robimy?
 
     
jussie 

Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 18
Wysłany: 2013-11-19, 18:49   

To co on cały czas oszukuję?
_________________
Naprawiamy urządzenia AGD na terenie Warszawy i okolic z dojazdem na miejsce awarii. Wejdź na nasz serwis AGD i zamów serwisanta. Naprawiamy pralki, lodówki, suszarki i zmywarki.
 
     
Asia

Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-11-25, 21:41   

Dołączam się do Was! Zróbmy coś z tym...
 
     
tom0079 
Ted

Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-01-02, 13:48   

Witam,
Zdecydowanie zgadzam się z przedstawionymi opiniami na temat p. Roberta i Akademii Jazdy Traffic. Mój przypadek był bardzo podobny do opisanych przez inne osoby. Złożyłem skargę na p. Roberta do starostwa w Warszawie wskazując, iż nie prowadził on obowiązkowej karty zajęć (teoretycznych i praktycznych). Z uzyskanych w w/w urzędzie informacji wynika, że nie jest to pierwsza tego typu skarga na p. Roberta. Co więcej został on oskarżony o podrabianie podpisów kursantów świadczących o rzekomo odbytych jazdach i zajęciach (sprawa jest już w prokuraturze). Osoby pokrzywdzone przez Akademię Jazdy Traffic i jej właściciela zachęcam do złożenia podobnych skarg. Istnieje duża szans, że straci on uprawnienia do prowadzenia tego typu działalności. Być może będzie to dla niego choć mimimalna kara za oszustwa i nierawidłowości jakich się dopuszcza prawdopodobnie od kilku lat. Innym osobom polecam trzymać się z daleka od Akademii Jazdy TRAFFIC, gdyż stracicie pieniądze i nerwy, zwłaszcza przed bardzo stresującym egzamianem na prawko.
PS. W najbliższym czasie przekaże informacje o efekcie złożonej skargi
_________________
Ted
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9