prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZKOŁA JAR
Autor Wiadomość
karol

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 17
Wysłany: 2010-02-09, 12:08   SZKOŁA JAR

Cos nikt sie nie wypowiada na temat tej szkoły?


A to przeciez jedna z najlepszych szkol w Warszawie. W rankingach warszawskich szkol zawsze w czołowce.


Pozdrawiam wszystkich
 
     
drops

Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-08-20, 19:04   

nie zgodzę się, z gorszymi łajdakami jeszcze się nie spotkałam :roll:
 
     
OlgaR 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-08-28, 20:48   

Szkoła nie jest najgorsza. Zależy na jakiego instruktora trafisz. Ja miałam pecha i byłam głupia że od razu nie zmieniłam instruktora. Jeździłam z [b]Waldkiem[/b] (nr samochodu 25). Na jazdy trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem dlatego nie zmieniłam bo to przeciągnęłoby kurs co najmniej o miesiąc.
Najlepsze co mogę o szkole powiedzieć to to ze kupiłam kurs na gruponie za 720zł+100zł za badania lekarskie i byłam dokłądnie tak samo traktowana jak kursanci którzy zapłacili normalną kasę. Wykłady takie sobie. Prowadzi je właściciel szkoły, który nie ukrywa że zbija kokosy na tej szkole. Bardzo mi sie podobały zajęcia z pierwszej pomocy. Generalnie nie poleciłabym nikomu tej szkoły ale też nie powiem nic bardzo złego. Doszkalałam się w ELMOLu i dopiero wtedy okazało sie że jestem słabo nauczona. Gdyby nie ELMOL myślę że nie prędko zdałabym prawko.
 
     
kasiaaaaka

Dołączył: 19 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-19, 20:09   

Ja tez nie polecam tej szkoly. Łuk cwiczylam może 3 razy. Parkowania miałam bardzo mało, tylko na jednej godzinie. Jazdy trwają tak naprawde krócej niż powinny, bo mój instruktor zawsze palił, a ja siedzialam przez 15 min w samochodzie i czekałam. Zaczynałam jazdy z duzym opoznieniem i konczylam 10 minut wcześniej. Trafilam tez na beznadziejnego instruktora, który cały czas krzyczał na mnie, podczas jazdy klnął na innych kierowców. Myślałam, ze to bardzo dobra szkoła jazdy, bo jest przede wszystkim znana. Gdybym wiedziała ze tak bedzie zapisalabym sie do innej. ODRADZAM!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9