prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZKOŁY KTÓRE NALEŻY OMIJAĆ
Autor Wiadomość
ferdi872

Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 1
  Wysłany: 2010-11-11, 20:25   SZKOŁY KTÓRE NALEŻY OMIJAĆ

Chciałabym opisać sytuację, która mam nadzieję zniechęci Was do korzystania z usług szkoły SKORPION. Ostatnio szłam z mężem do supermarketu na Tarchominie. Szliśmy dosyć wolno, ponieważ mąż nie był jeszcze w pełni sprawny po operacji i właśnie samochód (rej.WA 40000) ze szkoły Skorpion prowadzony przez jednego z instruktorów wyjeżdżał z parkingu i widząc, że wolno idziemy ruszył bardzo gwałtownie i zahaczył mnie lusterkiem. Nie polecam takiego instruktora, bo co to za wzór dla młodego kierowcy.
 
     
kowal

Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-12-01, 16:51   

Do szkól jazdy, które należy omijać szerokim łukiem zalicza się także szkoła jazdy EXPERT
ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY TĄ NAZWĘ I NIE WYBIERAJCIE TEJ SZKOŁY!!!!
TRZEBA JĄ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM PONIEWAŻ DZIEJĄ SIĘ W NIEJ PODOBNE RZECZY JAK WE WCZEŚNIEJ WSPOMNIANEJ SZKOLE SKORPION!!!!
Takie szkoły w ogóle nie powinny istnieć!!!!
 
     
tulipan

Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-12-03, 21:51   

MOTO START na Racławickiej również omijajcie szerokim łukiem!!!!!!!! instruktorzy ignoranci i generalnie ciężka współpraca z tym osk :-/
jestem zły bo przez ich opierdziel straciłem trzy pierwsze podejścia do egzaminu!!!!
NIE POLECAM!
 
     
tomka

Dołączył: 16 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-12-16, 15:58   

Witam wszystkich i wszystkim od razu odradzam Szkołę na Białołęce SILVER.Kompletna kaszana.Niczego nie uczą,brak kompetencji wśród szkoleniowców a tym bardziej u "kierownika" pana K. który jak się okazuje z nieoficjalnych informacji nie jest nawet po podstawowym kursie szkoleniowym przez ZMOT.Odradzam każdemu,miałam 4 podejscia,i za każdy oblewałem na jeździe na mieście,a jak zmieniłam szkołę to śmiali sie ze mnie kto mnie tak uczył jeździć..i dopiero w "damskiej L" zrobiłam za pierwszym!!!!!!!:))WIEC NIE ŁAMCIE SIE DZIEWCZYNY DAMY WSZYSTKIE RADE.A SZKOŁE SILVER ODRADZAM!!!!!!!!!1
Ostatnio zmieniony przez admin 2011-01-07, 08:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marta ko

Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-01-07, 00:08   

to bzdura o czym tu czytam/ widze ze silver nadepnął komuś na odcisk. ja trafiłam do tej szkoły po niedokończonym kursie w inne szkole, zaczełam od nowa. wykłady dostałam gratis i w życiu nie spodziewałam się że mogą one odbywać sie w takiej formie, byłam i jestem zaskoczona, ich formą i profesjonalizmem, żadnych nudnych filmów i spania. na każde przychodziłam z ochotą, prowadzone były super. ratownicy i pierwsza pomoc fajne i zrozumiałe. w poprzedniej szkole miałam tylko film. Ja jeżdze z kierownikiem K. zresztą nikt i chyba on sam się nie obrazi jeśli napiszę że z Krzyskiem. ten człowiek ma pasję w tym co robi. dlaczego mój poprzedni indtruktor uczył mnie łuku, parkowań i innych manewrów, na jakieś głupie obroty na klamkach i połowie drzwi, a gdy przyszło mi cofać miedzy samochodami to się załamałam. to K. pokazał mi jak prowadzić samochód do tyłu po łuku i na ulicy patrząc w lusterka, parkować tyłem i normalnie sie poruszac po drodze, dynamicznie. czemu mój poprzedni instruktor kazał zmieniać mi biegi co 10 kilometrów na liczniku, a obecny nauczył mnie słuchać silnika. [b]uważem że ta opinia jest niesłuszna i pochodzi raczej od konkurencji niż kursanta. [/b]. zresztą inni którzy uczą się w tej szkole i jeżdza z K. wiedza najlepiej. poinformuje o wyniku egzaminu. pozdrawiam.
 
     
kwiatuszek22

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 1
  Wysłany: 2011-01-15, 23:27   

Uwaga na szkolę osk FART w Jabłonnie, instruktor jest chory na PADACZKĘ , może dojść do poważnej kolizji na drodze !!! kto mu dał pozwolenie, albo ile sam posmarował ,żeby dostać papierek I JAK SAM PRZESZEDŁ BADANIA NA INSTRUKTORA Z PADACZKĄ , dobrze przyszli kierowcy zastanówcie się co by się stało na ulicy w razie ataku instruktora NA MUR BETON KRAKSA!!!
 
     
grzesiekq

Dołączył: 20 Maj 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-05-20, 09:27   

tak czytam opinie i np., nie rozumiem oburzenia instruktorów z mobilka, ja tutaj
robiłam kurs i jestem już szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy, polecam wam tą
szkołę, panuje tutaj miła atmosfera i pracują tutaj wyrozumiali i umiejący uczyć
instruktorzy.
 
     
julia

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-12-14, 15:54   

Zdecydowanie nie polecam OSK Drogowskaz.
Instruktorzy słabo zaangażowani w prowadzenie jazd. Gdy się o coś pytałam to potrafili powiedzieć, że zachowuje się jak dziecko zadając takie pytania lub mówili, że to już powinnam wiedzieć, a chyba po to są te kursy, żeby właśnie się wszystkiego nauczyć. Jazdy na ogół zaczynały się z kilkominutowym opóźnieniem oraz kończyły zawsze trochę przed czasem, ten stracony czas razem wzięty w sytuacji gdy ma się tylko 30 godzin do wyjeżdżenia okazuje się być bardzo cenny. Po 30 godzinach w tej szkole jestem absolutnie nieprzygotowana do egzaminu, jednak jazdy doszkalające zdecydowanie decyduję się już wziąć w innej szkole.
Na ostatniej jeździe instruktor (Robert) cały czas czytał gazetę, od czasu do czasu dawał mi jedynie jakąś uwagę, więc go poprosiłam żeby przestał czytać. Chyba pan Robert źle postrzega obowiązki w swojej pracy, bo uznał to za jakąś wielką obelgę, zaczął się czepiać każdego szczegółu mojej jazdy oraz robić mi wykład moralny, że nie jestem pępkiem świat (chociaż wydaje mi się, że podczas jazdy powinnam być, a raczej moja jazda, w centrum jego zainteresowania) i że będzie mi ciężko w życiu, jestem bezczelna i w ogóle jakim prawem mówię mu co ma robić?!? takim prawem, że to są lekcje za które płacę by się nauczyć prowadzić samochód, a nie żeby instruktor mógł sobie poczytać gazetę lub posłuchać radia. Zdecydowanie odradzam wszystkim ten ośrodek.
_________________
julia
 
     
robert

Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 6
Wysłany: 2011-12-14, 19:55   

Zdecydowanie nie polecam kursantki Julii U.!!!!!!!!!!!!!
Mało zaangażowana w jazdy. Gdy instruktor jej tłumaczy prezentuje nerwowy stosunek do wykonywanych czynności oraz pretensjonalny stosunek do tegoż instruktora (dlaczego jej to nie wychodzi????????) Należy do osób którym się zdaje że jak zapłaciłam to mam nad wszystkimi władzę i ja tu rządzę. Nie potrafi we właściwy sposób zachowywać się na zajęciach tj wysłuchać instruktora i wykonać jego polecenie. Nie chce zrozumieć że to instruktor odpowiada za to co ta osoba robi na drodze więc nie może być dowolności w jej poczynaniach. Gdy nie potrafi wykonać pokazanego jej kilkakrotnie ćwiczenia (np parkowania) podnosi głos, dąży do konfrontacji słownej, jednym słowem próbuje wyładować swoją złość na instruktorze. Gdy ten zwraca jej uwagę na niewłaściwe zachowanie ta niezadowolona bez przyczyny gwałtownie hamuje podczas jazdy powodując zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nie jest konsekwentna w swoim poscie gdyż raz pisze że instruktor jest słabo zaangażowany i nie zwraca na nią uwagi, by za chwilę napisać że ciągle jej zwraca uwagę i się czepia. Wydaje mi się że jest to wyraz niezadowolenia nie z ośrodka a z własnej percepcji i niechęci do nauki, oraz niewłaściwemu podejściu do szkolenia. To że po 30 godzinach jazd jest nieprzygotowana zawdzięcza wyłącznie sobie i swojemu konfliktowemu podejściu do sprawy.
Ostatnio zmieniony przez admin 2012-12-01, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
latecafe

Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-02-17, 18:25   

Piszę, żeby przestrzec przed szkołą jazdy!
Mianowicie: szkoła jazdy eL ul.Przy Agorze 17. Sprzedają kupony na grouponie po 699zł. Szanowna Pani Dorota oczywiście zapewnia wszystkich, że oczywiście jeździmy na skodach, no ale bywa tak, że skody są zajęte więc trzeba czasami też na toyotach. Prawda jest jednak taka, że skody tam nikt nigdy na oczy nie widział! Co do instruktorów, to dobry (a nawet bardzo dobry, którego mogę z czystym sercem polecić) jest tylko jeden, nie odwala masówy, dobrze uczy, pomaga, można się z nim super dogadać. Reszta to porażka, miesiącami nie da się z nimi umówić, z umiejętnościami przekazania jakiejkolwiek wiedzy na temat jazdy też ciężko.
Ponadto wiem, że pani Dorota kupić skody nie zamierza, sprzedaje te kupony, a potem nie ma gdzie poupychać kursantów, bo za mało instruktorów i samochodów.
PORAŻKA.
szkoła jazdy eL, najgorsza z jaką kiedykolwiek się spotkałam, nie polecam.
 
     
Misza 
oszustwo

Dołączyła: 05 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-05, 07:26   

Uwaga na Babską Autoszkołę. Pisałam to juz zresztą- strata czasu i kasy! Oprócz Skody, jeździ się najczęściej Toyotą ( w zależności, który samochód jest wolny). Instruktorzy bez przerwy wrzeszczą niewiele tłumacząc ( z resztą wystarczy pogadać z egzaminatorami, aby upewnić się jak niska zdawalność jest po babskiej). Kursanci boją się samodzielnie jeździć, wmawia im się że potrzebują kolejnych godzin, podczas których kolejny raz nie tłumaczy się podstaw.
W momencie przepisania się do innych szkół, instruktorzy z którymi zaczyna się jazdy słysząc, że przyszło się z babskiej autoszkoły załamują ręce. Opinia skądś się bierze, a wpisy których dokonują pracownicy w celu autoprezentacji i poprawy reputacji na forach internetowych mozna szybko wyczuć.
Szkoda czasu i pieniędzy. Jest mnóstwo szkół w Warszawie, które świetnie uczą jeździć. My masowo odchodząc z babskiej, momentalnie zauważyliśmy różnicę i dzięki najmądrzejszej decyzji tzn UCIECZCE Z BABSKIEJ zdałam za pierwszym podejściem, podobnie jak kolezanki, które zmieniły wraz ze mną szkołę nauki jazdy!
 
     
ruda21

Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-12, 11:13   

Nie polecam szkoły KAMIL na Rembertowie!

jest tam tylko 2 instruktorów. samochody - skoda i toyota o ile pamiętam.
Ja jeździłam z właścicielem (Wiesław Wikieł) który załatwiał sobie wszystko podczas jazd ze mną(lekarza, obiadek u mamy itp.). ciągle rozmawiał przez telefon o rokowaniach na giełdzie, kupował akcje, udziały. Tylko 2 razy byłam z nim na trasie egzaminacyjnej, bo cały czas musiał jeździć po coś do swojego domu w Sulejówku. Raz nawet odwoziliśmy jego żonę na zakupy. Zarabiał dodatkowo na wożeniu kursantów do Łomży(100 za drogę w jedną stronę).
Dopiero na 4 godzinie od końca otworzył maskę samochodu i zaczął opisywać mi płyny i światła samochodowe. Później zrobiliśmy górkę na wyjeździe z parkingu przed centrum handlowym. Ciągle pytał czy zdaję sobie sprawę z tego jak słabo jeżdżę. Niczego mnie nie nauczył i ciągle miał pretensję do mnie, że nie skupiam się na drodze. Żenada nie polecam nikomu!
 
     
Endo

Dołączył: 17 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-17, 10:45   

Witam,
Omijać z daleka należy szkołę eL mieszczącą się przy Przy Agorze 17 w Warszawie. Jest to jawna ściema! Pani Dorota, właścicielka szkoły, jest bezczelną kobietą, która oszukuje ludzi i robi to z premedytacją. Wykupiłem groupon w listopadzie, 8 lutego zdałem egzamin teoretyczny i od tamtej pory miałem tylko jedną dwugodzinną jazdę! A dzięki Bogu mamy już drugą połowę maja. Dzieję się tak dlatego, że mnóstwo ludzi wykupuje groupony a potem nie ma dla nich miejsc i cały kurs ciągnie się długimi miesiącami. Piszę, że jest to oszustwo ponieważ wiadomym jest, że jeśli kursant będzie odbywał jedną lekcję praktyczną w miesiącu to jeździć się nie nauczy. Pani Dorota bardzo dobrze o tym wie ale nadal sprzedaje ten swój wspaniały "produkt". Teraz widziałem, że ogłosiła się w innym portalu ze swoją "mega ofertą", omijać z daleka!
http://www.citeam.pl/ofer...-jazdy-kat-b-10
 
     
gildor

Dołączył: 21 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-21, 20:57   Szkoła jazdy EL - omijać

Potwierdzam. Szkołę jazdy EL na ul Przy Agorze należy omijać szerokim łukiem Ciężko pisać o zachowaniu właścicielki tej szkoły nie używając wulgarnych słów. Tak jak wspomnieli przedmówcy jazdy ciągną się tygodniami, brak samochodów. Na dodatek p. Dorota nie odbiera telefonów od kursantów gdy coś jest nie tak.

Po prostu: gówniana szkoła na maksa.

Pozdrawiam
 
     
a 

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-13, 20:59   el.waw.pl

Witam jestem kursantem tej szkoły i rzeczywiście było tragicznie z jazdami, ale poprawiło się.
Ja też wykupiłem ten nieszczęsny kupon( listopad 2011), poczekałem do rozpoczęcia wykładów. swoje odczekałem do marca br. Na jazdy czekałem ok 10 dni, ale odbywają się systematycznie dwa trzy razy w tygodniu. Zacząłem je w kwietniu i jeszcze zostały mi dwa spotkania z instruktorem który jest miły nie krzyczy, tłumaczy. Wiele skorzystałem mimo na początku złego wrażenia (chyba połaszczenia się na niską cenę zakupów w grupie- długi czas oczekiwania na rozpoczęcie) to właśnie właścicielka która obecnie układa grafik robi wszystko aby każdy skorzystał na nauce u nich.
Wiele zmieniło się w tej szkole. Jeszcze kilka miesięcy temu nie poleciłbym jej ale jak tak pójdzie dalej to warto.
Pozdrawiam Wszystkich
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10