prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ellka szkola jazdy
Autor Wiadomość
GLoria 
gloria

Dołączyła: 23 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-10-14, 08:41   

Program UWAGA to niezły pomysł, nam mającym po 20 h juz raczej nie pomoże, ale tym co zaczeli niedawno to napewno.
Rozwiązaniem tej sytuacji byłoby zapewnienie 2 dodatkowych samochodów. Ale to kosztuje, bo trzeba by było wynajac instruktorów z własnym samochodem. ALe by sobie szkoła nie zesrała tak opinii. No ale to ich wybór, chcieli jednorazowo zarobić, to teraz będa musieli zamknąc interes. Choć podejrzewam że mogą otworzyć nowy pod nową nazwą, ib dalej wkręcać ludzi.
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-10-14, 09:02   

Ty, a wiesz...napisze do redakcji UWAGI:D może mi odpiszą... Lub temat ich zaintersuje!
Bo to co się tam dzieje to masakra, a oni lubią takie tematy, więc nie szkodzi spróbować. Jestem naprawdę (mimo już prawie skończenia kursu) zdeterminowana, żeby tego syfu tak nie zostawić! Więc pisze maila, do uwagi, i zobaczymy. Dam znać, czy się odezwą;)
 
     
Ania1 

Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-10-17, 09:05   Beznadziejna szkoła

Udało mi się w ciągu ostatnich 2 tygodni wyjeździć 4 godziny !! Jakiś sukces w końcu, aż sama nie mogę w to uwierzyć. Oczywiście prawie zawsze jazdy są przekładane na inną godzinę (przynajmniej ja tak mam) lub w inne miejsce, lub to i to. W sumie od lipca zrobiłam dopiero 12 godzin jazdy. Masakra. Ostatecznie jak zamkną firmę to dokończę w innej szkole (jest taka możliwość tylko wtedy liczą sobie tak jak za jazdy doszkalające czyli np 10h jazdy x 45zł = 450zł). Trochę się to nie opłaci ale to już ostateczność. Postaram się zrobić jak najwięcej godzin w Ellce. Jestem jak najbardziej za tym żeby to gdzieś zgłosić.
 
     
elfik

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-10-22, 13:34   

Nareszcie zdałem po męczarniach trzy miesięcznych, nerwach, też zgubili moją kartę i badanie lekarski na szczęście badanie po kilku dniach znaleźli przekładaniu wielu godzin jazd, oczywiście nie z mojej winy i wysłuchiwaniu, że można zdawać tylko dwie godziny tygodniowo( jak będziesz miał szczęście) bo niby musi być uczciwie dla wszystkich (niedziwne jak mają około 300 sprzedanych gruponów a tylko 3 albo 4 samochody i chore zapisy -przeczytaj jak wyżej).
Co wyniosłem z jazd oczywiście dokupienie następnych 10 godzin za 450 zł bo przy takiej intensywności jazd chodź by nie wiem jaki był super instruktor( do których nie mam pretensji bo robili co mogli) jazdy trzeba ukończyć jak najszybciej żeby coś w głowie zostało i oczywiście na przynajmniej przyzwoitym poziomie w prowadzeniu samochodu. A tu jak można wszystko zapamiętać łącznie z dobrą jazdą jak każde dwie godziny są co dwa tygodnie. Ja miałem i tak szczęście bo w sierpniu wyjeździłem 22 godzi. a resztę czyli 8 godzin. wrzesień, październik (kpina i żal mi wszystkich osób, które dalej się męczą). Wszystko w tej szkole jazdy powinni zmienić sposób zapisywania kursantów, dodać więcej samochodów, jeden lub dwóch instruktorów przez cały kurs a nie 10 a co najważniejsze szanować kursanta, który jest ważny tylko przy wpłacie pieniędzy a potem już może zdawać przez pół roku bo jazdy są raz na dwa tygodnie dwie godz.a ilość osób przytłaczająca, właściciel wie co robi ale cóż wszyscy daliśmy zrobić się w konia.
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-10-25, 19:54   

hej, a jak wyglądała Twoja ostatnia jazda? Jakiś egzamin wewnętrzny czy coś? Czy może... tak jak wszystko inne :lol: :-/

a i 3 miesiące to super czas :!: ja już 5 miesiąc się męczę... Choć jestem całkowicie dyspozycyjna czasowo... (i jeśli nic mi nie odwołają, to będzie to mój naszczęście ostatni miesiąc), ale aż żal dupę ściska tyle mogę powiedzieć o tej szkole.
 
     
elfik

Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-10-26, 11:42   

Ostatnia jazda wygląda tak jak wszystko w tej szkole czyli bez żadnego wewnętrznego, nawet karty nie podpisywałem bo im gdzieś przepadła nie wiem jak oni te wszystkie moje podpisy od nowa zdołają zdobyć?????-zaraz, zaraz co ja piszę jakie podpisy w całej mojej 30 godz.jazdy podpisałem może z 5 razy. Nic dodać nic ując żenada. A jazdy zdołałem tak wcześnie zaliczyć -jak na tę szkołę oczywiście ponieważ wykłóciłem się o to niemiłosiernie jak o wszystko inne w tej niby szkole jazdy. Natomiast jazdy dodatkowe, które wykupiłem w innej szkole jazdy wyglądają zupełnie inaczej instruktor tel. co drugi dzień z propozycją godzinową, którą akceptuję lub nie i nie ma do mnie żadnych pretensji. Mam nadzieję, że te wszystkie wpisy choć w małym stopniu pomogą tym co nie wiedzą nic o szkołach jazdy i będą się wystrzegać akurat takiej szkoły jazdy jak ta.
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-10-28, 06:19   

No to gratulacje, ja z tym "panem" nie potrafię w ogóle rozmawiać. Działa mi na nerwy :evil: i ja mu jedno gadam, on na inny temet odpowiada, ach, szkoda słów.
I aż nie wiem jak Ty to wykłóciłeś, kiedy ja próbowałam, a on ciągle zbywał, i w ogóle się nie przejmował sytuacją. Jak grochem o ścianę :-x
A ja na tam którejś jeździe (16-17?) podpisałam się hurtowo, bo wcześniej karty na oczy nie widziałam, i instruktor na tej 16h, wpadł w osłupienie, że to już moja większa połowa jazd, a on dostał wiadomość od "szefa(pfff)", że to moja pierwsza jazda :lol:
Szok w trampkach normalnie.
 
     
Ania1 

Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-10-31, 11:19   Beznadziejna szkoła

Ja ostatnio (wczoraj) jeździłam z inną koleżanką bo "szef" podał instruktorowi zły adres i stąd było opóźnienie. Po ok. 20 minutach zmieniłyśmy się i jeździłam normalnie przez 2 godziny. W międzyczasie wzięliśmy innego kolegę i on musiał czekać aż ja skończę jazdę. Wogóle do właściciela nie można się dodzwonić (na numer 500066000) ciągle poczta albo zajęte. Wybrałam się tam więc w piątek osobiście ale pocałowałam klamkę. Na biurze kartka "Będę za 30 minut" i podany nr telefonu (ten na który oczywiście nie można się dodzwonić), i informacja że zapisy na jazdy tylko telefonicznie. Jak można się zapisać skoro nie można się dodzwonić? Oczywiście czekałam te 30 minut i nikt się nie zjawił, a że to było w godzinach mojej pracy, więc nie mogłam dłuzej czekać... Przez cały dzień miał wyłączony telefon. Tak więc zapisanie się na kolejne jazdy graniczy z cudem...
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2011-11-01, 18:14   

Ania1 napisałam Ci coś na priv :lol: :lol: :lol:
 
     
pimpussadelko3 

Dołączyła: 10 Sty 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-01-10, 10:26   

kupiłam kurs na Gruponie- to najgorszy błąd jaki w życiu popełniłam, bardzo żałuję że połaszczyłam się na 'promocję'. kurs skończyłam w pół roku- od miesiąca nie mogę odebrać papierów, bo nie da się skontaktować/ umówić z wielce panem właścicielem, ani z jego sekretareczką. fatalnie traktują klientów, nie są poważni, to co sie tam dzieje można by opisać w jakiejś gazecie. nie ma z nimi kontaktu- raz odbierają raz- nie. szkoła jest w jakimś zaszczurzonym garażu z zepsutym wc. jazdy- albo są, albo nie ma, albo nauczyciel taki, albo inny, albo tu, albo tam, a jak się nie podoba- to wcale. można prosić, grozić nic nie działa. szanowny Pan Ernest ma wszystkich w głębokim poważaniu, niczym się nie interesuje, nic go nie obchodzi, totalna olewka. można się z nimi umawiać- na godzinę, na telefon, na spotkanie... i tak nic z tego nie wychodzi. fatalne traktowanie klientów- niepoważny właściciel. odradzam wszystkim branie tej szkoły pod uwagę!! FATALNA!
 
     
Radek 

Wiek: 53
Dołączył: 16 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-16, 14:32   

Witam.
Znam kogoś kto może pomóc w wyrobieniu dokumentów tzw.Prawa jazdy różnych kategori sam załatwiałem i wszystko było wporządku polecam.
W razie pytan prosze o mail rkowalik10@wp.pl
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2012-01-16, 17:15   

a to niby co? Jakaś korupcja na forum? Wiem, że elka to fatalna szkoła, i żenada po całej linii, ale nie trzeba tego wykorzystywać żeby następnych "nabijać" na jakieś lewą ręką dostawane prawa jazdy. :-/ Wszystko w porządku do momentu gdy kasy nie będziesz miał, a jak ci ktoś da, to pewnie już sie zwiniesz :mrgreen:

Mam nadzieje, że nikt nie odpisze ci, zwłaszcza z elki, bo to już wystarczająco ciężkie psychicznie przeżycie - robić tam kurs. Żeby jeszcze w jakieś lewe sprawy się mieszać.
 
     
Ania1 

Dołączyła: 07 Paź 2011
Posty: 5
  Wysłany: 2012-01-26, 13:00   

Ja robiłam kurs pół roku, a przez kolejny miesiąc odbierałam dokumenty, które 2 razy "zgubili".. Musiałam w końcu sama załatwić sobie duplikat orzeczenia lekarskiego bo go "zgubili", chociaż badania robiłam w tej "szkole"... :evil:
 
     
betty

Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-02-06, 19:25   

odradzam wszystkim!!!!!!!!!! ten caly kierownik jest chamski, wszystkich ma w dupie, kurs praktyczny robi sie mniej wiecej pol roku. papierow nie mozna odebrac, bo wiecznie ta piwnica jest zamknieta!!!!!!!!! wiecie moze czy szkola jazdy moze wysylac dokumenty poczta???? nie moge nic znalezc w internecie na ten temat. a nasz ernest wspanialy powiedzial mi ze zadna szkola nie wysyla. prosze o odp bo jakos mu nie wierze
 
     
michalekwit 
Szkoła ELLKA TO LIPA

Dołączył: 30 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-30, 14:41   

NIGDY PRZENIGDY NIE IDŹCIE DO TEJ GÓWNI... SZKOŁY!!!!!!
Właściciel szkoły to Szanowny Pan Ernest który nie szanuje kursantów nie dość że kupiłem groupon w czerwcu 2011 roku i przeszedłem przez wszystkie niedogodności opisane przez ludzi wcześniej to pierwsze jazdy miałem dopiero w styczniu!!!!!!! czyli po 7 miesiącach od zakończenia teorii. Ludzie w garażu (prowizoryczne biuro) bardzo często się zmieniają i na wszelkie pytania odpowiedź jest jedna "nie mam pojęcia" albo "jestem tu pierwszy dzień" od miesiąca nie mogę doprosić się o wypisanie papierów, moge jeszcze pisać i pisać na temat tej szkoły ale szkoda na nich czasu już.... Mam nadzieje że pan Ernest dostanie w oko od kogoś i się nauczy że nie oszukuje się ludzi....
_________________
Michał
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8