prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22
Autor Wiadomość
izka251

Dołączył: 20 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-12-20, 22:38   Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22

witam
chciałam zapytać czy ktoś może słyszał o szkole CEZAR? mają swoją siedzibę na ul. Towarowej 22. będę wdzięczna za jakiekolwiek info na ich temat, bo szukałam w necie i nic nie ma, żadnych opinii.
pozdrawiam
 
     
agnieszka_ho 

Dołączyła: 18 Mar 2011
Posty: 5
  Wysłany: 2011-03-18, 13:56   

Witam!

W 100 % mogę polecić wszystkim szukajacym szkoły jazdy w Warszawie szkołę CEZAR !!!!!

Właśnie zdałam egzamin praktyczny (kat. B) ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM !!! :-D

W Warszawie powstała olbrzymia liczba szkół jazdy i naprawdę ciężko podjąć decyzję, co do wyboru tej właściwej, naprawdę dobrej szkoły, z którą możesz liczyć na sukces i z którą przede wszystkim nauczysz się, jak zachować się na drodze w sposób pewny, ale i bezpieczny !!!!!!

Jakie są plusy tej szkoły? Przede wszystkim cena kursu jest atrakcyjna w stosunku do innych warszawskich szkół. W dodatku szkoła zapewnia jeszcze pomoce dydaktyczne, badania lekarskie, zdjęcia do prawa jazdy oraz wewnętrzne egzaminy sprawdzające, więc o nic nie trzeba się martwić :-)

Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru, co więcej, mogę potwierdzić, że szkoła CEZAR jest elastyczna jeśli chodzi o ustalanie godzin zajęć teoretycznych i praktycznych. A siedziba mieści się blisko centrum, więc mozna łatwo i w miarę szybko dojechać na wykłady, np. po pracy. Na "jazdy" można umówic się zarówno w tygodniu, jak i w weekend, o różnych porach dnia tak, że robienie kursu nie koliduje z innymi obowiazkami :!:
Jeśli chodzi o instruktorów, to ja jeździłam z dwoma: Panem Grzegorzem i Panem Jurkiem. Obu mogę z czystym sumieniem polecic, chociaż reprezentują trochę inne podejścia do nauki, co też było dla mnie dobrym doświadczeniem. Napewno obydwaj nie szczędzą praktycznych rad i informacji dotyczących obsługi pojazdu i zachowania na drodze i na samym egzaminie.

Cóz, reasumując powiem, że do wczoraj nie wierzyłam, że mozna zdać egzamin państwowy za pierwszym razem, a jednak stałam się na to żywym przykładem !!!!!

Polecam CEZARA !!!!
_________________
Agnieszka J.
 
     
MatBan 

Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 7
  Wysłany: 2011-03-20, 15:21   

Zgadzam się z Agnieszką w stu procentach!
OSK Cezar przy Towarowej 22 to naprawdę super szkoła jazdy! Cena jest bardzo atrakcyjna, gratis są podręczniki, badania lekarskie i zdjęcia do prawka. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w jasny i zrozumiały sposób, wszystko jest tłumaczone bardzo szczegółowo.
Praktyka, już na Skodach Fabia, jest prowadzona przez super instruktorów z wieloletnim doświadczeniem! Panowie Grzegorz, Jurek i Robert to naprawdę "fachowcy w swojej dziedzinie"!! Wszystko na spokojnie, w miłej atmosferze! Pokazują, jak zachowywać się na drodze i na co zwracać szczególna uwagę.
Osobiście najwięcej jazd miałem z Panem Grzesiem, to naprawdę super gość. Wszystko jasno tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały. Świetnie przygotował mnie do egzaminu, który zdałem na Okęciu już za pierwszym podejściem!! :mrgreen:
Jazdy odbywają się na trasach egzaminacyjnych, więc dobrze zna się ulice, na których zdaje się egzaminy państwowe. Instruktorzy nie szczędzą przydatnych wskazówek i pokazują jak prawidłowo zachowywać się w danych sytuacjach.

Wszystkim osobom zastanawiającym się nad wyborem szkoły jazdy osobiście polecam CEZARA!! Z CEZAREM ZDAJE SIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM!!! :!:
 
     
lolek

Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-03-24, 12:25   

ZDAŁAM ! ZDAŁAM! ZDAŁAM! Jestem bardzo szczęsliwa, że trafiłam do tego ośrodka, bo dzieki tak profesjonalnemu przygotowaniu WSPANIAŁYCH instruktorów moge nie tylko cieszyć się , że juz niedługo bede mogła odebrac prawko, ale jestem pewna, że dam sobie rade na drodze bez instruktora siedzącego obok ;)
Do zobaczenia na drodze ;)
 
     
TomZ 

Dołączył: 25 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-03-25, 15:02   

Kurs kończyłem właśnie w Cezarze co skutkowało zdanym egzaminem i podsumowując mogę krótko powiedzieć:
1- znakomite przygotowanie merytoryczne i praktyczne instruktorów,
2 -zajęcia prowadzone w sposób zrozumiały i przejrzysty,
3- część praktyczna na trasach egzaminacyjnych,
4- zrozumienie i rzetelność,
5- TANIO


Polecam !!!
 
     
Renatag 

Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-04-01, 16:57   

Ja również wszystkim polecam szkołę cezar. Świetne przygotowanie do egzaminu. Bardzo mili instruktorzy, którzy są wymagający ale w dobrym znaczeniu. Wychwytują każdy błąd co sprawia że nie jest się niczym zaskoczonym na egzaminie.
POLECAM..!!!!
 
     
tom
tom

Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-04-16, 21:44   

witam.

zdalem za I razem w WORD na Radarowej , po szkoleniu w szkole CEZAR z Towarowej.
Grzegorz, szef szkoly, smagal mnie bacikiem i wytykal bledy (z szacunkiem i sympatia, choc udawal srogiego;) ale dzieki tej technice szkolenia, podczas egzaminu, stawaly mi przed oczami jego uwagi, krytyki i wskazowki, co pozwalalo mi uniknąć kiksów. ten sposob nauczania uwazam za znakomity, dlatego polecam Grzegorza i Jurka ze szkoly CEZAR. troche Was pokrytykuja, postrasza, ale sympatycznie i na poziomie, dzieki nim zdacie za I razem!
I mam wrazenie, po roznych doswiadczeniach sprzed lat , ze tym ludziom naprawde zalezy na tym zebyscie zdali (kolekcjonuja tych co zdali za I razem)! nie chca zarabiac na doszkalajacych, czy co?!

tom
 
     
norbert987 
Norbert

Wiek: 44
Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-15, 14:04   

Doszkalanie po 1 oblanym egzaminie wziąłem w OSK CEZAR , mogłem jezdzic tam, gdzie ja chcę (chodzi o wybór między placem a miastem)
U Cezara po 6 godzinach masz takie doświadczenie ,jak w (………)po 30.
Jeśli nie chcecie być traktowani bezosobowo jako kolejny kursant w masie innych, to polecam tę właśnie szkołę. Również stawki za godzinę są bardzo atrakcyjne.

Aktualnie jestem posiadaczem prawka i własnych 4 kołek i jak na razie moje ubezpieczenie nie ucierpiało było autentyczne zainteresowanie i troska instruktora o kursanta
Naprawdę gorąco polecam


Szkoła CEZAR ul. Towarowa 22
 
     
kuuursantka

Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-08-12, 17:04   

ja rowniez polecam, jestem swiezo upieczonym kierowca! zdalam egzamin dzisiaj, na bemowie! dzieki Panu Grzegorzowi Piskorowi i Panu Michalowi Madalinskiemu jazda sprawila mi wielka przyjemnosc! sposob w jaki tlumaczyli mi wszystko byl czysty, prosty i zrozumialy, jak trzeba bylo to nawet na kartce mialam wszystko wyrysowane. wszystkim przyszlym kursantom z powodzenim moge polecic osk cezar, naprawde warto! sami sie o tym przekonacie :)

powodzenia!
 
     
estera 
estera

Dołączyła: 09 Wrz 2011
Posty: 1
  Wysłany: 2011-09-09, 13:25   

Wszyscy tutaj tak się pięknie wyrażają o OSK CEZAR i... MAJĄ RACJĘ!!! :)
Wysoka zdawalność , konkurencyjna cena, świetna atmosfera-czego chcieć więcej :)
Zdecydowanie polecam, Jazda cały czas w strefie egzaminacyjnej
Dzięki bardzo całej ekipie instruktorskiej za naukę.



Nic dodać - nic ująć! Jestem kierowcą dzięki WAM. Zdane za pierwszym ! :-D
 
     
suchy 
warszawski cwaniak

Wiek: 35
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-16, 13:55   

Miałem przyjemność jeździć z trzema różnymi instruktorami i każdego polecam, każdy nauczył mnie czegoś przydatnego. Oczywiście największe zasługi są kierownika - Pana Grzegorza który nie tylko nauczy was dobrze jeździć ale nauczy was jak zdać egzamin.

Zdałem za pierwszym razem bez żadnej skuchy, i z tego co słyszałem to częste po kursie w Cezarze.
Cena też jest dobra więc wydaje mi się że to jeśli nie naj to przynajmniej jedna z najlepszych szkół w warszawie.

p.s: pani powyżej zauważyła bardzo ważną rzecz. Często zdarza się w innych szkołach że podczas jazd a to pojedziemy z instruktorem bo coś musi załatwić, zrobić zakupy albo cholera wie co jeszcze. W tej szkole ani sam tak nie miałem ani nic takiego nie słyszałem. Cały wykupiony czas jeździcie tam gdzie zdajecie.
 
     
Ewela 

Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-20, 22:32   

Zdałam! Zdałam! Zdałam! Dziś zdałam praktykę (2 podejście) - Word Bemowo. Cieszę się, że miałam przyjemność robić kurs w OSK Cezar. Długo się zastanawiałam nad wyborem szkoły jazdy ale podjęta decyzja była słuszna.
Fachowi i cierpliwi instruktorzy, którzy są w stanie wyszkolić każdego, nawet takiego laika jakim ja byłam siadając w maju po raz pierwszy w życiu za kierownicą.

Najwięcej godzin wyjeździłam z instruktorem Michałem M. Michał - bardzo dziękuję za cierpliwość i wszystkie cenne wskazówki. To głównie dzięki Tobie oraz P. Grzesiowi mogę od dziś się cieszyć prawem jazdy. P. Grzesiu również dziękuję za jazdy i wszystkie praktyczne wskazówki dotyczące samego egzaminu i przygotowania. Dzięki temu niczym nie byłam zaskoczona mimo iż egzaminator był w porządku, nie mogę złego słowa o nim powiedzieć :-D
Omówienie świateł, płynu, łuk i górka wzorowo. W ruchu drogowym było wszystko, co było ćwiczone godzinami czyli ronda, skrzyżowania, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury, parkowanie...etc
Dzięki fachowemu szkoleniu byłam dobrze przygotowana do egzaminu. Z czystym sumieniem polecam OSK Cezar wszystkim, którzy chcą dobrze i pod fachowym okiem nauczyć się jeździć.

Powodzenia dla wszystkich przyszłych kierowców!

Podsumowująć: 20.09.2011 WORD Bemowo (2 podejście) - wynik egzaminu pozytywny!!! Początek egzaminu g.9.00, koniec 9.47
 
     
sylbar

Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-10-05, 08:57   

witam, kilka dni temu zdałam egzamin z wynikiem poytywnym za pierwszym podejsciem nawet gdybym nie odniosła takiego sukcesu z czystym sumieniem polecam OSK Cezar, swietnie przygotowują pod względem teoretycznym tłumacząc najczęstsze błędy, na co nalezy zwracać uwagę podczas praktycznych zajęc. W przystępny sposób omawiane są skrzyzowania, z którymi nie ma problemu podczas nauki bo są logicznie jasne. Zajęcia praktyczne na placu są tłumaczone cierpliwie az do skutku i powtarzane tak czesto az dochodzi sie do wymaganej perfekcji. Trafiłam na instruktora o nieziemskiej cierpliwosci, kazdy element tłumaczył zrozumiale udzielając rad, które były bardzo pomocne w szkoleniu i niezbędne na egzaminie. Pan Jurek nie straszył opowiesciami , realnie podszedł do tematu i przekazał doswiadczenie niezbędne do samodzielnej jazdy, juz nie wspomnę o jego kulturze osobistej, która jest niespotykanym elementem u wiekszosci instruktorów o jakich miałam okazje słyszec. grafik ustala Pani Ola i jako osoba pracująca nie miałam problemu z pogodzeniem obowiązków ze szkoelniem zachowując systematycznosc spotkan...za którymi tęsknie ;-) POLECAM!!!
 
     
darekdarek

Dołączył: 07 Paź 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-10-07, 17:26   

Dziś zdalem Prawko :) polecam szkole...
jezdzilem w sumie z trzema instrutorami, najlepiej jezdzi się z szefem... on prowadzi koncowe jazdy na FABII z kazdym kursantem, daje dobre wskazówki, bardzo praktyczne. Pierwsze godziny jedzie się na JARISKACH i to bardzo dobrze, bo one mają bardzo wrazliwe sprzeglo, a samochody w WORDzie mają różne raz się trafi lepsze a raz gorsze więc dobrze nauczyć się na takim i takim. zdalem za czwartym razem ale w sumie z wlasnej winy. polecam.

wady są takie, że mało elastycznie jest z umawianiem się na mieście i nie da się przykombinować żeby dostać papierek przed wyjezdzeniem wszystkich godzin

jeszcze raz POLECAM
 
     
rav_rav 

Dołączył: 16 Paź 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-10-16, 13:43   polecam

I jak takze polecam. Bez fajerwerkow, ale wydaje sie, ze solidnie. Zdalem za trzecim podejsciem.
W szczegolnosci polecam instruktora Jurka. Facet siedzi za kolkiem nie od dzis i wie jak doradzic kiedy cos nie idzie.
Pozdro Cezar! :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8