prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta
Autor Wiadomość
Patylka 

Wiek: 43
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2011-09-05, 19:26   ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

Witajcie !!!

Na początku wakacji trafiłam z siostrą do szkoły ELMOL, która mieści się w Centrum Handlowym LAND na ul. Wałbrzyskiej. www.elmol.pl. Siostra rozpoczęła kurs na kat. B ja posiadam już prawko od kilku lat lecz nie jeździłam. Potrzebna mi była praktyka gdyż moje prawko przeleżało w szufladzie kilka ładnych lat. Potrzebowałam szybkiej i fachowej pomocy ponieważ od września miałam otrzymać służbowy samochód. Była to moja kolejna próba powrotu do jeżdzenia - brałam już wcześniej zwykłe godziny jazd doszkalających w różnych szkołach. Zawsze coś stawało na przeszkodzie i nie osiągnęłam zamierzonego celu.
I tu zaskoczenie!!!! Spotkałam się z bardzo ciekawą ofertą jakiej nie znalazłam w innych szkołach jazdy. WARSZTATY AUTO JAZDY (www.elmol.pl) - coś co właśnie było dla mnie. Na pierwszych zajęciach z instruktorem ustaliliśmy specjalnie pode mnie zakres szkolenia i tematy zajęć. Warsztaty to 15h zajęc praktycznych i 3h zajęc teoretycznych. Super moglismy wyćwiczyć w praktyce dokładnie to co chciałam ale i nie tylko!!!! Po takiej przerwie od egzaminu na prawko ja wiele zapomniałam a i przepisy się pozmieniały. Uaktualniłam swoją wiedzę i poczułam się pewniej. Zakres tematyczny jaki mają w ofercie jest bardzo bogaty my dobraliśmy to co było mi potrzebne.

Właśnie 3 godziny temu wróciłam z podróży moim pierwszym służbowym autkiem prawie 1000 kilometrów po Polsce! Różne miasta i drogi. Uśmiech mi nie znika mi z twarzy - po tylu latach wreszcie czuje się niezależna i samodzielna. W wyjeżdzie towarzyszyła mi moja siostra, która skończyła kurs w tej szkole i zdała za 2 razem (za pierwszym nie wytrzymała nerwowo na łuku). Prowadziłam tylko ja gdyż ona prawko odbiera w tym tygodniu...

Polecam Wam serdecznie tę szkołę. Działa od tego roku ale założyli ją instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem i sami pracują na swoją opinie. Super lokalizacja i sprzęt; fajne pomoce dydaktyczne. Bardzo fajna atmosfera i co ważne dla mnie to ich indywidualne podejście do klienta. Życzę im powodzenia!

Pozdrawiam
_________________
Patylka
 
     
Aleksandra

Dołączył: 06 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-07, 17:59   ELMOL - ciekawa szkoła jazdy --- Suuuuper Oferta

ejka!
Z racji tego, że niedawno otrzymałam od męża nieoczekiwany prezent w postaci samochodu zostałam niejako zobligowana do działania i z polecenia znajomych trafiłam na szkołę nauki jazdy ELMOL położoną w dogodnym punkcie Warszawy przy ul. Wałbrzyskiej. Zanim rozpoczęłam zajęcia z instruktorem weszłam na stronę internetową szkoły (www.elmol.pl), która wywarła na mnie ogromne wrażenie ze względu na zawarte szczegółowe informacje i ciekawe zdjęcia. Wzięłam się w garśc i na początek wykupiłam pakiet 10 godzin jazd doszkalających. I tu spotkała mnie miła niespodzianka w postaci rabatu. Posiadam prawo jazdy od przeszło 9 lat, ale od ponad 3 nie siedziałam za kierownicą. Bałam się wsiadac za kółko z powodu długiej przerwy, dlatego ELMOL przyszedł mi z pomocą. Z każdym dniem nabierałam coraz większej pewności w jeździe, a to wszystko za sprawą instruktorów. Ich indywidualne podejście do szkolących, służenie radą, spokój, opanowanie i duża cierpliwośc spowodowały, że chciałam coraz więcej jeździc. Praktycznie 10 godzin bardzo szybko mi minęło, dlatego wykupiłam jeszcze jeden pakiet. Na ostatnich zajęciach mój instruktor zaskoczył mnie, co było dla mnie dużym wyróżnieniem. Powiedział, że jestem kierowca bombowca, arystokrata szos. Początkowo myślałam, że mówi to z przekąsem, ale uświadomił mnie, że to prawda. Teraz nie ma dnia, żebym nie jechała samochodem. Wybierając się w trasę lubię poczuc prędkośc i wiatr we włosach, a w mieście trenuję jazdę w ekstremalnych warunkach zwłaszcza stojąc w gigantycznych korkach.
Zachęcam wszystkich do skorzystania z bogatej oferty ELMOLU. Dobra szkoła to gwarancja sukcesu. Ja jestem tego dobrym przykładem. Dlatego Ci co stoją przed decyzją wyboru odpowiedniej szkoły niech biorą telefon w dłoń i jak najprędzej kontaktują się z ELMOLEM. Tam nauczą Was dobrze jeździc:-)
_________________
Ola
 
     
Natalia

Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-08, 08:42   

Szkoła, czy firma to przede wszystkim ludzie. Ja polecam tą szkołę ze względu na świetnego instruktora. Krystian to b. dobry, cierpliwy instruktor. Nie wprowadza niepotrzebnych nerwów i wszystko fajnie tłumaczy. Najlepsza rekomendacja dla szkoły ELMOL, to taka, że zaczęłam kurs w innej, ale przeniosłam się tu dla lekcji z dobrym instruktorem. Polecam wszystkim.
 
     
Kamilek
Kamilek

Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-08, 20:41   polecam Elmol

Szczerze polecam, bo zdałem egzamin za pierwszym razem :) Co mi się u nich podobało:
- fajne podejście instruktora (trafiłem na Krystiana) tzn. sympatyczna atmosfera podczas jazd, bez niepotrzebnych nerwów, a jednocześnie merytoryczne uwagi i podpowiedzi
- ciekawy sposób szkolenia - na każdych zajęciach miałem mini egzamin na trasach egzaminacyjnych (z tego co pamiętam wyszedłem od 7 błędów na pierwszym do zera na dwóch ostatnich :]); Krystian skupiał się na moich słabych stronach, aż do dopracowania tych elementów do perfekcji
- jazdy po trasach egzaminacyjnych - w czasie egzaminu państwowego miałem wszystkie trasy, które przejechałem z instruktorem, nawet niektóre zadania wykonywałem dokładnie w tych samych miejscach (parkowanie, hamowanie, rondo) - nie muszę dodawać, że dzięki temu robiłem to na pewniaka, bo spodziewałem się konkretnych sytuacji w danych miejscach :)
Wiadomo, że zdanie egzaminu za pierwszym razem to zawsze trochę element szczęścia, ale też bardzo duża w tym zasługa kolegów z Elmol. Dzięki chłopaki i życzę powodzenia

Kamil

PS: po zakupie samochodu idę do nich jeszcze na praktyczne jazdy doszkalające; mam nadzieję, że będzie równie fajnie :)
 
     
Tomek :-) 

Wiek: 37
Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-11, 09:59   

Cześć,
bardzo rzadko wypowiadam się na forach internetowych, ale w tym przypadku muszę. Chcę zwrócić uwagę wszystkich szukających dobrych szkół nauki jazdy. Według mnie właśnie szkoła ELMOL do nich należy. Mało tego ona jest bardzo dobra. Dlaczego? Dzięki profesjonalnemu podejściu instruktora, miłej i wesołej atmosferze, bez stresu ale z wieloma elementami żartu - udało mi się zdać egzamin przy ul. Radarowej za pierwszym razem!!! Mam porównanie do innej szkoły jazdy gdzie umoczyłem tylko pieniądze i nie wyjeździłem wszystkich godzin - tak było "sympatycznie" :-(
Zachęcam wszystkich do zainteresowania się szkołą ELMOL. Wszystkie informacje na: www.elmol.pl.
Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim zdania egzaminu ;-)
Tomek
 
     
gisiufalko 
grzes

Wiek: 46
Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-11, 19:08   

Ja osobiście polecam WARSZTATY AUTO JAZDY. Fajny pomysł i super to robią. Jak zrobiłem prawko to nie jeździłem. W ELmol bardzo mi pomogli i znowu jeżdżę! Ciekawie prowadzą teorię mają fajne animacje i programy. Np. zawsze bałem się rond więc najpierw przećwiczyliśmy to wirtualnie a później w miasto. Miałem zajęcia z instruktorem Piotrkiem spoko gość. Fajna atmosfera i cierpliwość - POLECAM
 
     
zuk111 

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-09-11, 20:09   polecam szkołe jazdy elmol

Ja do tej szkoły trafiłem z polecenia kolegi i powiem wam szczerze nie żałuję.Sprawdziłem sobie najpierw ich stronkę www.elmol.pl i stwierdziłem ze spóbuję u nich zrobić ten kurs. Kurcze ,jakie tam mają fajne podejście do kursantów.Kumpel zdałza drugim razem ale jak to powiedział na własne życzenie.Ja kończę właśnie kurs i mam nadzieję że będę od niego lepszy.Przyjmujemy nawet zakłady.Mój instruktor,Pan Piotr(spoko gość i dobry fachowiec) mówi że mam duże szanse być lepszy od kolegi.
 
     
Jola 545 
Jola

Dołączyła: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-11, 21:41   Szkoła jazdy ELMOL - polecam!

Witam! Wczoraj zdałam egzamin na prawo jazdy. Uczyłam się w szkole jazdy ELMOL, którą poleciła mi moja córka (zdała troszkę wcześniej). Miła atmosfera podczas zajęć, profesjonalne podejście i CIERPLIWOŚĆ Instruktora (chwilami "święta"). W czasie wielu godzin jazd po trasach egzaminacyjnych i na placach manewrowych zdobyłam niezbędną wiedzę i umiejętności. Przyjemnie było usłyszeć od Egzaminatora: "nie mam uwag, wynik egzaminu jest pozytywny" ale jeszcze przyjemniej było usłyszeć autentyczną radość w głosie Instruktora kiedy mi gratulował i mówił, że jest ze mnie dumny!.
Polecam szkołę jazdy ELMOL: www.elmol.pl.
Pozdrawiam - fanka błękitnej elmolki
_________________
Jola
 
     
kochamauta789

Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-12, 10:39   

Szczerze polecam szkołe, suuper atmosfera i profesjonalne szkolenia.
Nastawialem sie ze egzamin zdam za 4 moze 5tym podejsciem a tu mila niespodzianka:
Zdane za pierwszym ! :)

i co to za pomysl z MO?! genialne :)



Pozdrawiam mojego ulubionego instruktora (bedzie widzial o kogo chodzi !!!!! ) :)
 
     
Ascari 

Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-09-13, 08:58   

Gorąco polecam szkołę jazdy ELMOL, http://www.elmol.pl. Dzięki ich profesjonalizmowi i cierpliwości w nauczaniu udało mi się wreszcie zdać Egzamin Prawa Jazdy. Co ważne to dzięki chłopakom z Elmolu pozbyłem się strachu w prowadzeniu samochodu w normalym ruchu - na rondach, skrzyżowaniach etc.

Dziękuję i rekomenduję ELMOL, szczególnie dla takich antytalentów jak ja - jak ja KIEDYŚ
 
     
Karola 

Dołączyła: 14 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-14, 19:13   

Polecam wszystkim szkołę jazdy ELMOL. Profesjonalni instruktorzy i przede wszystkim bardzo cierpliwi. Wykupiłam u nich jazdy doszkalające i teraz świetnie radzę sobie za kółkiem. Dziękuję im za to!!!! Rekomenduję ELMOL www.elmol.pl
_________________
Polecam wszystkim szkołę jazdy ELMOL. Profesjonalni instruktorzy i przede wszystkim bardzo cierpliwi. Wykupiłam u nich jazdy doszkalające i teraz świetnie radzę sobie za kółkiem. Dziękuję im za to!!!! Rekomenduję ELMOL www.elmol.pl
 
     
bloomies

Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-15, 19:56   Ale ściema

Takiej ściemy to jeszcze nigdy nie widziałam, konta pozakładane tego samego dnia którego były posty, czas przebywania 7 minut a post który się pisze co najmniej 10. Do tego widać, że pisane pod szkołę. 3 h temu wróciła z podróży i już usiadła przed komputer i założyła konto żeby pochwalić szkołę.

I to akurat opinie są teraz kiedy na jednym z portali jest promocja ich usług.

Chciałam wybrać tą szkołe ale po takiej "chamskiej" reklamie będę musiała się jeszcze nad tym zastanowić...
 
     
konradw

Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-18, 15:52   

A ja u nich zrobiłem kurs po namowach mojego kumpla,który jeździł kiedyś z jednym instruktorem w innej szkole.Ten instruktor jeździ teraz w tej szkole i powiem Wam źe nie źałuję wydanej kasy.Zdałem wprawdzie za trzecim razem ale zdałem.
Obiecałem sobie źe jak szkoła w której zrobię kurs mi podpasuję to zaloguje sie i napisze opinie co tez czynię.
 
     
MarianoItaliano 

Dołączył: 25 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-25, 17:42   

Jeździłem z instruktorem Tomkiem :-) Oj co ja się parkowania i rond natrzatrzaskałem. Pierwsze lekcje wychodziłem mokry z samochodu i miałem chwile zawachania… Polecam spokojny i grzeczny ale baaardzo wymagający. Zdałem za 2 razem! Za pierwszym nie zobaczyłem pieszego
 
     
DarthVader

Dołączył: 11 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-09-28, 22:32   

PO tym co tu przeczytałem Zapisałem sie do tej szkoły jazdy. jak na razie nie żałuje Elmol jest ok !!!! :-D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 8