prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK 4 kółka Warszawa
Autor Wiadomość
Eveleve

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: 2009-04-23, 14:20   OSK 4 kółka Warszawa

Szkoła w ktorej zaczelam swoja przygode z jazda.

Zenada. Poczynajac od Pani z sekretariatu, ktora za kazdym razem obdarza Cie sztucznym usmiechem a kazde pytanie przyjmuje jako atak.

Instruktorzy-jest ich wielu, bo pracuja chyba na podstawie umowy zlecenia (maja wlasne auta). Jezdzilam z Norbertem (nazwisk instruktorow nie podaja-teraz wiem czemu). Moj instruktor zdecydowanie olewal swoja prace. Czasami nie pojawial sie na umowiona godzine (7 rano) i nie bylo nawet mozliwosci aby sie do niego dodzwonic. Potem tlumaczyl sie ze auto sie "rozkraczylo"-za kazdym razem,a zdarzylo sie to nie raz! Zawsze sponzial sie ok 15 minut, konczyl 15 minut przed czasem a min. 30-40 minut jazdy spedzalismy w korkach (bo ponoc nie dalo sie inaczej). Ciagle mowil ze popsuje mu auto swoja jazda (przeciez sie uczylam...) i ze fatalnie jezdze, wkurzal sie i wmawial mi ze nigdy kierowca nie zostane (jakos jestem...). Przez 30 godzin nie zrobilismy ani 1 lekcji manewrow, po czym zasugerowal ze da mi zaswiadczenie jesli 'na czarno' wykupie u niego min 10h "bo tyle powinno wystarczyc zebys sie nauczyla". Totalna olewka.

Z calego serca odradzam ta szkole, ktora kursanta traktuje jak jakiegos natreta, a juz zdecydwanie nie polecam tego pseudo-instruktora!
 
     
marysia562 

Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-05-19, 15:45   

Tragedia jestem rozczarowna swoim instruktorem przez 30 h zrobiliśmy może ze dwa manewry :-> , parkowanie tragedia, nie miał czasu ciągle (chyba, że musiał kupić akurat bułki w sklepie).
Najgorsza była jego ironia i uwagi typu poczytaj sobie w internecie. Masakra, niestety teraz zmuszona jestem dokupić lekcje doszkalające aby ćwiczyć manewry. Gdy mu przypominałam na 20 godzinie, że nie robiliśmy jeszcze parkowania to zaśmiał się i powiedział, że mamy czas. Pierwsze parkowanie na 26 godzinie, czego można tak się nauczyć.
Ogólnie teoria była prowadzona o.k, niestety praktyka do bani nie polecam.
Nie bedę pisać jak miał instruktor na imię, pewnie chciał mnie naciągnąć na godziny doszkalające.
Ale odradzam tą szkołę.
 
     
krzysztof 

Dołączył: 18 Maj 2009
Posty: 28
Wysłany: 2009-05-29, 18:05   

super dziewczyny, ze mowicie o tym!!!
Tu trzba pisac o takich rzeczch, zeby ludzie sie nie nabierali, bo szkoda ich czasu a przede wszystkim kasy i nerwow!!!
 
     
tk28

Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 1
  Wysłany: 2009-07-08, 13:24   

I stało się ośrodek się zamknął a ludzie którzy wpłacili pieniądze zostali na lodzie.

Szkoda że nie widziałem tej opinii wcześniej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8