prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"JULA" jazdy doszkalające w Warszawie-POLECAM
Autor Wiadomość
Martaa 

Dołączyła: 28 Cze 2010
Posty: 4
  Wysłany: 2010-06-28, 23:34   "JULA" jazdy doszkalające w Warszawie-POLECAM

Witam, osobiście chciałam polecić instruktora Pana Radka, opanowany i wszystko
tłumaczy na co zwracać uwagę itd... zdałam od razu ale dopiero jak jeździłam z
nim na doszkalaniu objaśnił mi wszystko co chciałam. Cały rejon trasy egzaminacyjnej na okęciu bo akurat tam zdawałam, pokazywał miejsca na które mam zwracać uwagę i udało się. Malo tego jeździłam też trasami dowolnymi co również bardzo mi pomogło.
Jeśli kogoś to zainteresuje i potrzebuje doszkalania przede wszystkim z kompetentnym instruktorem to podzielę się kontaktem do niego tel. 514 441 174 sama wiem jak nie łatwo jest znaleźć dobrego instruktora.
ma yarisa 6 biegów taki sam jak na egzaminie, polecam i bardzo mu dziękuję za
przygotowanie.
 
     
sylwik 

Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-07-20, 19:38   

chciałam pochwalić się :-D , otóż dziś zdałam egzamin w ośrodku na Bemowie, wykupiłam 15 godzin u Pana Radka więc był czas na perfekcyjne przygotowanie się i tak też perfekcyjnie wykorzystaliśmy ten czas, miałam duże problemy z parkowaniem i dopiero na doszkalaniu u Pana Radka nauczyłam się nie mal idealnie parkować już o reszcie nie wspomnę.
Tak jak wspomniała koleżanka wyżej również jeździłam trasami dowolnymi i to mi bardzo pomogło opanować również technikę jazdy, pokazał mi nie mal w 100% trasę egzaminacyjną, którą wcześniej jeździłam z Panem Radkiem
Rezultat taki, ze za pierwszym podejściem zdałam, do teraz nie mogę uwierzyć biorąc pod uwagę innych którzy nie mogą zdać wiele razy jednak wiele też zależy od Nas samych, a Pan Radek ma bardzo dobre podejście i w trakcie zajęć jak i po nich jest świetnym przyjacielem, o co chciałam pytałam, wszelkie wątpliwości rozwiał w mgnieniu oka, idealne wsparcie psychiczne znalazłam u Pana Radka.
Oczywiście polecam i wieelkiiee podziękowania.
Pozdrawiam i powodzenia!
 
     
sylwik 

Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-08-08, 19:04   

tu chyba na privie odpowiem, Kasiu numer do instruktora 514 441 174 zadzwoń i umówi się na prawde polecam ma kontakt z egzaminatorami i wie na co zwracać uwagę, powodzenia.
 
     
Ilona 
Ilona_88

Wiek: 35
Dołączyła: 26 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-26, 11:16   

Witam wszystkich,

Chciałam napisać kilka słów o jazdach doszkalających.
Przed egzaminem wykupiłam 10 godz. jazd w szkole "Auto-trening" i muszę powiedziać, że jestem bardzo ZADOWOLONA!!!
Instruktor (Pan Artur) bardzo rzeczowo wytłumaczył mi zasady manewrowania.
Poruszaliśmy się po trasach egzaminacyjnych WORD-a, co bardzo przydało się przy egzaminie.
I co ważne- CENA-35 zł/h i jazdy na Yarisce 6-ścio biegowej.
Kontakt do szkoły znajdziecie na stronie: www.auto-trening.pl

Mam nadzieję, że komuś przyda się moja informacja.
:-)
Pozdrawiam
Ilona
_________________
Ilona _88
 
     
Martaa 

Dołączyła: 28 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-08-28, 22:56   

Pani Ilona wpisała swój post nie do odpowiedniego działy że się tak wyrażę bo wypowiedzi tyczą się konkretnie firmy JULA Doszkalanie Jazdy, więc prosimy admina o usunięcie wypowiedzi Ilona z tego działu gdyż jest nie tyczy się głownego tematu
 
     
emilia22 

Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-10-10, 23:39   

dołączam się do poprzednich wypowiedzi, Pan Radek jest super instruktorem jeździłam z nim 10h, a w piątek zdałam egzamin na bemowie :mrgreen: odstresował mnie maksymalnie :)
również podziękowania i polecam innym konkretnego szkolenia
www.doszkalaniejazdy.pl tam znajdziecie namiary do Pana Radka
 
     
tulipan

Dołączył: 23 Lis 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-12-03, 21:43   polecam jazdy doszkalające u Pana Radka

witam, polecam jazdy doszkalające u Pana Radka jest konkretnym instruktorem od razu wykrył moje błędy, pokazał rejon trasy egzaminacyjnej na bemowie sam mi ją zaproponował bo wcześniej zdawałem na okęciu lecz niestety w szkole moto start gdzie robiłem kurs i której NIE POLECAM NIKOMU! instruktorzy męczyli niby swoją specjalizacje po okęciu co jest bzdurą bo to robią wszystkie inne szkoły i namawiali mnie abym zdawał własnie na radarowej bo nie chciało im się jeździć gdzie indziej!!! to jest skandal!!!.
Dzięki Bogu trafiłem na Instruktora Pana Radka, od razu na pierwszym spotkaniu doradził mi zdawanie na bemowie więc wykupiłem 20 godzin jazd bo niestety po kursie w motostart kompletnie nic nie umiałem i straciłem trzy podejścia do egzaminu.
Doszkalanie wraz z zaświadczeniem załatwiłem u Instruktora Radka i zdałem za następnym czwartym podejściem! egzamin zdałem 27 listopada.
Piszę to bo wiem jak ciężko jest trafić na konkretnego instruktora i dla potrzebujących również podam namiary telefon 500 707 442
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9