prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
IMOLA
Autor Wiadomość
Marta

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 1
  Wysłany: 2008-11-25, 18:58   IMOLA

a ja polecam szkołę jazdy IMOLA, nie ma chyba lepszej i większej. Instruktorzy są profesjonalni i mają czas, nie wiem czy mój wątek nie zostanie usunięty jeśli zareklamuje tu jednego z instruktorów, dzięki któremu mogę nazwać się kierowcą, ten pan to ARTUR SOBCZAK. Człowiek o wielkim sercu i ogromnej cierpliwości, poza tym wielka wiedza i chęci do współpracy z kursantem (nie spieszy się , nie patrzy ciągle na zegarek, nie krzyczy, nie denerwuje się kiedy kursant popełnia błędy) on uczy, tłumaczy i jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o dobór godzin, nie ma jakiś sztywnych zasad, wszyscy jesteśmy ludźmi, mamy swoje prace, szkoły czy inne zajęcia, on to rozumie, dlatego świetnie dopasowuje się do kursanta (czy to wcześnie rano, czy tez późnym wieczorem), polecam też panią Kasię L.
 
     
klima

Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-06-22, 10:27   Re: IMOLA

Ja właśnie kończę kurs w IMOLI niestety nie jestem zadowolona

Jazdy wspominam jako koszmar - instruktor był niemiły i opryskliwy. Podczas jazd albo woziliśmy ze sobą jego dziewczynę, z którą cały czas rozmawiał, co mnie - początkującemu kierowcy - bardzo utrudniało skupienie się, albo rozmawiał z nią przez komórkę.
Jeździliśmy stale po tych samych trasach i bynajmniej nie były to trasy egzaminacyjne - obieraliśmy jego dziewczynę z domu, zawoziliśmy do pracy lub na "najlepszego kebaba w mieście" (czyli na pragę).
Jazdy notorycznie kończyły się 10 - 15 minut wcześniej, nawet gdy instruktor spóżniał się 25 minut.
Jednym słowem strata mojego czasu i pieniędzy.

Instruktora teoretycznie można zmienić, ale na nowego czeka się minimum miesiąc - i właściwie nie ma się gwarancji, że ten kolejny będzie lepszy

oby w waszym przypadku bylo lepiej,

powodzenia!!!
 
     
Aniool

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-08-04, 22:24   

A ja polecam jak najbardziej!!! Skończyłam tam przyspieszony kurs (zajęcia teoretyczne jeden weekend). Potem nie było problemów z umawianiem się na jazdy. Zawsze punktualnie, z tego miejsca w którym się umawiamy - duża dowolność. Zdarzają się różni instruktoirzy to fakt - ale tam o ile wiem można instruktora zmienić, jest się przypisanym do konkretnej grupy samochodów - ja jeździłam z zielonymi - a nie do konkretnego instruktora. Jesli chcesz to oczywiście można było podać przy zapisywaniu się na jazdę z którym z nich chcesz jeżdzić - jeśli np. z którymś z nich jeździło sie lepiej lub gorzej. Nie słyszałam o konieczności czekania miesiąc na zmianę instruktora - chyba, że tak jest na
"zwykłym" kursie, albo po prostu ja miałam szczęście. Ale ogólnie polecam jeżdżenie z kilkoma osobami a nie tylko z 1 instruktorem przez 30 godzin, bo to pozwala na szersze spojrzenie na swoje umiejętności - mnie każdy z nich - a jeżdziłam z 3, czegoś nowego nauczył. Każdy wyłapał jakieś nowe błędy - w końcu nikt nie jest doskonały. No i każdy samochód troszkę inaczej się "prowadził". Jasne, że to bardzo stresuje, ale mi osobiście to pomogło. Mam nadzieję, że takich sytuacji jak ta opisana przez przedmówcę nie będziecie tam mieć.Ja cały kurs skończyłam w 2 miesiące i to tylko dlatego, że miałąm w tym czasie prawie 3 tygodniowy urlop. Pewnie da się to skończyć szybciej.
 
     
agatkakerd

Dołączył: 01 Paź 2009
Posty: 1
  Wysłany: 2009-10-01, 20:08   imola instruktorzy warszawa

A ja polecam instrusktora z iMoli Pana Zdzisława Knapińskiego, anielska cierpliwość, luźna atmosfera, punktualność, świetna nauka... Nigdy nie miałam do czynienia z kierowaniem samochodu a egzamin po jazdach z Panem Zdzisławem zdałam za pierwszym razem bez problemów... Kontakt telefoniczny na adresie agatakerd@wp.pl
 
     
Kasia_M 

Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-10-26, 20:01   Imola

Ja po prawdzie jestem w trakcie, zpaisalam sie juz na teorie,ale jeszcze jezdze dodatkowo i jako ze nie widzialam zadnej informacji o Michale L. to chcialabym go polecic.Bardzo, bardzo cierpliwy.
 
     
nolla

Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-12-20, 09:33   

Nie polecam Imoli z prostego względu, może i są największą szkołą w Warszawie, ale przez to maja nierownych instruktorów. Zapisaliśmy sie na kurs w trzy osoby i w sumie jeżdzilismy z 6 instruktorami: 2 bylo w porządku, 2 takich sobie, a 2 beznadziejnych. W moim przypadku instruktor źle nauczył mnie kilku rzeczy, które częściowo wyprostowane zostały na jazdach doszkalających w innej szkole, ale przez jedną prawie nie zdalam egzaminu, bo dopiero wtedy wyszła.... Innym mankamentem sa place manerwowe, jak sie zdaje na Odlewniczej to łuk ćwiczy się na placyku przy Żeraniu, a górkę na bardzo stromym podjeżdzie parkingowym przy pobliskim Leroy Merlin, co jest mało komfortowe i stopniem nachylenia niewiele ma wspólnego z górką na egzaminie. Moje doświadczenia z tą szkolą sa więc zdecydowanie negatywne i nie polecam jej!
 
     
Dymkowa

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-03-12, 08:32   Re: IMOLA

A czy możesz napisać (może być na priv), jak się nazywa ten instruktor?
W poniedziałek zaczynam kurs w Imoli i zbieram opinie, do kogo warto zapisywać się na jazdy, a do kogo nie.
Z góry dziękuję :-)


klima napisał/a:
Ja właśnie kończę kurs w IMOLI niestety nie jestem zadowolona

Jazdy wspominam jako koszmar - instruktor był niemiły i opryskliwy. Podczas jazd albo woziliśmy ze sobą jego dziewczynę, z którą cały czas rozmawiał, co mnie - początkującemu kierowcy - bardzo utrudniało skupienie się, albo rozmawiał z nią przez komórkę.
Jeździliśmy stale po tych samych trasach i bynajmniej nie były to trasy egzaminacyjne - obieraliśmy jego dziewczynę z domu, zawoziliśmy do pracy lub na "najlepszego kebaba w mieście" (czyli na pragę).
Jazdy notorycznie kończyły się 10 - 15 minut wcześniej, nawet gdy instruktor spóżniał się 25 minut.
Jednym słowem strata mojego czasu i pieniędzy.

Instruktora teoretycznie można zmienić, ale na nowego czeka się minimum miesiąc - i właściwie nie ma się gwarancji, że ten kolejny będzie lepszy

oby w waszym przypadku bylo lepiej,

powodzenia!!!
 
     
Dymkowa

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-03-12, 08:34   

I jeszcze chciałam zapytać, czy ktokolwiek z Was zdawał z Imolą wyjazdowo?
Jeździć umiem i lubię, ale stresuje mnie potwornie sam egzamin, chcę mieć go z głowy szybko i możliwie bezproblemowo, dlatego myślę o Łomży i Ciechanowie i interesują mnie doświadczenia związane ze zdawaniem w tych miastach.

Dzięki :)
 
     
pawel

Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 23
Wysłany: 2010-03-12, 13:29   

no to jakas porazka,
nawet nie ma o czym mowic!!! odnosnie wpisu powyzej

Aby bylo jasne: Imola - to naprawde swietna szkola jakich w Warszawie malo!!!
podejscie do Kursanta jak i nauka sa na najwiekszym poziomie,
wszystkie formalnosci mozna na miejscu zalatwic bez jakichs klopotow,
cenia tam ludzi i prace z nimi!!!

Z cala pewnoscia do tej szkoly warto sie zapisacQQQ
 
     
blondas

Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 15
Wysłany: 2010-03-18, 11:14   

Witam wszystkich interesantow!

Wszystko było miłe, fajne i profesjonalne. Na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ten OSK :D.

Zadnego zlego slowa na nikogo z tej szkoly nie moge powiedziec

Pozdrawiam wszystkich serdecznie !
 
     
Dymkowa

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-04-07, 17:17   

To w końcu z własnego doświadczenia czy z drugiej ręki, bo coś w różnych wątkach nie możesz się zdecydować :lol:

Ja właśnie kończę jazdy w Imoli - nie jest to mój pierwszy kurs, za to pierwsza szkoła, w której wreszcie porządnie nauczono mnie parkowania. Zostało mi 8 godz., a z przysłowiowym palcem w d... spokojnie robię wszystkie proste i trudne ronda, tramwaje, zawracania i co jeszcze przyjdzie instruktorowi do głowy ;-) Parkuję w maleńkich dziurach przodem, tyłem, równolegle. I od początku nikt mi nie pobłaża, za to zajęcia prowadzone są w takiej atmosferze, że z żalem wysiadam z auta. Pełen profesjonalizm, uśmiech i poszanowanie dla mojego czasu.
Jeżdżę z dwoma różnymi instruktorami, tak więc nie jest to kwestia pojedynczej osoby.
Tak samo dobre zdanie mam o zajęciach teoretycznych i o kontakcie z biurem - szybko, konkretnie i skutecznie.
 
     
belgu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-13, 13:57   

masz racje instruktorr, mnie zwodzili ze zmianą instruktora chyba ze 2 tygodnie i tak jak wspominasz chama mi dali, że aż płakać się chciało dopiero po moich chyba kilku prośbach przydzielili mi kolesia, który był w miarę ok. W ogóle nie ma mowy przynajmniej w moim wypadku do przygotowania w podstawowych 30 godzinach do egzaminu, dopiero na wykupionych dodatkowych godzinach koleś zaczął być konkretny i tłumaczył.
Nie mogę powiedzieć również niczego dobrego o teorii.... cóż...... zasada odwalić swoje, a reszta w d....
Ja również NIE POLECAM TEJ "szkoły" omijajcie to coś z daleka :evil:
 
     
belgu
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-29, 10:11   

dobrze piszesz POLAK popieram w całej rozciągłości
 
     
sasza 
kasia

Dołączyła: 09 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-06-09, 09:49   

Czytalam te posty zanim wybralam OSK i z mieszanymi uczuciami zapisalam sie do Imoli. Po miesiącu intensywnego kursu wczoraj zdalam egzamin na prawojazdy :) Chce polecić mojego instruktora Pana Knapińskiego z Imoli. Mnie go polecila koleżanka. Swietny jako człowiek i z powołaniem sie nie pomylił: z dużym doświadczeniem, niesamowicie cierpliwy, wszystko potrafi swietnie wytłumaczyć! To nie prawda ze kurs na prawko musi być stresujący i nieprzyjemny :) Zycze i wam powodzenia!
 
     
ppp92

Dołączył: 13 Cze 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-06-14, 10:15   

Sam ukończyłem kurs w Imoli i muszę przyznać że wiele opinii nie jest słusznych.
Część teoretyczna była bardzo fajna Pan Smoliński ciekawie prowadził wykłady. Mój instruktor podobnie jak u koleżanki to Zdzisław Knapiński i jest on świetnym instruktorem, uczy, nie krzyczy luźna atmosfera po jazdach z nim bez problemu zdałem dzisiaj egzamin, dlatego z czystym sumieniem mogę go polecić.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9