prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK Manewr
Autor Wiadomość
maniek44

Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1
  Wysłany: 2009-07-03, 16:52   OSK Manewr

Czytając wasze opinie skusiłem sie napisac o szkole w ktorej sam zrobilem prawko i dzieki mojemu instruktorowi oraz wlasnemu uporowi zdalem za 1 razem!!!

Dwa miesiace temu skonczylem kurs w OSK MANEWR i moge z czystym sumieniem polecic ta szkole cena jest niska i nie ma dodatkowych opłat instruktor zawsze byl na czas i poswiecal mi 100 % swojej uwagi jestem zadowolony ze w tak krotkim czasie moge sie cieszyc prawkiem. Dziekuje swojemu instruktorowi Cz....... nie podam calego imienia bo nie wiem czy tego chce. Naprawde polecam ich strona to www.manewr.waw.pl
 
     
ola331

Dołączył: 03 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-07-03, 17:02   

Ja właśnie robie kurs w manewrze i jezdze wlasnie z tajemniczym panem Cz... hehe tez nie żaluje teoria poszla sprawnie i szybko zaplacilam tysiaka i za pare dni bede konczyc i na egzamin. Polecam fajna szkola ;-)
 
     
czarna

Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-07-16, 20:22   POLECAM

Ja też robiłam kurs w tej szkole i jestem bardzo zadowolona !!!
Zajęcia teoretyczne przeprowadzone były sprawnie i w miłej atmosferze. Praktyczne też bez zarzutu. Miałam miłego i cierpliwego instruktora, który potrafił wszystko dobrze wytłumaczyć. Nie było żadnych ukrytych kosztów.
Z czystym sumieniem POLECAM OSK MANEWR :)
 
     
monia123

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-07-29, 12:12   

Zgadzam sie z wami to szkola godna polecenia w zeszlym tygodniu skonczylam tu teorie i juz mam jazdy a na dodatek dostalam za darmo badania podreczniki i zdjecia. Super szkola.
 
     
krzysiek0107 

Wiek: 42
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-01-22, 12:42   

Ja też polecam OSK Manewr, teorię z sympatyczną panią i jazdy z "prezesem" Czarkiem:) Dobra cena, w cenie wszystko (zaświadczenia, zdjęcia i podręczniki), jest też opcja żeby cały kurs zrobić w 21 dni za 1300zł albo standardowo trochę dłużej 1070zł POLECAM!!! Pozdrawiam Manewrowców. ich strona: www.manewr.waw.pl
 
     
sztefen 

Wiek: 32
Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-02-04, 17:18   

Właśnie dołączyłem do grona kierowców:) Dzięki szkole jazdy Manewr zdałem prawko za pierwszym razem bez problemu. Bardzo profesjonalna szkoła, świetni instruktorzy, szybko, miło i bezstresowo prowadzone zajęci teoretyczne i praktyczne. Polecam tą szkołę wszystkim którzy nie tylko chcą zdać egzamin ale przede wszystkim chcą nauczyć się dobrze prowadzić samochód.
 
     
sylwiaxxx 

Wiek: 36
Dołączyła: 05 Lut 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-02-05, 10:36   

I ja też jestem bardzo zadowolona z kursu w osk Manewr. Spokojnie zdałam za pierwszym razem. Mili instruktorzy bardzo dobrze uczą, zawsze można się z nimi dogadać w każdej sprawie. Polecam osk manewr. www.manewr.waw.pl
 
     
Krecik 

Dołączyła: 20 Wrz 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-09-20, 23:20   OSK Manewr

Zaczelam kurs w kwietniu , trwalo to wszystko okolo 3,5 miesiaca troszke tez przez moja zkrecona noge . Zdalam wkoncu po 2 podejsciu na Bemowie . Szkole z czystym sercem polecam , chlopaki sa naprawde spoko , cena niska , poziom wysoki , wyluzowani mili a przy tym profesjonalni instruktorzy . Darku dziekuje Ci bardzo i pozdrawiam .
Kaska
 
     
qwerty

Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-02, 10:26   

Zdecydowanie nie polecam. Nie dajcie się skusić niską ceną. Im dłużej jestem z tą szkołą tym gorszą opinię mam o niej. Miesiąc temu zacząłem kurs i ciągle nie mogę rozpocząć jazd bo od 3 tygodni czekam na badania i szkolenie z pierwszej pomocy. Ciągle jest przekładane na następny tydzień. Aż się boję co będzie jak już kiedyś zacznę jeździć. Jak to dalej tak będzie to 30 godzin jazd będę robił z pół roku !!!
 
     
marta mm 

Dołączyła: 25 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-07-04, 18:51   

Robiłam kurs w tym ośrodku bardzo szybko i sprawnie mi to poszło polecam instruktora pana czarka ,stanowczy i konkretny pan potrafi wszystko wytłumaczyć do skutku ,z terminami jazd tez nie bylo problemu .POLECAM TEN OŚRODEK Z CZYSTYM SUMIENIEM ;-)
_________________
Marta mm
 
     
wiki

Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-11-02, 17:28   porazka i oszusci!!

Ta szkola to porazka!! Zapisalam sie do niej z polecenia chlopaka, ktory robil tam kurs kilka lat temu I szczerze zaluje Juz pierwszego dnia kiedy mialam teorie wyniknal pierwszy problem Pan sekretarka zapomnial zadzwonic do polowy grupy ze zajecia sa przesuniete i musialam sie wluczyc 3 godziny nim zacznie sie kurs Teoria byla przeprowadzona ciekawie aczkolwiek Pan co jakis czas dzwonil przez telefon i pisal smsy Co jak co, ale tak nie zachowuje sie czlowiek ktory dazy innych szacunkiem Jesli chodzi o jazdy to jestem poprostu sflustrowana Praktyke robilam 3 miesiace bo ciagle albo sie rozwalal samochod, albo Pan chorowal albo go glowa bolala Tragedia Juz omijajac fakt, ze jak jezdzilismy to ciagle gadal przez telefon albo smsowal A jak juz bylismy na placyku to zamiast patrzec czy nie robie bledow to chodzil na kawe Moj kolega, ktory zapisal sie tydzien po mnie mial to samo No rozumiem, ze kurs byl tani ale to nie usprawiedliwa tej okropnej firmy do takiego olewania ludzi!! I powiem szczerze (nie ujmujac nikomu), ze nie zdziwie sie jesli te kilka dobrych opini jest napisanych przez "wladze" firmy.
_________________
Wiki
 
     
zdam prawko

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-11-02, 21:52   

www.osk-beatka.waw.pl/Księga-Gości.php
 
     
marta00001 

Wiek: 33
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-12-27, 22:40   

tragedia !! ta szkola to porazka swoje prawo jazdy robie od sierpnia 2 razy przekladali termin kursow teoretycznych , teraz mam juz problem z 3 instruktorem bo im nie placa ! nie mam jak dokonczyc kursu nie polecam !! uwazajcie na ta szkole
 
     
Blondyneczka

Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-01-06, 15:49   

Nie rozumiem niektórych z Was... Ja jestem świeżo po zdanym egzaminie (za pierwszym razem). Kursik zrobiłam właśnie u chłopaków w Manewrze, jazdy wspominam bardzo miło, gdyż stres mijał mi, gdy tylko instruktor do mnie podszedł, życiowy, sympatyczny, wiecznie uśmiechnięty... ale z tego co widziałam to raczej większość tam taka jest. Ale komfort psychiczny to jeszcze nie wszystko- profesjonalizm to najważniejsza cecha mojego instruktora, nawet mój facet ze zdumieniem patrzy jak świetnie radze sobie z parkowaniem i z jakim luzem wsiadam w samochód i jeżdze po Warszawie. Mogę śmiało powiedzieć, że polecam każdemu, naprawde warto. Pozdrawiam Chłopaków z Manewru
 
     
maciek_maciek 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-04-06, 17:32   

Jeśli chodzi o szkołe Manewr to ostrzegam wszystkich potencjalnych kursantow tej nieszczesnej szkoly...NIE ROBCIE tam kursu.Od samego poczatku do samego konca szkolenie nie jest zgodne z obowiazujacymi normami.Teoria trwa polowe tego co powinna a jazdy... kazda jest skracana co chwile odwolywana albo pan instruktor sie na niej nie pojawia i nawet nie raczy odebrac tel a potem twierdzi ze nie bylismy umowieni.Instruktora mialem zmienianego jakies 3 razy bo mieli miedzy soba jakies zatargi.Nawet jazda z samym wlascicielem szkoly panem czarkiem to wielki nie wypal wiec nie ma sie co dziwic skoro nawet wlasciciel olewa ludzi i napewno nie jest nastawiony na to zeby kogos nauczyc jezdzic a jedynie na to zeby odbebnic co swoje i zarobic.Na koniec powiem tylko ze ucza jezdzic na yarisach i maja chyba jedna skode wiec szansa na jazde nia jest taka sama jak trafic w totka.Za kurs zaplacilem 849 zl ale do tego musialem u nich wziac 10 h doszkalania = 400 zl a na dodatek tak mnie nauczyli ze musialem isc do porzadnej szkoly i tam wykupic kolejne 10 h ktore dalo mi wiecej niz 40 h w manewrze.Pozdrawiam i nie dajcie sie oszukac jak ja.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9