prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
polecani instruktorzy
Autor Wiadomość
Monika M 

Wiek: 31
Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-03, 19:34   

Widzę ze większość wpisów to autopromocja :-D . Jak dla mnie nie ma to już żadnego znaczenia ale...... Jeździłam w dwóch szkołach. Mobilek, gdzie straciłam czas i nie polecam i Model. W Modelu pan Mariusz nauczył mnie jeździć i tyle. Bez krzyku. Co by się nie działo.Na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Nie mam nr telefonu ale jeśli będzie ktoś chciał go znaleźć wujek google pomoże. :->
 
     
maja89 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-08, 07:49   zdałałam egzamin na nowych zasadach :)

w piątek 5.04 zdałam egzamin za drugim razem na Bemowie. Dziękuję p. Arturowi ze szkoły auto-trening za cierpliwe i fachowe podejście - byłam bardzo trudnym przypadkiem :-P

za pierwszym razem nawet z placu nie wyjechałam, a następnie po 42minutach pozyt. :-)
Jeździłam prawie we wszystkich miejscach, w których wcześniej trenowaliśmy, więc byłam wyluzowana. najważniejsze, że udało się opanować lewą nogę na łuku :lol: :lol:
 
     
AndrzejS

Dołączył: 11 Maj 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-05-11, 09:50   

Witam!
Dziś zdałem za 1 razem. Dzięki Mateuszowi, który potrafi uczyć, dobrze zna trasy egzaminacyjne i najczęściej popełniane błędy przez kursantów. Największą zaletą jest to w jaki sposób potrafi przekazać wiedzę, jest spokojny i cierpliwy. Kurs praktyczny można zakończyć w tempie błyskawicznym. Poleciła mi go znajoma która też zdała za 1 razem. Koleżanki które miały problem ze zdaniem, po jazdach doszkalających nie maiły problemu. Nauka jest bezstresowa, profesjonalna i w miłej atmosferze. Kontakt do Mateusza to 667-125-204. Gorąco polecam!
Pozdrawiam
 
     
cocochanel 

Dołączyła: 10 Maj 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-05-12, 01:34   OSK CEZAR i OSK OLKA

1. OSK CEZAR - :evil: wykupiłam tu kurs, który trwał od września 2012 do stycznie 2013

biorąc pod uwagę moje 5-miesięczne doświadczenie w OSK CEZAR jestem pewna, że pozytywne opinie wpisuje całe dnie pani Ola - recepcjonistka. W każdej z nich powtarza się ten sam schemat (najlepsi są pan Grzegorz i pan Jurek)... naprawdę trudno to czytać, jeśli ktokolwiek miał styczność z tą szkołą i uczęszczał na ich pseudokurs , wie, że to co jest pisane tutaj na forum to informacje wyssane z palca. dziękuję bardzo to były najgorzej wydane przeze mnie pieniądze.

PAN GRZEGORZ PISKOR: ogólnie rzecz ujmując czegoś nauczył, dawał wskazówki co do jazdy i egzaminu, ale w porównaniu do p. Pawła z OSK OLKI to było bardzo niewiele. ponadto skracał godziny wykupionych jazd, bardzo często rozmawiał przez telefon, miałam wrażenie, że nie skupia się na mojej jeździe. Pan Grzegorz jest właścicielem szkoły i na sam koniec nie wywiązał się w umowy, przez co uciął mi 4 cenne godziny nauki, w szkole tej nie ma negocjacji a kursant musi się maksymalnie dostosować do ich innowacji w regulaminie. Kurs zakończyłam z wielkim niesmakiem i z umiejętnościami manewrów równymi zero, ŻENADA po prostu i nic więcej!

2. HAVRANEK: :-/ przed pierwszym egzaminem wykupiłam 4 h jazd doszkalających.
atmosfera na jazdach nie była komfortowa, w ogóle nie chwalił i pozostawił złe nastawienie w dniu przed egzaminem, co na pewno negatywnie wpłynęło na wynik. pan Rafał próbował wprowadzać dziwne nawyki techniki jazdy, poza tym był zbyt oficjalny i nie przypadł mi do gustu, więc po niezdanym pierwszym egzaminie szukałam innej szkoły...

3. OSK OLKA - wykupiłam tu 8 h jazd doszkalających po pierwszym niezdanym egzaminie.
od samego początku nie było problemów z umówieniem się na jazdy, w przeciwieństwie do zasad panujących w OSK CEZAR, gdzie nawet miesięczne wyprzedzenie było za krótkie <szok>. umiejętności wyniesione w ciągu 8 h w OSK OLKA były nieporównywalne z tymi wyniesionymi z tymi z OSK CEZAR.

PAN PAWEŁ: :lol: przede wszystkim pozytywnie nastawiony do kursanta i jego umiejętności. praktycznie tłumaczył zasady parkowania i różnych manewrów na drodze. pozostawiał do decyzji kursanta ile czasu chce spędzić na danym manewrze, łącznie z łukiem i górką na placu manewrowym. zna bardzo wiele egzaminacyjnych kruczków, sama jeden wykorzystałam na egzaminie. dzięki niemu zdałam za drugim razem egzamin, po naprawdę wielu miesiącach męczarni w OSK CEZAR. myślę, że gdybym trafiła od razu do OSK OLKA to egzamin zdałabym za pierwszym razem. POLECAM!
 
     
Rychu 
Warszawiak że hej

Dołączył: 19 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 2013-05-19, 23:14   

Ja polecam p. Darka, który ma bardzo dobre noty, nie tylko zresztą u mnie. Spokojny, rzeczowy, jak trzeba to ochrzani (i więcej się błędu nie popełni), zazwyczaj spokojnie wszystko tłumaczy i widać, że ma dryg do tej roboty. Tutaj są namiary na niego: http://jazdy-doszkalajace.edu.pl
_________________
Prowadzę stronę http://www.leczenieuzaleznienia.pl aby na drogach było mniej kierowców pod wpływem alkoholu.
 
     
blabla

Dołączył: 02 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-02, 11:59   

ja szczerze polecam p. Jacka, konkretny, miły, wytłumaczy wszystko spokojnie choćby po sto razy, do tego baardzo cierpliwy - na moim przykładzie ja byłam dość trudnym przypadkiem(poza tym miałam złe doświadczenia z innej szkoły jazdy)
a kilka jazd naprawdę bardzo duże mnie nauczyło, czuję się dużo pewniej i jeżdżę świadomie :-) :-)
tutaj są namiary: https://pl-pl.facebook.com/naukajazdyjacek?filter=3
 
     
Carrolyn
She

Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-08, 18:07   Krzysztof Kubel

Ze swojej strony mogę polecić Krzysztofa Kubela - miałam z nim jazdy doszkalające ponieważ mój instruktor nie nauczył mnie dużej ilości rzeczy.Jest bardzo sympatyczny, nie wprowadza nerwowej atmosfery, tłumaczy i ćwiczy do skutku. Pomaga w opanowaniu manewrów jak i w poprawieniu techniki oraz dynamiki jazdy. Dzięki niemu zdałam egzamin. Namiary : www.http://doszkalanie-kubel.eu/
 
     
kitek_ 

Dołączyła: 15 Mar 2014
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-03-15, 23:16   OSK z Klasą Pani Ania

Wreszcie się udało! Będę miała prawo jazdy. Dzięki Pani Ani z OSK z Klasą. Trafiłam na nią zupełnie przypadkiem (znalazłam wizytówkę) i w związku z tym, że poprzedni instruktorzy (mężczyźni) niewiele mi pomogli, postanowiłam pouczyć się u kobiety (bo może lepiej pojmę, w końcu też kobieta jestem). I całe szczęście, że tak pomyślałam.
Chce jej się uczyć ludzi, jest wymagająca, zmusza do myślenia na drodze, ma talent pedagogiczny i jestem 100% pewna, że nie stresuję się teraz przed kolejnym egzaminem, bo nie jeździła sobie tylko ze mną żeby zarobić, tylko żeby czegoś mnie nauczyć.
Dwie lekcje wystarczyły, żeby taki matoł jak ja bez problemu zdał egzamin.
 
     
beny 

Dołączył: 25 Kwi 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-04-25, 11:32   

Ja niedawno doszukalałem się w osk mały samochodzik. Trafił mi się świetny instruktor pan Darek, polecam !!!!!
Bo w końcu udalo mi sie zdać :mrgreen:
Bardzo dobrze uczy, bardzo !!!
_________________
Najlepsza szkoła jazdy Radom!
 
     
ELQ 

Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-04-28, 10:19   

polecam portal www.e-instruktor.info z baza instruktorów, można polecać także swoich sprawdzonych
_________________
www.e-instruktor.info
 
     
Sapo 

Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-07-01, 23:28   

No, dobra. To będzie taki trochę "SPAM", bo już to samo napisałem w innym wątku, ale nie mogłem się powstrzymać. :D To jest wątek o instruktorach, a tamten był o szkołach. Więc mam nadzieję, że przejdzie. ;)

Witam wszystkich.
Dzisiaj już lipiec 2014, a egzamin na prawko zdałem pod koniec zeszłego roku, ale mój przyjaciel namówił mnie na ten wpis. Kumpel kilka dni temu zakończył efektownie kurs na prawo jazdy (kategoria A) pozytywnie zdanym egzaminem (jedno podejście). Myślę, że to tylko dzięki Panu Karolowi ze szkoły OLKA.
Ja z kolei kurs na prawo jazdy (kategoria A) robiłem w innej szkole. Uczyłem się na nieco innym motocyklu, niż Gladius, więc zapragnąłem pojeździć choć trochę Gladiusem jakoś jeszcze przed egzaminem. Jedyną szkołą w Warszawie, która zgodziła się na jazdy doszkalające o godzinie 06:30 rano :D była właśnie OLKA. Pan Karol zapewne nie był zachwycony tą porą, ale dał radę i przybył. W ciągu godzinki rozkręciłem się na tyle, że egzamin praktyczny o godzinie 8:00 okazał się bułką z masłem.
Dodam, że prawdziwe jazdy doszkalające miałem dwa dni wcześniej w tej szkole, również z Panem Karolem. W ciągu dwóch godzin nauczyłem się więcej, niż w ciągu całego kursu!
Pan Karol jest nie tylko świetnym instruktorem. Przede wszystkim jest fajnym gościem, który swoje przejechał na motocyklu i potrafi o tym opowiedzieć. Potrafi też znacznie więcej, ale przede wszystkim Pan Karol umie NAUCZYĆ tego, co niezbędne na egzaminie.
Mówię Wam: dwie godziny z tym instruktorem i idziecie na egzamin jakby to był zakup kebaba w budce. Luz i 100% pewności! A przynajmniej ja tak miałem.
Z Panem Karolem nie tylko można normalnie pogadać i o wszystko zapytać. Pokaże Wam parę fajnych sztuczek, doradzi jak ogarnąć motocykl, ale przede wszystkim wskaże Wam JAK ZDAĆ TEN PIEPRZONY EGZAMIN!!! :D
_________________
http://osk-olka.pl/
 
     
Donek

Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-09-03, 13:37   

Ja polecam Roberta z Havranek. Zdane za 1 razem
 
     
kk22 

Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lis 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-11-22, 18:52   

Polecam instruktora Krzysztofa Wodyczko ze szkoły nauki jazdy Pimot w Warszawie. Kurs prowadzony przez tego instruktora jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie manewry powtarzane są aż do osiągnięcia perfekcji. Sam instruktor jest bardzo cierpliwym i wyrozumiałym człowiekiem, dla którego najważniejsze jest zadowolenie kursanta ze szkolenia. Bardzo polecam.
 
     
Paulina93 

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 9
Wysłany: 2016-12-01, 21:21   

Jeździłam z Panem Darkiem z Moto Start. Super facet i ma duże pokłady cierpliwości. Nauczył mnie wszystkiego od podstaw gdzie nawet mój facet nie chciał się tego podjąć ;)
 
     
kogut99 

Wiek: 33
Dołączyła: 12 Lis 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-03, 18:45   Jazdy z Qznia

Ja jeździłem w szkole Qznia. Instruktor spokojny, dokładnie tłumaczy popełniane błędy. Jazdy zawsze rozpoczynały i kończyły się punktualnie. Samochód Hyundai i20 - nowy. polecam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9