prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Który WORD wybrać? :)
Autor Wiadomość
michu1916

Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-04-17, 23:09   Który WORD wybrać? :)

Witam, zastanawiam się, który WORD wybrać.. Dobrze sobie radzę za "kółkiem" ale chciałbym zdawać tam gdzie będzie w miarę mało pułapek i dość szybkie terminy. Co polecicie?:)
 
     
AndziaR 

Dołączyła: 31 Mar 2012
Posty: 3
  Wysłany: 2012-03-31, 09:46   Re: Który WORD wybrać? :)

michu1916 napisał/a:
Witam, zastanawiam się, który WORD wybrać.. Dobrze sobie radzę za "kółkiem" ale chciałbym zdawać tam gdzie będzie w miarę mało pułapek i dość szybkie terminy. Co polecicie?:)

Myślę, że Odlewnicza ma trasy w miarę pozbawione "haczyków", są oczywiście uliczki jednokierunkowe, progi zwalniające z ograniczeniem do 30 km/h i Rembielińska - "ulica przejść dla pieszych", ale dobry instruktor pokaże wszystkie miejsca, które mogą ewentualnie stać się problemem na egzaminie. Ja tam zdawałam i zdałam za pierwszym razem :D Polecam zwłaszcza egzaminatora Pana Rafała Grodzickiego - kulturalny, zrównoważony, sposobem prowadzenia egzaminu nie stresuje, a wręcz stara się uspokoić zdającego i ma poczucie humoru :) Powodzenia!
 
     
sziii 
szi

Dołączyła: 08 Maj 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-05-09, 12:28   

Ja polecam Okęcie, przy ul Radarowej. Plan manewrowy wg mnie świetny. Jeśli chodzi o trasy egzaminacyjne to również myślę, że są łatwe i raczej mało ma haczyków. Jedynie rondo, gdzie trzeba pilnować uważnie sygnalizacji świetlnej bo można sie pomylić. Moim zdaniem duze znaczenie poza tym jest wybor godziny egzaminu. Polecam od samego rana ;)
_________________
aneta k.
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-22, 11:12   

Ja zdałam za 3 razem na Bemowie. Ogólnie Bemowo jest dobrze oznakowane, wszędzie prawie światła, ale trochę pułapek to tam jest. Dużo dużych skrzyżowań, 3 duże ronda, jedno z tramwajem przecinającym. Ale ogólnie to miło wspominam ;-)
 
     
zdamyto
serwis www

Dołączył: 01 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-08-01, 14:20   

skrzyżowania z WORDów można porównać na www.ZdamyTo.pl

na pytania odpowiedzą instruktorzy
_________________
Najlepsze testy na prawo jazdy w portalu ZdamyTo
 
     
Rychu 
Warszawiak że hej

Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 5
Skąd: z Warszawy
Wysłany: 2013-05-20, 00:10   

Ja polecam Łomżę :) Wiem, że to kawał drogi od Warszawy, ale sam się tam wybrałem i miasto, nawet kompletnie nie znane, nie zaskakuje.
_________________
Prowadzę stronę http://www.leczenieuzaleznienia.pl aby na drogach było mniej kierowców pod wpływem alkoholu.
 
     
Blondynka 
Blondynka

Wiek: 44
Dołączyła: 19 Cze 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-06-19, 19:20   

Hello, jaka Łomża? W Warszawie na Odlewniczej, też można zdać, tylko trzeba w siebie uwierzyć :-D . Mi udało się za pierwszym podejściem a jak widać blondynką jestem i nawet instruktor śmiał się, że jak blondynka jeżdżę jak na Rondzie Starzyńskiego pod prąd pojechałam, ale każdy się musi nauczyć. Powodzenia ...
 
     
jarecki 

Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-09-10, 23:26   

Właśnie zapisałem się na prawo jazdy i też zastanawiam się nad WORD, posłucham opinii i trochę poczytam.
 
     
jussie 

Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 18
Wysłany: 2016-01-31, 15:15   

Odlewnicza jest ok, ja zdałam w miarę sprawnie ale mój brat podchodzi do tematy już 5 raz więc nie ma reguł.
_________________
Naprawiamy urządzenia AGD na terenie Warszawy i okolic z dojazdem na miejsce awarii. Wejdź na nasz serwis AGD i zamów serwisanta. Naprawiamy pralki, lodówki, suszarki i zmywarki.
 
     
Sajona 

Dołączyła: 08 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-08, 02:39   

Znalazłam niedawno ciekawe informacje: DGP sporządził ranking zdawalności egzaminów na prawo jazdy, zarówno teoretycznych, jak i praktycznych na kat. B we wszystkich 49 wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego. Jak wynika z zestawienia za 2012 r., w przypadku egzaminu teoretycznego tylko cztery ośrodki przekroczyły próg 80 proc. zdawalności – Krosno, Gorzów Wielkopolski, Ostrołęka i Bydgoszcz. Tam czy gdzieś indziej, warto być przygotowanym do egzaminu np. za pośrednictwem portalu http://www.ltesty.pl/ na którym zamieszczone są wszystkie pytania testowe z odpowiedziami popartymi uzasadnieniem wg przepisów o ruchu drogowym . Z kolei egzamin praktyczny (którego zasady, co trzeba podkreślić, od nowego roku się nie zmieniły) najczęściej zdawali kursanci w Ostrołęce, Łomży i Suwałkach. Właśnie te miasta są obiektem turystyki egzaminowej. Bo w nich najłatwiej jest zaliczyć jazdę.
 
     
wera 

Dołączyła: 13 Lis 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-11-13, 19:41   Egzamin na Odlewniczej w Warszawie

Ja będę zdawała na Odlewniczej w Warszawie. Ucząc się instruktor wozi mnie tzn ja instruktora :mrgreen: po całej Warszawie. Jeździłam również po Bemowie i Ochocie a najbardziej pasuje mi Odlewnicza - najmniejszy ruch samochodów, teren taki osiedlowy. Występują tutaj również większe ulice jak Modlińska ale ponoć mniej uczęszczana ulica przez egzaminatorów. Mi się podoba:)
 
     
Paulina93 

Dołączyła: 25 Lis 2016
Posty: 9
Wysłany: 2016-11-25, 21:57   

Ja na Odlewniczej zdawałam, nie było tak źle ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9