prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Egaminy 2014
Autor Wiadomość
Adam121 
adam121

Wiek: 44
Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Nowa Sol
Wysłany: 2014-05-28, 13:09   Egaminy 2014

OGLOSZENIE
Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych którzy chcą uzyskać wymażony dokument prawa jazdy. Na początek chciał bym wam oświadczyć że jestem Egzaminatorem pierwszego stopnia i siedzę w tym fachu od ponad 15 lat. Jestem poważnym człowiekiem i oczekuję tego samego od was zdradzę wam cos czego nie powinienem robić prawdą jest jednak taka jeżeli jesteś dobrze przygotowany teoretycznie bo przecież spędziłeś kilkadziesiąt godzin przed komputerem rozwiązując testy z różnych wydawnictw. Jeśli masz nawet wiedzę bo przeczytałeś kilkanaście poradników to nie masz 100% szans na pozytywny wynik. Powiem więcej nie masz nawet 50% szans. Ogólnopolskie statystyki nie kłamią egzamin np z teorii zdaje tylko ok. 27% kursantów!.Tak, to są objawy stresu. Chyba nie muszę, was przekonywać że stres jest waszym największym wrogiem podczas egzaminu na prawo jazdy. Niestety podczas kursu nauki jazdy nie nauczycie się jak sobie z nim radzić a z badań wynika że większość niepowodzeń spowodowanych jest właśnie przez stres.Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem 100%-ym. Zawsze wychodziłem z przekonania że jeśli ja mam prawo jazdy to dlaczego nie miałbyś mieć i Ty? Załatwiany przezemnie dokument jest legalny wraz z wpisem i odbierany jest w Urzędzie. Koszt każdej kategorii to 3000zł. Ogloszenia za kwotę 1200 zl są śmieszne bo ta suma nie pokrywa nawet kosztów kursu a dokumenty bez rzekomych zaliczek to także bajka dla dzieci i są to dokumenty robione na domowej roboty maszynie z części zakupionych na allegro a przy pierwszej kontroli nie jadą Państwo dalej lecz na komisariat z zarzutem podrabiania dokumentów, wiem gdyż od wielu lat siedzę w tej branży. Sprawę załatwiam w 14 dni roboczych. Oszczędzasz koszt kolejnych egzaminów i nerwy. Czasami zdażaja się złe opinie o mojej ofercie ale proszę aby to nie zrazilo Panstwa gdyż to zazdrosna konkurencja dodaje te wpisy a można to udowodnić w prosty sposób piszac do osoby ktora dodala wpis i prosząc o dowód wplaty bo jesli ją oszukalem to musi mieć dowód rzekomej wplaty. W taki sposob moga Panstwo przekonac sie ze jednak nie jestem oszustem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do usłyszenia.Współpracujemy z zagraniczną firmą zajmującą się organizowaniem kursów i szkoleń uzjupełniających dla przyszłych.W razie jakichkolwiek pytań mogą państwo zaczerpnąc informacji na naszej stronie internetowej www.kursyword.jimdo.com lub pod numerami telefonu 786188969 oraz pod drugim 790525778
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9