prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Traffic Akademia Jazdy
Autor Wiadomość
IdoeM

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-16, 09:28   

witajcie również zostałem oszukany, jestem gotów założyć mu sprawę
 
     
IdoeM

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-16, 09:55   

Zapisałem sie na kurs pod koniec 2012. przez ten czas wyjezdzilem okolo 20 h (oczywiscie zadna nie trwała 60 min tylko 30-40), jezdzilem raz w miesiacu czasem rzadziej, robert ciagle odwolywal, dwa razy straszylem go sądem za kazdym razem obiecywal i przepraszal, tym razem chcialem poprostu miec koniec z ta szkola odebrac dokumenty i tyle, zapisac sie na egzamin, jakos bym dal rade. gdy chcialem odebrac dokumenty nie zaden telefon nie odpowiada. Oprocz tego wiadomo mi ze robert wyłudzał pieniądze od kursantów. Napiszcie mi co robimy.
 
     
IdoeM

Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-01-17, 13:40   

Ja odwołuje to, udało mi się wszystko już załatwić
 
     
Isobel

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-01, 15:45   

Witam,
Ja także zostałam oszukana. Zapisałam się do szkoły w listopadzie 2013 roku.Od tamtego czasu do dnia dzisiejszego udało mi się spotkać z oszustem Robertem zaledwie 9 razy. Nie prowadził on karty zajęć praktycznych, nie miałam ani jednej godziny zajęć teoretycznych. Ciągle odwoływał spotkania podając przy tym coraz to bardziej skomplikowane wymówki (nieustannie chory, głowa go boli, żona chora, samochód popsuty, on w szpitalu, wizyta u lekarza, problemy z elektryką!!!, choroba psychiczna!!!, problemy w domu, itd, itp.). W końcu zdecydowałam się zrezygnować z kursu. Poprosiłam o kartę kursantki i o zwrot pieniędzy za niewyjeżdżone godziny. Zrobiłam to dokładnie tydzień temu. Do tej pory Robert odwołuje codziennie spotkanie, nie mogę wprost doprosić się o wydanie mi karty, że już o pieniądzach nie wspomnę. Chcę złożyć skargę do starostwa, ale kiedy zadzwoniłam do Wydziału Nadzoru, Kontroli i Rejestracji Pojazdów oraz Wydawania Uprawnień, okazało się, że jego szkoła już nie istnieje. Co robić?
 
     
Isobel

Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-01, 15:47   

Bardzo chciałabym odzyskać kartę i pieniądze.
 
     
pqwe

Dołączył: 06 Lut 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-02-07, 14:39   

Ja także jestem w podobnej sytuacji, od listopada 2012 wyjeździłem 21h, nie mogę się doprosić dokumentów.
 
     
eMBe95

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-03-19, 14:13   

Witajcie, mam dokładnie ten sam problem co wszyscy, 23 sierpnia 2013r. rozpoczęłam kurs, byłam tylko na 1 zajęciach teoretycznych z racji tego że reszta się nie odbyła, jeśli chodzi o jazdy odbyłam ich tylko 3, przez 3 miesiące usiłowałam się skontaktować z P. Robertem ale niestety bezskutecznie, postanowiłam dlatego odwiedzić szkołę jazdy, która jak się okazuje jest zlikwidowana, nie wiem co mam robić, czy ktoś może wskórał coś w tej sprawie i mógłby poradzić co należy zrobić, żeby np. odzyskać pieniądze? proszę o kontakt mailowy!
 
     
nska100 

Dołączyła: 22 Kwi 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-04-22, 18:34   Traffic Akademia Jazdy

Witam,

Jestem kolejną jego ofiarą. Temat próbuję zamknąć już 6 miesięcy i mam już dość. Chciałabym złożyć na niego pozew grupowy - dzięki temu nie poniesiemy dużych kosztów i będziemy poważnie potraktowani.
Na kurs zapisałam się w lipcu 2013 roku a do dnia dzisiejszego nie odzyskałam ani dokumentów, ani kasy a tym bardziej świadczeń pod którymi P. Robert się podpisał.
Proszę o informację na priv czy ktoś już prowadzi przeciwko niemu sprawę - chętnie się dołączę.

Pozdrawiam,
 
     
eMBe95

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-05-25, 15:58   

czy jest tu jeszcze ktokolwiek kto nie wyjaśnił sprawy z p. Robertem? jeśli tak proszę o kontakt!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9