prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK REMUS Warszawa
Autor Wiadomość
Eveleve

Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 2
  Wysłany: 2009-04-23, 13:13   OSK REMUS Warszawa

Swietna szkoła, na stronie internetowej mozna znalezc nazwiska wszystkich instruktorow (jest ich bodajze 10) i naprawde sa wizytowka firmy. Zdalam za 2 podejsciem. Jezdzialm z panem Lechem Pagowskim, Rafalem Kowalczukiem, Mirkiem Reimlerem i musze powiedziec ze to swietni, cierpliwi instruktorzy. Nie urywaja ani minuty z wykupionych godzin, swietnie tlumacza i po prostu potrafia nauczyc. Zdecydowanie polecam Pana Lecha Pagowskiego bo z tym instruktorem jezdzilam najwiecej-uczy tak, ze nie da sie nie zdac. I ta jego anielska cierpliwosc. Rewelacja!

Sama szkola-same plusy. Kontakt swietny, ida na reke kursantowi jesli chodzi o dopasowanie godzin i dat jazd.

Moja subiektywna ocena w skali 1-10: 11!!!!!
 
     
lunauta

Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-08-25, 23:12   

Przekopiuje moją opinie z innego forum:
"Polecam OSK Remus przy Och-teatr (dawne kino Ochota).
Teoria prowadzona przez p. Sławka (właściciela) sprawnie i ciekawie poprowadzona chociaż trochę "po łepkach". Za to podkreślone najważniejsze problemy i to w stylu zdecydowanie ułatwiającym zapamiętywanie. Po wykładach spokojnie można robić testy. :-)
Sala wykładowa i biuro koszmarne - jak zatrzymane w środku remontu ale zdecydowanie nie dać się temu odstraszyć bo wykłady prowadzone nowocześnie i z interaktywnymi pomocami. Łazienki są najporządniejszym miejscem w całym biurze. :lol:
Wygodna metoda płatności - można płacić sukcesywnie w miarę "wyjeżdżania" kolejnych godzin kursu.
Praktyka:
Bardzo dobry system ze zmieniającymi się instruktorami. Każdy ma inny styl i na co innego zwraca uwagę. Jak nie odpowiada styl pracy któregoś z nich to bez żadnych problemów, pytań czy fochów można go wykluczyć.
Elastyczne godziny jazdy - 7 dni w tygodniu od 8 do 22.
Lekcje trwają po 2 godziny zegarowe - bite 120 min. bez przerw.
Raz coś mi wypadło i musiałam odwołać w ostatniej chwili - nie było problemów.
Jazdy po Ochocie trasami egzaminacyjnymi. Plac manewrowy przy Hynka, dosyć sierocy ale 2 łuki są i górka (stroma) też przy Hynka.
Z instruktorów polecam zwłaszcza p. Pawła - siła spokoju i ogromna cierpliwość oraz starszego pana palącego fajkę, imienia niestety nie pamiętam - jest doskonały na początek nauki bo cierpliwie tłumaczy i powtarza tak długo aż delikwent załapie. :-)
Brakowało mi za to jakiegoś podsumowania moich umiejętności. Żaden z instruktorów mnie nie oceniał więc nie wiedziałam czy jestem czy nie jestem gotowa - nie było egzaminu wewnętrznego ale jest to podobno bolączka większości OSK. Sama zaordynowałam sobie dodatkowo 10 godzin jazdy (kolejny plus - korzystna cena jazd dodatkowych).
Egzamin zdany za pierwszym podejściem na Radarowej. :-D "
 
     
vojtas2609

Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-19, 12:13   Również polecam

Podbijam! Już wspomniałem w innym wątku. Tak jak pisze kolega wyżej również polecam tą szkołę!:)
 
     
kursant1990 

Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-02, 19:54   

Należy się UP :)
Zdałem za pierwszym razem- super szkoła, polecam
B
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9