prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SZKOŁA JAZDY VIP- UWAGA OMIJAJCIE BO ZOSTANIECIE OSZUKANI !
Autor Wiadomość
driver2012 
driver2012

Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-06, 10:04   SZKOŁA JAZDY VIP- UWAGA OMIJAJCIE BO ZOSTANIECIE OSZUKANI !

OTO FAKTY: wykupione szkolenie kat B , od marca - nie mozna dokonczyć jazd, do dzisiaj wyjezdzone polowe z 30 godzin !
- zmienianych do tej pory 4 instruktorów, poprzedni wstrzymali jazdy z powodu zaleglych platnosci siegających kilku tysiecy PLN,
-calkowita ignorancja i brak odzewu ze strony kierownika pana Arkadiusza ,
-brak mozliwosci kontaktu e mail- uzytkownik nie istnieje !!
-brak odzewu na telefon biura podany na stronie internetowej
-wiekszosc informacji na stronie jest nieprawdziwa lub nieaktualna - patrz lista instruktorów , informacje o placach manewrowych , samochodach i motocyklach
brak odpwiedzi na telefony i sms,

ludzi w takiej sytuacji jak ja jest znacznie wiecej

driver
 
     
jarzynka1419

Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-07-12, 11:40   

Kupiłam kupon na gruponie i teraz BARDZO tego ŻAŁUJE od dwóch miesięcy próbuję zrobić prawo jazdy na kategorię A i do tej pory wyjeździłam tylko 1 godzinę !!!! Instruktorzy nie prowadzą zajęć bo nie otrzymują wypłat. Może wiecie czy uda mi się od nich odzyskać pieniądze z kurs ? Bo szkoda mi kasy. A wiem, że osób z podobną sytuacją jest więcej. Trzeba jakoś się zgrać i działać.
_________________
jarzynka1419@o2.pl
 
     
animula

Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-07-23, 18:06   VIP- OSTRZEGAM

Ja również mam podobną sytuację. A mianowicie:
kupiłam kurs prawa jazdy kat. B w dniu 13.05
na teorię musiałam czekać aż do 30.06! (prawie 2 MIESIĄCE!)
stwierdziłam, że ok, może na teorię się tyle czeka....
po teorii dostaliśmy info, że instruktorzy będą przydzielani w czwartek- 5.07 . Oczywiście, nie dostałam żadnego numeru. W piątek próbowałam się dodzwonić do pana rafała (celowo piszę małymi literami), który nie odbierał ode mnie telefonu. w sobotę 7.07 (po kilku sms-ach) dostałam wiadomość, że "w poniedziałek pan arek przydzieli". Oczywiście nie przydzielił. Napisałam więc więcej sms-ów i dzwoniłam w większości bez skutku. jak już udało mi się dodzwonić, to po NIEMIŁEJ rozmowie z panem rafałem dostałam nr do instruktora, który stwierdził, że ma dla mnie czas dopiero w drugim tygodniu sierpnia. Cała zabawa od początku. Dostałam drugi nr do instruktora, który powiedział, że nie ma czasu "bo on chce kończyć pracę o 18" i zaproponował mi układ, że do godz. 14 będę dawała mu znać, czy zdążę na jazdę, ale nawet jeśli dam mu znać, to będzie mi odliczał godziny! Znów tysiąc telefonów (zeżarło mi już cała kartę w telefonie) udało mi się porozmawiać NIEMIŁO z panem arkiem, który stwierdził, że to mój problem i cała sytuacja jest całkowicie normalna. dostałam KOLEJNY numer do instruktora i PIERWSZĄ jazdę mam mieć 5.08 czyli 5 TYGODNI PO TEORII!!!!! Ludzie są niemili, spławiają osoby, które domagają się swojego, już pomijając zwykłą kulturę (smsy w stylu "w pon. przydz. ins.") NIE POLECAM!!!![u][/u]
 
     
Monika 
Monika

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-20, 11:53   

Czy cos się poruszyło do przodu w sytuacji poszkodowanych?
Ja kupiłam w lipcu kurs na MyDeal i walcze o zwrot kasy ale bez skutku. Nie odpisują na maile, o telefonach nawet nie wspomnę... Napisałam jakiś komentarz na fb, wlasnie o braku kontaktu z nimi i ze cały czas czekam na pieniądze i kartę zajęć to usuneli komentarz i mnie zablokowali...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8