prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła Cezar, polecam wszystkim przyszłym kierowcom
Autor Wiadomość
Iza 

Dołączyła: 22 Mar 2013
Posty: 1
  Wysłany: 2013-03-29, 19:04   Szkoła Cezar, polecam wszystkim przyszłym kierowcom

Do szkoły Cezar trafiłam przypadkiem czytają fora internetowe, dziś mogę się cieszyć z upragnionego prawa jazdy 
Egzamin nową teorię z praktyką zdałam za pierwszym podejściem za co dziękuję Panu Jurkowi i Grzegorzowi
Dzięki Panu Jurkowi zyskałam pewność siebie za kółkiem, Pan Jurek jest profesjonalistą, cierpliwy, bardzo dobrze tłumaczy i wierzy w ludzi
Pan Grzegorz wskazał mi wszystkie błędy jakie popełniałam ale dzięki temu nauczył mnie jak poprawnie wykonać każdy manewr
Szkołę Cezar polecam w 100% wszystkim przyszłym kierowcom jazdy w luźnej atmosferze, jednak nie pozbawione dużych wymagań i wielu ćwiczeń co procentuje w przyszłości

pozdrawiam,
Iza
_________________
Iza
 
     
dorota_w

Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-04-16, 13:50   Polecam wszystkim szkołę Cezar

Miałam dziś swoje pierwsze podejście do egzaminu praktycznego i - zdałam! :)

Zdawałam na terenie WORD Okęcie (Radarowa). Kurs skończyłam w grudniu, uczyłam się jeździć z Jackiem - super człowiek i instruktor, nauczył mnie jeździć (nie tylko zdać egzamin), wbił do głowy kilka naprawdę przydanych reguł i haseł, przyzwyczaił do rozmawiającego pasażera. Wytykał wszystkie błędy i bardzo dobrze. Kiedy chwalił to było to naprawdę ważne dla mnie, a jazdy z nim to była przyjemność.
Teraz niestety nie uczy już jazdy, ale mam nadzieję, że jeszcze do tego wróci. Takiego instruktora poleciłabym każdemu.

Po skończonym kursie zdałam teorię za pierwszym razem (0 błędów), jednak miałam ogromną przerwę w jeżdżeniu przed egzaminem praktycznym. Wzięłam dodatkowe jazdy (łącznie 6 godzin), już z szefem, Grzegorzem. To już nie było tak miłe jak poprzednie jazdy, ale w trybie przyspieszonym przypomniałam sobie, jak się jeździ i nauczyłam się mówić głośno o popełnionych błędach, co dzisiaj się przydało :)

Do szkoły trafiłam dzięki pozytywnym opiniom na różnych forach i nie żałuję.
Szkołę polecam każdemu. Mimo długiej przerwy nauczyli jeździć mnie tak, że zdałam za pierwszym razem.
-Szkoła jest niewielka, dzięki czemu kursant nie jest anonimowy.
-Instruktorzy są bardzo w porządku, różni - ale wszyscy dobrze uczą.
-Pani Ola, u której zapisywałam się zawsze na jazdy, jest przesympatyczną osobą i pamięta wszystkich kursantów, co jest bardzo miłe.
-Wszystkie kwestie regulaminowe i związane z opłatami są jasne, przejrzyste, kurs jest w przystępnej cenie i za nic nie musiałam potem dopłacać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8