prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaką szkołę polecacie w Warszawie?
Autor Wiadomość
Kubuts

Dołączył: 21 Kwi 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-04-21, 09:22   Jaką szkołę polecacie w Warszawie?

Witam
Nigdy nie nie jeździłem samochodem i szukam dobrej szkoły w Warszawie (najlepiej wola albo bemowo), gdzie się tego nauczę :) Interesuje mnie też cena kursu i jakich instruktorów polecacie z waszych szkół.
 
     
Beatris 

Dołączyła: 21 Kwi 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-04-21, 12:13   

Polecam szkołę Let's go, uczą na terenie całej Warszawy. Zdałam egzamin za pierwszym podejściem :) Szczególnie polecam Pana Artura, osoba bardzo spokojna, cierpliwa, świetnie potrafi przekazać wiedzę, zawsze punktualny, nie obcina godzin.
 
     
michala

Dołączył: 07 Maj 2012
Posty: 5
  Wysłany: 2012-05-07, 11:48   

Witam wszystkich przyszłych kierowców! Moja przygoda z prawem jazdy rozpoczęła się na początku grudnia w szkole SILVER w Warszawie. Cały kurs ukończyłam w 3 miesiące. Z przyczyn prywatnych do ostatniego egzaminu przystąpiłam po 2 miesiącach i w tym czasie brałam doszkalania i 30 kwietnia ZDAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM!!! Nie mam wątpliwości, że to zasługa instruktora, p. KRZYSZTOFA KAMIŃSKIEGO . Pan Krzysiu potrafi bardzo dobrze przygotować przyszłego kierowcę do jazdy, wielokrotnie powtarza potrzebne informacje, daje cenne rady i wskazówki. Jest bardzo spokojnym człowiekiem, dlatego też jazda nie jest dla kursanta stresująca. Poza tym wyróżnia się dużą kultura osobistą i kompetencją. Ma indywidualne podejście do każdego kursanta. Co najciekawsze, mimo że miałam świadomość tego, że danego dnia Pan Krzysztof miał za sobą już parę godzin jazdy z kursantami, nigdy nie dał mi odczuć, że jest zmęczony czy rozdrażniony poziomem jazdy lub moimi błędami, które przecież jak każdy popełniałam sporo. Za każdym razem ta sama świeżość i chęć dalszej jazdy, jakby to była pierwsza godzina jazdy. Oprócz ćwiczenia słabszych elementów technicznych dużo jeździliśmy po trudnych odcinkach, na których na samym początku niemal łapałam się za głowę. Na egzaminie nie było rzeczy które były dla mnie nowością i sprawiły mi jakąkolwiek trudność wszystko przerobiliśmy i dopracowaliśmy z Panem Krzysiem na jazdach :)


Pozdrawiam
Michalina :)
Bardzo wszystkim polecam szkołę SILVER !!!!
Fort Piątek ul. Modlińska 310/ 312 Warszawa
tel. 697640022 :)
 
     
olija

Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-05-23, 14:00   

Polecam szkołę AUTO-JAZDA na Bemowie, blisko WORDU, uczyłam się od zera, moim instruktorem był Grzegorz - cierpliwość, spokój, poczucie humoru rozładowujące stres towarzyszący świeżym kursantom i przede wszystkim chęć nauczenia jazdy w różnych warunkach i sytuacjach na drodze.
 
     
JULLIA2012 

Dołączyła: 17 Cze 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-06-21, 21:57   

POLECAM SZKOŁĘ PANA ARTURA ZARZYCKIEGO AUTO-TRENING.PL MIAŁAM Z NIM JAZDY DOSZKOLAJĄCE I BYŁ JUŻ 4 INSTRUKTOREM ALE DZIĘKI NIEMU ZDAŁAM ZA 1 RAZEM DOSTANIESZ 5% RABATU JAK SIĘ POWOŁASZ NA MNIE PISZ JEŚLI BĘDZIESZ ZAINTERESOWANA NA MEILA PODAM cI NAZWISKO :) KICIA8514@WP.PL
_________________
kicia8514@wp.pl
 
     
jagoda

Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: 2012-06-25, 11:55   

Cześć :) Ja polecam MEGA JAZDĘ na ul. Srebrej. Właśnie jestem świeżo po kursie i po egzaminie. Idąc tam też byłam zielona, nawet nie wiedziałam jak ruszyć z miejsca :mrgreen: Wykłady są na bardzo wysokim poziomie, tłumaczą bardzo dokładnie i dotąd aż każdy zrozumie. Co do instruktora to ja akurat jeździłam z panem Rysiem. Bardzo go polecam, wszysko tłumaczy jasno i zrozumiale. Do tego jest bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Z resztą robiąc tam kurs zdązyłam zauważyć że cała ekipa jest bardzo sympatyczna
 
     
wunderlich

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-07-27, 08:03   

Witam forumowiczów
Ja słyszałam od znajomych dobre opinie o ośrodkach szkolenia kierowców zryw, manewr i elita :)
Z własnego niewielkiego doświadczenia mogę polecić skorzystanie ze strony http://autoq.pl/
Jest to stronka z porównywarką szkół nauki jazdy, można na niej znaleźć ranking zdawalności w danym ośrodku i cenę za godzinę jazdy w każdym z nich. Według mnie ta stronka i realni znajomi są bardzo pomocni przy wyborze odpowiedniego kursu.
 
     
OlgaR 

Dołączyła: 20 Sie 2012
Posty: 10
Wysłany: 2012-08-28, 20:16   zdecydowanie ELMOL

Co prawda kurs robiłam w Jarze a nie w ELMOL, ale byłam niezadowolona i chciałam wziąć jazdy doszkalające gdzieś indziej. Trochę miałam mieszane uczucia co do ELMOL bo nigdy wcześniej o tej szkole nie słyszałam ale przeszukałam cały internet w poszukiwaniu negatywnych opinii i nic nie znalazłam:) Cena za pakiet 10h też była dobra więc sie zdecydowałam. Nie żałuję ani jednej złotówki zostawionej w ELMOL! Zdałam egzamin za 3 razem na Radarowej. Jestem pewna, ze gdybym cały kurs zrobiła u pana Piotra w ELMOL to zdałabym za 1 razem (no chyba że trafiłabym na egzaminatora z którym bardzo sie nie polubiliśmy i oblałam za moim drugim podejściem).
Skoro już się tu zarejestrowałam (a nie znoszę sie rejestrować na nowych forach) to napiszę jeszcze co mi się podobało w ELMOL.
1. Pani Magda odbiera telefon nawet poza godzinami pracy szkoły
2. Pan Piotr ma w sobie tyle cierpliwości, że mógłby obdzielić wszystkich instruktorów w W-wie i jeszcze by mu zostało
3. Tomek ma zawsze ze sobą małe samochodziki dzięki którym dużo szybciej można zrozumieć swoje błędy podczas parkowania
4. instruktorzy nie spóźniają się i nie skracają jazd
5. nigdy w czasie jazd nie musieliśmy tracić czasu na tankowanie
6. szkoła znajduje sie w bardzo dobrej lokalizacji, przy samym metrze
7. wszystkim instruktorom zależy żeby nauczyć kursanta jak najlepiej i zawsze proszą, zeby dać znać jak poszedł egzamin
8. szkoła ma bardzo fajny plac manewrowy i ustawia pachołki do nauki parkowania równoległego (już chyba nikt tego nie robi a potrzeba jest)
9. nie jest drogo!
10. można zapisać sie przez telefon i zapłacić w dniu jazy

Mam nadzieję, że dzieki mojej wypowiedzi ktoś się zdecyduje na kurs w tej szkole. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim instruktorom, a szczególnie panu Piotrowi, Tomkowi i Grzesiowi:)
 
     
pit.90 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-09-05, 14:39   

Ja robiłem kurs w Boskiej szkole kierowców. Szybko uwinąłem się, w 3 tygodnie wyjeździłem wszystko, instruktor wymagający i dobrze tłumaczył. szkoła może niewielka ale ale nadrabia profesjonalizmem. Z czystym sumieniem polecam Boską
 
     
vojtas2609

Dołączył: 19 Lut 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-02-19, 12:11   Polecam OSK REMUS!

Witam,

chciałem Wam szczerze polecić naukę jazdy REMUS. Mają biuro przy ul. Grójeckiej. Co prawda sam lokal nie jest najwyższych lotów, ale co ważniejsze jestem bardzo zadowolony z teorii i praktyki jaką tam odbyłem. Teorię prowadzi szef - pan Sławek, sympatyczny gość i myślę, że jest w 100% kompetentny. Świetnie tłumaczy i zawsze odpowie na każde pytanie. Tym bardziej uważam, że on pożądnie przygotuje do nowej teorii. Co do praktyki jeździłem z kilkoma instruktorami i każdy mnie czegoś nauczył. Czego nie powiedział jeden, dowiedziałem się od innego i tym sposobem dobrze przygotowali mnie do egzaminu. Jak komuś się spodoba jazda z jednym instruktorem można się do niego umawiać i nie powinno być problemu. Zdałem za drugim razem- pierwszy oblany przez stres:P Choć mają sporo chętnych, to nie miałem problemów, żeby umawiać się na jazdy w niewielkich odstępach czasu. POLECAM! POLECAM! POLECAM!
 
     
Eunika

Wiek: 30
Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 5
Wysłany: 2013-02-20, 14:07   

ja jeszcze do żadnej nie chodzę, dopiero od marca ale moja siostra mówi o Smile w samych superlatywach, więc czemu nie? Zastanawiam się, bo nie chce wszystkiego robić, jak ona ale skoro szkoła jest dobra... Podobno doskonale znają trasy egzaminacyjne, fajnie bo można wszystko wyćwiczyć. Jak już będę na jakimś kursie, chętnie podyskutuję z wami
_________________
Turalu
 
     
brach 
brach

Wiek: 34
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 4
Wysłany: 2013-03-07, 07:59   

Witam!
Jeśli szukacie dobrego instruktora to poleca p. DARKA PTASZYŃSKIEGO , uczy w JEDYNCE, trzeba tylko poprosić o jazdy z tym instruktorem ! Cierpliwy , zna się na rzeczy inni tylko udają za znają się na przepisach drogowych a jak zapytasz to nie wiedzą co powiedzieć . P.Darek zawsze fachowo wytłumaczy , wyjaśni a jak czegoś nie wie to sprawdza wiedzę na bieżąco .Pomoże , pokieruje cała drogą do egzaminu . Zawsze ma czas dla kursantów , dogodne godziny jazdy , nie problemów z przełożeniem jazd . Gorąco POLECAM p. DARKA :-)
 
     
marek.w

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-03-14, 21:25   Jazdy doszkalające u Havranka - POLECAM

Kurs robiłem w Imoli jazdy doszkalające wziąłem u Havranka. Jeśli chodzi o kurs przebiegał tak jak trzeba, nie było skracania czasu itp. ale na internecie znalazłem bardzo dobre opinie o szkole Havranek. Na jazdach u p. Rafał dowiedziałem się dużo nowych rzeczy, o których nie było mowy podczas kursu. Pan Rafał nie skraca jazd, dużo tłumaczy, nie denerwuje się, nie krzyczy, wykonuje naprawdę dużo manewrów - skrętów w lewo, zawracanie itp. Jakbym miał wybierać się jeszcze raz na kurs to zdecydowanie wybrałbym Havranka www.havranek.entro.pl polecam i pozdrawiam
 
     
marek.w

Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-03-14, 21:25   Jazdy doszkalające u Havranka - POLECAM

Kurs robiłem w Imoli jazdy doszkalające wziąłem u Havranka. Jeśli chodzi o kurs przebiegał tak jak trzeba, nie było skracania czasu itp. ale na internecie znalazłem bardzo dobre opinie o szkole Havranek. Na jazdach u p. Rafał dowiedziałem się dużo nowych rzeczy, o których nie było mowy podczas kursu. Pan Rafał nie skraca jazd, dużo tłumaczy, nie denerwuje się, nie krzyczy, wykonuje naprawdę dużo manewrów - skrętów w lewo, zawracanie itp. Jakbym miał wybierać się jeszcze raz na kurs to zdecydowanie wybrałbym Havranka www.havranek.entro.pl polecam i pozdrawiam
 
     
tammam

Dołączył: 02 Kwi 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-04-02, 17:56   

Ja polecam szkołę jazdy Q-MOBIL, gdzie kadra skoncentrowana jest na tym, aby naprawdę nauczyć. Moim zdaniem trafny wybór szkoły to podstawa. Zdałam za pierwszym podejściem. Tu macie namiar http://www.qmobil.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9