prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Z dala od Mobilka!
Autor Wiadomość
Bemowianka

Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-27, 13:20   MOBILEK- sprawa wygląda jak OSZUSTWO!

Sprawa widzę wciąż aktualna.
Mobilek regularnie organizuje "okazje" m.in. na GROUPPON i wciąż dają się wciągać nowe osoby. Ja jestem jedną z nich...
Zapłaciłam za kurs, odbyło się 17-18 czerwca 2012 r "coś" w rodzaju zajęć teoretycznych w ART-BEM i to byłoby tyle.
Pseudo biuro cały czas zamknięte, nikt nie odbiera telefonów, nie można umówić się na jazdy.
Ich bemowska siedziba przy ul. K. Bandrowskiego 7 wygląda dziwnie: żadnego szyldu, a jedynie dwie kartki, z których jedna informuje, że "biuro" będzie nieczynne od 18 do 24 czerwca. Wczoraj był 26 czerwca, i zamknięte na 4 spusty...
ŚMIERDZI TO WSZYSTKO OSZUSTWEM! Straciłam pieniądze, nie można umówić się na jazdy, bo nie ma z kim rozmawiać.
Nie wiem jak inni poszkodowani, ale zgłaszam sprawę na policję i do prokuratury. Mam na to czas i stosowną więdzę, więc nie odpuszczę.
Ostrzegajcie ludzi, by nie wpłacali żadnych pieniędzy, o ile nie chcą ich stracić...

Poinformuję później o dalszym przebiegu sprawy.

Pozdrawiam!



 
     
Twetee

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-07, 02:18   Re: Mobilkowy przekręt - artykuł

OSK MOBILEK-ODRADZAM. NIE BĄDZCIE KOLEJNĄ OSOBĄ NABITĄ W BUTELKĘ!!! STRACICIE TYLKO PIENIĄDZE
 
     
antyfan_mobilek 

Dołączył: 10 Lip 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-07-10, 15:45   

Niestety ale to co ludzie piszą na tym forum jest absolutną PRAWDĄ.

Teoria - 'elmaz' dokładnie opisał jak powinno być a jak jest w rzeczywistości. W moim przypadku wyglądało tak samo.

Praktyka - jestem szczęśliwy ponieważ w ciągu miesiąca walki z paniami telefonistkami z infolinii udało mi się dodzwonić i zapisać na pierwszą godzinę kursu praktycznego na Ursynowie. Jedyny wolny termin jaki mi zaproponowano to niedziela 5 rano - masakra. Ale co tam kiedyś trzeba zacząć , nie narzekam.
Pani z infolinii oczywiście nie była mi w stanie dokładnie powiedzieć lokalizacji placu manewrowego na szczęście kolega pracuje w pobliżu i mi powiedział ,że jeżdżą elką po parkingu i kręcą ósemki w sąsiedstwie areny ursynów.
I tu WIELKIE rozczarowanie. Publiczny parking, droga otwarta dla ruchu , na kostce wymalowane linie i tak właśnie wygląda plac manewrowy. Nie ważne, że po parkingu jeżdżą mieszkańcy jak i klienci hali sportowej, w ciągu dnia ruch może być spory.

I tyle by było na początek. W ciągu kilku dni udało mi się w końcu dodzwonić na infolinię . Głos pani w słuchawce : "niestety w obecnej chwili brak wolnych terminów. Proszę zadzwonić jutro i się dowiadywać....."
Ciekawe ile to jeszcze potrwa czasu.
I tak jak już na forum napisano : niektóre ośrodki nie istnieją (Mokotów). Jak usłyszałe ze względu na małe zainteresowanie tą lokalizacją.


Mobilek wystawił fantastyczną ofertę na gruponie, kurs o wartości 900 zł sprzedawał za 499 zł. I okazało się , że to strzał w 10 - ale nie dla klientów. Z 30 osobowej grupy kursantów 1 osoba wykupiła kurs poza gruponem. Cała reszta, jak i ja, skorzystała z oferty specjalnej, tańszej.
Kupon jest ważny do 31 września i do tego czasu muszę ukończyć kurs. Inaczej przepada i będe musiał wykupić dodatkowo ekstra godziny. Wg mnie nie mają siły przerobowej żeby obsłużyć tak dużą ilość klientów. Sami strzelili sobie w stopę i stracą na tym wiele. Coraz więcej negatywnych opinni na ich temat pojawia sie na forach.
Odradzam tę szkołę i przestrzegam przed kupowaniem kursu na gruponie. Co z tego że tańszy jak może się okazać że kursu nie zdążysz zrobić w wyznaczonym terminie.
 
     
reassor 
reassor

Wiek: 43
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-15, 14:47   

Chciałbym tutaj napisać, że Firma O.S.K. MOBILEK z Tychów nie ma nic wspólnego ze szkołą o której tu piszecie.

Zdarza się, że otrzymujemy telefony od kursantów z warszawskiego mobilka z prośbą o jazdy i tym podobne.

Piszę o tym tutaj by byś może zmniejszyć liczbę tych pomyłek

z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
     
pietrusiak 
pietrusiak

Wiek: 29
Dołączyła: 17 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-17, 17:56   jaka szkoda...

... jaka szkoda, że nie trafiłam tutaj 4 miesiące temu, kiedy szukałam DOBREJ szkoły jazdy! W maju zapisałam się do tej pożal się boże szkoły jazdy.. kurs teoretyczny fakt, minął szybko, bo tylko jeden weekend i z głowy. Kolejnym etapem były moje próby zapisania się na jazdy.. i tutaj trzeba było skonfrontować się z biurem. BIURO TO KATASTROFA!! Przez 2h bez przerwy próbowałam się dodzwonić.. oczywiście ciągle zajęte lub po prostu nikt nie odbierał. Jeśli ktoś już raczył podnieść słuchawkę, rozmowa trwała (nie przesadzam) 20 minut. Panie z biura miały ogromne problemy z zapisywaniem, ustalaniem, wprowadzaniem w system. Wieczne problemy.. TAK BYŁO ZA KAŻDYM RAZEM!! Jedyny plus to świetny, cierpliwy, młody instruktor, który jako jedyny uratował ich w moich oczach. Kiedy już ukończyłam kurs (trwało to 2,5 miesiaca, bo nie cieżko było się umówić na jazdy) poszłam do biura aby wydano mi te papierki do zapisania się na egzamin. Czekałam 9 dni -.- szlag może trafić! Mogłam zapisać się znacznie wcześniej gdyby nie ten syf i bajzel organizacyjny w BIURZE!! NIE POLECAM. Ludzie na prawdę, nie idźcie tam!!!
 
     
KOZIK 

Dołączył: 18 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-18, 21:23   Szok!!!

W POLSKIM słowniku brak jest kulturalnych słów aby opisać tych złodziei.
Ręce opadają, walczę z nimi o zwrot kasy, będę informował o rezultatach.
 
     
grzegorzg

Dołączył: 19 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-19, 21:23   Mobilek - OSZUŚCI!

Omijajcie z daleka!
Zmarnowałem już 3 tygodnie próbując się wypisać (potzebna podpisana karta z info o wykreśleniu).
- po kursie teoretycznym przez tydzień w systemie nie było danych żeby umówić się na jazdy
- nie byłem się w stanie dodzwonić się na infolinię - po kilkadziesiąt prób dziennie w różnych porach
- jak się w końcu dodzwoniłem to uzyskałam info że na 1 jazdę mogę się zapisać za około 3 tygodnie na 1 godzinę późnym wieczorem i to daleko od Mokotowa gdzie chciałem jeździć
- kłamią, że możliwa jest lokalizacja na Mokotowie - NIE jest nigdy dostępna
- reklamację wysłałem na dwa maile i dostałem info że muszę wysłać na jeszcze jeden


Nie traćcie czasu, nerwów i pieniędzy! To OSZUŚCI!

g
 
     
Darek
Dick1

Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-21, 12:09   

JAK NAJDALEJ OD MOBILKA !!!!!!!!!!!!!!!! KURS TEORETYCZNY TRWA TYLKO OK. 8 GODZIN. RESZTA TO WYPEŁNIANIE PAPIERÓW PRZEZ PROWADZĄCEGO I PRZERWY.
TERMINY JAZDY, A JAKŻE W ODSTĘPACH KILKUTYGODNIOWYCH, ALBO BRAK ICH JUŻ OD 15-GO DNIA MIESIĄCA DO JEGO KOŃCA.
SALE WYKŁADOWE TYLKO W 1 W WARSZAWIE I DRUGA W LEGIONOWIE.
WIELKIE KŁAMSTWO NA ICH STRONIE, ŻE POSIADAJĄ TYLE OŚRODKÓW.

ICH OFERTA Z GROUPONA TO 2-3 MIESIĘCZNA DROGA PRZEZ MĘKĘ. ZAPEWNIAM, ŻE GDYBY MOŻNA BYŁO ODZYSKAĆ PIENIĄDZE 90 PROCENT UCZNIÓW UCIEKŁABY Z TAMTĄD JUŻ PO WYKŁADACH TEORII.
URZĄD OCHRONY KONSUMENTA ROZKŁADA RĘCE. STAROSTA LEGIONOWSKI, KTÓRY WYDAJE POZWOLENIA NA PROWADZENIE TAKIEJ DZIAŁALNOŚCI UMYWA RĘCE.
JEDNA WIELKA ŚCIEMA I NACIĄGANIE. UWAŻAJCIE I JAK NAJDALEJ OD NICH.

NADZIEJA TYLKO W TYM, ŻE PADNĄ Z POWODU BRAKU UCZNIÓW I SKOŃCZY SIĘ JEDEN WIELKI PRZEKRĘT.
TO NASTĘPNY AMBER GOLD. BANDA BANDA NACIĄGACZY I OSZUSTÓW.
W RAZIE PYTAŃ ODPOWIEM ub35@wp.pl
:evil: :evil: :evil: :evil: UWAŻAJCIE
 
     
wunderlich

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 5
Wysłany: 2012-08-24, 11:39   

Nie od dziś chyba wiadomo że jak coś jest zbyt dobre to znaczy ze nie jest prawdziwe albo w ramach tego oferowany jest bubel. tak samo jest niestety z większością usług oferowanych w ramach grouponu bo tak naprawdę serwis nie ma obowiązku sprawdzać ogłoszeniodawców. Żeby więc zdać spokojnie prawko lepiej wejść na stronkę z porównywarką cen kursów i zdawalności ( http://autoq.pl/ )i samemu wybrać dobra niedrogą szkołę.
 
     
Kursantka_B 

Wiek: 31
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2012-08-29, 13:36   ciągle działają, ciągle oszukują

dlaczego nie weszłąm na to forum zanim wykupiłam jazdy w mobilku??? To co oni tam wyrabiają, to po prostu skandal. Tak nie umieć, albo tak nie chcieć jak oni tam nie umieją/nie chcą to trzeba naprawdę umieć/chcieć! Mobilek to po prostu Bareja wiecznie żywy! nie sposób przez kilka miesięcy umówić się na wykupione jazdy, samochód mają ciągle popsuty, dodzwonić się do nich nie sposób, na maile nie odpowiadają... antymistrzostwo świata. Albo wyszarpię od nich te godziny, i to z zegarkiem w ręku. albo zgłoszę sprawę na policję.
dzwonić do nich nie radzę, bo to tylko dodatkowa strata pieniędzy i czasu. Dzwonisz, wysłuchasz 1,5 minuty wywodów automatycznej sekretarki, wciskasz żadany nr wewnętrzny i zostajesz rozłączona. i tak za każdym razem, kilka razy dziennie. od tygodni. SZKODA NA NICH NERWÓW, ZDROWIA I PIENIĘDZY!!!!!!! OSZUSTWO!!!! KANT!!!! NIEKOMPETENCJA!!!!!
dziwie się tylko że na gruponie, dealLX mozna sie naciąć na takiiego śmiecia.
 
     
karolajna

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-04, 10:03   mobilek

Skoro tyle osób się skarży dlaczego tej szkoły nie zamknęli jeszcze!!!!!!! Gdzie są kontrole !!!!!
Takie oszukańcze szkoły trzeba likwidować aby nikt więcej nie został oszukany!
 
     
trabant

Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-05, 14:22   Artykuł o przekrętach Mobilka w Rzeczpospolitej

Polecam artykuł o nierzetelności Mobilka w poniedziałkowej Rzeczpospolitej:
"Kurs cierpliwości zamiast nauki jazdy"
http://www.rp.pl/artykul/...auki-jazdy.html

Potwierdzają się tylko negatywne opinie o tej szkole...
Uważajcie na Mobilka!
 
     
ralph 
ralph

Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-12-19, 12:34   

ja tez mam z nimi problemy. Kupilem kupon deallx (ktora juz nie istanieje) i zrealizowalem kilka godzin a potem mialem mal przerwe i nie moze zrealizowac reszty bo ponoc kupony zostaly juz przeterminowane. A przeciez zrealizowac kupon to znaczy zapisac sie i rozpoczac nauke a nie ja skonczyc w wyznaczonym przez kupon terminie.
nie mozna do nich sie dodzwonic a ni nie odpisuja na maile
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 8