prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA na AutoKadet i Piotra Nowosada !!!
Autor Wiadomość
jkowalsk3

Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-05-02, 17:54   UWAGA na AutoKadet i Piotra Nowosada !!!

Trzymacje sie z dala od nich. Kuszą niską ceną ale "kurs" to jedno wielkie złudzenie. Teoria polega na wyświetlaniu filmów - zero przykładów praktycznych. Pan Jerzy M. prowadzący teorię przychodzi w zasadzie "odsiedzieć" swoje i podlizywać się naiwnym nastolatkom. Jakiekolwiek pytania odnośnie przepisów to prawie obraza jego majestatu. W dodatku jawnie proponują łapówki za zdanie egzaminu i wystawiają lewe zaświadczenia ludziom, którzy nie byli u nich na kursie. Jakość placu manewrowego poniżej krytyki. Nie mają nawet pachołków a stosują pocięte rurki z tworzywa sztucznego jako ich substytut. Górki oczywiście też nie ma. Złe opinie na ich temat to oczywiście nie zdanie niezadowolonych kursantów a złośliwa ręka chorej z nienawiści konkurencji. Przynajmniej takiej wersji trzyma się Kierownik. Jeśli chcecie uniknąć dodatkowych wydatków na jazdy doszkalające i zdać za pierwszym razem poszukajcie lepszej szkoły. W dodatku jeden z ich (podobno były) instruktor Piotr Nowosad proponuje jawnie łapówki za zdanie egzaminu i to ludziom, których pierwszy raz widział na kursie. Nie ma dla niego problemu w kwestii wystawienia zaświadczeń do WORD o ukończeniu kursu - bez żadnych jazd. Dla niego nie ma kłopotu, że ktoś nigdy nie jeździł samochodem. Chcecie papier - płacicie i wystawia. Samo podejście do kursanta jest totalnie lekceważące. Nie poprawia błędów tylko samo wykonuje zadania za kursanta w czasie kursu. Jeśli dalej nie wierzycie we wszystko powyżej posłuchajcie sobie nagrania z tym człowiekiem: http://www.youtube.com/watch?v=OdSmDt0u2fQ
 
     
jkowalsk4 

Dołączył: 26 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-26, 14:38   

Schemat funkcjonowania szkoły autokadet
(fragment forum lewojazdy.pl)

51.hello pisze:
2012-09-25 11:21:39 (negatywny)

Dzięki Panu Milejowi mialem okazje poznać zasady funkcjonowania autokadet - 7 msc "bujania się" z robieniem prawka to wystarczający czas żeby wyrobić sobie opinie. Jakich pozytywnych komentarzy ??? To są "klony", które również między innymi Ty towrzysz i Nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

52.Karolina pisze:
2012-09-25 11:33:18 (neutralny)

Pokaż mi chociaz jedną pozytywną opinie, która ja sworzyłam ?????

53.hello pisze:
2012-09-25 12:33:29 (negatywny)

Nie ma takiej fizycznej możliwości żeby człowiek o zdrowych zmysłach wystawił tej szkole pozytywną opinie. Wszystkie te opinie to "klony", wystawione przez jedną osobę, dbającą o pozytywny wizerunek szkoły w internecie. A Pani Karolina to jest jej kolejne wcielenie grającą "neutralną" (bo przecież mi nie zależy), z naciskiem, że jednak warto poznać szkołęę :)

54.hello pisze:
2012-09-25 13:24:19 (negatywny)

Traktując w ten sposob ludzi jedynym wyjsciem na funkcjonowanie jest groupon, tzn. konkurencyjna cena na rynku i poztywne opinie w necie, w tym wypadku fikcyjne. Osoba mało zorientowana złapie się na haczyk, a pózniej jest już za późno. Zrozpaczeni ludzie wystawiają negatywy, a "AK" próbuje koloryzować sytuacje zamieszczając gdzie tylko się da pozytywne opinie i błyskawicznie reagując na każde słowa krytyki ( Pani Karolinka)

55.Karolina pisze:
2012-09-25 14:20:08 (neutralny)

Nie życzę sobie takich komentarzy!!!!! To, że Tobie coś nie wyszlo nie oznacza, że wszyscy tak będą mieli.

56.hello pisze:
2012-09-25 14:50:54 (negatywny)

Coś mi nie wyszło ??? Zamilcz kobieto, bo nie wiesz co mówisz. Przyznaję, że dałem się złapać w waszą pułapkę, ale to był czas kiedy jeszcze na stronie pstro.pl i lewo jazdy nie było takiej ilości negatywnych komentarzy i chyba pierwszy raz w życiu dałem się tak oszukać. Teraz jestem już bardziej czujny :) Obiecałem sobie, że spróbuję przestrzec inne osoby przed popełnieniem mojego błędu. Uwieżcie mi, nie jestem jedyną osobą i nie tworzę fikcyjnych negatywnych komentarzy jak "kochany" Tomasz Milej bądź jego ludzie !!!:)
_________________
Jkowalsk4
 
     
MMM

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-02-26, 07:47   

Fragmenty forum lewojazdy.

158. realista pisze: 2013-02-25 09:36:05 (pozytywny)
Pomyśl człowieku, z Grupponu przychodzi np., 300 osób na kurs podziel to przez liczbę instruktorów w Szkole, a wyjdzie Ci częstotliwość jazd. Dodaj do tego jeszcze normalnych kursantów i okoliczności życiowe, kiedy nie możesz jeździć lub jeździsz tylko w godzinach wieczornych oraz gdy odwołujesz i wszystko jasne. A gdzie masz w ofercie napisane ile zajmie Ci kurs? Nie masz. Gówno płacisz, a oczekujesz nie wiadomo czego.


81. Bezinteresowni obrońcy? pisze: 2012-10-16 11:13:29 (neutralny)
Patrząc na powyższe opinie, zastanawiam się, komu chce się pisać kilka czy kilkanaście pozytywnych komentarzy i prowadzić polemikę z krytykami, jeżeli nie jest bezpośrednio zainteresowany uzyskaniem korzyści z pozytywnych opinii na temat szkoły? Kto z Was internauci napisał kiedykolwiek kilka pozytywnych komentarzy i wdawał się w liczne polemiki z ludźmi, którzy mogli mieć zupełnie przeciwne doświadczenia od Was, bo to, że Wy zostaliście dobrze potraktowani nie oznacza jeszcze żadnej normy. Inni mogli mieć gorzej, tego nikt nie wie, dopóki nie zapozna się z cudzymi opiniami, więc jeśli ktoś od razu zaczyna zaprzeczać cudzej krytyce zamiast po prostu napisać, że "mój kurs był ok", to w naiwny sposób zdradza swoje motywacje. Właściciele szkoły lub instruktorzy faktycznie są chyba nieuczciwi wykazując się tak nawiną nadgorliwością w zwalczaniu nieprzychylnych komentarzy na forum.

160. AutoKadet: gówno płacisz i gówno masz pisze: 2013-02-25 11:05:28 (negatywny)
Dlaczego tak ? 1.Czas trwania kursu – ok. 7 msc. 2.Realna ilość wyjeżdzonych godzin – ok. 22 h. Na przykładzie p. Zbyszka. Z każdej lekcji urywa ok. 10 min co daje nam na 30 spotkaniach: -5h jazd. Do tego dochodzą zbędne celowe pogawędki o przepisach, bezpieczeństwie, kanapki, papierosy, kawa, itd….(mniej wyjeżdzonych km to mniejsze koszta).[Kursant dopuszczony do jazd powinien mieć wiedzę teoretyczną wyuczoną i zweryfikowaną. Jeżeli tak nie jest tzn. że sposób prowadzenia zajęć teoretycznych i system weryfikacji zdobytej wiedzy jest zły, a szkoła nie spełnia swojej podstawowej funkcji]. 3.Problemy z zaliczeniem kursu i podstęplowaniem karty jazd.( a po co, a na co to komu ;p) To tylko kilka z wielu uchybień tej gównianej szkoły. Przynajmniej tak skonstruowana oferta byłaby rzetelna i prawdziwa, a ilość zawiedzionych kursantów zmniejszy się przynajmniej o połowę. Pozdr.
 
     
Jacek K. 
Jacek K.

Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-21, 08:28   

CAŁA PRAWDA O AUTO KADET NA STRONIE LEWO JAZDY.PL


Zanim rozpoczniecie kurs zajrzyjcie na stronę:

http://www.lewojazdy.pl/szkola/comment/id/152


- Ponad 200 komenatrzy wystawionych w ciągu trzech ostatnich lat.

- 3/4 komentarzy negatywnych (pozytywne wystawione przez samą "szkołę")


Od pewnego czasu strona lewojazdy w wyszukiwarce przestała być kojarzona z tą pseudo szkołą.
 
     
Kamikarze24 

Dołączył: 14 Lut 2014
Posty: 15
Wysłany: 2014-02-14, 14:04   

Dzięki za info warto wiedzieć.
_________________
Mama i ja | Zaproszenia ślubne | Arsenal Londyn
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8