prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
OSK PIK na Ursynowie.
Autor Wiadomość
ciekawa 

Wiek: 43
Dołączyła: 27 Paź 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-10-27, 12:53   OSK PIK na Ursynowie.

Czy ktoś może powiedzieć coś na ich temat, bo wiele różnych opinii krąży po necie i niektóre nie są zbyt zachęcające. Mam blisko do nich więc jestem zainteresowana.
 
     
Adam

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-10-29, 12:02   

na temat PIK nic mi niewiadomo, ale moge Ci polecić instruktora , który mnie uczył jezdzić wprawdzie krótko ale efekt był taki ze wkońcu zdałem bo wcześniej 10 razy mi się nieudawało. Zgłoś się do osk Zielone Światło, tam jest instruktor Marcin Arkadiusz Jurzyk nr.kom. 888422888 On ma dobre techniki kierowania pojazdem, więc napewno dobrze Cię nauczy.
 
     
gosiant

Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-03-08, 10:37   

Orientowałam się w PIK-u zanim poszłam na kurs do innego ośrodka. Kobieta na recepcji nieuprzejma, reklamują się, że mają najniższe ceny, a jak dopytacie o szczegóły okazuje się, że trzeba dopłacić dodatkowo za badanie, materiały itd. Suma sumarum wychodzi drogo. Nie polecam... Przy okazji, biuro to rudera...
 
     
DorotaS

Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-08-29, 12:39   

ODRADZAM!
Niczego się tam nie nauczyłam. Wykupiłam kurs mix, czyli jazdy na Skodzie i innych samochodach (za jeżdżenie sama Skodą każą płacić sobie 200 zł więcej) z czego Skodą udało mi się wyjeździć 2 godz. Blond właścicielka na recepcji to najbardziej arogancka i nieuprzejma osoba jaką spotkałam w życiu. Umie tylko wszczynać awantury i obrażać innych. Instruktorzy też nie są lepsi. Spóźniają się po 10 min., a jazdę kończą 15 min. przed czasem. Każą się podwozić do sklepów, jedzą i palą w samochodzie. Najgorszy jest Piotr, który potrafi zachowywać się wręcz agresywnie, wydziera się na innych uczestników ruchu, do mnie zwracał się tak, jakbym była conajmniej upośledzona. Biuro to rudera, po 1,5 godz. wykładu ubrania przechodzą zapachem wilgoci, jaki w nim panuje. Odradzam raz jeszcze! Nie popełniajcie tego błędu, co ja! Egzamin udało mi się zdać tylko dzięki dodatkowym godzinom wykupionym w innej szkołe.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8