prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wspaniała szkoła: CEZAR!!
Autor Wiadomość
Paulina:)

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 1
  Wysłany: 2012-06-05, 09:45   Wspaniała szkoła: CEZAR!!

Szkoła Cezar jest naprawdę wspaniałą szkołą.. Ja niestety nie od razu zapisałam się na kurs w szkole Cezar, ponieważ kupiłam kupon na Gruponie ze szkoły VIP i to był mój błąd, ponieważ tam prawie niczego mnie nie nauczyli. Po niezdanym pierwszym egzaminie praktycznym zapisałam się na jazdy doszkalające właśnie w szkole Cezar i byłam zachwycona, ponieważ za 3 razem zdałam. Instruktorzy wyłapują każdy błąd. Szczególnie polecam pana Grzegorza z którym jeździłam. Jest bardzo wymagający ale wyłapuje każdy błąd. Dziękuje bardzo Panie Grzegorzu.. Naprawdę polecam tą szkołę..
Paulina
 
     
dajgolda

Dołączył: 28 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-28, 11:50   

Także polecam szkołę Cezar.
Sam kurs zaliczyłem bardzo szybko, uważam, że pan Jacek wszystkiego świetnie mnie nauczył. Dziś zdałem prawo jazdy za pierwszym podejściem, ale muszę powiedzieć, że kawałek stresu był;].
Pozdrawiam!
 
     
em

Dołączył: 29 Cze 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-06-30, 12:24   szkoła Cezar - polecam

Szukając szkoły nauki jazdy nieco nieufnie spoglądałam na te wszystkie pochlebne opinie na forum na temat "Cezara", ale mieli akurat kurs rozpocznający się w najdogodniejszym dla mnie weekendowym terminie.

Dziś z przyjemnością mogę dopisać się do tych wszystkich: POLECAM SZKOŁĘ CEZAR.

Moje argumenty "za":
- świetne indywidualne podejście, zawsze miałam wrażenie, że te godziny jazdy są dopasowane właśnie do mnie,
- manewry, parkowania powtarzane aż do skutku,
- zapisy na jazdy zawsze z miłą i pomocną panią z biura (kurs mogłam robić tylko w soboty i niedziele - nie było z tym najmniejszego problemu),
- jazda po trasach egzaminacyjnych to oczywistość,
- rozsądna cena

Całą ekipę instruktorską oceniam bardzo wysoko, ale szczególnie chciałam podziękować instruktorowi, z którym miałam większość jazd - panu Jurkowi.
Za całą naukę, uwagi i rady dzięki, którym udało mi się to, co do niedawna wydawało się dla mnie niemożliwe - za tydzień odbieram prawo jazdy!
Egzamin zdany za drugim razem (pierwszy niezaliczony chyba tylko na własne życzenie).

Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 8