prawojazdywarszawa.plprawojazdywarszawa.pl



Forum prawo jazdy Warszawa Strona Główna Forum prawo jazdy Warszawa
Forum o nauce jazdy, prawie jazdy w Warszawie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tylko AUTO-JAZDA - POLECAM !!!
Autor Wiadomość
Wojtek

Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-01-14, 15:45   Tylko AUTO-JAZDA - POLECAM !!!

Auto-jazda przy ul. Powstańców Śląskich 119.
Szkoła znajduje się blisko ośrodka WORD Bemowo , co wiąże się z jazdą po trasach egzaminacyjnych. Znajomość o lokalizacji skrzyżowań równorzędnych, ulic jednokierunkowych, miejsc zawracania, stref ograniczonej prędkości, podczas egzaminu jest bardzo przydatna.
Osobiście polecam Pana Waldka, który wyróżnia się wysoką zdawalnością swoich kursantów i który rzetelnie przygotuje Cię do egzaminu i logicznie wytłumaczy. Jest to postać zaangażowana w Twój postęp i interesująca się Twoimi wynikami.
POLECAM !!!
 
     
wspanialutka 

Dołączyła: 13 Paź 2011
Posty: 10
Wysłany: 2012-05-22, 11:17   

Polecam tam Grzesia!!! Przez 10 h, które tam wykupiłam, nauczył mnie więcej, niż na kursie który kończyłam (szkoła ellka-NIE POLECAM!!)
Wszystko świetnie tłumaczył, jeździliśmy autentycznie po trasach gdzie egzaminy jeździły, ciągle jakieś nas mijały. Jedną jazdę miałam też Łukaszem, również świetny człowiek i instruktor. Z ręką na sercu polecam wszystkim tą szkołę, i tego instruktora!!
 
     
olija

Dołączył: 22 Maj 2012
Posty: 2
  Wysłany: 2012-05-23, 14:35   

Polecam tą szkołę, przeszłam tam cały kurs i nie żałuję wyboru. Panuje tam bardzo miła atmosfera, wszyscy są przyjaźnie nastawieni i zawsze chętnie służą pomocą, radą. Wykłady prowadzone przez p. Piotra są tak ciekawe, że aż się chce i warto słuchać (dzięki nim niewiele czasu poświęciłam na naukę teorii). Co do praktyki polecam Grzegorza, nauczył mnie jeździć od zera, bywało różnie, więc podziwiam go za jego spokój, cierpliwość i wytrwałość w chęci nauczenia mnie jazdy. Jest bardzo drobiazgowy, czepia się szczegółów, jeździ drogami egzaminacyjnymi, pokazuje wszystkie możliwe haczyki co na egzaminie bardzo się przydaje. Jazda z nim jest bezstresowa a trasy zawsze inne, placyk, górka i parkowanie na jego sposoby zawsze wychodzą, a no i nie polecam przy Grzesiu przekraczać prędkości i podawać kierownicy. Słuchajcie Pani z biura kiedy powie, że warto przejechać się z innym instruktorem, bo każdy zwróci uwagę na coś innego, pokaże fragment nieznanej trasy, no i żeby nie przeżyć szoku na egzaminie jak usiądzie jegomość i zacznie sucho wydawać polecenia w prawo, w lewo, błąd.Jeździłam również z p. Markiem i Andrzejem, też ich polecam, p. Marka szczególnie do przećwiczenia lewoskrętów, z Andrzejem jeździ się inaczej, ale równie dobrze, zwrócił mi uwagę na inne rzeczy co akurat przydało mi się na egzaminie. Nauka jazdy z Auto-jazdą to fantastyczna przygoda. ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Nauka jazdy Warszawa - Nauka jazdy Warszawa | prawo jazdy Katowice
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 8